|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 7:34:24   
pari
Noc bezvezna, budila se mnogo puta, plakala...poludecu vise...Duje mi ok...nema temp...nadam se da je nista ne boli...
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 7:45:33   
Milena18
Dobro jutro!

Sanjice, žao mi je, moje saučešče.
Ni ko nas u kući nije toplo, a i dvorište nam je celo popodne u hladovini. Ma koliko god da je toplo, neka je, što se mene tiče. Samo da ne pada ona  kišurina više.





(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:20:28   
vonavoj
Jutro!Slomljena se budim,mrzim taj osecaj.Pari,jel ima osip?Sanjice,temp? I na kraju tm rade snimanje u vasoj bolnici?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:25:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Meni je odavno jutro.
Von, zamisli kad smo uspeli. Evo zavrsio je jedan deo. Idem opet na snimanje jer treba ta tecnost da iscirkulise kroz kanale.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:27:42   
vonavoj
Nigde nista bez veze..da zavrsi i to,pa da vidi sta dalje.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:34:20   
pari
Meni se strasno spava...kad li cu se naspavati?!
Sanjice, dobro da je zavrsio jedan deo...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:47:03   
Maraj
Jutro
Odvela L u vrtic
S drema
Treba da rasklonim po kuci....atomska je svako vece i jutro. Na sve strane igracle, a i sudovi od dorucka S i L...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 8:48:58   
Maraj
E da....nama ko za baksuz ne radi klima u dnevnoj...a pretoplo je u stanu. Vec disemo na skrge. Cela terasa je u staklu a stan je na istocnoj strani. Sunce od ranog jutra. Terasa nam dodje ko botanicka basta...ma ne moze da se dise...
Danas ce mozda doci majstori al najverovatnije da cemo morati novu klimu da uzmemo ...sto mrzim te neplanirane troskove...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 9:05:54   
bebilule
Nama ne treba klima, živimo na 800 metara nadmorske. Noći su baš prijatne, ne znam da li sam ikada izašla bez nekog džempera za svaki slučaj. Rijetko kada ne treba. Po danu bude milion speteni, ali nismo na asfaltu.

Čitam opet viroze, djeca sa temperaturom...da svi brzo ozdravite i ništa da vas ne stigne, bar do zime. user posted image
Pari, M je imao tu trodnevnu kada je bio bebać, sav je bio istackan.

Sanjice, moje saučešće, žao mi je. Nadam se da će dobre vijesti krenuti već danas sa tim snimanjem. Javi.

Ja standardno, kući posla preko glave. Juče sam prskala voće sodom bikarbonom, sve sa pravim alatom. Kaže mi komšinica da se pretvaram u pravu Virdžinu. user posted image
Imam malo više obaveza, baba mi i dalje muku muči sa tom nogom i kukom, tata sa svojim HOBP-om na ovoj vrućini i vlagi kao riba na suvom... Tako da sam stalno u nekoj pripravnosti.

Samo da mi je na godišnji da lelemudam po dvorištu.

< Poruku je uredio bebilule -- 11.6.2019 9:07:49 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 9:08:58   
pari
Bebi, svaka ti cas_t...brines o svima sama...Jaka si zena...Super sto vam je nocu tako prijatno...mislim da je najgore kad je nocu pretoplo.. 



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 9:16:17   
bebilule
Ma niko od njih dvoje nije ležeći bolesnik da ne može sam do wc-a, hvala Bogu. Ok je sve to.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 9:33:22   
Ana RR
Bebi, to je najbitnije, da mogu samo da odu do toaleta i srede se.

Dobro jutro. Mi pijemo kafu, ja radim. Mi smo u kući ali nama je na spratu prilično toplo. Ujutru je pakao u spavaćoj sobi jer je na sunčanoj strani i onda se rano probudim jer mi je pretoplo. Dnevna je na suprotnoj strani i ujutru je tu fino a negde od 3 popodne je tu sunce. Onda je do uveče toplo svuda user posted image klimu još nisam palila, mm je ne voli a ja još uvek izdržavam. Njih dvojica kijaju čim se upali klima pa trpim koliko mogu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 12:00:24   
smeško
Mi ubacili ventilator i Joca spava vec ceo sat.😂




(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 12:03:47   
Maraj
Ma samo nek spava user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 13:42:30   
Filadendronka
Sanjice, najpre moje saucesce za tatu. Drzi se, sta da ti kazem osim da budes jaka i mislis na svoje zdravlje. Znam da je tesko, cak i kad su normalne okolnosti da covek ostane priseban i normalan u danasnje vreme. Ali tek kad se dese tako strasne stvari shvatis koliko je sve prolazno i koliko se zapravo treba opustiti i prepustiti makar sitnim uzivanjima. Nadam se da ce tm biti dobro sto pre.Pari, nadam se da cete uskoro biti bolje. Nista gore od temperature kod dece. Kada je rec o klimi ovde na selu nam nije potrebna, ali cim stignemo u stan mislim da je necu gasiti. Inace ja sam u totalnom spidu i dalje. I selu smo do vikenda, pa cemo posle videti. Jaksa ima uz kukova u subotu. Ima grceve i od jagoda i od tresnja. :( Zakazala sam pramenove tj.balayage za cetvrtak, a bepca ce mm doneti da sisa kad ogladni. Nzm kako ce sam da cuva obojicu ta tri sata po gradu na sto stepeni, ali resila sam da ne otkazujem frizera i kako im Bog da.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:06:52   
Sanjica26 RR
Hvala Filiuser posted image

Mm je dobro. Spava cim smo popili toplu cokoladu.
Sofi nema temperaturu. T sam ispratila u skolu. Sad da zavrsim seriju, pa na kupanje. Danas sam normalno dobila. Krece ludilo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:12:19   
Rosita
Dobar dan.


Mi smo standardno. Buđenja standardno. Trenutno čitam neku knjigu pa sam noćas malo čitala dok je N sisao. 
Baš to Fil. Samo da smo živi i zdravi. Juče ujutru mm i ja vodili neke razgovore i smorili se živi, puno toga nije sređeno u našim životima, ali neću da širim sad, nije to poenta. Kasnije sam samu sebe prekorela. Zaboravi čovek periode iz kojih je trebalo da nauči da od nerviranja vajde nema. Da treba biti zahvalan na onome što imaš. Sve je to teško u ovoj groznoj, materijalističkoj, izopačenoj, kapitalističkoj kulturi koja nas melje...
Fil, u neku bašticu gde stariji može da se igra bezbedno.
Pari, razumem te sve 🙁. Drži se.
Bebi, dobro je kad mogu sami to oko higijene. 
Mame, puno pozdrava.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:29:57   
pari
Rosi, sta citas? U pravu si skroz...Cesto nerviram sebe jer ne umem da se radujem sitnicama i da budem zahvalna na ovome sto imam...ne vredi da razmisljam i brinem,nemam nista od toga ali ipak to radim...stalno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:41:08   
vonavoj
U pravu ste mamike,stvarno ne treba da se nerviramo..ali jace je od nas..Uh,ja se opet lose osecam u kuci,taman sam ispratila T i pomislila da sednem,skuvala rucak,i naravno da se probudio...nemam sekund za sebe..Sad borba oko rucka..J ne ide u vrtic,povukla sam je nedelju dana ranije,i ovako je raspust vec od petka..nece da ruca,ali cokoladu hoce..pa cvili,histerise...nemam snage.. nekad pozelim da se vratim na posao...da odmorim! Ali znam da me ceka i posao i kuca,hahaha..Sad se njih dvoje maze,biju,hahaha..a T u skoli..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:42:53   
Filadendronka
Rosi, ma kakvu crnu basticu. Grad je udaljen nekih 20ak kilometara, a tamo je salon. Tako da moramo svi da se popakujemo i onda ce oni vrv u park. Ali brinem posto cu tamo biti negde do 13h, a bas je vrucina. I opet kazem ne mogu da se ne nerviram kad ni kod frizera ne mogu da odem bez uklapanja, organizovanja. Uhhh...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 14:50:39   
Maraj
Von virni u temu haljineuser posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 15:13:21   
Rosita
Pari, uzela Spletkarenje sa sopstvenom dušom. Kompozicija je red priče, red pitke filozofije. Volim takve knjige. 


Fil, ma brate nek se snađu! Mm je posvećen, sve hoće, ali kažem mu nikad nećeš spoznati svu tu količinu posla oko dece. Mozganje oko jela, spavanja, ovog, onog...
Držite se žene!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 15:35:19   
vonavoj
Bas to rosi,celodnevno mozganje,oko svega..a preterujemo sigurno..bar ja!Kod nas se sprema kisa,duva vetar.nema sunca.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 15:37:38   
pari
Bas sam i ja to rekla mm...on hoce sve i uradi kad je tu...sto je u nasem slucaju bas retko trenutno...ali ne moze on da razume uopste na sta mi sve moramo da mislimo i to stalno...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
11.6.2019 16:01:28   
smeško
Rosi, trebala si nesto pozitivnije. Mene je ta knjiga svojevremeno rasplakala.


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here