|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Osvoji Elmer’s nagrade!
8.1.2020 21:01:02   
marketing RR
Kompanija Eurocom International, zastupnik Elmer’s proizvoda, vam sprema iznenađenje na Ringeraji!
Nagradiće 3 korisnika, 3 mala velika naučnika u periodu od 9.1. do 23.1.2020!


user posted image

Elmer’s je poznati američki brend koji iza sebe ima dugogodišnju tradiciju u proizvodnji različitih lepkova i lepila, kako za kuću tako i za različite kreativne i školske projekte. Svi prozvodi su kontrolisanog kvaliteta, a u svojoj ponudi imaju širok asortiman kako svakodnevnih lepila tako i različitih setova koji podstiču kreativan i naučni pristup. Setovi poput onih za pravljenje popularnih slajmova su perivi, prilagođeni deci, namenjeni starijima od 3 godine, ali svakako pri radu zahtevaju nadzor odraslih.


Pročitajte više >>>

Takmičenje traje od 9.1. do 23.1.2019. kada će biti i objavljeni dobitnici, a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!

Biće nagrađena 3 člana, čije fotografije budu odabrane od strane žirija!!!

Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 12 meseci.

Dobitnici će bii nagrađeni sa po 1 Elmer’s starter setom za pravljenje slime-a ( u setu se nalaze 2 tube providnog lepka, 2 tube Elmerove magične tečnosti, kao i 4 tube sa šljokicama ) Svi činioci seta su perivi vodom, i nisu za mlađe od 3 godine!


user posted image

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada?

Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i tokom perioda takmičenja prepustite takmičarski, kreativni odnosno naučni duh svojim mališanima jer će vas upravo to odvesti do sjajnih nagrada!
Postavite nam fotografiju “naučnog” rada Vašeg deteta (1 po detetu), uz kratak opis šta ste pravili i proučavali, na koji način i uzrast malog naučnika, a na kraju takmičenja, žiri će odabrati 3 najoriginalnija i najuspešnija rada koji će biti nagrađeni. Pravo učešća imaju deca od 4 do 12 godina.



Ne zaboravite, pravila su takva da svi imaju šanse da osvoje sjajne Elmer’s nagrade!
Nema odustajanja, pustite decu da se izraz, pustite male naučnike da dođu do izražaja!
Nagrađena će biti 3 učesnika !!!

U takmičenju mogu učestvovati i korisnici iz inostranstva, a ukoliko osvoje nagradu, ista se šalje na adresu u Srbiji( rodbina, prijatelji). Nakon takmičenja, nagrade će u vidu poklon paketa biti poslate na adrese svih dobitnika (poštarinu plaća sponzor).

Zato istražite Ringerajin forum i pregršt sjajnih tema, u kojima ćete naći mnogo korisnih saveta! Takođe, obogatite teme vašim iskustvima i korisnim informacijama!
Pratite ovu temu, uživajte u dečjim radovima, pratite dešavanja na Ringeraji, pišite, družite se drugim članovima i osvojite sjajne nagrade!

Tastature i miševe / telefone u ruke i bacite se na posao!
Pišite, pišite, pišite …


Pročitajte više >>>



Direktna veza do poruke: 1
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 2:51:18   
Tajčica
Sjajne nagrade user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 8:48:23   
flamingos
Divno,bravo za našu RR i sponzora❤


(odgovor članu Tajčica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 11:01:35   
mama Jo
Divne nagrade, i jedva cekam da vidim ideje za eksperimente, taman svima malo da date ideje sta da se igramo sa decom user posted image
A nagrada sjajna, slajm svi vole user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 11:43:36   
mikica88
Prelepo

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 18:53:48   
mama ivane
Sjajna nagrada srecno svima


(odgovor članu mikica88)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
9.1.2020 21:33:16   
Duškić
O, kakva nagrada, mi pravimo. Natrpa glitera haos!

(odgovor članu mama ivane)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
10.1.2020 14:07:24   
Dragica Draga
Divne nagrade user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
10.1.2020 14:15:46   
lesica
Nemojte samo vikati divne nagrade, već radove na sunce!

Verujem da se većina vas zanimala nekim projektima sa klincima, te hop hop, kačite!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
10.1.2020 16:56:11   
mama Jo
Haha les user posted image
Mi smo radili neke stvarcice, deci su bas bile zanimljive.
Nemam prava ucesca tj.osvanja ali mozda postavim user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
10.1.2020 18:35:46   
flamingos
Ni mi nemamo prava na učešće,bićemo kao podrška.Hajde,prijavljujte se.Držimo fige❤.Nagrada je predivna.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
11.1.2020 11:28:34   
Duškić
Mi samo mesimo i pravimo haos. Okacicu sliku moje umetnice cim se setim da je slikam.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
13.1.2020 10:26:50   
MamaNecaVo
I mi cemo okaciti sliku ako ne zaboravimo.

Dete mi je u fazi slajma, jos nismo probali sami da ga napravimo ☺️

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
13.1.2020 11:41:13   
flamingos
Hajde mame i dečica,postavljajte slike.Uz vas smo.Naše dete obožava slajm,u selu smo i pravile.Držimo fige.Ljubimo vas❤


(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
15.1.2020 12:33:03   
Duškić
Moja cerkica proucava samo koji novi lepak ce joj biti bolji i koji ce biti kompaktan sa penom za brijanje da se sto vise zgusti slajm.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
18.1.2020 12:39:16   
marketing RR
Kako je ostalo još nekoliko dana do kraja igre, shvatili smo da vam je izgleda ovaj zadatak pretežak, pa zato menjamo proozicije igre.

Napišite nam svoj predlog za kreativnu igru, koja zahteva angažovanje ručica I zabavu. Po mogućstvu napišite I citav "recept" za zabavu, a tri najzanimljivija po izboru žirija ćemo nagraditi.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
18.1.2020 12:48:24   
flamingos
Hajde mame,dečica krećite.Držimo fige.Bravo za našu RR.❤


(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
18.1.2020 13:48:49   
Slavkic


user posted image
Ne znam da li imamo pravo učestvovanja jer smo dobili Maped creativ set_, ali evo jedan zanimljiv predlog kako rade naše rukePotrebno je malo papira, konac i makarone Moj dječak je oduševljeni sa ovim i već smo par puta pravili

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
18.1.2020 13:53:39   
Filadendronka
Evo par ideja kako D i ja provodimo vreme posle vrtica. On je inace prilicno zivahan decak, ali ova igrica ga uvek prikuje za sto.
Inace obozava nalepnice i seckanje papira, a mislim da je ranije naucio da koristi makaze nego da jede kasikom. 
Posto novine kupujemo svakog dana to nam daje mogucnost da pronadjemo puno zanimljivog materijala. Uvek se tu nadje neko voce i povrce u delu o kulinarstvu, razlicite lopte na sportskim stranama. Sunce i oblake izrezemo sa vremenske prognoze. Crnu hroniku i politiku ipak preskocimo. :) Potom na red dolazi blok, lepak i malo maste. Od tih "nalepnica" pravimo kolaz, a da bi se upoznao sa razlicitim teksturama pored nalepnica sakupimo i drugi materijal iz kuce. Od stare majice iseckamo komadice za travu. Kisa nam budu zrnca pirinca, a ako resimo da je zima onda od vate napravimo male pahuljice. Za stabla nam posluze kineski stapici, a moze i neka grancica iz parka. Grane drveca su slamcice, a takodje od njih moze da se napravi jako interesantan novogodisnji ukras. Ispod cu okaciti sliku ukrasa koji smo za vrtic. Postolje jelke je od stare kutije od nes-a koju smo oblozili tupferima kao da je brdo pod snegom. Ostalo su slamcice. 
Na prolece planiram da pocnem da ga ucim o razlicitim biljkama i da krenemo da pravimo herbarijum. To ce ga sigurno zainteresovati, a moze mnogo toga da nauci o svetu oko nas i ujedno da krene da posmatra prirodu kao nesto lepo, korisno i vredno paznje. 


user posted image



(odgovor članu Slavkic)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
18.1.2020 14:19:58   
flamingos
Slavkic,Fil👏


(odgovor članu Filadendronka)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
20.1.2020 6:50:40   
Duškić
user posted image

< Poruku je uredio Duškić -- 20.1.2020 6:54:28 >

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
20.1.2020 6:56:09   
Duškić
Recept za slajm.
Pena za brijanje,
Lepak,
Borna kiselina,
Gliteri ,
Boje po izboru, mi koristimo za kolace boje jestive , jagoda, kivi...
Veca cinija i mesanje, smeh i mazanje!


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
20.1.2020 8:50:46   
mama Jo
Super predlozi user posted image
Duskic, kakav lepak koristite?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
20.1.2020 8:56:02   
flamingos
Divni predlozi.Bravo za dečicu👏❤


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Osvoji Elmer’s nagrade!
20.1.2020 17:44:33   
dudas
Evo jos jedne ideje za druzenje i kreativan rad sa decom. Sa osmogodisnjom cerkom pravim lutkarsko pozoriste, ideja je njena ja samo pomazem. Za punjenje moze da se koristi vata ili sundjer, a za obmotavanje pamucni carsav ili neka stara majica koju vise ne nosite. Kada se napuni carsav, umetne se varjaca ili drveni stap i veze se trakom. Frizuru lutke pravimo pomocu vunice i masnica. Moze se lepiti ili zakaciti zihernadlom. Haljina je od  marame, sala ili ukrasne krpe. Materijali su lako dostupni i zabava je zagarantovana.


user posted image user posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here