|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Fizički napor u trudnoci
16.3.2015 7:31:42   
Khaleesi
Drage mame, nisam nasla temu sa uzimanjem progesterona u trudnoci. 14. Sam nedelja i pre dve nedelje mi je zbog bolova dr. dao dva puta dnevno progesteron i pet injekcija pregnila. Kaze da sam se naprezala previse. Ja imam stariju kcerku od dve i po godinice, ali bas je nisam podizala, na bolovanju sam...ne podizem nista po kuci... Procitala sam juce da taj progesteron nista ne znaci... Da li neko zna vise o tome... Ja nisam uspela da otvorim novu temu, ako je potrebno, zamolila bih admine :-)user posted image hvala

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Fizički napor u trudnoci
16.3.2015 7:35:33   
branki*
imas ovu temu odrzavanje trudnoce i utrogestan ,tamo su devojke pisale iskustva...
koristi terapiju i miruj,tj lezi kad god imas priliku.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Fizički napor u trudnoci
4.2.2016 13:38:29   
Anck Su Nmaun
Sad zbog grlica ne bih smela nista tesko da podignem,ali.... Juce iz radnje tri pune kese .. uh ledja su me ubila!
Nekako sam se odvikla a ne podizem decu.
Ali zato mi je tesko da setam duze ..jedva izdrzim da budem konstantno aktivna sat vremena. user posted image
Odmah me sve boli, ledja , stomak....

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Fizički napor u trudnoci
8.3.2016 11:12:38   
MakiJ
Mene brine sto imam neke bolove malo budem aktivna i sve me boli. danas idem na pregled nadam se da je sve ok

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Fizički napor u trudnoci
8.3.2016 11:19:08   
IvanaSK RR
Maki, onda se ne zezaj! Miruj, pusti aktivnosti.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Fizički napor u trudnoci
8.3.2016 12:33:39   
Sanjalicaaa
Sa Ikom je trebalo da mirujem. Medjutim G je imao godinu i po, a pomoci nikakve nemam. Svih 9 meseci sam ga nosala. Izadjemo napolje, nece kucim, moram da ga nosim. Imao je tad 16-17kg. Po kuci, rucak, i sve ostalo. Hvala Bogu te je sve zavrsilo ok, cak sam i jedan dan prenela. A celu trudnocu sam imala bolove i kontrakcije. Pricali su mi nemoj, ali kako kad nema ko?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Fizički napor u trudnoci
8.3.2016 15:22:40   
emicaa
Meni sve teže pada i nešto sasvim obično tipa da usisam ali pošto nemam koga da mi pomogne stisnem zube i ajmo.Samo mi ledja predstavljaju problem,da nije njih ne bih imala nikakvih problema.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Fizički napor u trudnoci
30.3.2016 21:15:04   
IvanaSK RR
Meni je problem da stojim duze, juce ujutru sam par sati provela u kuhinji i bas me bolela kicma posle. I usisavanje mi je problem.
Ne nosim veliki teret inace, tako da sam toga postedjena.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 158
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here