|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:17:30   
vonavoj
Pa da Ana,cim padne progesteron i glava te boli. A da opet uzmes virak? Meni se ciklus regulisao..pila sam ga 2 meseca...I mene boli glava,od nespavanja i nervoze,koju sama sebi nabijam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:23:25   
Ana RR
Mogla bih, Von. On je meni baš prijao iako ga čak nisam ni redovno pila. Nisam ljubitelj čajeva pa mi je to zaista mučenje ali još veće mučenje mi je ovaj pms. Potpuno sam neupotrebljiva. Ne smem sama nigde da krenem koliko mi bude loše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:29:10   
Maraj
Gde ste mame.
Mene S danas urnisa. Spavalo joj se al je zaspala tek kad smo dosle kuci, iz set_nje. I spavala svega 10 min. Ja ni rucak , ni kolac , ni raspremanje stana...ma nista ne uspeh da zavrsim. Odvela sam je kod mojih user posted image
Kolac je u frizideru. Hladi se. Meso sam isprzila. Posle cu krompir da isečem pa musaku da napravim. Kucu sam donekle.dovela u red. I kosu sam uspela da operem user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:49:44   
vonavoj
Ziveli baba i deda,koliko mi fali pomoc,aaaa.Ana,meni prvi ciklus nijebprijao virak,imala neko krvarenje u sred ciklusa,ali sad se regulisalo..cak me i stomak ne boli,samo dobijem..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 13:53:59   
Rosita
Hej mame. Svašta ste ispisale.


Jeste teško u stanu sa decom. Mi smo kao podstanari 2* iznajmljivali stan u kući. I rekli nikad više. Baš to što je Ana rekla, neminovna upućenost na komšije. A bili su katastrofa. U zgradi nije baš tako. Mm voli da je urbano, da vidi sa prozora saobraćaj, ljude. Ja sam isto za to, ali je teško sa decom pa bih bila spremna na kompromis. Ali, čini mi se, da odem negde gde je previše mirno, ne bi mi ni to odgovaralo. Previše bih mislila, žalim se na spid, ali u nekom smislu mi i odgovara.  Ako ne kupimo stan, iznajmićemo veći verovatno. Ni ja ne bih izdala stan privremeno.
Ja sa N perem kosu, sve sa njim. On ode i na terasu, i u drugu peostoriju, ja radim svoje. Skoknem do njega. Pre njegovog spavanja iseckam sve za ručak, uspavam, onda ručak na šporet a ja za laptop. Završavam nešto što dugo radim, pa kad prođe leto nadam se da to krene.
Idem sad u temu osip 🙁.
Sanjice, bravo za T!
Pari, žao mi je, očekivano je 🙁
Svima pozdrav.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 14:19:34   
Ivanka 75
Ljiso, jos si ljuta? Zbog kompa bese?
Mene bi to proslo posle prve kafe 😊
Mada sam pre 2 god bila ljuta citava 4 dana 👍

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 15:17:49   
pari
Ja ne mrdam dok ne odem po M...T mi spavala samo jednom prepodne,bilo bi dobro da i sad malo odspava ali ako se ne uspava sisajuci,posle je jako tesko uspavati je...Ja pekla naravno...stapice i braunis, super je sve ispalo...To pravljenje testa,kolaca,keksa me bas opusta...zato svaki dan to radim...Sreca pa imam punjene tikvice pa ih jedem svaki dan vec 4ti dan 😁
Puno vas pozdravljam!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 16:17:00   
jance
Dobar dan. Toliki mi haos da ne stizem ni da se javim. O bio na izletu u ponedeljak pa ih juce uciteljica pustila da ne moraju da dodju u skolu. Ostavila sam i K kuci pa imala mali preview kako ce mi leto izgledati. I mislim da cu odlepiti! To se svadja, kenjka, place, jede, zvera u TV i tako u krug. A ja sizim. Uvece je i mene i mm toliko bolela glava da smo oboje popili brufen i ukomirali se.

Zato sam danas spavala pre podne zajedno sa bebom, oporavljam se od juce.

Konacno je toplo dovoljno da su se i nasi podovi ugrejali pa beba moze na pod. Nije joj pravo i buni se ali spustim se i ja sa njom pa se smiri. Pocela je da se postavlja u stav za puzanje, jos je motoricki daleko od pravog puzanja ali se obicno iz tog polozaja baci napred glavom pa joj krevet nije vise bezbedan ni ogradjen i definitivno mora na pod.

Von jesi ti sigurna da su te tvoje glavobolje samo stres? Je pratis ti pritisak? Cesto pises o glavoboljama, meni je tako bilo pre lekova pa me brines...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 16:31:39   
vonavoj
Jance,o da..tako ce i meni leto izgledati..Merim,merim..juce je bio 110/75. Mene zezaju ramena,lopatice,to mi je slaba tacka.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 18:49:22   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ljiso, jos si ljuta? Zbog kompa bese?
Mene bi to proslo posle prve kafe 😊
Mada sam pre 2 god bila ljuta citava 4 dana 👍



Na jok be zbog kompa. Pisacu samo da ugrabim vremena. Znas mene ja moram nasiroko da se objasnjavam 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 20:01:01   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jance,o da..tako ce i meni leto izgledati..Merim,merim..juce je bio 110/75. Mene zezaju ramena,lopatice,to mi je slaba tacka.


Vrat? Kicma? Jesi rekla da si i to proveravala? I meni su cudne tvoje ceste glavobolje... Jesi pušač? 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 20:30:51   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Ja dosla sa posla. Mm poslala da vozi biciklu. A ja izasla sa decom da voze trotinet i biciklu. A ja sedim na klupici u dvoristu muzeja Milene Pavlovic Barile.
Inace mene ceo dan boli glava. Sad idemo kuci, vecera. Imam puno posla.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 20:56:21   
Maraj
Vece mame. Moji polegali. S spava od 20h.... L malo pre zaspao... i mm s njim tako da cu i ja uskoro...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 22:31:01   
vonavoj
Nisam pusac..To mi je nasledno,slab taj deo..sve sam proveravala..osim sto sam visoka,pa vrat izduzen..moram vezbe istezanja da radim..Radila sam i dopler vrata,snimala vrat..Kad radim onda je od sedenja,sad spqvam sa M,pa spavam na jednoj strani..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
12.6.2019 22:32:14   
vonavoj
Inace,na koncertu Zeljka Joksimovica sam sa devojkama,hahaha..ja ga ne volim,a one zelele,a ni one ne znaju pesme,ne slusamo ga..ali neko desavanje u gradu😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 8:33:06   
vonavoj
Jutro mamike!Vodim M na prvo šišanje i ja da skratim kosu,stalno je vezana,a duga i gusta. 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 8:43:15   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nisam pusac..To mi je nasledno,slab taj deo..sve sam proveravala..osim sto sam visoka,pa vrat izduzen..moram vezbe istezanja da radim..Radila sam i dopler vrata,snimala vrat..Kad radim onda je od sedenja,sad spqvam sa M,pa spavam na jednoj strani..



A da li si razgovarala sa nekim dr, da, li postoni terapija da pijes redovno i da se glavobolje ne vracaju?  Ne mozes tako funkcionisati sa troje dece... Srecno na sisanju😁

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 8:46:28   
Maraj
Jutro
Odveli L u vrtic
S zaspala u kolicima pa smo napolju u hladu
Von, znaci pasce prvo sisanje user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 9:00:19   
vonavoj
Dobila sam terapiju za rame,od fizijatra,od tih lekova mi lupalo srce..neki lek na K,ne secam se..poenta je da moram da pijem 3 puta dnevno bar 7 dana kad meuhvati..Vezbe,masaze i san,to mi treba..samo..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 9:00:59   
vonavoj
A na šišanje idem sa njih troje,bice zanimljivo@

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 9:10:07   
smeško
Von, vodi i mene na sisanje!😂 Kosa mi je duzine do pola ledja, mozda i vise. Strasno. Ali J ne popusta stisak. Svuda idemo zajedno. Moja mama vise ne moze da ih dize i J ne moze da ostaje sa njom. Nocu se budi, izbija sledeca tura zubica...Mi zivimo na periferiji i zadovoljna sam zbog dece. Prve komsije su teska dijagnoza, ali ne obracam paznju na njih. Bar se deca po ceo dan igraju napolju, penju u tresnju...N je danas na izletu sa odeljenjem. Sledeceg vikenda ide u kamp sa klubom. Istog dana kada se bude vracao, saljemo M u kamp sa njegovim klubom. M se vraca 7. jula uvece, a mi 8.ujutru na kontrolu kpd urologa, pa uvece krecemo na more. Bas smo zgusnuli raspored.😬 Rosi, lepa je to knjiga. Ja sam uvek za knjigu, kakva god bila. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 9:12:53   
Ana RR
Von, i ja čitav život patim od glavobolja, još iz detinjstva. Sad od sedenja za laptopom sve ukočeno, vrat boli non stop, glavu ograničeno mogu da okrenem, ramena, kičma, lopatice... ma užas, sve boli, sve ukočeno. Ovde niko ne ume da me izmasira, svi kao fol rade medicinsku masažu a zapravo je neki jači relax, to mi ne pomaže uopšte.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 10:53:29   
Maraj
Jao i mi smo zgusnuti sa organizacijom desavanja.
Zakazali smo S krstenje na njen rodjendan. Onda sam ja mislila da odemo na rucak ,porodicno , al mm hoce igraonicu...a sutradan bi trebali da krenemo na more...
Jos nisam ni poklone kumovima kupila..

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 11:08:47   
Misha i Ljisha
Von moj im loknice sve mi zao da ga shisham. Al moracemo leto i znoji se. skida pelenu sam jer mu smeta. Ja juce vidim lokva ispod njega reko kaoo sad to a on cova odlepio pelenu 😂 okusacemo se sa gacama ovih dana i nosom. Nek bude i gologuz u dvoristu bas me briga. Vruce mu je. 
Evo on drema ja lezim pored na krevetu i odmaram. Nemam pojma sta cu kuvati. Nemm mesa u zamrIvacu a nismo isli do mesare. 
Umrla nam baka Juliska od preko puta. Ona je mm cuvala kad je bio mali. Mm isao ovih njenih zadnjoh dana svaki dan cak je on i kupao. Isplakao se. cak je i P plakao pred kapijom prosle nedelje jer je navikao d vidja babu a kapija zakljucana. Srecom nije zena bila u agoniji dugo svega par nedelja. Al bas mi zao. Nazivela se doZivela 80. 
Ja se topim na ovojvrucini. Bas se jako znojim. Samo brisem lice maramicama non stop.  
Von ja se nisam shishala godinu i po dana. A ne bi mi padalo n pmet da idem sa P na shishanje. On je nemoguc. Nema mira jedne sekunde. D jos sutra u vrtic i ondak skola od septembra. Neko mi rece sa su knjige besplatne za prvake. Meni niko nista nije rekao. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Razgovori mama 06 /19 [chat]
13.6.2019 11:36:15   
jance
Dobar dan

Dobro je von. Ako si proverila i od vrata su glavobolje onda su realno resive.

Ja zakucala jutros sa bebom. Probudila se kad sa O i K vodila u skolu, prebacila je kod mm u krevet, obicno onda zaspi. Dodjem kuci a ona budna i rajta po krevetu a mm kunja sav nervozan " evo vidis! nece da spava!". Uzela da joj dam da jede pa zaspala sa flasicom u ustima a ja zajedno sa njom. Kupio mm pre koji dan dohranu dvojku jer jedinice nije bilo a ona kanda gusca, jedva prolazi kroz cuclu jedinicu ( kupicemo dvojku samo da stignemo) pa mi svaki put pod obavezno zaspi dok pije, valjda se umori ili sta vec.

Kod nas rat oko klime. Toplo je i unutra ali nista strasno a mm radi dole u vrucini pa kad dodje gore hoce da se odmori pa napanji klimu na 21 a ja zbog bebe ako i ukljucim drzim na minimum 26, 27 recimo. Dzaba ja njemu pricam. Njemu je vruce i on umire i mora instant da se rashladi i to je to. Juce sam digla dzevu jer je O bio napolju na trambolini i usao unutra na tih 23 sa totalno mokrom glavom od znoja! ako me tad nije strefilo nikad nece! Potrajace dok e sad ne usaglasimo oko klime, kao i svake jeseni oko grejanja....

Sto se sisanja tice ja sam se odlucila da idem bas na kratko, nesto kao na Aninoj slici recimo, visoki paz. Lepo mi radi posao i svi mi kazu da mi bas dobro stoji ( osim mm jer mm voli dugu kosu)... mnogo sam srecna i ja sa tom frizurom i tim sto sam nasla tog frizera u NS koji me je tako osisao. Retka sorta frizera kod kojih se ne zakazuje sisanje nego dodjes i cekas. Najduze sto sam cekala je bilo 20min. MM ni parking nasao nije user posted image
Malko je salon onako cudnjikav, nikad nebih usla nicim izazvana ) garnitura od crvenog plisa sa zlatnim porubom, gipsane statue andjela i bogorodice, ogroman luster nasred salona a iznad dela za sisanje ogroman LCD TV na kom tuce neki teski turbo folk svaki put. Ali lik zna posao i pogodi ti sta ti treba u 5 sekundi!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here