|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:17:08   
branki*
Iicno,nw gledam tv.jer smo tek narucili,stari nam stoji na podu i sluzi samo za crtani i utakmice i mm sta gleda.ja prati vesti preko neta na telefonu.i cujem komentare ljudi okolo.



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 951
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:37:15   
Maraj
Dunja i ja to cujem "da treba da naučimo da zivimo sa koronom". I sta to znaci? Da naucimo da se sklanjamo jedni od drugih, da bezimo od ljudi na ulici... ne znam.stvarno sta vise da radim. Sad me plase i ti parkovi. Ne znam ni sta vise da radim sa decim u stanu. L ce jos malo 5 god. Dete zeljno dece. Boze...ppstacemo asocijalni nacisto...

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 952
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:38:49   
dunja RR
Da, to je mislio..baš jezivo zvuči.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 953
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:44:16   
smeško


IZVORNA PORUKA: Maraj

Dunja i ja to cujem "da treba da naučimo da zivimo sa koronom". I sta to znaci? Da naucimo da se sklanjamo jedni od drugih, da bezimo od ljudi na ulici... ne znam.stvarno sta vise da radim. Sad me plase i ti parkovi. Ne znam ni sta vise da radim sa decim u stanu. L ce jos malo 5 god. Dete zeljno dece. Boze...ppstacemo asocijalni nacisto...


I ja stalno o tome razmisljam. Prosto mi se i ne izlazi iz kuce ako ne smem da pridjem ljudima.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 954
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:49:54   
Ana RR
Pa to je svima jasno i stalno govore da ćemo morati da naučimo da živimo sa virusom jer leka nema. Nije ovo nešto što će se završiti za mesec dana, ja mislim da još godinu dana sigurno će biti ovako.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 955
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 14:49:57   
pari
I meni je to strašno, pogotovo za decu...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 956
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 15:05:29   
Sanjica26 RR
Iskreno, pocela sam da razmisljam (ne verujem u teorije zavere) da je ovaj virus nastao da bi se svi mi otudjili. Mozda sam luda, ali zaista ova situacija nije normalna. Ne mogu non stop decu drzati pod staklenim zvonom i govoriti ne, ne diraj lice, operi dobro ruke. Smucila sam se sa samoj sebi. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 957
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 15:20:16   
vonavoj
Realno,kako se na zapady zivi..eto tako..svako za sebe..svi asocijalni,otudjeni...svi sebicni..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 958
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 15:58:54   
Ana RR
Von, ne znam zašto svi misle da su ljudi na zapadu potpuni idioti. Da, više su okrenuti porodici ali da su asocijalni i sebični, tu se nikako ne bih složila. Znaju za šta žive i rade, znaju da uživaju. Daleko su od asocijalnih i sebičnih.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 959
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:25:57   
pari
Ana,slažem se sa tobom...živela sam u Francuskoj, živim sad polovično ovde u Americi...nisu otuđeni stvarno



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 960
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:28:25   
vonavoj
Ana,ne druze se,u tom smislu..dovoljna im je samo uza porodica...Mi ipak nismo navikli tako...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 961
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:31:26   
pari
Mislim da se ne može generalizovati...ima raznih svuda...

Ovde se dosta radi plus prevoz pa ljudi nemaju mnogo slobodnog vremena...Iako i kod nas postaje slično...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 962
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:32:55   
Maslacak15
U Nemackoj sad ljudi idu na more, istocna obala je krcata kao i severno more jel ih je masa odlucila da ostane u zemlji. Ali idu na odmore i druze se. Moji decaci su sad nedelju dana kod bake i deke ali ih nismo videli izmedju februara i juna..U Nemackoj je u aprilu bila bar 3xgora situacija nego u Srbiji ( cak i ako su BIRN cifre tacne) ali su konstantnim i principijelnom merama koje su i dalje na snazi uspeli da suzbiju epidemiju i vrate ipak dosta velik segment "normalne svakodnevnice"
. Praksa za sada pokazuje da je odabrana dobra strategija. I da zaboravimo zezanje na pocetku da li je virus smesan ili nije, posle vanrednog stanja u Srbiji koje je ipak rezultirao u stisavanju situacije to sto su uradili u maju i junu je neoprostivo. I mogu da se pravdaju koliko oce i prebacuju odgovornost, prave se nevesti itd.... Mogu samo da se pogledaju u ogledalo. To nema veze sa politikom nego sa zdravim razumom.
Zao mi je lekara i zao mi je pre svega sludjenog naroda. To je bas strasno. Sto se tice toga koliko ce da traje, trajace dok ne bude vakcina a nje ce biti po mom procenu na zimu. Cini mi se da ce univerzistet Oxford prvi stici na cilj. Englezi znaju kako se baviti naukom. Iako pokusavaju svi zivi, na kraju krajeva nebitno je cija je vakcina.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 963
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:38:30   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: pari

Mislim da se ne može generalizovati...ima raznih svuda...

Ovde se dosta radi plus prevoz pa ljudi nemaju mnogo slobodnog vremena...Iako i kod nas postaje slično...


Pa to sam mislila..i kod nas se sad svodi na to...od posla ljudi i nemaju vremena..a nas mentalitet je drugaciji.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 964
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:43:42   
Ana RR
Iskreno, više se uklapam u zapadni mentalitet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 965
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 16:45:39   
vonavoj
Yes😁


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 966
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 17:15:41   
Maslacak15
Samo jedna crtica. Ako uvazena Dr. Kisic koja je u vrhu najeminentnije drzavne institucije za ocenu epdemioloske situacije obigrava danima i nedeljama po svim medijima ceo maj i jun i trubi da nema veze sto ima 50 ili 60 novih slucajeva da su velika vecina asimptomatski slucajevi. Da je virus oslabio, da on klinicki nema vise veze sa onim virusom iz marta....Mrzi me da trazim ali slicnih tekstova bilo je najmanje deset. O cemu mi pricamo?? Pri tome su tvrdili da je vanredno stanje ukinuto na osnovu cvrstih podataka da nema razloga za zadrzavanja mera. I ukinuli SVE. I dozvolili fudbalske utakmice i teniske turnire. I kazu bezbedno je. Sta treba da misli obican gradjanin i kako treba da se ponasa??? Primera ima koliko hocete, to je skandal sta su oni dozvolili. Nazalost sad ide preko ledja pacijenata i sloma zdravstvenog sistema.

I sad su Srbi neodgovorni i sasavi i ne umeju da se cuvaju. A sistem nam je super, bolje nego u nemackim bolnicama ali eto iz Beograda vas salju u Pozarevac i Smederovo sa upalom pluca. I ako nesto kazete onda ste drzavomrzac. I radujete se koroni.... Ma nemam reci zaista.

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 967
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 17:22:32   
Ana RR
Naravno Maslačak, apsolutno se slažem. Zato se narod i pobunio, dosta je laži više.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 968
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 19:05:05   
smeško
Da. I ja se slazem.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 969
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 20:08:49   
pari
Da, strašno je to što su uradili



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 970
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 21:24:16   
emicaa


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ana,ne druze se,u tom smislu..dovoljna im je samo uza porodica...Mi ipak nismo navikli tako...


Von ja se ne slazem.Stalno sam nekim,sad malo manje ali inace nije ovako.Ideno zajedno i set_nje,jedni drugim na kafe,u sumu sa djecom.Ako se ne vidjamo onda smo u kontaktu.Ja imam par mama sa kojima sam bas bliska.Ima kao i svugdje ljudi koji izbjegavaju ostale ali uglavnom nije tako

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 971
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 23:05:15   
vonavoj
Emice,mozda i gresim..ali znam kad pricam sa kumovima koji su sad u Minhenu,kszu da se tamo manje druze ljudi..imaju uzak krug prijatelja i to je to..

Vidim po rodjendanima,njih 15ak..a kod nas min 30😂😂

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 972
   RE: Korona virus - 2. deo
9.7.2020 23:41:03   
emicaa
Rodjendani su drugo.Ovde se rodjendani slave u manjem krugu.I ne prave se feste po restoranima kao kod nas.Sad skrenusmo skroz sa teme 🤣



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 973
   RE: Korona virus - 2. deo
10.7.2020 9:00:01   
bikicaV

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

U Nemackoj sad ljudi idu na more, istocna obala je krcata kao i severno more jel ih je masa odlucila da ostane u zemlji. Ali idu na odmore i druze se. Moji decaci su sad nedelju dana kod bake i deke ali ih nismo videli izmedju februara i juna..U Nemackoj je u aprilu bila bar 3xgora situacija nego u Srbiji ( cak i ako su BIRN cifre tacne) ali su konstantnim i principijelnom merama koje su i dalje na snazi uspeli da suzbiju epidemiju i vrate ipak dosta velik segment "normalne svakodnevnice"
. Praksa za sada pokazuje da je odabrana dobra strategija. I da zaboravimo zezanje na pocetku da li je virus smesan ili nije, posle vanrednog stanja u Srbiji koje je ipak rezultirao u stisavanju situacije to sto su uradili u maju i junu je neoprostivo. I mogu da se pravdaju koliko oce i prebacuju odgovornost, prave se nevesti itd.... Mogu samo da se pogledaju u ogledalo. To nema veze sa politikom nego sa zdravim razumom.
Zao mi je lekara i zao mi je pre svega sludjenog naroda. To je bas strasno. Sto se tice toga koliko ce da traje, trajace dok ne bude vakcina a nje ce biti po mom procenu na zimu. Cini mi se da ce univerzistet Oxford prvi stici na cilj. Englezi znaju kako se baviti naukom. Iako pokusavaju svi zivi, na kraju krajeva nebitno je cija je vakcina.




Mislite da svi moramo da primimo tu vakcinu?

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 974
   RE: Korona virus - 2. deo
10.7.2020 9:02:14   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Rodjendani su drugo.Ovde se rodjendani slave u manjem krugu.I ne prave se feste po restoranima kao kod nas.Sad skrenusmo skroz sa teme 🤣




Što je meni mnogo lepše.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here