|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 13:37:24   
flamingos
Von,želim vam lep provod.❤Pari,hajd da se što pre oporaviš.❤Mama Jo,uživajte.Jeste da vreme zafrkava,ali sa svoiima si i koristite svaki teenutak.❤Pozdrav svima.Torta je spremna,počistih dvorište itd.Sad sedoh,pa da nastavim gde sam stala.




(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 15:05:08   
jess021
Flam, koju si tortu pravila? Ja vec istrazujem koju cu za L rodjus.


Mama jo, na kakvu edukaciju? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 15:07:27   
pari
Mene glava boli ceo dan...ludo vreme skroz...

Sad sam se i isplakala...
Htela da kupim M gumene cizme, ali nisam nasla ispod 2000. Online mi tesko da kupujem jer sam htela da proba, nisam sigurna za broj.



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 15:57:51   
mama Jo
Jess, psihoterapija, edukacija za psihoterapeuta.

Pari, i ja sam samo online gledala ali nisam uzela. Nasla sam u onoj obuci Metro, neki modeli su uz popust nesto malo vise od 700 din... Ali nisam se usudila da uzmem. Ne znam ni koliko su udobne. Mada sam joj jednom uzela tamo i nije se zalila. Evo sad je bas u njima ovde na selu user posted image mislila sam da su joj male ali nisu ispostavilo se. Samo sto su pukle, pa svakako moram uzeti nove.
Ove sto sam ja gledala su postavljene, navodno ne propustaju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 16:01:01   
flamingos
Sa lešnikom je torta.


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 16:08:07   
vonavoj
Pari,nema u metrou nekih cizmica? Ima i milami gumene..

Mene ubi glava,masirao me mm,mazala ramena..pijem kafu sa limunom,popila sam nalgesin forte...cu mrem...od vrrmena 100%.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 906
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 16:20:42   
jess021
Juce mi rece drugarica da su bas skupi gumenjaci, skoro da napisem medenjaci🤣





_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 16:22:28   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Pari,nema u metrou nekih cizmica? Ima i milami gumene..

Mene ubi glava,masirao me mm,mazala ramena..pijem kafu sa limunom,popila sam nalgesin forte...cu mrem...od vrrmena 100%.



Von, mene i mm bolu glava ceo dan. Uvek reagujem na ovo vreme. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 16:53:18   
mama Jo
Jeste svuda su oko 2000 gumenjaci, u Metro obuci ima i jeftinijih ali nemaju svi brojevi, pa koga potrefi.
Secam se da smo jednom ovde svi narucili gumenjake preko neke stranice sto je Von podelila, nesto Emelie shoes, tako nesto, bile su za 600 din 😊 i skroz super su bile.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 17:03:37   
Milena18
Mama Jo, i ja sam razmišljala o edukaciji za psihoterapeuta. Nego meni bi došlo još skuplje jer bih morala da putuje u BG ili NS. Nadam se da ćeš ti krenuti.
Ima još uvek gumenjaka na tom sajtu za 690 dinara, sad sam baš pogledala. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 17:06:58   
mama Jo
Milena, stvarno? I ti si htela?
Da, jeste, sa putovanjem bi bilo bas puno, i ovako je, a i traje najmanje 4 godine... Nadam se i ja da cu uspeti, ne znam jos nista.

Bas dugo nisam posetila tu stranicu, sad cu da vidim sta imaju.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 17:18:44   
Sanjica26 RR
A sto ne upiset_e faks kad vec to traje 4 godine?



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 912
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 17:47:48   
mama Jo
Ovo ide posle zavrsenog faksa, ne moze pre, eventualno apsolventi.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 17:51:22   
jess021
Mama jo, gde si to upisala? Kakvo zvanje dobijas kad zavrsis? 

Nama dosli drugari na spavanje, krenuli napolje, pocela kisa. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 914
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:12:39   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ovo ide posle zavrsenog faksa, ne moze pre, eventualno apsolventi.



mama jo, a koji si ti bese faks zavrsila? 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:15:34   
Maraj
Pozdrav mame. Meni S malo pre zaspala. Cuvao je deda. Tj nju i L i nije ih stavio na spavanje oko podneva. Tako da je sad zakucala. L ode sa tatomna livadu da sutiraju loptu...
U Metrou su super gumene. Ja porucila S. Pricala sam vam...tako da ako nema u radji ima on line. Pari imas i u Waikikiju. Mislim da su i tamo oko 1000 din. Al ja preporučujem ove iz Metroa
Njih imam za oba deteta.

Nego...pricale ste pre neki dan da potapate uvecw pasulj, pa ujutru kuvate...mene sad zanima, da li bacate tu prvu vodu, kad prokljuca ili ne posto je stajao preko noći u vodi?

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:21:47   
Maraj
Zaboravih da napisem... L dosao u cetbrtak iz vrtica nekako "cudan" i to samo meni. Rekoh...evo ga, sad ce da se prehladi. On ok. Petak otisao u vrtic i naravno petak na subotu dobijje T. Da se roknemmajke mi. Eto čova sto kaze Ljisa nije sastavio 5 dana u vrticu i dobio T. Danas je imao T samo oko 15h . Pvako je ok. Ne curi mu nos. Samo sto je zapusen pa prica kroz nos...eto...i sta vise raditi ja nw znam. Dadoh mu i aerius. Jel to ok? Ako hoce nos malo da mu se otpusi. Ja ne znam dete koje vise voli da ide u vrtic od njega, a da je toliko bolesljiv, kako krenw u vrtic...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 917
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:26:21   
jess021
Maraj, ako potopim pasulj uvece, ujutro prosem tu vodu i stavim ga da se kuva, ne bacam vodu kad prokljuca. To samo ako ga uvece nisam potopila


Zasto mu daje Aerius? Jel kaslje? Bolje mu stavi kapi u nos. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:28:30   
Maraj
Pa otkud znam...rekoh mozda mu aerius otpusi nos. Ne kaslje. Ne slinavi. Samo je dobio T 38.7 simoc oko 22h i danas oko 15h

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:29:11   
mama Jo
Ja sam zavrsila pedagogiju, master studije.
Jess, nisam jos upisala, od decembra krece grupa u NS. Dobijes zvanje psihoterapeuta. Edukacija je i teorijska i prakticna, organizovano jeste tako da moze i uz posao jer je uglavnom vikendom, ali edukacija sama po sebi nije bas nimalo laka, a i kosta. Ne postoji drzavni fakultet za to.

Maraj, ja potopim pasulj i tu vodu ujutru bacim.
Znaci S ce veceras da pravi zurku ☺️
Moje danas nisu spavale, starija svakako ne spava a i mladja se probudila posle 15 min., ja zato planiram da do 21h vec budu u krevetu i spavaju. Cita mi se bas, a to uvece mi najomiljeniji period za citanje.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:33:35   
jess021
Maraj, nece mu Aerius otpustiti nosi. Stavu mu Operil P



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:36:17   
Maraj
Hvala jess. Znace mi vasi saveti user posted image
Da mama jo ...izgleda da cemo nocas imati zurku sa S. Ona je tek napunila 2 gos. Ne moze da izdrzi da ne spava...aL ce vec oko 20h da trazi da spava.


(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:40:14   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, nece mu Aerius otpustiti nosi. Stavu mu Operil P





Operil pre spavanja. 
mama jo, imas divan zavrsen fakultet. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 18:55:44   
Ana RR
Maraj, ja promenim nekoliko voda kada kuvam pasulj. Uveče potopim pa tu vodu sutradan prospem, sipam svežu vodu, pustim da proključa pa promenim vodu pa to ponovim još jednom. Nekad stavim malo sode bikarbone u prvo kuvanje i dodam nanu u poslednje. Jedino tako me ne boli želudac kada ga jedem, ranije sam morala da pijem buskopan koliko me boleo.


Mi smo od jutros bili van kuće, došli malopre. Malo da odmorimo i odosmo na plivanje. Duša mi spava.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Razgovori mama 09/20
26.9.2020 19:48:24   
Maraj
Ana bas doata peni pasulj, kada se potopi. Ja sam pre neko vece potopila. Vas je penio, al nisam znala sta je bolje dal prosuti i tu prokuvanu vodu ili ne. Ovaj put nisam prosula, pa me zanimalo kako vi radite. Meni me smeta pasulj. Volim ga. Spremala sam prebranac u tavčetu, zbog mm. On nike ljubitelj čorbastog.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here