|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:02:00   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Maraj


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Drugarica koja zivi u sev Italiji kaze sto manje izlaziti i ici u masu. Asepsol i sto vise vit C. 



A mi koji na posao idemo gradskim prevozom!?
Ne mogu vam opisati koja je malo pre guzva bila u gradu. Neki strajk. Kolona sto ljidi sto automobila. U prevozu svi ko sardine spljosteni.... i ...



Joj Maraj... Ja od juce idem peske na posao i s posla. U autobus necu uci skoro. 

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:02:22   
Ana RR
Suzi, to je bilo zbog 8. marta user posted image poludeli ljudi.

Nisam razmišljala o zalihama, ne znam. Mi uvek kući imamo zalihe brašna, ulja, mleka jer to kupujemo na veliko. Sve drugo standardno.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:04:42   
Ivanka 75
Mm posle ide u mini nabavku, ona nasa standardna sredom. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:05:31   
gagana83
"Niko nije rekao da je virus smešan. Niko. Nemojte da lažete!"

Iliti - Verujete li meni ili svojim ušima?Gde mi živimo, šta je ovo bre?

Ja ne pravim zalihe. Razmišljam da uzmem samo neki lek za temperaturu i sl.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:11:46   
Sanjica26 RR
Mi smo uzeli dva džaka brašna. I danas sam uzela deci malo više mesa da ne bi stalno izlazila.
Iskreno nije mi danas bilo prijatno na nastavnickom vecu kad su neke kolege pocele da kaslju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:13:34   
vonavoj
I mi cemo danas y redovnu nabavku,ali cy pojacati malo neke stvari.

Inace,sestra kaze da je profa matem.iz Glogonja zarazen koronom i sad je y subotu bio na takmicenju sa sve decom..Znaci eto,odatle krece..a dosao je iz Nemacke..

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:22:35   
Didy
Ja ne pravim zalihe. Uvek imam pomalo svega u rezervi. Jutros sam bila u redovnoj nabavci, nisam uzimala nikakve zalihe.



_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:35:37   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: gagana83

"Niko nije rekao da je virus smešan. Niko. Nemojte da lažete!"

Iliti - Verujete li meni ili svojim ušima?Gde mi živimo, šta je ovo bre?

Ja ne pravim zalihe. Razmišljam da uzmem samo neki lek za temperaturu i sl.


Strašno, gagana, bolesnik!



_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Korona virus
11.3.2020 16:49:55   
Ivanka 75
Drustvena neodgovornost na delu. 


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Korona virus
11.3.2020 17:41:37   
ReljaT
Maslacak, kad kažeš deca ne oboljevaju ili imaju blage simptome, dali se to odnosi i na bebe mladje od 6 meseci?  Čini mi se da sam pročitala da je negde u Kini bebica od 9 meseci bila žrtva ovog virusa..  


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Korona virus
11.3.2020 17:47:05   
Misha i Ljisha
Samo sam u jednom novinskom clanku iskreno procitala da su malci ugrozeni. Sigurno oboljevaju i zene i deca. To sad sto ima domacica pa procentualno zene nisu toliko izlozene jer su "kucama" i sto ima dece koja ne idu u kolektiv ne znaci da ne mogu zeneni deca da se zaraze. 

(odgovor članu ReljaT)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Korona virus
11.3.2020 18:02:35   
nata11
WHO je objavila pre par minuta da ce predloziti proglasenje pandemije. 



_____________________________





(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Korona virus
11.3.2020 18:03:13   
nata11
Tj. Proglasila izvinite



_____________________________





(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Korona virus
11.3.2020 18:33:55   
Maslacak15
Relja mislim na sve mladje od 15 godina znaci i male bebe. U Italiji i Kini je bilo i trudnica koje su se porodile i rodile zdravu decu, znaci nema takozvane "vertikalne transmisije". Virus definitivno inficira decu i mogu da prenose ali kao sto rekoh po pravilu nemaju simptome ili jako blagi oblik bolesti. E sad i tu vazi kao i za sve u medicini uvek moze da se zalomi verovatno u kombinaciji sa drugim faktorima. Evo popodne su javili da je neko dvogodisnje dete hospitalizivano u potsdamu preventivno ali je kao u stabilnom stanju i nije ugrozeno. Ali mislim da zaista nema razloga da se brinete.
Tu stvarno mislim da se treba vise cuvati influence. Znate ja sam i Stefana i Anu vakcinisala protiv gripa kad su imali 7 meseci jer nisam htela da rizikujem da mi dobiju kao mali grip posto sam istovremeno imala vrticko dete u kuci kad su bili mali. Obicna influenca verovatno jeste opasnija za malu decu od korone ( inace tvrdnja ne stoji kao sto smo pricali).

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Korona virus
11.3.2020 18:50:28   
mati
Maslacak, svaka ti zlatna. Sve si do sada lepo objasnila, odnosno, sve na nacin razumljiv i za nas laike...
Meni nesto prikazuje gresku na ministarstvu zdravlja, mozda azuriraju stranicu???

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Korona virus
11.3.2020 19:01:06   
gagana83
Ja sam negde pročitala da kod dece nije zabeležen nijedan smrtni ishod. E sad, to je bilo pre nekoliko dana, valjda se ništa nije promenilo.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Korona virus
11.3.2020 19:07:02   
Ana RR
Proglašena pandemija, osećam da će krenuti panika i haos po prodavnicama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Korona virus
11.3.2020 19:13:02   
gagana83


IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: gagana83

"Niko nije rekao da je virus smešan. Niko. Nemojte da lažete!"

Iliti - Verujete li meni ili svojim ušima?Gde mi živimo, šta je ovo bre?

Ja ne pravim zalihe. Razmišljam da uzmem samo neki lek za temperaturu i sl.


Strašno, gagana, bolesnik!





Koronu ćemo nekako pregurati, ali njega...

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Korona virus
11.3.2020 19:14:18   
Ana RR
Njega nikako. Ja zaista više ne mogu da podnesem to prese*avanje, da izvinete!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Korona virus
11.3.2020 19:20:05   
pari
Ne vredi da paničimo jer ne možemo ništa osim ono što je u našoj moći...

Moramo da živimo koliko toliko normalno, inače ćemo izludeti...Evo ja dva dana mislim o tome i već sam polu luda, rešila sam da smanjim razmišljanje

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Korona virus
11.3.2020 20:27:25   
gagana83
Srećom, i inače nisam paničar, pa tako i sada ne paničim. 

Da mi je svejedno, nije.Lakše bi mi bilo da živimo u normalnoj zemlji, gde čovek može da se osloni na zdravstveni sistem. 
Nego jeste čuli za posebne mere u školama u Srbiji - redovno pražnjenje kanti i provetravanje učionica? 🤦Koje bi onda bile redovne mere, ako su ovo posebne? 
Možda zbog ove epidemije škole nabave i sapune?


user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Korona virus
11.3.2020 20:38:29   
Ana RR
Skočio broj zaraženih na 18.

Gagana, ne spominji....

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Korona virus
11.3.2020 20:52:54   
pari
Sa ovim se slazem...https://lolamagazin.com/2020/03/11/ja-sam-doktor-evo-sta-me-plasi-u-vezi-sa-korona-virusa/



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Korona virus
11.3.2020 20:54:35   
Maslacak15
cuh info na twitteru da je jedan od bolesnih u NS preminuouser posted image lik je posle obrisao poruku pod pritiskom kazu valjda treba da prodje 24 h da objave zvanicno. Nadam se da je trac ali popodne su javili da im je jedan od dvojice pacijenata kriticno....

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Korona virus
11.3.2020 21:14:32   
Ivanka 75
To je vrv onaj iz Kikinde. 


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here