|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 17:54:56   
Rosita
Jeste, smeško, baš pogađa i um i srce, ali veruješ li da sam 2-3 tralala pre ove pročitala do pola i ostavila. Nećemo pec pec ☺





_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 18:01:04   
vocicana
Dobar dan, ja od zive bruke nista ne citam,a jos vece bruke, ni serije ne gledam. Joj majko, nisam sela od jutros.
Sada da se bacim na peglanje.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 22:00:00   
Rosita
Ma, voci... Ne stiže se. Ja ponekad, kad mi se baš dopadne nešto.


Zvirnite u temu osip, molim vas.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 6:52:32   
jess021
Dobro jutro mame! 
Ja evo rasirila ves i pijem kafu. Deca ce jos danas ostati kuci, bolje su ali neka ih jos danas.
Sinoc pricam sa mm da mi se uopste ne dopada zivot u gradu sa malom decom, pogotovo leti. Ove godine ne mozemo nista, ali eto teme za razmisljanje.Moram danas kupiti neku majicu kratkih rukava, nista nemam za leto.Pari, jel T ozdravila? 
Von, super izgledas, sinoc sam gledala slike.


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 6:54:24   
bubulence
Jess mi smo otisli iz NS, najvise zbog dece. Evo 5 godina smo u manjem mestu (jeste gradic ali malecki) i ni jedne jedine sekunde se nismo pokajali. 


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 8:12:07   
vocicana
Dobro jutro.
Jess slazem se sa tobom, ja se divim svima koji u Beogradu zive. Svaka cast, kapa dole.
Ja na poslu, pa da vas pozdravim, jos ova smena i strumfujem na odmor.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 8:32:28   
jess021
Bubi,  vi ste u Odzacima jel?


Ne znam, nama je negde Srbobran najbliza opcija. Nekako bi mi najbolje bilo da imamo tamo kucu pa da bar leti budemo tamo. Videcemo sledece godine. Mislim da cemo nesto morati resiti.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 8:34:49   
bebilule
Jutro mame. Ja jos uz kafu, moram raditi, ceka me hrpetina papira. 
E, znate kako moja prijateljica radi... Zivi u velikom  gradu, voli ga inace, ljeti ga mrzi. Presele se u junu u vikendicu, stan daju u kratkorocni najam. Tu zaradi lovu za dobro ljetovanje, a zivi u humanijim uslovima. Eto ideje. :) 

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:17:39   
vonavoj
Jutro..opet se u 5 probudio..Meni odgovara Pa,sve je blizu,svegs ima😁Joj,ja ne bi mogla stan da izdam,da mi neko zivi u kuci...eto,toliko sam luda,a znam da se dobro zaradjuje..Hvala jess,potrudila sam se.

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:31:38   
Ana RR
Dobro jutro user posted image ja sedim na terasi, pijuckam kaficu i radim. Mrzelo me kosu jutros da operem, sad ne znam kada ću stići. Svaki dan se razbijam od posla, moja boss me bukvalno opominje koliko je sati i tera od laptopa.

Mi živimo na periferiji, u kući, ali ja nikako nisam zavolela ovaj kraj, mada sam se posle 12 godina navikla na njega, ne volim što je kuća dvojna, prve komšije su primitivci sa kojima ništa ne možeš da se dogovoriš.... mogu do sutra da nabrajam. Svekar nam je u amanet ostavio probleme i nezavršene poslove jer je bio lenj i nije ga zanimalo da to uradi na vreme... mi smo renovirali naša dva sprata ali prizemlje i prvi sprat treba da se sredi, pogotovo što će kuća u nekom momentu morati da se proda. Trebalo bi menjati ogradu, oluke... svašta nešto. Voleli bi da skupimo parice i kupimo negde plac pa da počnemo da gradimo kućicu u kojoj bi mogli moji da žive a mi da pređemo u njihov (moj) stan koji je blizu grada i značiće Marku kada krene u srednju školu. Tako da bi imali i stan i kućicu. Puno planova, samo da smo živi i zdravi, videćemo koliko ćemo uspeti.



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:43:48   
Sanjica26 RR
Dobro jutro radni narode.
Ja sam kao Ana na terasi i pijuckam limunadu.
Juce me je toliko boleo stomak da sam jaukala od bolova. Na kraju sam popila lek.
Deca jos uvek spavaju. Rucak se krcka.
Nikakve planove nemam. Posle svega skroz sam u aut-u.

Moram da pohvalim T. Ona i još jedna devojcica iz srpskog su imale maksimum broj poena na kontrolnom. user posted image Samo je bila gramatika. To bi trebalo u temu da ubacim.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.6.2019 9:47:35 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:49:25   
Maraj
Jutro mame
Ja odvela L u vrtic pa produžila do crkve sa S da kupimo onaj komplet za krstenje. Boze...ne znam dal vama al meni smeta kada mi nepoznati ljudi bulje u kolica i pricaju sa mojom bebom. Ma to je strasno koliko se unose, jos ako krenu da dodiruju....svasta ljudi sebi dopustaju!
Sto rece sanjica mozda bi ovo trebalo i u negativu user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:50:00   
vonavoj
Bravo sanjice,pametna devojcica!Sanjice,jesi li imala koji slobodan dan?
Planove za stan,kucu,nemamo..nista ne nasledjujemo,ja delim sa sestrama kucu..mm deli sprat sa sestrom.. jurila kredit,neizvodljivo..tako da tu smo gde smo..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:51:55   
Maraj
A u kuci , opet atomska pala.
Ne znam odakle da krenem...cekam S da zaspi. Ves sam izvadila iz masine jos jutros oko 6...al nece sam da se prostre...
Treba i rucak da spremam, i kolac sam htela...

Bebi ja ne bih pristala na to...da mi se drugi setaju po stanu i unistavaju stvari...i to na par meseci godisnje... svi su bahati prema tudjim stvarima...a mi sredjujemi stan za sebe...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:55:29   
Sanjica26 RR
Von, jesam. Evo danas se vracam. Rekla mi je direktorka da uzmem koliko mi je potrebno. Potrebno mi je da ne radim. user posted image
Imam svasta da radim u onom elektronskom.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:56:03   
bubulence


IZVORNA PORUKA: jess021

Bubi,  vi ste u Odzacima jel? 


Jesmo, i sve imamo ovde sto su imale i u NS, samo nemamo bazen zimi... Sve sportove , jezike, istrumente, parkove, vrtici sjajni, skole takodje, manje grupe, vise im se posvete... A ako bas od svega budu htele na plivanje, vozicemo ih u NS, svakako smo tu bar jednom nedeljno... Mi smo ostavili nas stan u NS, nismo ga prodali samo da bi one imale gde da odu da studiraju jednog dana, ali se ne bih vratila da zivim u NS... 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 9:58:13   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Maraj

Bebi ja ne bih pristala na to...da mi se drugi set_aju po stanu i unistavaju stvari...i to na par meseci godisnje... svi su bahati prema tudjim stvarima...a mi sredjujemi stan za sebe...



Slazem se, mi izdajemo stan ali je i sredjen za izdavanje. I skoro posle svakog podstanara moras da menjas brdo stvari. Ne isplati se na par meseci... A, i ako je neko zaposlen tesko da putuje iz vikendice na posao... Valjda... Ne znam koliko je udaljeno... 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 10:00:57   
vonavoj
Pametno sanjice,neka si "odmorila"..a posao te ceka,znam,sticices..Mi smo.perfekcionisti..to ne valja,sve da bude na svom mestu..

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 10:19:02   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: vonavoj

Bravo sanjice,pametna devojcica!Sanjice,jesi li imala koji slobodan dan?
Planove za stan,kucu,nemamo..nista ne nasledjujemo,ja delim sa sestrama kucu..mm deli sprat sa sestrom.. jurila kredit,neizvodljivo..tako da tu smo gde smo..



Mi kuću moramo da delimo sa deverom. U suštini čekamo kada će tražiti novac. Ja sam svojevremeno rekla da ne želim ništa od maminog i tatinog stana i da želim da ostane sestri, ali eto... na žalost drugačije je ispalo. Moji nemaju više nikoga sem mene.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 10:38:27   
jess021
Bubi, to je idealna kombinacija, dok su male selo/manje mesto, a kasnije mogu i u grad. Iskreno najvise bi mi odgovaralo da leti mozemo negde da budemo, jer mi nemam nikoga na selu pa smo celo leti u gradu, a zimi je sneg svagde isti😀


Da, morali bi putovati na posao, ali je  bi mi bilo tesko. 


_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 10:52:16   
Maraj
Jess ma i sneg je na selu bolji user posted image
U gradu je ona cuvena bljuzga

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 10:57:05   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Dobro jutro user posted image ja sedim na terasi, pijuckam kaficu i radim. Mrzelo me kosu jutros da operem, sad ne znam kada ću stići. Svaki dan se razbijam od posla, moja boss me bukvalno opominje koliko je sati i tera od laptopa.

Mi živimo na periferiji, u kući, ali ja nikako nisam zavolela ovaj kraj, mada sam se posle 12 godina navikla na njega, ne volim što je kuća dvojna, prve komšije su primitivci sa kojima ništa ne možeš da se dogovoriš.... mogu do sutra da nabrajam. Svekar nam je u amanet ostavio probleme i nezavršene poslove jer je bio lenj i nije ga zanimalo da to uradi na vreme... mi smo renovirali naša dva sprata ali prizemlje i prvi sprat treba da se sredi, pogotovo što će kuća u nekom momentu morati da se proda. Trebalo bi menjati ogradu, oluke... svašta nešto. Voleli bi da skupimo parice i kupimo negde plac pa da počnemo da gradimo kućicu u kojoj bi mogli moji da žive a mi da pređemo u njihov (moj) stan koji je blizu grada i značiće Marku kada krene u srednju školu. Tako da bi imali i stan i kućicu. Puno planova, samo da smo živi i zdravi, videćemo koliko ćemo uspeti.





Ana sinoc me zvao sef a ja koma pre 20h sa P. Posaljem mu poruku da sam se probudila a on kaze idi spavaj 😁 odmori. Super su nam bosovi. 
A i sa kucom nam je slicno stanje. Mi smo otkupili sprat a sad bar jos 20 000 min bra treba. Krov oluci fasada kupatila garazu srediti na svasta treba al deci je bolje u kuci i dvoristu nego u stanu to sigurno. 
Vratila se sveki s mora. Na mm sam ljuta i dalje ali sam splasnula malo al bogme drzim me. 
Idem sad da zovem sefa poslao mi poruku da je ustao taj gori od mene. Nikad ne spava 😂 idem dok P drema 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 11:37:06   
pari
Ja sam nesto emotivna ovih dana bas...fali mi mm...M se vratio od svog tate i od tad stalno govori da zeli kod tate,cak je prvo vece plakao...bilo mi je tesko sto je tuzan...Pretpostavljam da je to zato sto je on kod tate sam, tata mu je posvecen 100% i samo je zabava kod tate,nema obaveza,nema sestre...ali svejedno budem i ja tuzna kad je on tuzan...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 248
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 12:08:42   
vocicana
Bravo Teodorice!!!user posted image
Zene, sada je guzvanjac, a bas sam umorna.


_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:11:40   
Ana RR
Ljišo, neka su nama šefovi živi i zdravi user posted image

Pari user posted image baš bih volela da vas se situacija reši uskoro...

Ubija me pms, glava mi puca. Danima već mi ostaje rozikasto na papiru i dnevnom ulošku, a tek za 5 dana treba da dobijem. Po svim simptomima koje imam, ja bih zaista trebala da imam neku terapiju progesterona a nikako da odem kod dr user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here