|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.12.2009 17:58:19   
vikisu
IZVORNA PORUKA: lence

vikisu, ovulacija je za vreme niskih temperatura, bas pred skok (jer skoci zajedno sa progesteronom, a njega luci zuto telo, tj stari folikul koji je upravo izbacio zrelu jc).
Ne mozes se dakle oslanjati samo na temperature, treba ti jos barem jedan metod, zavisi koliko poznajes svoje telo. Dakle jos ili prati iscedak, ili cerviks, ili LH trakice ili paprat. Ili sve batali i muckaj svako drugi dan kroz ceo ciklus. user posted image


hvala na savetima devojke...ova zadnja metoda mi se svidja najvise user posted image user posted image user posted image user posted image
ali mi mutimo ovih dana svakako /... juce sam bila nekako naduvana user posted image pa mislim da je to bilo to...ali bez obzira mutimo i daljeuser posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.12.2009 20:06:51   
mirjancica
e cure jedno pitanje....pitala sam mnoge kolege ali ne mogu da mi objasne sl.situaciju pa mozda vi uspijete
meni ne pada u toku cijelog menstruac.ciklusa temp.ispod 36.6 zna nekad da bude 37.1

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.12.2009 21:47:59   
Suncicabg
Sve smo razlicite! Jesi probala na ovom sajtu da pratis?

(odgovor članu mirjancica)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.12.2009 22:17:38   
vikisu
IZVORNA PORUKA: ivi

zdravo drage,nova sam na forumu,i sve vas pozdravljam

vec treci mesec merim bazalnu temperaturu i opet nista,
moze li mi neko reci, da li je ova metoda stvarno pomogla nekom da dodje do user posted image

posto ja vec gubim nadu


dobro dosla ivi... i ja sam nova, i ja polako gubim nadu... ali evo tu smo da pomognemo jedna drugoj..pre neki dan su mi cure pruzile velikuuuuuuuuuu podrsku jer mojim glupostima sa grafom nije bilo kraja user posted image
Zelim i tebi kao i svim curama da nam deda mraz za novu godinu donese jednu user posted image

(odgovor članu ivi)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.12.2009 23:36:42   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

user posted image


trebalo bi ovih dana da ti padne T,i ako ste u mogucnosti,muckajte sto cesce,a pod tim mislim ako ne mozete svaki onda svaki drugi dan...Najbolje bi bilo da ovih dana kad ti padne T odmah zaskocis svog dragog,jer je O taj dan kad T padne...A ta sluz sto ti se pojavila,to je pocetak plodnih dana,sto znaci da moze da bude sutra,prekosutra...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 0:16:12   
ivi
drage moje hvala vam na dobrodoslici,
ovaj mesec sam odlucila da merim BT i dalje,
ali mucenje svaki drugi dan ako ne i svaki,
pa valjda mora da uspe!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 0:20:32   
Lilly*
user posted image
Evo i mojih BT, samo što nisam merila od početka ciklusa, tako da nije povučena crvena linija, ali se vidi da t nije pala

(odgovor članu ivi)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 1:12:59   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Lilly RR

user posted image
Evo i mojih BT, samo što nisam merila od početka ciklusa, tako da nije povučena crvena linija, ali se vidi da t nije pala



Tebi je garant O bila 17 dc,a taman ste vece pre toga muckali i smuckali malog smokija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 1:17:08   
lence
Cudi me Lilly da ti nisu ucrtali mogucu ovulaciju 17og dana ciklusa jer imas tada veliki pad, a potom tri uzastopna dana sa povisenim temperaturama. user posted image
Ako te ne mrzi nadodaj pozitivan test na trudnocu ovog zadnjeg dana, vidi dal' ce da da docrtaju ovulaciju? Onda moze fino graf da se spremi medju trudnicke! user posted image
Cestitam ti jos jednom! user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

Zadrzavam svoje gradjansko pravo da skacem na pogresne zakljucke!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 9:06:27   
Suncicabg
Kad je crvena linije isprekidana, jel to znaci da moze da je pomeri?
Oznacio mi je 9dc user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 10:10:19   
dejana007
treci mesec merim BT i do sad mi je najcudniji grafikon. mozda zbog klomifena. inace ocekujem O tek sledece nedelje. tamo oko cetvrtka. Ako bude, jer ove nedelje mi bio jako mali folikul. user posted image

user posted image


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 10:33:15   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Kad je crvena linije isprekidana, jel to znaci da moze da je pomeri?
Oznacio mi je 9dc user posted image



Juuuuhuuuu ima li koga?!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:08:20   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Kad je crvena linije isprekidana, jel to znaci da moze da je pomeri?
Oznacio mi je 9dc user posted image



Juuuuhuuuu ima li koga?!



Da. Isprekidana linija označava da FF nije siguran da ti je O bila tada.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:14:11   
Suncicabg
Steta sto nije siguran, odgovaralo bi mi ovako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:19:10   
Lilly*
IZVORNA PORUKA: lence

Cudi me Lilly da ti nisu ucrtali mogucu ovulaciju 17og dana ciklusa jer imas tada veliki pad, a potom tri uzastopna dana sa povisenim temperaturama. user posted image
Ako te ne mrzi nadodaj pozitivan test na trudnocu ovog zadnjeg dana, vidi dal' ce da da docrtaju ovulaciju? Onda moze fino graf da se spremi medju trudnicke! user posted image
Cestitam ti jos jednom! user posted image  user posted image  user posted image

Setila sam se da nisam ni spottinge upisala kloje sam imala od 6-9 user posted image Odoh i to da dodam, pa da vidim šta će biti user posted image

(odgovor članu lence)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:26:01   
Lilly*
Evo, stavila sam spottinge i + betu.
user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:48:32   
Sanja.L.S
Eve me i mene za denes:

user posted image

Pozdrav!

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:49:03   
Lilly*
Sanja, drži se t iznad crvene user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 11:58:12   
Sanja.L.S
Znam Lilly no nekako mi e strav da se nadam. Mislam deka mene nema sansa da mi se sluci user posted image ovoj period zatoa sto mi e mnogu stresen, no koj znae user posted image . Jas sepak po malce se nadevam i ocekuvam user posted image .

Inaku, jutros mi se slucilo nesto cudno. Dodeka sum cistela WC nekako mi se slosil od mirisot na sredstvoto za cistenje. A toj miris mi e poznat zatoa sto veke dolgo vreme cistam so toa. No mozebi mi e samo mojata masta.

Drugo nesto sto osekam e bolaka vo zadniot del og grbot (polovinata), a gradite voopsto ne me bolat. Inace pred da dojde user posted image gradite me bolat no ovoj mesec ne. Samo koga mi bese ovulacijata i posle nea nekoj den me bolea i prestanaa. Imam sluz i stomakot mi e natecen kako da sum 3 mesec.

No ke vidime sto ke bide uste nekoj den, sepak ke se nadevam da ne dojde user posted image  i da jas konecno gi ugledam moite user posted image .

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:05:10   
Lilly*
Sanja, pa sve te simptome što si opisala imam i ja a ja sam user posted image  user posted image Držim palčeve user posted image user posted image

(odgovor članu Sanja.L.S)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:06:49   
vikisu
evo ga i moj ............mision completed   
user posted image

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:36:09   
bebolino
meni ovo sa BT ništa nije jasno,od prošle M sam počela da merim T,nisam napravila gaf već nešto u svojoj verziji,bilo je očigledno da mi je T skočila kad je bilo vreme O pa je posle pala da bi nakon 3-4 dana opet porasla i od tad je povišena a treba da dobijem,ništa mi nije jasno

(odgovor članu vikisu)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:38:44   
Suncicabg
Upisi te podatke na onaj sajt pa ces da vidis sta ce da ti kaze!

(odgovor članu bebolino)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:40:58   
Anoniman
Ako je visoka i dalje, to je dobar znak. No, T pred M pada taj dan kada treba da dobieš, ili u dva dana (dan pre M i taj dan kada treba da dobiješ). Ja se nadam da ti neće pasti. user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
13.12.2009 12:43:18   
bebolino
pa uradiću to kad budem malo manje nervozna,sad mi je u glavi  samo to dal će user posted image  doći ili ne

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here