|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 17:34:07   
red sonia
heeeeelpuser posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 17:47:42   
anuksunamun
ako trazis help na birou ..tesko da ces help da nadjes..ja sam radila u Rzzo-u pa znam ponesto i o birou..pitaj sta te interesuje ..mozda mogu da pomognem

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 18:17:46   
anuksunamun
pa naravno ...sve to kod njih traje....ali bi morali da ti plate sa prvom isplatom NN ono sto su zakasnili...

< Poruku je uredio anuksunamun -- 20.8.2010 18:23:35 >

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 19:18:29   
red sonia
pa to me interesuje koliko ce mi kasniti uplate,ja treba jos da pocetkom septembra dobijem avgustovsku platu i to je to...ako se septembra prijavim na biro,kad cu dobiti novac,tamo negde decembra ili cak kasnije???ufffffffffuser posted image user posted image user posted image
da sam stalno zaposlena bila bih na porodiljskom do januara,ali posto me primaju uvek od septembra do septembra meni se porodiljsko sad zavrsava i ja bih htela da radim mada mi je bebica od 6 meseci,a cak ne mogu sad ni to jer mi nece produziti ugovor...mrzim prosvetu i ko me je terao da to izaberem da radimuser posted image

< Poruku je uredio red sonia -- 20.8.2010 19:21:46 >

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 20:40:48   
simke
IZVORNA PORUKA: red sonia

imam jedno pitanje,posto mi ugovor prestaje 1.septembra,zavrsicu na moju zalost na birou tj.nacionalnoj sluzbi za zaposljavanje...dobijacu od njih tu nadoknadu nekoliko meseci...e sad kad to oni uplacuju,odmah cim se srede papiri ili se ceka mesecima kao na sve u ovoj drzaviuser posted image

Uplate kasne 4 mesecauser posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
20.8.2010 21:33:59   
red sonia
IZVORNA PORUKA: simke

Uplate kasne 4 mesecauser posted image



znala samuser posted image grrrrrrr

(odgovor članu simke)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
23.10.2010 8:27:31   
red sonia
ljudi,moram da pohvalim nac.sluzbu za zaposljavanje...uplate ne kasne ama bas nista...sredila papire za septembar i vec u oktobru dobila prvu uplatu i vec je potrosilauser posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
23.10.2010 13:12:57   
sneza24
Blago tebi.Ja sam se prijavila 04.09. da li to znaci onda i da su meni mozda uplatili?
Pre 3 god kad sam primala naknadu kasnili su 4 meseca sa uplatama.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
23.10.2010 14:02:40   
red sonia
ja sam se prijavila posle tebe negde oko 20.9. tako da su ti sigurno uplatili ako ne zavisi od opstine

< Poruku je uredio red sonia -- 23.10.2010 14:03:02 >

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
8.9.2011 19:17:00   
Anoniman
Nemoj tako da govoriš. user posted image . Jeste da su oni tamo teški po nekad i da ti uvek FT1P, ali ti ne treba da se zato tako loše osećaš. Nije to samo kod njih tako, takva nam je cela država. Ajde glavu gore.user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 9:24:30   
Anck Su Nmaun
Neznam za bolju temu ..pa cu ovde da pitam jer je vezano za njih...

Primam materijalno 3 meseca , sad od kad sam zavrsila sa porodiljskim jer sam visak, e sad vodi se da sam prestala da radim tj zavrsen mi porodiljski od 18 avgusta, a prijavila sam se na biro negde oko 10 septembra.

Interesuje kad ja treba da uzmem "bolovanje'' da bih to produzila na 4 meseca? Jer tek sam primila upaltu za drugu polovinu avgusta .... nista ne znaam user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 9:51:39   
Zell
Anck, kako mislis otvaranje bolovanja a na birou si? user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 11:35:09   
Anck Su Nmaun
Da...ali ajd nemojte mi sad reci da niko ne zna za- tu caku....user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 12:10:28   
marince1
Ja znam user posted image
treba da otvoris bolovanje pre isteka tih 3 meseca,koliko ja znam

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 12:16:09   
Anck Su Nmaun
Da, da...e sad neznam kad isticu ta tri meseca , o tome se radi.... od kad racunam user posted image user posted image user posted image od kad sam se prijavila na biro ili od kad mi je prestao radni odnos... hmmmm ....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 12:29:49   
Zell
izgleda da samo ja ne znam za to user posted image znaci otvoris bolovanje par dana pre nego sto ti istekne naknada sa biroa i onda? koliko dugo mozes biti na bolovanju? Ne znam na koji fazon ce mi lekar opste prakse otvoriti bolovanje kad nisam u radnom odnosu user posted image Prosvetlite me please!!!!!!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 12:41:32   
Anck Su Nmaun
Iskreno da kazem ..ja nista to ne povezujem ,al mi je kuma tako rekla , ona radi na birou, cekam da se vidimo za vikend da vidim kako i sta tacno treba.
Znam samo da pred kraj uzmes bolovanje, onako, neko bezvezno i dobijes jos jedan mesec naknade! Nije bas za baciti!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 13:43:10   
Zell
Nije, u pravu si ajd kad se informises javi da znam kako ide pa cu probati ja imam jos do kraja godine vremena...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 14:50:14   
caca81
IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Neznam za bolju temu ..pa cu ovde da pitam jer je vezano za njih...

Primam materijalno 3 meseca , sad od kad sam zavrsila sa porodiljskim jer sam visak, e sad vodi se da sam prestala da radim tj zavrsen mi porodiljski od 18 avgusta, a prijavila sam se na biro negde oko 10 septembra.

Interesuje kad ja treba da uzmem "bolovanje'''' da bih to produzila na 4 meseca? Jer tek sam primila upaltu za drugu polovinu avgusta .... nista ne znaam user posted image

Računa ti se od dana kada si ostala bez posla...znači neka 2-3 dana pre tog 18. u mesecu (oko 15.11.) otvoriš bolovanje...lekari opšte prakse znaju za tu foru i daju bolovanje bez problema...takođe 2-3 dana pre 18. sledećeg meseca zatvoriš bolovanje. Potvrdu o otvorenom bolovanju nosiš u NSZ, tamo gde si ostavila svoju radnu knjižicu, kao i potvrdu o zaključenju bolovanja.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 14:52:46   
caca81

IZVORNA PORUKA: Zell

izgleda da samo ja ne znam za to user posted image znaci otvoris bolovanje par dana pre nego sto ti istekne naknada sa biroa i onda? koliko dugo mozes biti na bolovanju? Ne znam na koji fazon ce mi lekar opste prakse otvoriti bolovanje kad nisam u radnom odnosu user posted image Prosvetlite me please!!!!!!!!

Na bolovanju možeš da budeš najviše mesec dana...a ime poslodavca ti je NSZ...nadam se ne dugo...user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 14:57:43   
Zell
Hvala caco na objasnjenju user posted image znaci par dana pre isteka materijalne naknade sa biroa otvorim bolovanje?

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 15:31:19   
marince1
U bilo kom periodu u toku tih 3 meseca da se otvori bolovanje,za toliko dana koliko si na bolovanju za toliko duze dobijas naknadu.
Neko rece do mesec dana,to je granica jer toliko moze da ti da lekar opste prakse,za sve preko toga ides na komisiju.

Boovanje moze da ti otvori lekar i bez tebe ako imas vezu i posaljes nekoga kodtvogdr sa tvojom zdravstvenom knjizicom

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 15:34:59   
Anck Su Nmaun
Mislim da je fora u tome da se otvara zadnjih dana kad istice naknada jer onda dobijas vise, sta mi vredi naknada od par dana... 200 dinara... user posted image bas cu se raspitati kod kume, ona mi je to i predlozila, pa vam javljam.

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 15:52:38   
Zell
mene ste zbunile sa ova 3 meseca sto stalno spominjete pa mi u glavi da do 3 meseca nakon prestanka radnog odnosa imam rok za bolovanje a ne dok traje novcana naknada (ja je imam 6 meseci tj. do januara)

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nacionalna služba za zapošljavanje
24.10.2012 19:25:57   
Anck Su Nmaun
Ma da... pa par dana pre isteka..ma koliko bilo meseci user posted image

(odgovor članu Zell)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here