|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 14:07:24   
Filadendronka
Ne stizem ni da citam ni da pisem. Svasta se izdesavalo, gomila obaveza, javljam se uskoro! Nadam se da nema vecih problema. 😘😘

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 15:45:25   
Maraj
I ja da upisem koju user posted image
Hvala ti jess na pitanju, bolje sam. Rodjaka mi prepisala sumamedantibiorik, ako sam dobro napisala. I super sam user posted image
Danas sam se ofarbala posle vise od 2 meseca...
Ja sam u spidu oko S rodjendana i krstenja , koji je u nedelju. A odmah zatim i mi Boze zdravlja , idemo na more. Tako da ne znam dal da se pakujem il da spremam krstenje/rodjendan. I kumivi ce biti kod nas (nisu iz bg-a) i tako....sve na jurìs sto bi rekli....

Sanjice kako si, tm?
Ljiso, ako citas,grlim te user posted image

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 16:10:12   
vonavoj
Maraj,dobro je da si bolje!I kod vas pakovanje,spremanje.Mene boli glava,pms drma,sutra prekosutra treba da dobijem..mali je spavao 30min od jutros,evo vec treci put bezuspesnog uspavljivanja..a meni dusa spava.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 17:00:24   
pari
Von,sve znam oko uspavljivanja...ja danas uspela da je uspavam napolju u kolicima...spavala je i prepodne i popodne...i uspela sam da citam knjigu,jupiiii 😊 i sinoc i danas dok je spavala oba puta...
Uskoro mi stize M, jedva cekam i uvek uvek mi nedostaje ova dva dana, to je neverovatno....kako cu izdrzati 40 dana bez njega ☹
Maraj, dobro je da si bolje...sad samo polako jedno po jedno i cuvaj se, sve stizes...
Jess, srecan put veceras!
Sanjice,kako si? Ivana? Milena? Bebilule? Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:06:10   
vonavoj
Na kraju sam mu pustila tv i vrteo se i zaspao..Sad cekam goste.a pece me zeludac..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:13:21   
smeško
Bila kod ginekologa. Neka cista u pitanju. Radila i tumor markere i sada ujedam dok stignu rezultati.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:23:58   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: smeško

Bila kod ginekologa. Neka cista u pitanju. Radila i tumor markere i sada ujedam dok stignu rezultati.





Cista te bolela znaci? Drzimo fige da svebude u redu 🤗

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:34:08   
vonavoj
Smesko,sto odmah tumor.markere?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:39:46   
smeško
Ivka, 💖


Von, zato sto nije cisto vodena. Tako se vidi na uz. Dr misli da ima krvi.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:41:40   
vonavoj
Ququ,valjda nece da pukne na moru.Kako onaj prvi ginekolog nije video?

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:48:08   
smeško
Zato sto je mnogo dobar. Dobila i Primolut nor.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 18:57:25   
Ana RR
Smeško, biće valjda sve ok. Jbg, baš nije moralo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 19:08:27   
Ivanka 75
Taman htedoh da pitam dal ti dali primolut... 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 19:50:34   
smeško
I kada smo pitali, rekose nam rezultati veceras. A oni rade do 19h. Nista nije stiglo. Bas mi kuva u stomaku. Krv vadih u 17h.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 19:59:58   
Maslacak15
smesko koje si markere radila? Samo da znas Ca125 nije klasican tumor marker- nespecifican je. Vrlo cesto je povisen i kad je u pitanju endometrioza. Samo kazem, posto pretpostavljam da je on najverovatnije jedan od stvari koje si radila. Ti si skoro imala treci carski i sta god da se desava mnogo je verovatnije posledica toga, a ne nekakvih tumora. Ostani pribrana.user posted image

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 20:14:05   
Ana RR
Maslačak - uvek si tu da smiriš situaciju user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 20:37:49   
pari
Smesko, jesi dobila rezultate?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 20:48:54   
smeško
Pari, nisam jos. Verovatno oko 21h ili sutra.


Maslacak, jesam pribrana. Ukljucila sam vec teecu masinu vesa i samo pletem po susilicama.😁Da, radila sam cea, ca-125, he4, neki roma index.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:05:27   
Maslacak15
Roma je samo index na osnovu HE4 i Ca125 rezultata....Bice to sve ok, iako sigurno nije prijatno cekati. Jel se tebi uopste vratio ciklus posle porodjaja? Garant ima veze sa porodjajem a nije u pitanju nikakav tumor. Kad krecete, sutra ??

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:09:25   
smeško
Ja imam normalno menstruaciju vec devet meseci. Putujemo u sredu pre podne. Rezultate briseva ce mi poslati preko vibera. I recept na latinskom, ako zatreba terapija.😁

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:10:21   
smeško
Nisam ni pocela da se pakujem. Mm sutra radi iako je na odmoru od juce.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:15:04   
smeško
Maslacak, ovaj moj ginekolog je isti kao ti. Bas vodi racuna o tome kako razgovara sa pacijentima.


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:15:30   
Maslacak15
i ti si srecnica ko i ja :):) i ja dobih 4 meseca posle porodjaja uprkos maratonskom dojenju. a ti si bese imala nekih probema odmah ili je to bilo prosli put?a mogu da te stave na neke kontraceptive zbog ciste ne ocekuj bog zna sta sto se lekova tice...
jao to sa tumor markerima i rakom jajnika je bas zeznuto jer stvarno nisu posebno specificni. i mnogo je cesce da budu neke ili inflamatorne promene ili hormonski uslovljene. Zato se i ne rade rutinski screeninzi, jel ima puno lazno pozitivnih pa bi puno zena zavrsilo pod nozem zbog benignih promena.
meni je to u neku ruku uza specijalnost, biologija nastajanja raka jajnika bas. I imala sam u rukama gomilu svezih uzoraka direkt iz pacijentkinja, tako da tu oblast bas pratim. Grozna bolest. Daleko bilo svakom. Ali mislim da ti nemas razloga za brigu iako je ok da oni za svaki slucaj provere sve kad imas problema. Neuporedivo je verovatnije da je kombinacija nekih post partum endokrinoloskih momenata i cinjenice da si imala 3 carska reza.

< Poruku je uredio Maslacak15 -- 8.7.2019 21:22:31 >

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:40:08   
Maraj
Uh smesko i tebe svasta snadje. Ne razumem se u problematiku al drzim fige da sve bude ok

Maslacak, zar je toliki rizik 3.carski rez? Pitam zbog sebeuser posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Razgovori mama 07/19
8.7.2019 21:47:43   
smeško
Ode post.😣

Ukratko: dr misli da je pukao neki krvi sud u toku ovulacije i da sada to pritiska jajnik. I da cekamo da se resorbuje. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...
Najpopularnija imena u 2023. godini
Koliko su se trendovi promenili, najbolje govori i činjenica da osim Milice nijedno popularno ime iz prethodnih dekada n...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here