|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 9:18:14   
Olga75
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Auu,pa kako??Cek,kod nas postoji vakcina ili ne? Nesto se ne secam...ili je prosto iskorenjena bolest

Besežira se još u porodilištu kod nas u Evropi se to ne radi.
Pre par godina je neki nastavnik, učitelj, ne sećam se imao tbc pa su deca bila preventivno na nekim terapijama. Ma pisalo se i na RR ali ne mogu da se set_im čije dete je bilo user posted image

< Poruku je uredio Olga75 -- 11.9.2019 9:19:38 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 501
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 9:35:45   
flamingos
Dobro jutro.Kako ste,kako dečca?Svima pozdrav.Evo ja u kuhinji.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 502
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 9:41:13   
vonavoj
Pa to,kod njih se ne vakcinisy deca..kod nas da.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 503
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 10:00:38   
Maraj
Dan mame. Ja cu uskoro na posao. Zacementiran mi je nos. Ne osecam nista. Ni parfem ni dorucak.... sve od ove ambrozije user posted image
Disem na skrge. Uzas jedan. Bas me gusi...a pijem lek..jos S i dalje sisa...ma covek da poludi...

Boze emice.... bas me zabrinu. I u bg-u nenormalno ima migranata. Na ulici, u prevozu....valjda se nece i kod nas aktivirati iskorenjene bolesti...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 504
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 10:00:40   
Olga75
Kod njih se ne vakcinišu jer tbc je još uvek bolest trećeg sveta ( sirotinje i polurazvijenih)
a kod nas se još uvek javljaju sporadični slučajevi i vakcina je nužna.
Ah kad bih se samo setila koja mama je pisala o tome, znam da je i u novinama bilo. Možda će se neko setiti.

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 505
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 10:13:10   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Maraj

Dan mame. Ja cu uskoro na posao. Zacementiran mi je nos. Ne osecam nista. Ni parfem ni dorucak.... sve od ove ambrozije user posted image
Disem na skrge. Uzas jedan. Bas me gusi...a pijem lek..jos S i dalje sisa...ma covek da poludi...

Boze emice.... bas me zabrinu. I u bg-u nenormalno ima migranata. Na ulici, u prevozu....valjda se nece i kod nas aktivirati iskorenjene bolesti...
Muke sa ambrozijom.I naše dete alergično na ambroziju,ali se za sad drži dobro.Zasmetalo joj je u junu,malo je kašljala,uzimala trapiju i brzo je prošlo.Što pre budi dobro.A za ove bolesti-nemam reči,strašno.Valjda nas i nešto zaobiđe.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 506
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 10:27:33   
Duškić
Maraj, tako i mm , samo me unervozi on jos i kija.
Emice, moram da se vratim da vidim sta si pisala, vala ima migranata svud. Mene jedan prepao pre neki dan u ulici i ubi se od smeha. Ceka covek devojku ( mi smo u blizini doma za nezbrinutu decu).
Rosi, kako je stAnje koliko ostajete u bolnici.

< Poruku je uredio Duškić -- 11.9.2019 10:29:15 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 507
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 11:04:20   
Ana RR
I moje dete non stop kija, više ne znam da li je od alergije ili se prehladio.

Ja zamesila testo za kiflice, da Mare ponese za užinu, ali izgleda da sam stavila malo više ulja pa mi je testo nešto čudno. Jbg, kada radiš tri posla od jednom na kraju negde moraš da zabrljaš.

Rosi, grlim vas user posted image ne znam šta da kažem sem da poželim da što pre prođe.

Pari, bićeš mirnija ako je odvedeš da je pregleda dr.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 508
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 11:09:09   
vocicana
Dobar dan mame, da se javim samo malo, rekoh mozda je malo bolja situcaija, ali vidim da ste Rosi u bolnici. Uh, samo neka sto pre bude bolje.user posted image
Sada cu da zamesim za neku pogacu, nasla sam nesto lepo, na nekoj novoj grupi na Fb, zenica je to veoma prosto napisala, da vidimo kako ce ispasti i da vidim za neko medeno srce, posno je, pa da se zasladimo svi malo.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 509
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 12:22:34   
Sanjica26 RR
Dobar dan žene. Sve sam procitala. Ali nista nisam zapamtila. Mnogo sam umorna od ovog trcanja.
Malisani koji nisu ozdravili brzo ozdravite.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 510
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 15:16:25   
pari
Rosi,kako ste?


Ja nisam nikad imala alergiju pa ne znam kako je,ali mogu da zamislim...slicno kao kad bole sinusi i kad je sve zapuseno...drzi se Maraj...
Sanjice, ti bas na sve strane...
Ana, Ivana, Von, kako ste?
Meni T za sad nema temp. Znaci od ponoci nije imala pa sam odlucila da je ne vodim kod dr danas...ako bude imala veceras, vodicu je ujutru.Dosla mi mama jutros pa se malo druzimo. Uskoro cemo po M pa negde napolje...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 511
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:14:38   
Sanjica26 RR
pari, imam cetiri sela. Treba mi 45 minuta do njih. Na kraj sveta su. Nema ni signala. Ali sta da se radi. Mora da se radi. Obozavam seosku decu, samo me nervira putovanje. Sreca vozim. Sad da se tusnem, na roditeljiski kod T i posle imam nastavnicko vece.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 512
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:23:08   
flamingos
Sanjice,mi smo juče imali roditeljski.Lepo je na selu,samo malo đaka,bar u našem selu je taki-4 đaka,računajući predškolsko i 4 razreda


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 513
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:36:38   
flamingos
Pari,strašni su simptomi alergije.Moja sestra bliznakinja se sva zatvori,natekne,kašlje,oči suze,gušenja ima,ma haos.Prima vakcine,prvo na nedelju dana,pa na mesec i kasnije godišnje.I to je prvi put imala alergiju u 45-oj godini,i evo godinu dana muke


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 514
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:38:07   
Duškić
Sanjice, tebi najvece cimanje da dodjes do posla?
Decica su ta divna i pristojna, verujem i neiskvarena.
Ja jos malo pa ove moje da vodim u park.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 515
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:40:52   
Sanjica26 RR
Duškić, a kada bude zavejalo user posted image

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 11.9.2019 16:41:25 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 516
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 16:49:39   
jance
Dobar dan. Danas sam opet bila turbo. Ostavila decu u skoli, bebu u vrticu, otisla u SUP, tamo cekicala 2 sata zbog potvrde, vratila se sa bebom kuci, odradila dva casa, otisla po decu u skolu. O je bio milostiv i uradio domaci u boravku, K nema domaci, beba se naspavala kanda oko podneva pa je dobra. Sad na aikido i moze ovo da bude sasvim dobar i miran dan. Trebaju mi ovakvi dani, malo da dodjem sebi, da se sastavim.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 517
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 21:40:53   
pari
Mi bez temp ceo dan...juhu...


I mm mi dolazi za tri nedelje, jupi!
Kako ste mame? Rosi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 518
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 21:52:16   
Duškić
Sanjice, lanci na gume user posted image .
Moji zaspali. Ja sredila lom pa u krevet .
Super, Pari..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 519
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 22:31:17   
vonavoj
Pari,kazem ti ja..tako je i M drzalo,ali 39..5 dana..i kako ne povezati sa vakcinom..a oboje su dobili istog dana.Da li se secas da su i u maju imali trodnevnu groznicu jedan pa drugi,prvo M,pa ona😂😂 kao da smo stalno zajedno,drugari po rodjenju.Sanjice,to ti je bas nezgodno,45min do svakog sela,svaki dan...kako to nisu bolje napravili,raspored.. a inace,sa tvojih faksom sta mozes jos da radis,ja se u to ne razymem?

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 520
   RE: Razgovori mama 09/19
11.9.2019 22:34:52   
flamingos
Super Pari.Budite mi svi zdravi.I dečica,mame.Odoh da legamLaku noć


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 521
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 10:02:39   
smeško
Dobar dan!


Rosi, mislim na vas sve vreme. Sta kazu, kada cete kuci? Ovo moje dete ima gadan karakter. Stalno se ljuti, baca, udara glavom, udara nas rukom. Bice od onih koji se bacaju u prodavnici. Dacu sve od sebe da to sprecim. Nisam od onih koji bi ga molili da poslusa.Sanjice i ovde kad nadjes posao, uvek ima neka zackoljica. Nikako da sretnem nekog da mu se sve poklopilo. Koliko samo vremena izgubimo u tom putu.Danas idem na roditeljski kod M. Sa sve J u rukama. Najavila sam im, nemam ga gde.
Pari, super za T. Milenice, kasljete li jos uvek?Ostale mame, drzite se!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 522
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 10:10:05   
pari
Von, bas sam i ja pomislila to isto...da nam se deca "prate" 🙂 secam se te trodnevne groznice,prvo M pa T...


I noc je prosla bez temp pa je bolje konacno...jedino sto se i dalje stalno budi,place, nece da se uspava, spava na meni pola noci...a i preko dana je teska sa uspavljivanjem...
Mi bile da odnesemo papire za subvenciju za vrtic tako da sam i to zavrsila.
Rosi,kako ste?Smesko,kako tvoja rebra?Milena,kako ste vi?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 523
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 10:24:59   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Jutros do jednog sela. Ono mi nije daleko. Odvela T u muzicku. Sad namestam krevete, pa krecem po nju. Moram posle rucak da spremim.

Raduje me sto su deca bolje. Rosi, kako ste vi? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 524
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 10:47:20   
vonavoj
Smesko,sta je to sa trecim detetom..i moj uljav..i mene grize,stipa,sto kazes baca se u prodavnici,ququ..sve ono sto ne volim. Kakav karakter.njih dve su milice za njega..ma divne.Cvetam kad odem u skolu i vrtic..a sa njim cu da crvenim,ili necu ni ici😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here