|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 17:05:03   
Marinkela
Koliko sam upucenja iako jeste vakcinisani ili ne , mora u izolaciju 2 nedelje.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2376
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 17:12:59   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Marinkela

Koliko sam upucenja iako jeste vakcinisani ili ne , mora u izolaciju 2 nedelje.
Ne,valjda ovi iz doma zdravlja bolje znaju od nas.


(odgovor članu Marinkela)
Direktna veza do poruke: 2377
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 17:54:48   
Ivanka 75
Vakcinisani ne idu u izolaciju ako im je clan porodice pozitivan.


Zena kolege mm bila pozitivna, kolega radio. Muz moje kume bio pozitivan pre 3 nedelje, ona isla ba posao, i ona i cerka. Vakcinisane sa 3 doze obe. Kum nije primio buster dozu zbog nekih pretraga a kolege kod njega na poslu se razbolele pa i on blaze simptome imao. Tako da... Logicno je da vakcinisani ne budu u izolaciji i pored svega. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2378
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 17:55:12   
Marinkela

IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Marinkela

Koliko sam upucenja iako jeste vakcinisani ili ne , mora u izolaciju 2 nedelje.
Ne,valjda ovi iz doma zdravlja bolje znaju od nas.





Pa dobro. Sigurno da znaju bolje.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2379
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 17:59:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Vakcinisani ne idu u izolaciju ako im je clan porodice pozitivan.


Zena kolege mm bila pozitivna, kolega radio. Muz moje kume bio pozitivan pre 3 nedelje, ona isla ba posao, i ona i cerka. Vakcinisane sa 3 doze obe. Kum nije primio buster dozu zbog nekih pretraga a kolege kod njega na poslu se razbolele pa i on blaze simptome imao. Tako da... Logicno je da vakcinisani ne budu u izolaciji i pored svega. 
Tako je Ivanka.Upravo o tome pišem.Pravila su jasna.Nisam luda da radim nešto mimo protokola.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2380
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 18:02:43   
Ivanka 75
I moja kuma se testirala i bila negativna. A dr joj je izvinjavala sto ne moze da joj otvori bolovanje, jer nema razloga za to. 😊
Maska, odrzavanje higijene i distanca na poslu i to je to. Savet njenog lekara. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2381
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 20:21:39   
Tiziana
Ja radim u privatnoj firmi, ima nas dosta, u zgradi smo na 7 spratova. Idemo po smenama u kancelariju. Vecina kolega je vakcinisana, sa 3 doze.Bez obzira na to, ako nekome npr dete bude pozitivno, a taj neko je bio u kancu, svi sa kojima je taj neko imao kontakt ide u izolaciju 2 ned. 

Nemam pojma da li je po zakonu ili nije. Svako, na kraju krajeva, radi prema sopstvenoj savesti. I tako je i najbolje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2382
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 21:08:45   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Ja radim u privatnoj firmi, ima nas dosta, u zgradi smo na 7 spratova. Idemo po smenama u kancelariju. Vecina kolega je vakcinisana, sa 3 doze.Bez obzira na to, ako nekome npr dete bude pozitivno, a taj neko je bio u kancu, svi sa kojima je taj neko imao kontakt ide u izolaciju 2 ned. 

Nemam pojma da li je po zakonu ili nije. Svako, na kraju krajeva, radi prema sopstvenoj savesti. I tako je i najbolje. 
Kod vas je tako,kod nas je ovako.I ne radim po svojoj savesti,već po preporuci doktorke i ljudi koji su zaduženi za to.Znači-ovi iz doma zdravlja su me zvali eto tako radi reda,što im je dosadno u životu.Ne,već iz razloga da kažu šta i kako dalje.Savest mi je mirna.Brinem i o svojoj porodici,a i o svim ljudima oko sebe.A da,ti radiš u privatnoj firmi,a ovo je državna ustanova.Možda je u tome razlika.Da sam nesavesna i nebrižna,ne bih tražila da mi se dete testira.Nisam bila živa koliko sam brinula.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2383
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 21:20:10   
Mirko Svirko
Dobro vece, da se upisem u klub.

Pozitivna sam. Mm, ja i M.Otisli smo da ovako do hitne jer je mm imao 37 sa 4 i uspanicio se. Nije imao nista od simptoma.Sem sto je bio premoren ali to nismo shvatali ozbiljno jer je on stalno umoran sa posla.I testirali se i ja i M i svi pozitivni. M nema nista. Ja zapusen nos. Mm sad nema temp ali crveno grlo i pre 15min mi kaze nema vise culo mirisa samo ukus.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2384
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 21:24:11   
Sanjica26 RR
Mirko, sto lakše da izgurate. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2385
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 21:35:59   
flamingos
Mirko,hajd da što lakše i brže izgurate.Verujem da ste zabrinuti.Ali,pratite savete doktora,uzimajte terapiju i proćiće.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2386
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 22:20:14   
Ivanka 75
Mirko, sto pre da vas prodje i sto lakse. Uz vas smo 😊
Moja kuma nije mogla ni slobodne dane da uzme, niti je dr mogla da joj otvori bolovanje. Na poslu nema ko da je menja. Mala privatna firma. A ona bi najradije da sedi kuci 2 nedelje i gleda muza koji ima dijabetes, 2x operusao rak za 3 godine... , dusu zena da odmori. 
A kolega mm, drzavna firma, isto nije nogao da dobija bolovanje jer je vakcinisan. Odmor potrosio pa ni to nije mogao. Imao neke zaradjene dane pa taman poceo da ih koristi kad i on pozitivan. Ajd u izolaciju. 
Nije to tako jednostavno. Prosle god kod mm nekoliko kancelarija u jednom trenutku bilo prazno jer su bili ili pozitivni ili kontakti pa u izolaciji. Nije imao ko da radi. Sad rade normalno. Kaze nije odavno niko bio +. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2387
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 22:46:08   
Mirko Svirko
Hvala puno.

Bas mi je cudno,  nista nije ni bio znak da imamo.A M je isao u skolu pa na trening pa na rodjendan. Kad pomislim jeza me hvata.I u skoli vise od pola odeljenja ne ide. Prvo mi je to palo napamet. A niko nista nije rekao kao svi stomacni virus.Mm je dobio panklav.M pancef. Ja nista.Iz uz sve to vitamini...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2388
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 22:52:39   
Tiziana
Ma Ivanka, u ovoj drzavi nista ne funkcionise, potpuno je rasulo. Ali ako slusamo predsednika, bolje je nego u Švajcarskoj. Strasno.
Evo kaze Flamingos ona je trazila da dete bude testirano. U Bgd cim dete sa temperaturom dodje u dz odmah u izolaciju, test pa ako je negativno onda ide kod dr, ako je pozitivno dolazi dr u izolaciju. U jednoj firmi izolacija obavezna, u drugoj sve da umires, a vakciniasan si, nema izolacije. Kod nas deci ne daju antibiotike za koronu, ako je blaga klinicka slika, kod Flamingosa daju 2, a secam se da je Maslacak pisala da u Nemackoj antibiotike dobiju samo oni koji su u bolnici. 
Dakle ne ulazim uopste u to ko je u pravu ko nije, samo konstatujem da je potpuno rasulo. 
Mirko hajde drzite se, nadam se da bude sa blagim simptomima. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2389
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 23:23:59   
Ivanka 75
Ne znam Tici... Ocde su kovid ambulante odkicno organizovane. Ne mozes kod lekara ako nisi uradio test. Ako je neg ides kod svog lekara. Nema obilaznog puta. Pa moje dete je 2x testirano za mesec dana. Ali, cinjenica je da vakcinacijom postizemo to da ne bude gomila ljudi u izolaciji. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2390
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 8:28:20   
Milena18
Mirko Svirko, kako ste? Želim vam d prođe sa što blažim simptomima. Tako je i kod moje ćerke u vrtiću bilo, vaspitačica je bila pozitivna a nikom nije rekla, samo nije dolazila na posao. Mnogo dece je u to vreme bilo bolesno. Pre neki dan sretnemo Martinu staru vaspitačicu, pita nas da li znamo da je kod M na spratu cela jedna grupa izolovana. Naravno da nismo znali jer opet niko nije našao za shodno da obavesti roditelje. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2391
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 9:27:40   
flamingos
Mirko,kako ste?


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 2392
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 10:21:42   
Ivanka 75
I ja isto pitam... 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2393
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 10:42:12   
Sanjica26 RR
Mirko je pisala u pet ujutru. Nadam se da je razlog nespavanja. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2394
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 11:16:53   
Mirko Svirko
Dobar dan, zenice.

Sve je ok. Nisam mogla da spavam. Zato sam pisala. M je najbolje.  Mi zapuseni malo. Ali u suatini sve je ok.Nema niko temperaturu.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2395
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 11:54:31   
flamingos
Super Mirko.Samo kad nemate temperaturu.❤


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2396
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 12:20:50   
Mirko Svirko
Ja pocela da kasljuckam. A sutra imamo kontrolu vec. 

I kod pedijatra i u kovid ambulanti.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2397
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 12:22:43   
IvanaSK RR
Mirko,držite se! Zašto je dete u izolaciji ako ima neko u kući koronu,a odrasli nisu? Moj muž nije bio u izolaciji, samo su ga poslali da radi test i sutradan na posao. Nije vakcinisan. Totalno je suludo sa tim pravilima. Ja sam za izolaciju cele porodice ukoliko je neko pozitivan. Da li vakcinisan ili ne,svejedno. Svi mogu da budu prenosioci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2398
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 13:37:00   
Mirko Svirko
Mi smo svi u izolaciji. Ali smo svi i pozitivni.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2399
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 15:17:14   
dddaca
Mirko brzo ozdravite!
Koliko se sve razlikuje od grada do grada. Ivana, kod nas cela porodica ide u izolaciju ako nisu vakcinisani. Ukoliko jesu, onda ne idu u izolaciju.
Takodje decu nece ni da pogledaju u skolskom dispanzeru vec ih salju u covid ambulantu da se prvo testiraju. Uz to cekaju na hladnoci i po sat i vise vremena.

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2400
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here