|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 7:43:29   
daca77
Nista ni ovog ciklusa
user posted image
A od sinoc me tako probada levi jajnik pa cu pokusati da ovih dana izadjem ranije s posla i uradim UZ...

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2426
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 14:21:31   
Nensi*
Daco,mozda ti je ovaj mesec kasnije O...

Dobro bice,kakva je tvoja T?



_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2427
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 14:55:16   
dobro bice iz bajke
user posted image
evo mog grafa..

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2428
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 14:55:49   
Anoniman
DBuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
  Direktna veza do poruke: 2429
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 14:56:52   
Maza82
Al si vrelaaaaa... Bravo, samo neka tako ostane.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 2430
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 14:58:19   
dobro bice iz bajke
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Xxexexexe,devojke nije mi dobro..Bradavice me ubise..Ovo je ne izdrzivo..

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 2431
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 16:24:13   
Nensi*
user posted image user posted image user posted image Predivan graf,a vidim i dalje ste vredni user posted image Ovde mi mirise user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 2432
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
2.8.2010 17:04:56   
dobro bice iz bajke
Hvala Nensi..Tek cu da budem vredna idem jos malo na more..Ljubim te..Ima da se hefta non stop..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraca..

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2433
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
3.8.2010 7:57:50   
daca77
IZVORNA PORUKA: nensi27

Daco,mozda ti je ovaj mesec kasnije O...

Dobro bice,kakva je tvoja T?




Nensi, ne znam...user posted image Danas cu pokusati da skoknem do D.Z.i uradim UZ...juce me probadao levi jajnik i bilo je puno vodenog sekreta, ali T je neznatno porasla...
user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 2434
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
3.8.2010 15:03:40   
coka11
Db user posted image user posted image user posted image samo neka tako i ostane!!


_____________________________

"Važno je možda i to da znamo:
čovek je željan, tek ako želi
i ako celog sebe damo,
tek tada možemo i biti celi."

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2435
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
4.8.2010 8:53:16   
daca77
I posto dr tvrde da je bila O, ja se pitam kada?
user posted image

(odgovor članu coka11)
Direktna veza do poruke: 2436
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
4.8.2010 9:14:03   
Maza82
Evo gledam ovaj tvoj graf i ne znam, da nije 15 dc.

_____________________________

svako zašto, ima svoje zato......

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2437
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
4.8.2010 9:32:01   
daca77
IZVORNA PORUKA: Maza82

Evo gledam ovaj tvoj graf i ne znam, da nije 15 dc.

Ne znamuser posted image Nikada mi nije bio ovakav graf...

(odgovor članu Maza82)
Direktna veza do poruke: 2438
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
4.8.2010 15:48:51   
tatjan@
Daco uporedi sa prethodnim grafovima.. kakva ti je inace temperatura pre ovulacije a akakva posle? Imala si dosta visoku temperaturu za vreme menstruacije, da li ti je to uvek tako? Jasi imala tada neku prehladu mozda? Ta visoka temperatura zbunjuje malo.. Ja bih rekla 18 dc.. Jesi imala neka probadanja, nesto? Da li si posle 18 imala plodan sekret?


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2439
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
5.8.2010 7:33:51   
daca77
Tatjan@, nikada nisam imala ovako visoku T za vreme user posted image , uvek je 36,3 ili4 od kada je merim...upale nije bilo, jedino sam pila orgametril-progesteron pre toga kako bi mi pukla vod.cista, pa smatram da je zbog toga...belance je bilo od 12dc, a 18dc obilan vodeni sekret i probadanje u levom jajniku...danas mi je cak malo i palauser posted image ...sada ne znam ni kad ce doci user posted image , jer ne znam kako da racunam...

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 2440
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 7:40:02   
dejana007
Daco, baš ti čudan graf, ali moguće da ti je ovo anovulatorni mesec. desi se i to.

Ja postavila pitanje i u temi pregnyl ali i ovde ću... Ovako...


Juče primila pregnyl 5000.
Folikul mi je bio 17mm, a endometrijum 12mm u sredu, pa mi je dr rekao da u četvrtak primim pregnyl.
Međutim, pošto merim i bazalnu temperaturu, ona je jutros skočila i to juče ujutru bila 36.50, a jutros 36.75. Dal je moguće da mi je folikul puko (nedovoljno zreo) i da injekcija neće dati rezultat... Ili mi je T porasla upravo zbog injekcije? Kakva su vaša iskustva?

Inače juče do injekcije osećala probadanja u jajnicima, posle injekcije skoro pa ništa....
Imam problema sa nedovoljnim sazrevanjem folikula. A i izazivala ciklus orgametrilom plus pila klomifen od 3 dana ciklusa 5 dana 2 tablete dnevno.

Hvala uhnapred user posted image

user posted image


< Poruku je uredio dejana007 -- 6.8.2010 7:41:01 >


_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2441
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 8:08:33   
daca77
Draga, pa gde si ti? Nemam iskustva sa pregnilom-primila sam ga samo 2x, ali u vreme kada nisam merila baz.T...javice ti se neko ko poznaje ovu problematiku...
A na Uz su mi 2 dr potvrdile 19dc da mi je O zavrsena i da cekam...videcemo...

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2442
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 9:13:15   
dejana007
Držim ti palčeve user posted image Jedva cekam da mi neko da objasnjenje za ovaj rast temperature user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2443
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 9:20:47   
daca77
Hvala, dragauser posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 2444
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 12:23:36   
NinaMandarina
Dejana, ja sam jednom primila pregnyl, ujutru i tog dana mi je bila ovulacija (po BT), odnosno temp.mi je porasla naredednog dana od primanja injekcije. Ne znam da li je folikul pukao sam od sebe ili je od pregnyla.
Tebi su visoke temperature, a i nisi merila u isto vreme prethodna dva dana. Sacekaj jos par dana pa ces videti graf. Temp.moze da poraste i iz mnogih drugih razloga, ako ne spavas dovoljno, ako je u sobi mnogo vruce/hladno, prehlada...zato nemoj da se oslanjas mnogo na to. UZ je merodavniji user posted image .
Nadam se da sam bar malo pomogla user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2445
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 12:25:51   
NinaMandarina
Daco, tvoj graf je jako cudan user posted image . Ali nemoj da se opterecujes, pusti temperaturu, vazno je sta kaze UZ user posted image .

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2446
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 12:39:09   
daca77
Ma ne opterecujem se, Nina...ali me nervira sto ne znam kada (ne)treba da svrati user posted image ...

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2447
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 12:41:47   
NinaMandarina
Mozda nece ni da svrati user posted image . Ja sam prestala da merim i svako jutro podjem da uzmem toplomer i onda se setim user posted image , navika user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 2448
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
6.8.2010 12:57:05   
daca77
Mene to smiruje...izmerim, vidim ok je (do ovog ciklusa) i onda lepo zapocnem dan...user posted image

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2449
   RE: Bazalna temperatura - 2. deo
7.8.2010 17:55:55   
dejana007
nina hvala na odgovoru :-)
Nisam prehladjena a temperaturu merim izmedju 6h i 7h ujutru, a uvek se uspavam pre ponoci. Rigorozna sam sto se toga tice. Merim t vec par meseci. Ako mi sutra skoci T za 0.2 imacu nadu da je O bilo, ako ne i ovaj mesec ce biti od onih bezuspesnih. Videcemo, sto ti kazes u naredna dva do tri dana. Hvala jos jednom. Kiss :-)

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu NinaMandarina)
Direktna veza do poruke: 2450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  96 97 [98] 99 100   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako izgleda zdrava i plodna sperma?
Ako u ejakulatu muškarca ima manje od deset miliona spermatozoida po mililitru sperme, to se smatra niskim brojem sperma...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here