|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:19:12   
lesica
Onda spram toga kad vama odgovara.
Mislim malcima je to dva puta zabava onda svakako.
Ili da ganjate igraonicu od 18h , al to je sve knap knap onda.
Ja sam mojima pravila i baš na dan i par dana posle i par dana pre. Bukvalno spram te neke naše organizacije. Svakako neku mini torticu kući zbog svećice spremimo baš za rođ 😉 Zato kažem bude dupla zabava.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:19:58   
pari
Ja bih isto na taj dan ali ako vam je jako nezgodno i sledeci vikend je skroz ok



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:30:09   
flamingos
A u čemu je problem da čekate sledeći vikend?To je samo par dana.Šta znam,vi najbolje znate.Ali vam je tako najbolje i da se organizujete,a i da se nakon toga odmorite.Dan pre ne,ali sledeća subota je,po mom mišljenju,sasvim ok.


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:31:22   
emicaa
Maraj ne mozete izaci ranije sa posla,oko 3?

Dori je petkom,subotom cemo slaviti ovako medju nama a ponedeljkom ce joj doci drugari iz skole

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:35:22   
flamingos
Emice,kada je vašoj lepotici rođendan?


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:36:58   
emicaa
08.11,ima jos do toga ali ona vec pravi planove.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:40:42   
vonavoj
Mi pravimo vikendom,jer su nam gosti (rodbina) iz Bga,Smed.Palanke..i samo zato...inace bi na dan rodjendana...ja sam vec rezervisala za 23.11. Za T..a njoj je 18.11. Dolazi mi sestra iz Hr sa decom. Ljudi,koliko se deca raduju i vole,sto ce zajedno proslaviti rodjendan.A J slavimo 12.10.a rodjendan je 13.10..

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 21:40:57   
milicicak
Maraj, ja sam uvek gledala da slavimo rodjendan taj dan kad je rodjendan. I uvek uzimam slobodan dan :)


Ove godine smo V slavili subotu posle, jer kao prvi rodjendan, pada u ponedeljak, u gradu haos... I nije mi to bilo to. Al ja nisam reper za rodjendane, ja ih mnogo volim i naveliko slavim i trudim se da im to bude bas poseban, njihov dan

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:06:05   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Caskamo mm i ja. Dogovaramo se da vodimo decu sa sobom. U poslednje vreme ne možemo da mrdnemo od njih. Mislim da ipak necu da idem. Ostacu sa njima. Idemo na neki crtani, razmisljam se da ih vodim do aRamske tvrđave. Renovirali su je

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:11:17   
flamingos
Emice,koji rođendančić po redu?Rođena je na Mitrovdan,baš lepo.Ako,i treba da pravi planove.Da su nam živi i zdravi


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:20:35   
Sanjica26 RR
Mi vise ne pravimo deci rođendane po igraonicama. Ove godine Sofi cemo da pravimo kod kuce. Samo da obelezimo. Bicemo u haosu oko renoviranja stana. I bice velikih troskova.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:31:27   
flamingos
Sanjice,mi planiramo još ove godine da slavimo u igraonici.Sledećeg,a i svakog narednog rođendana,neka odvede društvo da se počaste,u piceriju,ili gde god hoće i gotovo.Veliki su,ali kasnimo sa jednim rođendanom tako da,hajd da budemo fer prrma ostalim drugarima kod kojih je išla i to je to


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:33:42   
emicaa
Sesti po redu.Ona na Mitrovdan a sin na Ivandan.Tako se htjelo.

Ona ce pozvati mozda 7 drugara,jos nije tacno odlucila,ja cu im smisliti neke aktivnosti za ta tri sata i to je to

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:42:53   
flamingos
Divno,super si to osmislila.Milina.Mi smo ranije slavili u selu,i uživancija.Kad je krenula u školu svi u igraonicu,pa i mi.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:51:20   
flamingos
Laku noć želim svima.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:51:46   
vonavoj
Ja volim rodjendane,i mi bas dosta idemo..i ovako brzo zivimo,ne vidjamo se dovoljno,makar tih dana da ulovimo vreme.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:55:36   
flamingos
Upravo tako Von,bar malo da se opustimo.Sve u nekoj žurbi,obavezama.Lepo je,volimo i da idemo,a i da nam dođu gosti.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:55:51   
milicicak
Ja obozavam rodjendane. I svaki je specijalan i drugaciji. Mini bubi sam prosle godine u krevetu pravila pinjatu i ukrase...
Elem, ne znam gde da napisem pa cu ovde. Mm i ja se vec tri nedelje vidjamo samo na vratima stana (on ulazi, ja izlazim) i uvece kad se stropostam u krevet pa me konstatuje da sam tu (malo preterujem, ali to je otprilike to). Danas je prosao pored mene na ulici kao pored turskog groblja, zaboravio covek kako izgledam 😂

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Razgovori mama 09/19
13.9.2019 22:57:38   
Sanjica26 RR
Volim i ja rođendane, ali para za taj luksuz vise nemam.user posted image Meni je najbitnije da dodju moji. Tad mi je sve potamanuser posted image I deca se raduju. Može da se pozove i neka drugarica, ali stvarno ove godine nema sanse ako budemo u renoviranju
Jeee, pa sutra je vikend. user posted image Tek sam sad ukapirala. user posted image Valjda ce i Sofi sutra da spava duze. Navukla sam roletne. Nadam se da malo duze spavam i ja.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 13.9.2019 23:04:44 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 8:16:33   
vonavoj
Izgleda svi spavaju! Mene sin u 7 probudio.Danas cemo malo u skitnju,do Bga,mm da kupi pantalone i da se proset_amo..Sanjice,cek,renovirate stan koji iznajmljujete? Kako to ide? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 8:20:10   
emicaa
I ja sam tu,Dora dosla da me probudi da mi kaze da mora u wc 😂 jako bitna informacija

Mi cemo u njemacku u kupovinu pa na utakmicu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 8:22:53   
pari
I ja sam budna odavno...

Strašno je loše T spavala, budila se na pola sata,sat...užas
Von,lepo za šetnju.. 
Rosi,kako ste? Druge mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 8:42:05   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.
Von, renoviramo stan koji kupujemo.user posted image Kad bude definitivno, pisacu o tome.
Moje su se probudile u 8. Evo spremamo dorucak.Posle cemo do biblioteke.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 9:00:44   
flamingos
Dobro jutro mame,evo i mene.Mirna noć,naspavah se,pijem kafu.Von,lepo se provedite.Pozdrav svima


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Razgovori mama 09/19
14.9.2019 9:06:03   
vonavoj
E tako sanjice vec ima logike😁neka,to je trosak koji ce vam resiti stambeno pitanje,vredi se zrtvovati.Pari,i dalje se budi non stop.uh.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Pokloni koje mame zaista žele nakon rođenj...
Pokažite svoju podršku, ohrabrenje i ljubav poklonima za drugu bebu koje bi svaka mama volela...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here