|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
9.8.2010 7:44:01   
daca77
I ff je malo zbunjen mojom baz.Tuser posted image
Mene pocinje da boli krsni deo, a ff mi odredjuje O...
user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2451
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
9.8.2010 11:17:19   
dejana007
samo se drži user posted image Meni T još nije dovoljno skočila i nije mi još grafikon pokazao O. user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2452
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
9.8.2010 11:32:20   
daca77
Nema nista, draga...sada i stomak boluckauser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2453
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 10:44:33   
tatjan@
Daco ako ti je doktorka rekla da je bilo ovulacije onda se nemoj ni nervirati, sve je OK, nego lepo cekaj da vidis sta ce biti do kraja ciklusa..
Bili ste vredni a za temperaturu bas te briga, najverovatnije je takva zbog uticaja hormona od lekova ili si imala neku malu upalicu, prema tome ti ni graf ne moze biti validan tj. FF ne moze tacno izracunati. A mi cemo da navijamo za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Dejana takodje i za tebe mislim to isto, kada pijes neke lekove onda se bas u FF ne mozes 100% pouzdati. Sto ne uzmes ovulacijske trakice i pratis cervikalnu sluz? Tako ces lakse potvrditi ovulaciju, i na FF predlazu da se najbolje pored bazalne koriste jos ova dve metode pracenja O, da bi bilo sigurnije. Na temperaturu svasta utice..



Evo i mog grafa, ovulacija 23dc user posted image jedva je docekala...

user posted image




< Poruku je uredio tatjan@ -- 10.8.2010 10:52:38 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2454
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 11:12:52   
daca77
Hvala, draga...a ti, jesi li bila vredna oko O?

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2455
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 11:22:55   
tatjan@
Ma jesam, mada kad je doslo do 3 dan za redom ova moja lencuga od muza digla uzbunu, jos cu do kraja morati da mu placam za sex user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2456
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 11:28:23   
daca77
A jao...takav je i ovaj moj...a sve mu se cini mocice da izdrzi nedelju i vise dana da mucka svakodnevno...ali,user posted image ...sada cekam, mada bi trebalo danas da (ne)stigne user posted image ...ubi me samo neki dosadni sekret...

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2457
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 12:19:54   
dejana007
U pravu si Tatjana user posted image Ja sluz imala poslednji put u cetvrtak, a tad mi folikul bio 17*17mm. Tako da mislim da i ovog meseca nije dovoljno porastao bez obzira na klomifen. Ali videćemo za 2 nedelje, ja se jadna uvek nadam user posted image
Tebi je graf extra! Poklapa se i sluz i temperatura. Eh, volela bih da se to i meni nekad desi user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2458
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 12:21:35   
daca77
Nikad se ne zna, dejana...vazno je biti optimista...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2459
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 13:22:29   
dejana007
daco user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2460
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
10.8.2010 18:10:29   
tatjan@
Meni se uglavnom sve poklapa uvek, ali ja nemam nikakav problem tipa PCOS ili slicno niti sam ikad uzimala lekove, pa je to pretpostavljam normalno sto je tako.. jedino sto su mi ovulacije dosta kasno a i sad ova kratka lutealna faza, ali to je zbog mog viska kilograma user posted image

Nikada ne treba gubiti nadu user posted image

Evo ja licno znam osobu koja je posle 10 godina truda i odlazaka svim mogucim lekarima, ostala trudna i to prirodno, bez lekova, icega.. a vec je imala 40 godina! Nikad se ne zna user posted image I mozete misliti kako su razmazili deteuser posted image

Ja cu ipak da navijam da to u vasem slucaju bude u ovom ciklusu ili barem ove godine user posted image
A i da moj Aleksej dobije batu ili seku uskoro user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2461
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 8:41:06   
dejana007
hvala Tatjana user posted image user posted image

Ja imam policistične jajnike, svaki put (skoro svaki izazivam ciklus), pijem klomifen, metformin, vitamine i sta sve ne. I sto puta mi došlo da od svega dignem ruke, al ajde.... Umirim se i ćutim user posted image

Meni je jutros T bila 37.1 user posted image

Posle 3 meseca imam tako jak skok. Plašim se da se zaradujem. Ćutim i čekam da vidim kako će biti narednih par dana user posted image

A onda ću sve podeliti s vama user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2462
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 8:44:56   
daca77
Navijamo, dragauser posted image
Kod mene situacija nepromenjenauser posted image ...cekamo do vikenda


(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2463
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 8:59:24   
dejana007
joj hvala daco user posted image user posted image juce mi bila 36.7, tj pala i bila nervozna celi dan.. jutros se mislim dal da merim ili ne, kad ono obasja me sunce user posted image mada, čekam, čekam.. Uvek bude ovako, blebećem na forumu a onda se povučem tužno. Sad neću tako, sad čekam user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2464
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 9:19:28   
coka11
Evo i mog dobitnog grafa

user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2465
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 9:23:12   
dejana007
Bravo Coko, graf ti je extra!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 2466
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 10:58:22   
tatjan@
Odlicna T Dejana user posted image user posted image user posted image fingers cross user posted image

Moja najbolja drugarica ima PCOS i problem sa stitnom zlezdom (ne znam tacno kako se zove oboljenje).. i dvoje dece user posted image
Njen ginekolog joj je tvrdio da nikad nece imati decu bez lecenja hormonima a ona nije htela da ga slusa (dosta joj je bilo i lecenja i bolnica) pa nasla drugog ginekologa da je posavetuje, kad ovaj kaze, gospodjo vi ste trudni 3 meseca (ona jadna nije ni sumnjala, uvek je imala neredovne cikluse zbog PCOS).
Kaze, kad se nisam onesvestila tamo user posted image
I kad joj je Masa imala 3 meseca ona opet zatrudni user posted image svi se zgrazavali sto tako rano a ona je samo prokomentarisala: Pa dok fabrika radi user posted image user posted image

Tako da Dejanche samo cuti i vere user posted image


Daco a graf?

Evo mog, FF potvrdio ovulaciju

user posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2467
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 11:06:18   
daca77
tatjan@, evo grafa
user posted image
Manje-vise, stanje nepromenjenouser posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2468
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 11:14:00   
tatjan@
Pa temperatura je gore, ako zanemaris ovo kada je FF odredio ovulaciju, 36.8 je dosta visoka temperaturauser posted image

_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2469
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 11:24:06   
daca77
Da, draga...to je moja T za ovu II fazu ciklusa, a za I fazu  je oko 36,3 i 36,4, ali sigurno je zbog orgametrila bila onako visoka...

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2470
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
11.8.2010 13:08:26   
Nensi*
Cokooooooo,cestitaaaaaaaaaaaaaam user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2471
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.8.2010 8:35:59   
daca77
Evo danasnjeg grafa
user posted image
neznatno je T skocila

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2472
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.8.2010 8:36:51   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu daca77)
  Direktna veza do poruke: 2473
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.8.2010 8:41:17   
daca77
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2474
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
12.8.2010 8:44:09   
morena
Kad ti je bila O? Imaš pojma? Jel graf u pravu? Temp ti je super, ali ako ti je tek 6 dpo, onda je još rano.

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  97 98 [99] 100 101   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...
Mesečni ciklus žene
Saznajte nešto više o svom telu, proučite vaš menstrualni ciklus i naučite da ocenite kada su vam plodni dani.



Anketa

Дојење.
пеперутка16

Колико дуго сте дојили?

Click Here