|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 21:56:11   
Trcosava
Trco, ulovila sam ih u jednoj radnjici kod mene u kraju iliti na okretnici tramvaja na Zvezdari. Oni prodaju obuću belopalanačkih proizvodjača, i pavle obuću ali i sve druge.


imaš pp user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1501
   RE: Dečija obuća
30.3.2013 22:05:37   
Leax
Bas su vam lepe cipeliskice user posted image a cena je bas povoljna bila bi prava steta da ste to propustili . Meni prosto dodje zao sto necu moci da kupujem odecu i obucu za devojcice nekako mi za njih uvek ima veci i lepsi izbor user posted image

_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 1502
   RE: Dečija obuća
5.4.2013 22:48:33   
Mizzy
Bila sam u naturinu u Rumi. Stigli su im prolecni modeli, cene kao prosle godine, cipelice oko 2000 din, patofne 1000 (one su bas slatke). Ima lepog izbora, bar za devojcice.

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1503
   RE: Dečija obuća
6.4.2013 15:07:09   
minnica
Ponovili smo princezicu danas ovim platnenim sandalicama. Zasad će da ih nosi po kući, a kad bude lepše vreme, moći će i napolje u njima. user posted image

(odgovor članu Mizzy)
Direktna veza do poruke: 1504
   RE: Dečija obuća
15.4.2013 19:13:17   
Sanchy
Hodao ne hodao ,ja moram da mu kupim cipelice jer su mu nehodajuce knap...e sad me zanima kako merite da li je bebi cipela ok,mislim negde sam procitala treba pozadi da ima mesta za prst user posted image ,,ne znam da li je to to?

(odgovor članu minnica)
Direktna veza do poruke: 1505
   RE: Dečija obuća
15.4.2013 19:26:16   
Leax
Draga ,
ja sam obucu merila tako sto: kada je obujem detetu da ono ima nazad jos malo mesta, kao sto si i sama rekla da stane otprilike moj prst.
Ali evo ti link koji je broj obuce spram duzine stopala ako ti je na taj nacin lakse user posted image
SAVET KOJI BROJ OBUCE NOSI MOJE DETE :)

< Poruku je uredio Leax RR -- 15.4.2013 19:29:36 >


_____________________________

-Strasno je to kad imate da ispricate nesto vazno a nemate kome. A jos je strasnije kad imate kome, a nemate sta.-
-Samo kukavice vole po nekoliko zena. Hrabri muskarci ne plase se rizika da vole samo jednu zenu.-
-Dušan Radović-

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1506
   RE: Dečija obuća
15.4.2013 19:39:09   
Moiraina
Ja sam mislila da naručim preko neta Poofnice, međutim provalim jednu prodavnicu u Delta City-ju u kojoj ih drže (po 30% višim cenama) i reko' super, mogu da mu probam, pa ću da naručim. Međutim, mom nogatom detetu su male i one najveće. Carter's ima super izbor nehodajućih, ali isto ne mogu da mu nađem veličinu. Imala sam jedne divne Carter's patikice od starijeg deteta, ali sam uspela da izgubim jednu i sada tražim dalje...

(odgovor članu Leax)
Direktna veza do poruke: 1507
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 9:45:44   
Peace*
Juče sam im kupila Riderove sandale.

user posted image

user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1508
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 9:47:58   
lanajelena
Najbolje,moje raider papuce traju vec 5 godina,koliko su sada?znam da je Lana njene prerasla a treba i Dusanu da kupim

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1509
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 9:48:43   
minnica
Mi obožavamo njihove sandalice!

_____________________________

No need to run and hide
It's a wonderful, wonderful life

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1510
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 9:57:12   
Peace*
U Đaku sam kupila. Lukine su nov model, 2100, Markove prošlogodišnji, 1700.

MM je pitao što nisam uzela veće, ali mi imamo genetski mnogo dugačak palac i kratak majušan mali prst. I ako uzmem veće, onda taj mali prst ispadne sa druge strane kajša, i tu kod tih prstiju bude rupa, a ovako... ovako izgleda kao da su imale tu kod palca. Ne znam. Ma valjaće neko vreme. Luki su počeli već da se perutaju tabani od ukuvavanja u patike.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1511
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 9:59:02   
Peace*
Inače sam htela ove:

KLIK


I probao ih je Marku u Nike na Spensu, 3200din čini mi se, ili 3100. Iste takve u Đaku, samo nema plave već narandžaste koštaju oko 2300-2400.

< Poruku je uredio Peace* -- 14.6.2013 10:03:03 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1512
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 10:00:35   
lanajelena
moracu bas da odem ovih dana,mislim da nema nista bolje za decu od tih sandalica,nego mi se cini da si ti to skupo platila,obicno su oko 1200(verovatno stari modeli) u Vojvodina sportu

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1513
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 10:01:56   
Peace*
E, moguće da sam ih skupo platila. Ja sam juče u afektu otišla da kupim sandale, i bila spremna da dam po 3000-3500 po paru za ove nike, pa je ovo ispalo povoljno. Dig'o mi mm pritisak, pa sam kupila.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1514
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 10:59:23   
cockic
a od koje velicine pocinju nike one sandale,moj je ja mislim 25-26 sve zavisi od modela valjda.nike patike nosi 25.5.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1515
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 11:11:42   
Alexxa
Ja ću prosto da prolupam oko razmišljanja o obući. 100 godina nisam ušla na forum, ali sad sam morala. Moja devojčica ima 11 meseci i hoda uz nameštaj, problem je što traži da hoda i napolju, puštala sam je po malo u nehodajućim, ali su se iskrzale skroz sve, a imamo ih poprilično mnogo. Ne daje mi se 5-6000 za neku obuću dok još ne hoda sama. Sanchy, javi šta si ti uradila.
Eh, da u kući je u čarapicama samo.


< Poruku je uredio Alexxa -- 14.6.2013 11:17:19 >

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1516
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 12:24:13   
Ana RR
I ja planiram Maretu ove Rider sandalice (valjda je to ok za njegov uzrast), ali ja nigde ne vidoh po 1200 din, uglavnom su preko 2000 din.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1517
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 12:27:54   
Peace*

IZVORNA PORUKA: cockic

a od koje velicine pocinju nike one sandale,moj je ja mislim 25-26 sve zavisi od modela valjda.nike patike nosi 25.5.


Pa ja sam mlađem probala 22,5 i 23. A mislim da ima i manjih.
U nekim radnjama kažu da te zatvorene idu do 27, a veće od toga idu klasične sandale, ali to nije istina, jer u Sport vision-u imaju i veće, probala sam Luki 27,5 i 28.

Anči, vidi u Đaku. Sve boje pogledaj, nisu iste cene. user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 1518
   RE: Dečija obuća
14.6.2013 12:34:51   
Ana RR
Pa moje dete nosi 26 broj user posted image

Gledam sad na sajtu šta imaju, baš ću da odem ovih dana u kupovinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1519
   RE: Dečija obuća
15.6.2013 22:07:26   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Peace*

U Đaku sam kupila. Lukine su nov model, 2100, Markove prošlogodišnji, 1700.




Kupila Marku kao Lukine, platila 1575 din (25% popusta za keš), danas ih je nosio i definitvno ne ume da hoda u njima, da l'' su mu premekane i stalno se sapliće. Potrčao je ka kapiji i razbio se kao zvečka user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1520
   RE: Dečija obuća
16.6.2013 10:04:45   
cockic
meni je prodavacica u obuci rekla da te rider i nisu za bas malu decu.ne znam kako bi petar isao u njima.ali nebi ni pokusavala,bas da bacim parice.pa cu pre neke druge.

a ne znam da li su nike mekane ili nisu.pre bi njih uzeli,ako nadjemo njegov broj.ja bi bas isla u sport vision.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 1521
   RE: Dečija obuća
16.6.2013 12:54:28   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: Peace*

E, moguće da sam ih skupo platila. Ja sam juče u afektu otišla da kupim sandale, i bila spremna da dam po 3000-3500 po paru za ove nike, pa je ovo ispalo povoljno. Dig'o mi mm pritisak, pa sam kupila.

One plave su svuda u gradu 2100,samo njih sam i videla,tako da ih nisi puno platila user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1522
   RE: Dečija obuća
16.6.2013 13:34:27   
cockic
evo mi bili po ovoj vrucini do tc.stadion,(sva sreca pa nam je tc.bukvalno ispered zgrade).do sport vision radnje da vidimo da li ima nike sandala.i nadjosmo za njih dvoje isti model,kao sto je Peace pokazala.super su.odabrali smo im poluotvorene sandale.petar od tih nosi 26.5 a lena 22 user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1523
   RE: Dečija obuća
16.6.2013 17:42:45   
Figaro88

IZVORNA PORUKA: lanajelena


IZVORNA PORUKA: Peace*

E, moguće da sam ih skupo platila. Ja sam juče u afektu otišla da kupim sandale, i bila spremna da dam po 3000-3500 po paru za ove nike, pa je ovo ispalo povoljno. Dig'o mi mm pritisak, pa sam kupila.

One plave su svuda u gradu 2100,samo njih sam i videla,tako da ih nisi puno platila user posted image

Kod nas su 1900,brat uzeo Vuku,ja nisam htela Andrei,imaju 25.5 velicinu pa 27,prve su joj male,druge velike.A jesu bas mekane,meni su kao one za plazu,ali Vuk lepo hoda u njima.

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 1524
   RE: Dečija obuća
16.6.2013 22:25:50   
Ana RR
Maretu su napravile žulj na oba mala prsta user posted image nije mi jasno kako i čime, jako su mekane, nema šavova... znači baciću ih u kantu koliko sam se iznervirala.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 1525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Decu prerano odvajamo od mame
Više vremena trošimo na treninge, jezike, tečajeve i poduke nego na grljenje i poljupce.
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here