|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 13:40:19   
Ana RR
Pijem user posted image

Pa psi uglavnom spavaju noću tako da kada se uspostavi ritam to sve bude ok. Mislim da je najgori deo naučiti ih gde da obavljaju nuždu, ili mi se tako čini. Nemam iskustva sa držanjem pasa unutra, sve mi je to novo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 13:45:54   
Sanjica26 RR
Vidim ja Anci da ce biti i kuce i bebe🤣



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 14:12:01   
vonavoj
Ana,samo ti pi femisan,bice briga i o bebi😂😂😂

Komsije imaju retrivera,kaze nocu cvili,place,a danju spavao kao top..hahaha..kad je bio beba.Mislim da ce vam pas bas dobro doci,i M pogotovo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 14:13:44   
Ana RR
Hahaha biće veselo user posted image

Von, zbog M i smo prelomili. Zato smo i tražili rasu koja može da bude u stanu (zbog dlaka) i eto na kraju ćemo dobiti jako skupu rasu na poklon.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 14:36:56   
pari
Milena, hvala što pitaš, nos je bolje danas. Ja išla da kupim sebi cipele, duboke, tople i malo se prošetala. Ostalo vreme sam nešto malo radila po kući, išla do radnje, malo sam se i odmarala...


Ana, biće vam lepo sa kucom :) a beba, ko zna ;)
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 14:40:14   
vonavoj
Pari,kakve si kupila?

Ana,super za poklon!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 14:53:45   
smeško
Ljisho, citam sada. Moja najbolja drugarica je operisala treci krajnik sa sest meseci. To da mora da se ceka do tri nije bas uvek opravdano. Ako ima sekreta svakim danom mu je sluh sve vise u opasnosti. Govor takodje, mada sam sigurna da je toliko sposoban da i to brzo savlada. Po svemu sudeci potrebne su mu cevcice. Da progleda dete.


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 15:09:21   
Ana RR
Ljišo, svaki put se namučite da bi došli do nekih odgovora. Neverovatno. Sad da to rešite i biće sve ok user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 19:00:32   
Milena18
Hahaha Ana, koji san!


Ljišo, pa šta ćete raditi? Hoćete li čekati da napuni tri godine ili...? 
Hvala, Von! Mi kupili onog dana kod Kineza neku Barbiku sa tri haljine, jedna se već raspala. A Barbiki stalno otpada glava 😂 Ali moje dete više voli da kupuje kod Kineza nego išta. 
Mi došli sa baleta, ubacih projice da se peku, i malo odmaram. 

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 19:06:53   
emicaa
Mulena kod kineza kad udjes kao Alisa u zemlji cuda 😂

Ja cekam da Dora dodje sa treninga,nadam se da su ovaj put svi zubi na broju 😅

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 19:18:37   
Sanjica26 RR
Ljiso, vazno da su nasli u cemu leži problem.


Dobro vece. Masem. Jedno vreme sam ucila. Mm je isao sa S da voze biciklu. Sad vozi kao prava. 😊Deca veceraju. A ja sam do sada slala djacima nov materijal. Sad sam presla na cukanje u e-dnevnik. 🙄Kod mene na faksu krece online predavanja. Tako da ce mi dobro doci grcki da tako slusam. Bas sam happy. Ne moram privatno da placam🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 20:02:49   
pari
Kad sam ih uzela iz vrtića, T je kenjkala i plakala za sve živo jedno sat, sat i po narednih... Možda je to ono kad vide mamu pa sve emocije koje su imali u toku dana, iznesu mami...

Uglavnom jedva čekam krevet 😁 
Nešto me nervoza hvata od ovog čekanja i čekanja i čekanja...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 20:07:39   
smeško
Pari, imaju i deca svoje zute minute. Samo treba izdrzati. 😬

Kako si ti? Pokusavam da procitam stabste pisale, ali jako sporo ide i sve zaboravim. Toliko mi kratko traje dan.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 20:12:07   
pari
Znam smeško i bude mi često žao jer nemam mnogo strpljenja, a trebala bih da imam...

Kako si ti?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 20:22:29   
Sanjica26 RR
Možda joj dan u vrticu nije bio dobar. Zbog toga je i plakala. Ili je umorna, ako je malo spavala. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 21:13:31   
emicaa
Pari normalno je to kad su mali,dodje im da se isplacu mami bez nekog posebnog razloga.Koliko je proslo od zadnjeg rocista?

Ja izasla da ispusim pa onda da potrpam djecu u krevet

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 22:25:32   
vonavoj
Pari,dolazili su i moji iz vrtica takvi,znas kad,kad sy isfrustrirani sto tamo moraju sve po pravilu,nije po njihovom,a kuci onda krenu da zezaju,pucaju..

Meni vaspitacica kaze ds M juce nije spavao y vrticu,lezi i mase joj...a sinoc je zaspao u 22 i 15,necu pavam,necu pavam...od 7h ujutry..ja reko odspava u vrticu,pa zato uvece ne moze pre 22..

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 22:26:14   
vonavoj
Smesko,kako ste vi?

Radis li? Kako je N?

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Razgovori mama 10/20
28.10.2020 22:59:13   
emicaa
Von jel njima u vrticu obavezno spavanje?

David navece nije mogao zaspivati kad spavao preko dana.Zato sam mu rano i ukinula dnevno spavanje

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 0:20:11   
Misha i Ljisha
Dobro vece. Ja zavrsila neki webinar sad. I oci na vrh glave. I sutra cu biti u spidu i prekosutra a bogme i ceo vikend.

Nemam pojma sta cu sa P evo danas mi kaze prijatelj doktor da ce izgleda opet sve intervencije zbog korone da odlazu. Kaze mi otprilike da odradimo to sutra😂. Divno a ja jos ni kod nase dr nisam zakazala.

Sad ce to biti procedura.

Jess do Komazeca i njegove zene ne moze se doci bukvalno. Prebukirani su. Odmah sam pokusala naravno.

D se danas vratila iz skole i kaze opet je zezali. Kaze Nemanja (idu zajeno u raRed i idu zajedno u skolu peske i vracaju se ) da jednu rec s njim nije progovorila dok su isli iz skole jer je bila tuzna. I obratila sam se preko privatne poruke uciteljici iskreno. Sad se mislim mozda nije trebalo ali ipak jesam. Boli me stonsubdeca takva prema mojoj dusi. Ona tako dobra i divna ne zasluzuje takav odnos.


Idem da spavam. Treba za manje od 5 sati da se probudim.

Laku noc

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 6:07:21   
jess021
Jutro!


Moje dete probudio kasalj i evo ona doruckuje, a ja pijem kafu🙂Juce smo bile na igralištu na rodjendanu, deci je bilo super, a ja se smrzla uzas. Boli me stomak, treba da dobijem.
Ljiso, sinoc pricam sa kumom kaze da je njen mali stavljao cevcice kod neke prof Vlaski, a Komazec je njen ucenik. Ne znam da li znas, Komazec radi privatno tu negde kod mene u komsiluku, neki audio centar. 
Pari, nadam se da ce danas biti bolji dan. 
Sanjice, bravo za devojcicu sto vozi bez tockica, evo L super ide, ne nosi vise ni kacigu. 
Smesko, kako ste? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 7:14:33   
pari
Emice, tek je 8 dana proslo od rocista...imam jos da cekam...Nego se i oko vize petljam, i tu cekam...I stalno nesto cekam vec dugo...Ali dobro, da se ne zalim.

T mi se dosta budila nocas, spavala tik uz mene.Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 7:54:53   
emicaa
Dobro jutro,ako se po jutru dan poznaje onda nisam trebala ni ustajati iz kreveta.Cim sam ustala posjekla se,malo posle toga udarim ramenom od stok Tek sad se smiruje bol.

Ljiso znas koliko mi je zao sto su takvi prema njoj.A da i ne govorim koliko me to ljuti.
Pari jos malo,zna m da ti je na  vrh glave cekanja ali uzivaces posle

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 7:58:51   
pari
Ljišo, i meni je to užasno kakva su deca...ja sam imala kratku kosu do srednje škole i ne sećam se da su me zezali ali su me u radnji i svuda zvali dečko...


Emice, biće dobar dan...jutros si odradila svoje ;)

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Razgovori mama 10/20
29.10.2020 8:06:25   
emicaa
Pari ne uzdam se u to,sumnjiva sam sama sebi 😀 i ovaj prst sto sam pokusala slomiti jos nije dosao sebi.

Gledam Davida kako slatko spava,sad bih ga samo zagrlila i pridruzila mu se 

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 grešaka koje ne bih ponovila kao mama po...
Roditeljstvo je izazov, a novi roditelji su posebno podložni greškama.
Neverovatan trik: uspavajte bebu za jedan ...
video
Internetom kruži neobičan trik. Jedan tata, koji je na sve moguće načine pokušavao da uspava bebu, to je i uspeo sa veom...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here