|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 21:05:56   
smeško
I ja napokon kupih papuce za more.😂 I to kad smo otisli po neke patike za M. Narucili ih pa su stigle posto smo vec kupili druge. Ali, uzesmo i njih i meni papuce. Napokon! Bas sam teska za kupovinu. Kod nas obrnuta situacija. 😬

Ma, pomirili smo se, nego sto se ja unosim u sve sto radim. Pa i svadje i rasprave.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 21:15:59   
Maraj
Smesko i ja trazila papuce za more. Nadjoh Nike, oko 3000din...razmišljam dal da ih porucim

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 21:17:18   
pari
Rosi, skroz te razumem...T vristi kad joj se neko priblizi da je uzme...samo ja i ja...Njoj je sisanje umirivanje definitivno i uspavljivanje... Probacu kad odemo kod mm da je on uspavljuje bez sisanja...videcemo...
Mi bili u Ns na Strandu...guzva bila danas...exit...ali dobro,nama je bilo fino, deca se igrala,M se i kupao, bili na brat od tetke sa porodicom, kuma mi dosla na kratko... Jedino sto mi je T u povratku plakala ravno 20 min bez prestanka i to bas glasno dok nije zaspala...bas me uznemiri plac...
I ja sam se sa mm nesto zakacila...nije lako ovo na daljinu...
Ana, super si iskoristila situaciju 😉
Sanjice, kako si? Kako ste druge mame? Maraj?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 21:26:41   
Ana RR
Pari, obično sam teška za kupovinu i ništa mi se ne sviđa (ili se zakačim za nešto preskupo), sad me nešto krenulo 😁
Meni trebaju kućne papuče, možda neke grubin uzmem. 
E moje dete je pre mesec dana donelo patike iz škole, kupili smo ih samo za fizičko u sali, bukvalno ih je nove vratio kući. Juče uzela da ih obrišem i šokirala sam se. Za ovih mesec dana koliko ih nosi skroz ih je upropastio. Na jednom delu nema đona 😱 pa sttašno!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 21:54:45   
smeško
Anci, oni bar idu u salu. N jednom nedeljno, ako imaju srece.

Maro, neces mnogo jeftinije proci ni da obilazis radnje. Doduse, neke lepe za 1900 ili 900, nije se dobro videlo, videh u dm-u. Ali, bas od njih nije bilo broja.😥

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:04:44   
Ana RR
Smeško, i Markovi daj bože da su imali jednom nedeljno. Uglavnom ih je učiteljica kažnjavala (ako ne prepišu sve sa table, ako su nemirni itd) tako što im uskrati fizičko.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:17:52   
smeško
Kod nas su oni najmanji u sali u momentu kada imaju fizicko po rasporedu. I uciteljica ih jednostavno ne odvede. Kad izadju napolje jos je i ok. Ali, najcesce ostanu u ucionici i odradjuju nesto ili igraju neku igru u ucionici. Ja sam ljuta zbog toga, ali nije bilo roditeljskog od pocetka skolske godine kako bih mogla da pitam. Na upisu u prvi razred bio je super. Na pocetku drugog razreda morao je kod fizijatra da radi vezbe za kicmu. Samo cekam septembar i da vidim one ulizice od roditelja kako se bece dok trazim odgovor ili idem kod direktora. 

Bas sam se resila da to isteram. Ne mogu svake godine zbog njih kod fizijatra.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:21:30   
Rosita
Joj što mrzim kažnjavanje dece time da mu se uskrati fizička aktivnost! Razumem logiku, gađa u ono što najviše vole, ali sa druge steane to je razvojna aktivnost i ne može da služi za kaznu, nije u rangu hrane i vode, ali... I sama sam bivala prinuđena da nekad uskratim trening, to mi padne na pamet, kažem i posle šta ću, moram biti dosledna, ali izbegavam. A u školi vala ne podržavam.


Maraj, onaj niz autleta kod arene. Tu pogledaj!

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:22:13   
smeško
A mozda sam i jos pod stresom od prethodnih i ovog dana. Mm prst uopste nije dobro. Sutra ponovo kod lekara.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:25:19   
smeško
Anci, ona ih ne kaznjava, to je najgori deo. Jednostavno im je ovako lakse. Ostavi ih ona da nesto odrade, ali to je pred kontrolni. I nema ideju da ih kazni, nego da jos malo vezbaju. A cesto su u sali sa sedmacima. Pa oni moraju u salu, oni ne. Zato i hocu kod dise, da vidim ko je to tako lepo sastavio.😂


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:29:09   
Rosita
U današnje vreme ja bih fizičkom dala prednost nad svakim predmetom! 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 22:53:16   
smeško
Naravno, Rosi. Nije bez razloga bilo u rasporedu tri puta nedeljno.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 23:12:11   
vonavoj
Nasa uciteljica jedina,ali jedina trazi i bele majice i idu redovno na fizicko!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 07/19
6.7.2019 23:20:32   
Ana RR
Apsolutno se slažem, Rosi. Fizičko pod obavezno. Ali eto.... 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 9:24:35   
pari
Dobro jutro!
Konacno sam malo bolje spavala, odnosno bilo je samo 4 budjenja 😀 ali je spojila od pola 2 do 5 pa sam se tad naspavala ocigledno...I ocigledno nema pravila kad kako spava...juce popodne je spavala kasno, oko pola 6 ali eto,ipak je uvece zaspala oko 9...
Ja sam kao zakazala farbanje danas, idem sa T, videcemo kako ce to biti...valjda cu uspeti...M rodjendan je za par dana a one tamo nedelje putujemo pa sam zato sad zakazala...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 12:15:13   
Maraj
Dan mame
Ja malo po kuci raspremam. Vristim na mmuser posted image i tako..
Mrzim nered. A mm ima "oprqvdanje'' da imamo malu decu...user posted image da covek poludi. A meni nered takav nemir unosi...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 13:10:00   
Rosita
Dan. 


Eh maraj, a ja se baš učim da odustanem od toga. Ja nemam kad da spremim hranu, kamo li da čistim. A i danas je veliki praznik. Jutros ustali, nemam ideju šta da jedu, odvedem u pekaru, N se penje svuda, izlazi, prosipa jogurt, juri ga, napolju juri, dođu prljavi ko iz blata, tuširaj, voće, N posle voća spava jer ja tad nemam ručak i tako... Umorna sam jako.
Pozdrav mame.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 14:20:19   
pari
Jao Rosi, sve znam...ja imam takve dane kad sam strasno umorna od svega...Danas mi je ok dan...uspela sam da se ofarbam u salonu sve sa T u kolicima...bila je dobra, bile smo i malo napolju ispred salona dok sam cekala da mi deluje boja...igrala se,jela, bila je stvarno dobra...
Danas je mnogo toplo, ne verujem da cemo negde do kasno popodne...
Sad jele njoke od prekjuce i krastavac. Pricala sa mm dosta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 15:58:20   
Maraj
Rosi kako sebe nauciti? Meni jako smeta nered. Jako sam negativna tada. Vicem,zvocam...a kad sredim ...skroz sam druga osoba. Idem iz sobe u sobu i divim se

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 16:14:11   
smeško
Maro, ista stvar i kod mene. Bas zvocam dok me sredim.

Mene jos boli stomak, nista mi nije reseno, a u sredu putujemo.😥Sutra idem kod ginekologa koji mi je vodio trudnoce u Visegradskoj. Ova u nasem dz mi nije ni bris uradila.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 16:54:08   
Rosita


IZVORNA PORUKA: Maraj

Rosi kako sebe nauciti? Meni jako smeta nered. Jako sam negativna tada. Vicem,zvocam...a kad sredim ...skroz sam druga osoba. Idem iz sobe u sobu i divim se



Hehe, ne znam, pričam sebi sve u tom duhu, ne kažem da pali baš, ali pravim kompromise, recimo umesto da upalim usisivač, uzmem onaj ručni aspirator pa pokupim mrve, sklonim samo osmovno... A jeste, volim i ja da je čisto, ali kako 😞.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 20:35:08   
smeško
Maki mi se vratio malocas iz kampa sa T 39. Mene jos uvek boli stomak. Putujemo u sredu. Upucacu se.😡


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 20:37:51   
Ivanka 75
Uh Smesko 😕

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 20:38:17   
smeško
Mama mi ima trombozu dve vene i nema sanse da M ostavim sa njom i ona ce ponovo kod dr. A ne mogu ni da ga vodim sa sobom na IMD, J ima kontrolu kod urologa pa sam mislila da ih sve strpam u auto. Mm bas sutra u 8h vozi auto na servisiranje. To je jedini termin koji su nasli, jedva ga ugurali. 😥


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 07/19
7.7.2019 20:41:05   
vonavoj
Auuu smesko!Jel bio tamo kod dr?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here