|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 21:15:47   
Mirko Svirko
Lele dddaco..

Mi se testirali u lab doma zdravlja.Pa se vratili do hitne i onda kuci. A sutra dete kod pedijatra a mi u kovid.A za vakcinisane i nevakcinisane to ne znam..

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2401
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 22:20:17   
flamingos
Mirko,javi kad završite.I mi idemo ujutru.U pola osam da budemo u domu zdravlja.Jeste li dobro?Kako je dete?


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2402
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 23:13:28   
Mirko Svirko
Flamingos,  M je super. Zapusen nosic samo. Ali i to ima kapi neomicin deksametazon. Pancef nigde nismo nasli pa to ne pije sada. Autra cemo da vidimo.Ali ovako veseo,skakuce, igra se, radio domaci..Mm je sav nekako polomljen i kao da ima upalu misica. Ja zapusem nos i nazirem po neki miris. A mm nista bas. Ja mirisem sirce i po neki parfem.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2403
   RE: Korona virus 3.deo
12.12.2021 23:24:32   
flamingos
Deca lakše podnesu.Uz kapi rešićete problem sa nosićem.Bitno da je veseo,da jede.Nezgodno je i to kad nemaš čulo mirisa,ali samo kad nemate temperaturu. I moja sestra je imala te simptome kao tm.Hajd da što pre sve to prođe.Džaba ga više bilo.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2404
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 6:26:05   
flamingos
Mirko,kako ste?Kako je protekla noć?Javi kad završite kod doktor,a javljam se i ja.Moje dete je odlično,spava,pa još malo i da je budim da se spremamo.I mm i ja smo odlično.Bogu hvala nikakvih simptoma nemamo,zdravi smo.


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2405
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 8:34:30   
Mirko Svirko
Dobro jutro, dobro smo.

Mali spava. Mi pijemo kafu. Zvali sy me jutros iz zavoda u 08: 01h.Da provere i da mi jave da vofimo dete kod pedijatra.

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2406
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 8:38:12   
dddaca
E svasta, kao da vi ne znate da dete treba da vodite kod pedijatra

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2407
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 9:11:50   
Sanjica26 RR
Zavod mora da zove. Nista cudno. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2408
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 9:49:05   
Ivanka 75
Dobro jutro svima 😊 Budite mi dobro!


Nismo mi navikli da neko tako brine za nas pa nam cudno. 
Hladnooooo... 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2409
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 9:52:12   
flamingos
Mirko,zovu obavezno bilo ko da je pozitivan.Da javim rezultate,sad me je zvala Anđelina doktorka.Test je negativan,yeeeee.Krvna slika savršena,kao i sve ostalo što se proverava U petak da odem po opravdanje i od ponedeljka u školu.Uradismo i ekg-odlličan je,ali,posle preležane korone moraćemo i kod kardiologa.Takva je procedura.To ću privatno da je vodim.Pregledala je doktorka.Sve je odlično.Pluća su čista,grlo nije crveno,u ušima više nema cerumena.Bogu hvala super prođosmo.


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2410
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 10:51:50   
dddaca
Znam da je normalno da zovu, ali koliko sam shvatila dete je vec bilo kod lekara i dobilo terapiju.
Flam super za Andjelu. rekla sam ti da to kod njih prodje bez problema.
Eto koliko se razlikuje od mesta do mesta. Nama niko nije ni spomenuo kardiologa, samo postedu od fizickih aktivnosti nekih mesec dana. Tad su rekli da je to zbog srca, ali niko nije rekao da treba ici i kod kardiologa. Sad sam se zabrinula

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2411
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 11:38:42   
flamingos
Hvala Daco.Šta znam,nama reče doktorka za kardiologa.Moja doktorka je super.Naravno,nema zamaranja,oslobođena je fizičkog.I pre nego što mi je rekla razmišljala sam o kardiologu.


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2412
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 11:46:54   
IvanaSK RR
Nas niko nije zvao 😁 Drago mi je da ste svi dobro.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2413
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 12:39:15   
Mirko Svirko
Mi smo zavrsili kod pedijatra. 

Dobio panklav i operil.Sada cekamo za nas. Pojedinacno da ne uvodimo dete.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2414
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 12:44:11   
dddaca
Mene sad zanima da li su i ostalima preporucili odlazak kod kardiologa? Brinem. Ona je prilicno aktivno dete, voli da skace, trci

(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2415
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 12:47:57   
Sanjica26 RR
Dddaco, verovatno zavisi od pedijatra. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 2416
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 12:57:35   
IvanaSK RR
Nama nisu ništa rekli za kardiologa. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 2417
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 13:45:53   
flamingos
Daco,prenosim samo kakva je ovde praksa.Tako reče Anđelina doktorka.Nakon preležane korone deca se šalju kod kardiologa.Bogu hvala mom detetu ništa ne fali,ali odvešću je po preporuci doktora.Ti se raspitaj,pa odluči.Pisah da sam već planirala da je vodim dok mi doktorka i nije rekla.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2418
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 13:53:44   
Ivanka 75
Mizda je upucivanje deteta kod kardiologa posle korone protokolarna stvar, pitanje je samo koji se lekar pridrzava protokola a koji ne. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 2419
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 14:05:34   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mizda je upucivanje deteta kod kardiologa posle korone protokolarna stvar, pitanje je samo koji se lekar pridrzava protokola a koji ne. 


Upravo tako.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 2420
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 14:07:26   
Ana RR
Sve dok ima onih koji veruju da su bezbedni za druge ako su vakcinisani, ovaj virus će se širiti.

Iv, mi smo išli u sportsku kliniku na pregled i test opterećenja (radi se i ekg), sve je u redu tako da vratio na treninge.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2421
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 16:40:15   
Tiziana
I mi smo isli na sportski pregled- test opterecenja, ekg itd..
Tako nam je savetovala i pedijatrica u domu zdravlja, ali i iz kluba su sugerisali da bi svakako bilo dobro to uraditi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2422
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 16:41:03   
Tiziana
Da i zahtevali su da se obavezno proveri gvozdje u glukoza.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2423
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 21:36:26   
Mirko Svirko
Nama nisu rejli za kardiologa. Samo mirovanje.

Nego, mi izlazimo iz izolacije 24og a ide se u skolu do 31og, da li ga normalno pustam u skolu ako je sve u redu ?Ja u petak imam kobtrolu i dobila hemomicin.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 2424
   RE: Korona virus 3.deo
13.12.2021 21:54:30   
flamingos
Mirko,odmarajte i uz terapiju proćiće sve brzo.


(odgovor članu Mirko Svirko)
Direktna veza do poruke: 2425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here