|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 22:17:35   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Bojana, dostavila sam moderatoru podatke. Veliki pozdrav, nadam se da ću noćas spavati, jer treba rano da ustanem da vodim decu u vrtić. A oni neće u krevet, jer su kasno ustali, danas su još imali poštedu od vrtića zbog bolesti. A meni se spava od pet popodne.. Tako je to sa decom, nema spavanja, uglavnom user posted image



Bebana,hvala puno☺️☺️Prvi put sam na nekom forumu i pojma nemam kako sta funkcionise....Zelim svima prijatno vece,nadam se da cete se naspavati🥰🥰

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 526
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 22:35:46   
lesica
Bojana, ubačena si user posted image

Trudničice drage , pišite komentare za naš PAKET ZA TRUDNICE

I za FITOLAT tablete za poboljšanje količine mleka

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 527
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 22:45:11   
flamingos
AnaTamara čestitam,ljubi bebicu.Trudnice,prijavljujte se.Pozdrav svima


(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 528
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
21.10.2019 22:45:42   
Dora89
AnaTamara, čestitke! 👏


Marushka, naravno da ne mračiš. I naravno da ćeš nam se uskoro vratiti sa lepim vestima, samo daj sebi vremena za odmor i psihički oporavak.
Popkice, a ginekolog muškarac, je l'' da? Molim te, insistiraj na epiduralu, ili idi privatno da ti neko da tu potvrdu, ali ne zato što ne bi mogla da izdržiš, nego ko je on da ti uskrati anesteziju na koju imaš pravo bez ikakvih kontraindikacija. Kakav će porođaj biti, to niko ne može da zna, iako je treći. Ko je on da procenjuje šta ti možeš da izdržiš? Uostalom, zašto da trpiš bol ako ne moraš? Svaki napredak nauke treba da nam bude na korist, a ne da idemo u porodilište kao na megdan i da odmeravamo snage. Kad se plaćao epidural u Frontu kad sam se porađala, onda nije bilo tih odokativnih procena, nego se davao šakom i kapom. E, kad tvoj ginekolog, ili bilo koji drugi muškarac, bude popravljao zube bez anestezije, onda neka izvole da iznesu svoje mišljenje o epiduralu.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 529
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 7:30:14   
Beca.t
Bojana, baš smo blizu sa terminima.😀 Mi čekamo devojčicu, a najviše se raduje naša ćera. Ti imaš dvoje dečice?
Bebana je retka trudnica koja ne kuka, nekako to sve gura bez problema, hvala Bogu. Da se ugledamo na tebe.😁 Valjda neće više biti bolešljivi, pa da krenu u vrtić, ipak znači da malo odmoriš.


(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 530
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:17:13   
kamičak
Trudnice, uzivajte, do kraja oktobra miholjsko leto.


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 531
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:29:54   
AnaTamara
Samo da je javim mojim saborcima 😘 jos jednom hvala svima na cestitkama ❤️ juce smo dosli kuci, sada uzivamo!!! Ljubimo punooooo 😍 



_____________________________

Za bolje znam ali mi bolje ne treba

(odgovor članu kamičak)
Direktna veza do poruke: 532
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:33:12   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Bojana, baš smo blizu sa terminima.😀 Mi čekamo devojčicu, a najviše se raduje naša ćera. Ti imaš dvoje dečice?
Bebana je retka trudnica koja ne kuka, nekako to sve gura bez problema, hvala Bogu. Da se ugledamo na tebe.😁 Valjda neće više biti bolešljivi, pa da krenu u vrtić, ipak znači da malo odmoriš.





Da,imam dve cerkice pa nam je ovo bas promena😂😂ne znam sta cu da radim s decakom😜😜tu smo,tu smo s terminima,taman da se pratimo 🥰🥰samo da podrzi i da budem kao ovaj mesec i ja sam na konju😃😃i moja deca su odusevljena sto ce uskoro stici beba,samo o tome pricaju,non stop mi ljube stomak i pricaju kako ce da cuvaju malog brata💕💕💕

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 533
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:37:38   
bubulence
Bojana, evo da ti kazem iz licnog iskustva (cerke 8 i 4 god, sin 3 meseca), mnoogoooo je komplikovano. Ova njihova pisa je za mene preteska stvarcica, te navlaci, te nemoj, mazi, nemoj, ima rupicu pa nestane, pa se uplasim, rupica se pojavi... Devojcice su mnogo jednostavnije😂


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 534
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:46:46   
Bebana17
Bubulence, neka se tata ukljuci u stvar sa pisama 😂, ja sam mom prepustila brigu o tom delu tela kod decaka. Ono sto znam je da je bitno da se testisi spuste (to pedijatar konstantuje), a o svemu drugo nek tatica brine. Ja se spremam na uz, i da uzmem briseve, samo sam ih jednom radila na samom pocetku trudnoce.


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 535
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 10:56:01   
Beca.t
Show sa vama i decacima. Sve to verovatno udje u neku rutinu vremenom. Ali zato kada porastu, mozes da ih pustis da piske gde hoce - stojecki. A sa devojcicama mora bas pazljovo, te cucni, te nemoj u javni wc...
Bebana, ja nisam radila ni jednom briseve. Tj jesam pre embriotransfera a sada u trudnoci dr nije za to sve dok sam ok. Kaze da ne cackamo ako ne mora. Verujem da je i kod tebe sve kako treba. Javi nam se posle uz! Ti si 27. nedelja?

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 536
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 13:09:25   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: bubulence

Bojana, evo da ti kazem iz licnog iskustva (cerke 8 i 4 god, sin 3 meseca), mnoogoooo je komplikovano. Ova njihova pisa je za mene preteska stvarcica, te navlaci, te nemoj, mazi, nemoj, ima rupicu pa nestane, pa se uplasim, rupica se pojavi... Devojcice su mnogo jednostavnije😂





Pa i ja to mislim!!! Upravo zbog pise i citave brige oko toga😱😂😂mada kazu da je to stvar navike,moje prijateljice misle da je mnogo teze odrzavati higijenu devojcicama nego decacima,sto se genitalija tice. Ne znam,videcemo😄😄sigurna sam da cu se javljati na forum za savete😜😜

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 537
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 13:09:47   
Bebana17
Beco, ja sam tacno 25+5 po ciklusu. Po uz bi trebalo da bude nesto starija trudnoca. Tj.cetiri dana. Zato se pitam kako je Bojana sracunala da je ona juce bila 25+5, a termin joj je u februaru, a meni u januaru. Neko je pobrkao loncice :)


(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 538
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 13:17:28   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Beco, ja sam tacno 25+5 po ciklusu. Po uz bi trebalo da bude nesto starija trudnoca. Tj.cetiri dana. Zato se pitam kako je Bojana sracunala da je ona juce bila 25+5, a termin joj je u februaru, a meni u januaru. Neko je pobrkao loncice :)





Pojma nemam😂😂😂zadnja menstruacij 2.05 a termin 6.02. a nedelje pratim ovamo na neku aplikaciju,nesto ne mogu da se sracunam u ovoj trudnoci,previse obaveza pa nekad ne znam ni koji je dan☺️☺️

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 539
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 13:23:58   
Bojana05
Mozda nije 25+5 ali mi dalje pokazuje da je 25-a nedelja🙄🙄ne znam,usla u 6-ti mesec svakako☺️☺️Doktorka nije komentarisala trusnocu po UZ ali je sve bilo potpuno u redu na zadnjem pregledu....

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 540
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 13:38:49   
Bebana17
Bokice, ako ti pokazuje da si u 25-oj nedelji to znaci da si u 24+nesto. 25+5 je 26 nedelja. 


(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 541
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 14:42:41   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Bokice, ako ti pokazuje da si u 25-oj nedelji to znaci da si u 24+nesto. 25+5 je 26 nedelja. 





Ma znam,nego na ovu bebac aplikaciju sto imam svakog cetvrtka ulazim u narednu nedelju,ako sam u cetvrtak usla u 25 onda sam 25+5 mada mislim da on nesto zuri☺️☺️Tako da je vrlo lako da sam sada punih 25 kao Beca

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 542
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 16:33:52   
popkica bebic
Morala sam da se javim... Vidim pričate o razlikama u negovanju dečaka i devojčica. Meni je bilo lakše sa dečakom. Kao što Beca reče, devojčica uvek mora da vodi računa o tome gde, kada i kako piski, a dečak može gde hoće. Ne mora mu se kožica svlaciti, još je rano Bubulence. Mom sinu je uspelo tek sa 4 godine. Mada, patronazne sestre preteruju, sve znaju 🙄. Sutra je mom dečaku rođendan. Ako mu tata kupi seku ili brata, javljam. 😁 Danas sam imala kontrakcije. Trajale su tri sata i stale. 



_____________________________

"Mama je glagol od glagola raditi!"

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 543
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 17:06:44   
blizanac2
Ajde Popki mozes ti to 😊, drzimo fige i cekamo da nam javis lepe vesti! ❤️


(odgovor članu popkica bebic)
Direktna veza do poruke: 544
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 17:22:35   
Beca.t
Bojana, ja subotom ulazim u sledece nedelju trudnoce. Meni je zadnji ciklus bio 4.5. a termin je 8.2. sto znaci da smo i ti i ja u 25. nedelji, samo si ti 24+5 a ja 24+3. Eto😀 Zato je Bebana u 26. nedelji i sve se lepo uklapa. Svakako je najbitnije da sve bude kako treba.
Popki!!! Uz tebe smo! A bice i lako i brzo, a kozda bas na batin rodjendan. Jel to krece skorpija od sutra? 

(odgovor članu blizanac2)
Direktna veza do poruke: 545
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 22:07:46   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Beca.t

Bojana, ja subotom ulazim u sledece nedelju trudnoce. Meni je zadnji ciklus bio 4.5. a termin je 8.2. sto znaci da smo i ti i ja u 25. nedelji, samo si ti 24+5 a ja 24+3. Eto😀 Zato je Bebana u 26. nedelji i sve se lepo uklapa. Svakako je najbitnije da sve bude kako treba.
Popki!!! Uz tebe smo! A bice i lako i brzo, a kozda bas na batin rodjendan. Jel to krece skorpija od sutra? 




Hahahahah eto resismo problem s nedeljama😂😂😂😂pocinje skorpija sutra☺️☺️Ja se samo nadam da prebacim 23 januar,izvinite svi jarcevi😂😂ne poznajem nijednog odraslog jarca ali znam da su deca bas tvrdoglava😜😜A popki krenuloooooooo,jos malo i gotovo👏👏👏👏👏👏👏👏

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 546
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 23:26:32   
Bebana17
Popkice, cekamo lepe vesti od tebe! 

Ja sam bila na uz, po ciklusu 25+5, a po uz 26+1, bebu procenjuje na 899 grama, za sada sve ok. U subotu idem po doznake i po nalog za fragmin, danas dr nije imao vremena za to, jer je dugo radio ultrazvuk, gledao je i protoke, a to je potrajalo. Posteljica nulti stepen zrelosti. 

(odgovor članu Bojana05)
Direktna veza do poruke: 547
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
22.10.2019 23:55:25   
Bojana05


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Popkice, cekamo lepe vesti od tebe! 

Ja sam bila na uz, po ciklusu 25+5, a po uz 26+1, bebu procenjuje na 899 grama, za sada sve ok. U subotu idem po doznake i po nalog za fragmin, danas dr nije imao vremena za to, jer je dugo radio ultrazvuk, gledao je i protoke, a to je potrajalo. Posteljica nulti stepen zrelosti. 



Odlicno Bebana,bas mi je drago da je sve odlicno👏👏👏👏👏i velika bebica😍😍😍rastu,rastu,debljaju se🥰🥰🥰🥰

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 548
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
23.10.2019 6:59:35   
Beca.t


IZVORNA PORUKA: Bebana17

Popkice, cekamo lepe vesti od tebe! 

Ja sam bila na uz, po ciklusu 25+5, a po uz 26+1, bebu procenjuje na 899 grama, za sada sve ok. U subotu idem po doznake i po nalog za fragmin, danas dr nije imao vremena za to, jer je dugo radio ultrazvuk, gledao je i protoke, a to je potrajalo. Posteljica nulti stepen zrelosti. 



Super Bebana! E sad je beba vec velika.😍 Poljubac!!! 

(odgovor članu Bebana17)
Direktna veza do poruke: 549
   RE: Trudnice 1-42 nedelja 10/19 [chat]
23.10.2019 7:22:28   
blizanac2
Volim kad od jutra procitam lepe vesti. 😊 Divnooo

Zenske, jel nekad u trudnoci prestaje ovo cesto piskenje? 🙈 Ubi me trckaranje u wc, em nocu, em danju, cak sam imala utisak da sam prehladjena, jer nekad cudan pritisak osecam, ali sam radila urin i sve je ok. Tj imam utisak da mi se sve dole rasteze, iako je dr rekla da je sve ok i da cu osecati povremeno, ja se sve nadam da ce biti dana kad necu nista osecati i uzivati. 🙂

(odgovor članu Beca.t)
Direktna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here