|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
28.4.2010 11:58:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Kažem ti, skroz su dobre. Prebrišeš mokrom krpom, ili još bolje, vlažnom maramicom, i budu kao nove. user posted image


Ma vlazne maramice su zakon, krpu treba pokvasiti, pa posle proprati....user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Dečija obuća
30.4.2010 11:04:00   
*Alexx*
Evo naših prvih pravih cipelica:
user posted image



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Dečija obuća
30.4.2010 11:06:24   
Anoniman
Ne vide se tockiciuser posted image
Stvarno su superuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Dečija obuća
30.4.2010 11:18:48   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Nedja

Ne vide se tockiciuser posted image
Stvarno su superuser posted image



user posted image Hvala, ja sam oduševljena. Sad mi je nešto mnogo veliki, odrastao... Juče sam mu obukla farmerke, gore neki duks sa kragnom, te cipelice i kačket... pravi dečko! Nisam ga slikala, zaboravila aparat user posted image
Ali jedva čekam patikice, kao vaše user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Dečija obuća
30.4.2010 11:23:26   
Anoniman
Neces ni trepnuti vec ce doci na red patikice, sladoled, trcane za loptom (u nasem slucasu valane po travi i mirisanje cvecauser posted image )...
Slikaj ga da vidimo momcinu u cipeliskamauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Dečija obuća
5.6.2010 23:15:58   
gagana83
Kupili smo prve cipeliceuser posted image

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Dečija obuća
6.6.2010 8:37:15   
*Alexx*
Gagana user posted image Mi ćemo morati nove, ove su nam već knap.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Dečija obuća
6.6.2010 12:15:33   
gagana83
U svaka cast za vasuser posted image
Vi cete br. 20 a mi jedva 17user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Dečija obuća
17.6.2010 16:53:38   
Leee
Drage mame,
Da li neko zna gde u Beogradu mogu da pronadjem Crocs papucice, npr. broj 21 ili 22? I da li neko ima iskustva sa njima?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Dečija obuća
17.6.2010 17:07:41   
SUPER MAMA
Draga Leee crocs papuce mozes naci u OFY prodavnica za igrakce no ima i obuce za decu.Mi nesmemo vakve papuce da nosimo, zbog problem koji imamo sa nogicama, od rodzenja.Ali od devera mali nosi evo vec drugu godinu i zadovoljan je on ih kupuje u OFY.A i ja sam ih videla kad smo zadnji put bili da kupimo neku igracku.
Mislim na ove papucice
user posted image

(odgovor članu Leee)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Dečija obuća
17.6.2010 17:11:02   
SUPER MAMA
Evo malo informacije o crocs papuce

Ovog leta u beogradskim sportskim radnjama stigao je ne tako novi svetski trend – obuca Crocs. Ustvari, kasnimo bar dve godine za svetom. Godine 2006. ova ultra udobna obuca nasla se na nogama velikog dela svetske urbane populacije. Ima ih u svim duginim bojama i prave se u preko 30 razlicitih modela – papuce, cizme, baletanke, japanke. Vrlo su lagane, udobne i funkcionalne. Prave se od materijala nazvanog Croslite koji nije ni guma ni plastika vec nesto izmedju. Zbog specificnosti materijala lako se odrzavaju i toliko su meke da prate pokret stopala i osecate se kao da hodate po vazduhu. Prakticne se za plazu, dok radite u basti, setate psa, idete u kupovinu, pod tusem – ne klizaju se, za igru. Ima nesto cudno vezano za Crocs – nisu lepe “na oko” ali cim ih vidis pozelis da ih imas! Mozda se tajna krije u reklami “Ugly can be beautiful”, tj. ruzne su ali nekako simpaticne. A mozda nam je preko glave zlatnih, srebrnih, bronzanih, sljastecih platformi, patika i sandala koje su kod nas pojam univerzalno lepog. Crocs zahtevaju malo duha, zabave, ironije i neopterecenosti sto se nadam da se bar u nasem glavnom gradu moze naci. Originalne Crocs kostaju oko 3000 din za odrasle a modeli za decu oko 2500 din. Kod kineza imate kopije za 500 din ali to je naravno obicna plastika. Chicco ima slicne klompice za decu u plavoj i crvenoj boji i cena im je oko 1800 din. Pa ko zeli nesto drugacije ovog leta…. user posted image


(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Dečija obuća
17.6.2010 17:27:51   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Leee

Drage mame,
Da li neko zna gde u Beogradu mogu da pronadjem Crocs papucice, npr. broj 21 ili 22? I da li neko ima iskustva sa njima?


Već dve godine kupujem sinu Crocs-e. Prošlogodišnje: KLIKNI, To je najmanja veličina, 6-7, što je kompatabilno sa 21-22 Ciciban (otprilike), ove godine smo kupili 8-9 (a nosi 23-24 Ciciban, zavisi od modela, i 23,5 Nike). Ovogodišnje su iste kao i prošlogodišnje (naravno), samo šerpa plave (jedan komad je samo ostao u te dve radnje u odgovarajućem broju, zato smo uzeli šerpa plave). U Novom Sadu su se prodavale u jednoj apoteci na Spensu i u TC Dalton u BeoSportu. Na oba mesta ostalo je samo probrano, i rekoše mi da neće dobijati, jer će neko da uzme zastupništvo za naše tržište, pa se to čeka. Navodono će slovenci uleteti. Uglavnom, ako znaš gde u BG ima BeoSport, idi vidi dal još imaju. U NS su imali još jedan komad tih baš najmanjih sa štampom Spiderman-a.

Slične sam viđala u Office Shoes, ali ne znam kakav je kvalitet, u smislu da se u originalnim Crocs-ama znoje noge po malo, ali ne smrde, a ne znam kakve su te iz Office.

(odgovor članu Leee)
  Direktna veza do poruke: 187
   RE: Dečija obuća
17.6.2010 21:33:40   
lanajelena
uglavnom sam Lani kupovala u Polinu,nesto u Cicibanu ali polino mi ima lepse modele...cak i ja imam cizmice iz Polina...ne uspevam da pronadjem sliku,jako su udobne i nosila sam ih vec drugu sezonu...od patikica uglavnom nike ne zbog marke nego se Lana uvek za te prvo uhvati user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Dečija obuća
24.6.2010 22:21:32   
Leee
thnx, tashke.
i ja sam ih pre neki dan nasla u beosportu, ali te 6-7 su nam i dalje velike. obula sam ih vuku, ali bez obzira koliko su mi se dopale, postojala je ozbiljna opasnst da se sapleteuser posted image
on je sada izmedju 20 i 21, zapravo, tako da cemo morati jos malo da sacekamo.
inace, na www.crocs.eu ima predivnih modela, koje mi u srbiji jos uvek mozemo samo da sanjamouser posted image
trenutno razmisljam koga bih mogla da izmaltretiram da nam ih donese iz inostranstva. ipak sam u fazonu da, ako ih budemo kupovali, uzmemo te original crocs, zbog stopalca, materijala i sl.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Dečija obuća
25.6.2010 19:33:00   
marince1
Kod nas u celom gradu postoji 1 model polino i 1 model ciciban cipelica za prohodavanje(za decake)!
user posted image
Strasno!!!!I ne dopadaju mi se.user posted image
Dopale su mi se neke polusandalice marke Pavle,a dopala mi se i cena user posted image
Ima li neko iskustva sa njihovom obucom?




_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Leee)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Dečija obuća
25.6.2010 21:46:33   
Nena81
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za PAVLA
toje ponekad jedina marka cipelica u koju moj Jojo moze da uvuce nogicu,jer ima visok ris na tatu.
Prosle godine smo se namucili,po celom Bgu jurili Ciciban ama ni jedne nije mogao da obuje, onda zaredjamo Polino, neke neke, al mi se nije svideo materijal, nije meka koza.
U na kraju na Bulevaru udjemo u Pavle aj jos tu i bingo tako mu je lepo noga skliznula unutar sandalice milina, ove godine ista prica
Evo slikica sa njihovog sajta malo cudno su uslikane izgledaju naglo iseceno napred ali nisu prelepe su stvarno i lepsa im je boja u prirodi nego na slici

user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Dečija obuća
25.6.2010 21:57:39   
marince1
Neke ovakve sam i gledala user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Dečija obuća
25.6.2010 22:00:02   
Nena81
Uslikacu ako ih joja sutra obuje znas kako stoje ko bombona user posted image
cena im je povoljna bar u poredjenju sa drugim 3090
a sto imaju sandalice za prohodavanje za moju smizlu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Dečija obuća
25.6.2010 22:24:14   
marince1
Ja sam gledala sandalice za prohodavanje 1900 dinara

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Dečija obuća
3.7.2010 0:20:45   
Nena81
Marince obecala sam slikicu sandalica i evo da se oduzim

user posted image


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Dečija obuća
3.7.2010 0:24:36   
marince1
Hvala Neno,bas su lepe.
I mi kupili user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Dečija obuća
3.7.2010 0:27:24   
Nena81
iste su kao one na gornjoj slici vidis koja razlika slika sa njihovog sajta i uzivo??

Jeste kupili sandalice ?
Pavle ili drugo?


_____________________________

Love me, Hate me, either way you are thinking of me !!

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Dečija obuća
13.7.2010 12:56:57   
gagana83
Mi smo kupili sandale za letouser posted image
Ovako nekako izgledaju samo su srebrneuser posted image

user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Nena81)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Dečija obuća
13.7.2010 13:09:30   
Anitaaa
Mi smo kupili ove za drndanje po dvorištu a kupićemo jedne malo bolje za grad i goste user posted image

user posted image


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Dečija obuća
22.7.2010 0:50:22   
choopa choops
Mi smo od cipelica/sandalica imali samo pollino i ciciban. Ciciban najvjerovatnije necu vise  nikad da uzmem. Mislim da nije dobra odnos cijene i kvaliteta. Preskupe su da bi se izlizale poslije 10ak dana upotrebeuser posted image Sad kad ide jesen bas se pitam koje ce cipelice da nosi. Inace ima malu nogicu, tek smo do 21 dogurali user posted image Meni se mnogo dopadaju Bambi, ali kod nas ih bas i nema za kupit, a voljela bi joj probat.

Patike do sadje imala Nike, Puma, Pollino platnene i sad sam joj uzela neke adidas isto platnene za jesen user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...
Slaba motorika, ravna stopala, loš govor -...
Veliki izazov današnjeg vremena su savremene tehnologije. Tu je, naravno, televizija, ali primat preuzimaju mobilni tele...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here