|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 9:32:43   
IvanaSK RR
Flamingos, kako ste? 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2351
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 9:58:44   
flamingos


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Flamingos, kako ste? 
Odlično smo svi.Dete još spava.Ne budi se noću-samo ja mogu da je probudim ulazeći nebrojano puta da je obiđem.Ali,ni ne čuje me.Spava kao top.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2352
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 10:03:09   
Mirko Svirko
Flamingos, kako ste? 

Jel sve ok?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2353
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 10:34:16   
flamingos
Mirko,hvala na pitanju.Odlično smo svi.Pisah već.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2354
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 10:35:36   
IvanaSK RR
Super, drago mi je. Rekoh ti da ce to proci dobro. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2355
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 10:38:28   
flamingos
Ivana❤Hvala puno na podršci tebi i svima koji su uz nas.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2356
   RE: Korona virus 3.deo
9.12.2021 22:51:12   
dunja RR
Drago mi je da ste dobro Flam user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2357
   RE: Korona virus 3.deo
10.12.2021 10:09:41   
flamingos
Hvala Dunja.❤Popodne idemo na kontrolu,pa javljam šta nam je doktorka rekla.Sinoć smo se čule da vidim kad radi i reče da je danas pregleda,a u ponedeljak ujutru da joj vade krv.Andjela je odlično.Evo sad  ustala.Bogu hvala i mm i ja smo super.


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 2358
   RE: Korona virus 3.deo
10.12.2021 20:53:21   
flamingos
Samo da javim da smo išle na kontrolu.Pluća su čista,grlo nije crveno.Nosić se pročistio,ne izbacuje više.U ušima još malo cerumena,da joj stavljam i dalje neodeksacin.Od terapije samo vitamini i to je to.U ponedeljak u pola osam da budemo u domu zdravlja da joj uzmu krv.Super je ona meni.Izgurala je baš lako.Koliko smo samo brinuli...


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2359
   RE: Korona virus 3.deo
10.12.2021 21:03:31   
Ivanka 75
Odlicno Flam, sad je lakse posle te muke ❤️


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2360
   RE: Korona virus 3.deo
10.12.2021 21:08:33   
Mirko Svirko
Super Flamingos. 

Na vreme ste odreagovale i plus pokrivena terapijom. I mlad organizam. I bas mi je drago da je sve dobro podnela.I da ste i vi dobro 😍

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2361
   RE: Korona virus 3.deo
10.12.2021 21:51:30   
flamingos
Hvala vam,divne ste.Bogu hvala super je podnela.Mm i ja smo odlično.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2362
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 14:13:55   
Mirko Svirko
Flamingos,  da li ste svi u izolaciji?



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2363
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 14:18:00   
Tiziana
Mirko, kako to mislis da li su u izolaciji? Pa valjda se podrazumeva. 

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2364
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 14:27:11   
flamingos
Ne,sa tri doze vakcine mm i ja ne moramo u izolaciju.Jedino u slučaju da smo pozitivni,tada idemo u izolaciju.Tako su nam rekli.Zvali su me dva dana nakon detetivog pozitivnog testa i pitali jesmo li vakcinisani.I lepo rekoše kakva su pravila,a to mi je odmah i Anđelina doktorka rekla.Prema tome-u izolaciju idu nevakcinisani.Mi smo Bogu hvala odlično.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2365
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:13:17   
Tiziana
Mi smo vakcinisani, ali smo bili u izolaciji. Niko nam nista nije rekao, ali je meni to bilo zdravorazumski. Niko nije dokazao da vakcinisani ne mogu da prenose virus. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2366
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:21:25   
flamingos
Naravno da nije dokazano.Alu,poštujemo pravila i sve kako su nam rekli.Ne daj Bože da budemo pozitivni-tada bismo bili u izolaciji.Mi smo savesni građani,tako da ne kršimo nikakva pravila.Oni koji su zaduženi za to,verovatno znaju zašto su nas zvali i rekli nam da nemamo potrebe za izolacijom,sem u slučaju da smo pozitivni.


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2367
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:24:59   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mi smo vakcinisani, ali smo bili u izolaciji. Niko nam nista nije rekao, ali je meni to bilo zdravorazumski. Niko nije dokazao da vakcinisani ne mogu da prenose virus. 



Secam se Tizi da je bilo dileme da li jedna koleginica treba da dodje na posao, jer joj je ćerka bila pozitivna. Oba direktorka su joj rekla da dodje na posao, jer je vakcinisana. Bas mi je taj dan rekla da ju je strah da dolazi, jer smatra da i ona može da prenese. Sto je logicno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2368
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:28:42   
flamingos
Sve to stoji.Naravno da možemo da budemo prenosioci.Ali,pravila su takva.Ne brinite,kao novi smo mm i ja.Reče doktorka da je dosta dece imalo virus,a da im roditelji nisu bili zaraženi,a stalno su bili zajedno.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2369
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:30:43   
Tiziana
Ma da. Znam da je po skolama i drzavnim firmama tako.
Meni je bilo logicno da se ne set_kamo jer sam polazila od sebe, srvarno ne bih volela da budem negde sa nekim kome je u kuci neko pozitivan.. 
Ima ljudi koje bi to skupo moglo da kosta.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2370
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:39:54   
Mirko Svirko
Bas zato i pitam da li ima veze da li si vakcinisan ili ne.

Jer znam neke ljude iz nase blizine koji su vakcinisani i onda otac bude pozitivan pa svi u izolaciji. Posle par dana majka bude pozitivna pa se produzila izolacija i na kraju posle skoro dve nedelje cini mi se da je ostao jedan ili dva dana izolacije i deca su bila pozitivna i onda jos dve nedelje izolacija.Znam da je ispalo da su maltene ceo mesec bili u izolaciji.Zato i pitam. A bili vakcinisani kineskom vakcinom.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2371
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 15:48:14   
flamingos
Iskreno,ni ne šetkamo se.Dete sam morala da vodim na kontrolu kada mi je rečeno,a idemo i u ponedeljak.Nikako ne bih volela da iko bude ugrožen,ali-čemu vakcine i pravila,ako moramo svi u isti koš da se stavljamo.Da nismo vakcinisani-ne bismo izašli iz stana.Bogu hvala imamo ko bi nam doneo sve što nam je potrebno..Prema tome-razumeli smo se.Tako možemo da raspredamo do sutra.kao i po pitanju vakcina-ima onih koji su protiv-što je njihovo pravo,ima onih koji su za.Oduvek je tako bilo,a i biće.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2372
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 16:11:24   
Mirko Svirko
Da Flamingos.

Nego je mene zanimalo da li au roditelji u izolaciji ako je dete pozitivno... nista vise.I proato se informisem jer je u odeljenju mog sina juce bilo samo 7 deteta. A nismo vakcinisani pa pitam cisto informativno.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2373
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 16:17:01   
flamingos
Mirko,takva su pravila.Pošto niste vakcinisani,morali biste u izolaciju.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2374
   RE: Korona virus 3.deo
11.12.2021 16:19:06   
Tiziana

Mi smo ceo mesec bili u izolaciji. Mm na kraju nije dobio koronu, ali je bio mesec dana u izolaciji. 
Vakcinisani smo. 
IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Bas zato i pitam da li ima veze da li si vakcinisan ili ne.

Jer znam neke ljude iz nase blizine koji su vakcinisani i onda otac bude pozitivan pa svi u izolaciji. Posle par dana majka bude pozitivna pa se produzila izolacija i na kraju posle skoro dve nedelje cini mi se da je ostao jedan ili dva dana izolacije i deca su bila pozitivna i onda jos dve nedelje izolacija.Znam da je ispalo da su maltene ceo mesec bili u izolaciji.Zato i pitam. A bili vakcinisani kineskom vakcinom.




(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  93 94 [95] 96 97   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here