|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 14:27:18   
pari
Mogu samo da zamislim maslacak...tesko je to...tada ti je sigurno bilo bas tesko...

Dobro je sto su ipak sve uradili i sve lepo prate...
A za krvnu sliku, vidis kako je to cudno...a kod nas stalno rade krvnu sliku...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 551
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 15:12:00   
flamingos
Maslačak,sa dečicom uvek brige.Mi obavezno jednom godišnje radimo krvnu sliku.Upravo danas sam je vodila,savršeno je sve,krvna slika odlična,crp nije povećan.Nego,problem nam je nosić,široke joj nosnice,i nagomilava joj se sluz.Kad krene da izbacuje-kao da skladište ima,sluzi koliko hoćeš.Ponekad joj bude muka i svu tu sluz povrati,a sad joj samo bljakasto,sliva joj se i  kilava je,jadna.U ušima dosta cerumena,stavljam joj vaxol.I to je sve.Bogu hvala nema temperaturu i generalno nije podložna temperaturama.Danas neće u školu,ja sam išla da se javim učiteljici i kažem šta je u pitanju.Kad se završe časovi da odem da vidim šta su radili u školi i šta imaju za domaći da uradi.A u subotu žurka.Da se oporavi,sve je spremno.Izguraćemo.


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 552
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 15:32:24   
smeško
Zmam Maslacak, M su radili i MR i CT. Nema tu mirovanja kod njih. Kakvi jednostavno, verujem da si premrla.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 553
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 15:33:23   
pari
Nisam znala da si i ti smesko prosla kroz to...strasno je tesko to



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 554
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 16:31:45   
Rosita
Maslačak, svim srcem želim da se sve reši najbezbolniji moguće!!!
Ja sam kao dete preživela pakao. Operisan sam na maksilofacijalnoj. Imala sam nešto u viličnoj kosti. To je raslo i ispunilo kost do pucanja skoro. Ljudi mi izvadili par zdravih zuba da me ne bi spolja sekli, da ne bude estetskih problema. Pa 40 dana žica među zubima. I godine praćenja i ortopana ... Davno nisam bila, trebalo bi.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 555
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 16:37:28   
flamingos
Rosi,baš mi ne žao što si prošla kroz sve to.Muke,svako od nas je kroz život prośao neki težak period,ali,život je takav.Mame,kako su dečica?Mi nekako guramo,izbaciće sve to iz nosića,možda nam noć bude malo burna,ali sutra ima da budemo kao kovi.Kod nas je tako.


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 556
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 16:48:18   
Rosita
Bilo davno. Hirurg je tada imao godina kao ja sad, 5 h je on to radio, ali čovek je genije sa 2 fakulteta i rukom koja milimetra kontroliše.


Stresovi su to ogromni, baš mi je žao maslačak što ste to prošli :(. Dečica naša.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 557
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 17:44:13   
emicaa
Dori su 4 puta radili MR pod anestezijom.Morali su,kao da bi lezala mirno toliko dugo a traume imala od doktora.Bojala se moje drugarice kozmeticarke jer je vidjela u bijelom.

Sto volim ovakva igranja kad ih moram firekt pod tus,kao prasici su bili 😂 bice gadno zimi kad ne mognemo u sumu,smoricemo se kolektivno

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 558
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 21:43:24   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Rosi, kako je?


Maslacak, danas sam pisala ali me je izbacilo. Bas mi je zao sto prolazite kroz to. 
Sutra idem u ona daleka sela. Ne idem mnogo rano. T je nesto muka. U subotu ako bude dobro idem na naucni skup, na usavrsavanje. Morace baba i deda da ih cuvaju. Sad vise i ne pitamo😀 Samo ih dovedemo. 

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 12.9.2019 21:44:22 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 559
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 21:59:07   
milicicak
Maslacak, sva sam se najezila, ne mogu ni da zamislim taj osecaj... Ma kad udjes na onkologiju u poset_u nije ti dobro a kamoli kad te tamo upute kao pacijenta... Bice to sve super.


Ja idem kuci sa posla, bas sam nesto umorna i besna i svi me nerviraju. Ja u stvari imam postms 😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 560
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 22:00:56   
pari
Uf rosi, ti si svasta prezivela...zato ti je sad jos teze verovatno...

Nadam se da cete brzo kuci...
Emice, i vi ste bogami dosta toga preziveli...
Svaka cas_t mamama stvarno! Najteze je to sa decom...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 561
   RE: Razgovori mama 09/19
12.9.2019 23:04:02   
emicaa
Pari jesmo ali sada smo svi zdravi i to je najbitnije.David tad nije imao pojma,Dora je dosta toga zaboravila a mene oni oporavljaju 😁

Sanjice i ne treba da pitate,neka im se posvete malo.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 562
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 7:07:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Rosi, kako je?
Ostali?
Emi, to bi trebalo tako ali realnost je drugacija. Sve moram da crtam.
Mama mi dolazi sledece nedelje na moj rođendan.
I umesto da spavam kad ne idem ujutru rano, ne vredi. Rasanila sam se. Inace pao mi je imunitet. Uvek me septembra potkaci virus

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 563
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 7:54:56   
flamingos
Dobro jutro,kako sre mame,dečica?Sanjice,śto pre nam ozdravi.Kada ti je rođendan?Meni 19-og septembra.Nekako izgurasmo noć,budila se,izbaci iz nosića,pa nastavi da spava,pa se opet probudi i tako u krug.Jednom je i povratila onu sluz koja joj se sliva.Neće ni danas u školu,da do ponedeljka sve to prođe lepo.Pozdrav svima.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 564
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 8:26:35   
vonavoj
Jutro! Napokon mirna noc!Maslacak,bitno da je sve ok,a ogroman stres. Pricam sa mm,kako se stresiramo za gluposti,inace,svi..nikako da naucimo da uzivamo u tome sto imamo.Sanjice a zasto ne uzmes nesto za imunitet kad znas da ti je septembar najtezi,i tebi je zbog stresa..90% je od stresa,tako krece,i ne znamo da se izborimo.Flamingos imas onaj sirup za kasalj sa lovorovim liatom i zalfijom,odlican..skuvaj. i ja cu danas,J je promukla i suvo kaslje..nocas je nisam cula,ali sam je ostavila kuci..nemam pojma kako cu kad pocnwm da radim..

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 565
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 8:30:51   
flamingos
Hvala draga na savet,ne kašlje dete,samo izbacuje iz nosića,sliva joj se,pa povratila.Ali,ako krene kašalj,dajem joj terapiju.Haos,svi smo nešto kilavi.Drži se.Ja ću da klonem kad ona ozdravi,stigne me nespavanje,briga.Samo ona da bude dobro i da se ne muči,ja ću već nekako


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 566
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 8:50:41   
Sanjica26 RR
Von, ne verujem ja u preparate za imunitet. Jedino sto pijem je selen. Sad cu da krenem ono sto sam kupila za ciste i limfne cvorove. Moram da probam. Kupila sam i ne stizem da sebe namirim

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 567
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 9:42:22   
vonavoj
Sanjice,makar propolis,to mozes. I limun,vitam c..nema da omanes. Limunade sto vise.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 568
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 9:45:44   
smeško
Ne verujem ni ja u te preparate. Propolis je ok. Limun uopste nije izvor vitamina c koji je nama potreban.😊


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 569
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 9:50:46   
vonavoj
Ja obavezno limun,propolis i mg..samo to.i radi posao..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 570
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 9:55:07   
emicaa
Davno sam pisala da mi je doktor u djecijoj bolnici rekao da su ti preparati za imunitet samo mamipara.

David isao na godisnju kontrolu,ima 15 kg i 99 cm 😁Rosi kako ste?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 571
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 9:56:10   
vonavoj
Nisam ni ja mislila na preparate,jedino sto sam pila je prenatal😂Smesko,a gde ima c vitamina?

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 572
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 10:44:56   
jess021
Gde ste mame? Nisam pisala neko vreme, a čitala sam redovno.

I njih dve su imale stomačni virus, tako da su ove nedelje kući. 
Rosi, kako ste danas? 
Pari, jel T dobro? 
Maslačak, sigurno sam da će sve biti ok. 
Emice, poraslo dete 😊
Flamingos, moja starija uvek povrati kad joj se sliva iz nosa. Prosto joj se to sve zalepi i ne može da se smiri dok ne izbaci na taj način. 
Što se tice brige, ja ozbiljno razmišljam da potražim neku stručnu terapiju😐

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 573
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 11:38:24   
Sanjica26 RR
Von, samo limunade i pijem. Ali ne vredi. To sto sto kažes je istina. Stres je okidac svega. 



< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.9.2019 11:39:31 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 574
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 11:41:37   
pari
Stres i brige...to je najgore...

Ja se trudim da mislim samo na danas i na ovaj trenutak ali nije uvek lako...


_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 575
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  21 22 [23] 24 25   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.
Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here