|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cipele i torbe
12.12.2020 22:21:52   
Sanjica26 RR
Hvala Von. Bas cu da pogledam za T.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Cipele i torbe
12.12.2020 22:23:21   
Filadendronka

Potpisujem. Ove godine sam pocela da nosim gomilu stvari koje mi ranije nisu bile ni na kraj pameti. Inace nikad ne bih kupila original ovaj tip cizama, prosto za te pare moZe da se kupi ozbiljan par obuce. Ali ovo za 1600 din mi je nikad bolja kupovina. 
Inace Kinezi prave takvu kopiju UGG-, ne biste verovali, cak iskopiraju onu kao karticu zahvalnosti. Tako da je kod nas kupovati “original” pod velikim znakom pitanja. 

IZVORNA PORUKA: mama Jo

I ja sad hocu da kupim ovakve sto je Fil postavila, a inace su me jako nervirale i nisam mogla da ih podnesem. Prosle god.sam ih prvi put uzela i sad sam te dala mami.
Iskreno, nista prakticnije, jeftinije i toplije nisam imala. Samo uskocis u njih, lagane za obuvanje i izuvanje, prerople, a bas mi se svidja na carape ili uzane helanke, nekako ti izduze noge, i izgledaju mrsavije 😊



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Cipele i torbe
12.12.2020 22:48:02   
Tiziana

Znam da ne placam za ispod 50 eur, zato sam pitala za amazon. I mislila sam koliko placa kada je preko te cifre. Kod njih ni shipping nije malo.. 
Ja nosim Emu cuzme vec godinama. Isto su sto i UGG,isto australijske, ali jeftinije. Moje zaista ne propustaju vodu i udobne su i tople izuzetno, ali da su ruzne, jesu.Ali za zimu su stvarno super. 
I cerka ima Emu. bile su mi super jer je bila po ceo dan u skoli u boravku, a one joj dodju kao da je u patofnama,zbog toga smo joj najvise i kupovali.. 




IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tiziana, carinu ne plaćaš za iznos manji od 50 evra ali mogu ti naplatiti pdv. Nama npr ni jednom nisu naplatili pdv na robu poručenu na sportsdirect ali mi zato redovno naplate pdv na kozmetiku.



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Cipele i torbe
12.12.2020 23:30:06   
vonavoj
Narucila sam im,za paketic,od moje sestre..2 para 2500din..smesno...uzela sam im za sledecu godinu,sad imaju cizme za sneg i martinke..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Cipele i torbe
13.12.2020 12:12:29   
Filadendronka

Tizi, kad pravno lice salje fizickom limit je 50e, a kad je posiljalac fizickom lice onda je limit 70e. Preko toga se za garderobu placaju dazbine u iznosu od 30% od fakturisane vrednosti. 
A ove original i kopije UGG jesu ruzne i kabaste, mada mi vremenom njihova udobnost ispade mnogo vaznija. 


IZVORNA PORUKA: Tiziana


Znam da ne placam za ispod 50 eur, zato sam pitala za amazon. I mislila sam koliko placa kada je preko te cifre. Kod njih ni shipping nije malo.. 
Ja nosim Emu cuzme vec godinama. Isto su sto i UGG,isto australijske, ali jeftinije. Moje zaista ne propustaju vodu i udobne su i tople izuzetno, ali da su ruzne, jesu.Ali za zimu su stvarno super. 
I cerka ima Emu. bile su mi super jer je bila po ceo dan u skoli u boravku, a one joj dodju kao da je u patofnama,zbog toga smo joj najvise i kupovali.. 




IZVORNA PORUKA: Ana RR

Tiziana, carinu ne plaćaš za iznos manji od 50 evra ali mogu ti naplatiti pdv. Nama npr ni jednom nisu naplatili pdv na robu poručenu na sportsdirect ali mi zato redovno naplate pdv na kozmetiku.






(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Cipele i torbe
13.12.2020 12:15:20   
branki*
Meni te cizme nisu ruzne(varijante ugg i emu). Za strapac dusu dale. 

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 13:10:09   
branki*


user posted image

user posted image
Evo onih mojih ,malopre stigle.Udobne su.na prvu probu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 13:17:05   
emicaa
Meni se ugg svidjaju,tople a i uz helanke ili uske hlace odlicne.Branki svidjaju mi se ove na petu,patike nisu moj fazon.Ja ne volim te sa debelim djonom,izgledaju mi kao pegla.


Ja sam narucila skechers,onako vise za hodanje.Slikacu posle.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 13:31:23   
branki*
ja se nesto navukla na dzombastije patike.u zivotu nisam duboke patike imala,niti htela,sad uzela za strapac sa decom,a i ovako ponekad,sad mi ta ravnija obuca ok skroz,a inace sa ja pobornik isljucivo stikli bila.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 13:40:17   
pari
I meni se sviđaju te na štiklu. Patike ni ja nešto ne volim te džombaste.




_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 13:50:43   
emicaa


user posted image Meni su ove jutros stigle,lagane su.Uopste ih ne osjetim na nozi.Jedva cekam da otopli da krenemo opet u duge set_nje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 14:04:55   
mama Jo
Lepe su branki, i jedne i druge. I tvoje mi se emice svidjaju...
Ni ja nisam volela dzombastu obucu, ali sam skontala da moze jako dobro da izgleda, i da te ucine mrsavijom user posted image
Nekako noge su mi u njima lepe pa sam ih i zavolela. A sad se bas nose.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 14:06:04   
pari
Emice,baš mi se sviđaju! Tako nešto ću i ja na proleće da kupim tamo



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 14:08:40   
branki*
emice,meni se dopadajuuser posted image
mamo jo,sve cu se sloziti sa tobomuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 14:21:50   
veselicaa
Emice baš su lepe i baš za šetnje.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 17:31:41   
emicaa
Ovde sam vidjela da vecina za set_nje noae skechers,pa onda vidjela zaba da se konji kuju pa i ona digla nogu 😂Mm je kupio u aprilu ovakve,kaze da nikad nista udobnije nije obuo



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 17:43:24   
veselicaa
Emice zato ih i kupuju,vi baš šetate i treba vam udobna obuća.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 18:48:01   
Ana RR
Emice, mm ima neke skechers za jesen, nepromočive. Kaže da ništa udobnije u životu nije nosio.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 19:15:47   
mama Jo
Skechers su odlicne, preudobne. Ja imam jedne, vec sam ih ubila koliko ih nosim.
A za decu sto imaju... Nemam reci. One neke avetlece sa krilima, moja J ih svaki put mazi kad odemo u prodavnicu negde user posted image
Nismo joj uzeli jer joj patike bas nisu trebale, a sad ih bas gledam kakva im je cena da joj za prolece uzmem.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 20:19:46   
Duškić
Meni su skecers bas lepe ima ih sin, fine su.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 20:53:54   
Lilly5
Ko voli skecers ima zimske cipele na akciji u sport vision.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 21:57:55   
vonavoj
Emice,i ja imam takve crne..stvarno su preudobne..ja nisam htela da kupim,skupe su mi bile..mm insistirao,i nisam se pokajala.


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Cipele i torbe
5.1.2021 22:24:14   
emicaa
Von ja sam ih planirala na proljece kupit,svekrva mi dala za Novu poklon bon za jedan online shop pa sam iskoristila za to.



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Cipele i torbe
6.1.2021 9:28:23   
branki*

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Skechers su odlicne, preudobne. Ja imam jedne, vec sam ih ubila koliko ih nosim.
A za decu sto imaju... Nemam reci. One neke avetlece sa krilima, moja J ih svaki put mazi kad odemo u prodavnicu negde user posted image
Nismo joj uzeli jer joj patike bas nisu trebale, a sad ih bas gledam kakva im je cena da joj za prolece uzmem.

koje su ti te svetlece sa krilima?pusti siku u decijoj temi ak,o ima,mama jouser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Cipele i torbe
6.1.2021 9:32:52   
veselicaa
Draga pogledaj u office shoes,na sajtu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here