|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
31.1.2016 12:41:09   
Štetica
Milan nosi Todor cipele i patofne,pokazale su se odlicno,imaju ulozak i super im je odnos cena -kvalitet. Nama je fizijatar rekao da gledamo da bude cvrsta peta ali da budu svitljive u prednjem delu,da mogu da hodaju normalno,a ne kao u okovima da budu. Ja licno nisam odusevljena sa polinom,tj njemu nisu odgovarale,preuske su i krute,nije mogao lepo da gazi u njima.

_____________________________

Zivi za svoje hocu,a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 2201
   RE: Dečija obuća
21.2.2016 11:26:28   
branki*
user posted image

bokine prve cipeleuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2202
   RE: Dečija obuća
21.2.2016 11:31:07   
eca89
Divne su Brankiuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2203
   RE: Dečija obuća
21.2.2016 11:42:04   
wivern
Sjajne Branki user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2204
   RE: Dečija obuća
21.2.2016 11:52:00   
branki*
e,pa jesu,ja doduse htela jedne slicne,malo drugacije samo,kao sjajne to gde je teget i sa srbrnkastim pertlama,ali mm kaze ove,a ono ima modela,ne moze covek da se odluci uopste!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 2205
   RE: Dečija obuća
23.2.2016 7:32:52   
NadaR
Divne su Branki! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Štetica)
Direktna veza do poruke: 2206
   RE: Dečija obuća
17.4.2016 22:05:01   
Ana RR
Pre 17 dana sam kupila Marku patike u Cicibanu, kao starke (nosio je takve i prošle godine). Prodavačica mu je izmerila nogu, probao ih, sve ok. I on se meni već par dana žali da ga žuljaju na malom prstu, ja mu sve pomeram čarapicu (meni se x puta desilo u starkama da me žuljaju kada mi šav od čarape pređe preko prsta, pa malo pomerim i bude ok) i mislim da je od toga, kad večeras vidim da na oba palca i oba mala prsta ima žulj user posted image I šta sada da radim? Da li imam pravo na reklamaciju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2207
   RE: Dečija obuća
18.4.2016 0:40:03   
choopa choops
Pa ne znam baš. Mislim da nemaš, ali nisam sigurna. Jer nije da su se patike raspale ili nešto slično, nego su mu male user posted image Jesi li probala da li mu valjaju kad si kupovala?
Dijete mora da obuje patiku/cipelu, gurne nogu što više naprijed, a roditelj stavi prst pozadi. Mora da uđe cijeli prst, i to onda znači da je njegov broj. (Ovo iz iskustva, jer smo prije nekoliko prodavali dječiju obuću user posted image ) Ako ga tako izmjerene patike žuljaju, onda je do materijala obće, može da bude neki spoj na tom mjestu ili slično.
ne znam kakav je kod vas zakon, ti pokušaj, nemaš šta da izgubiš?! Baš bezveze user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2208
   RE: Dečija obuća
18.4.2016 7:55:20   
mali_mis
Mislim da imas mesec dana ili tri meseca od dana kupovine (barem je bilo na torbe), ako imas fiskalni racun.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2209
   RE: Dečija obuća
18.4.2016 9:49:24   
Sanjalicaaa
Ana, imas pavo. Samo idi sto pre.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 2210
   RE: Dečija obuća
18.4.2016 10:19:43   
Ana RR
Choopo, tamo su mu izmerili nogu, prodavačica mu donela patike, probala, ja sam tražila broj 31 ali mi je ona rekla da je kod ovih patika veći kalup i da su mu 30 ok. Proverila sam naravno, nije nam prvi put da kupujemo obuću user posted image mogla sam pozadi da stavim prst ali ne baš lagano. Ali probali smo i 31 i stvarno su bile ogromne iako on u stvari nosi taj broj.

Evo sada sam vadila uložak iz patika i vidi se malo otisak nogice, deluje kao da su mu knap. Ja ne mogu da verujem da je njemu noga za 20 dana porasla toliko da su mu knap!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2211
   RE: Dečija obuća
19.4.2016 9:40:41   
eca89
Evo i naših proljećnih patikicauser posted image !
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2212
   RE: Dečija obuća
19.4.2016 10:04:46   
IvanaSK RR
Jao, bas su slatke!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2213
   RE: Dečija obuća
19.4.2016 23:56:38   
choopa choops
eco je l' ja to dobro vidim da je ovo broj 23???? user posted image Koliko ono vi imate mjeseci?user posted image

Ana jesi li išla da mijenjaš?

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2214
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 6:53:46   
eca89
Choopo ništa me ne pitaj, ima 14,5mjeseci, žene u trgovini su me zabezeknuto gledala, kad sam joj obula 22, a ona taman nema šanse da mi stane prst i isto me pitaju koliko je stara, kad sam rekla, u šoku su bile, ali šta da radim, možda je i do modela. Uglavnom, ima njihove dvoje pokućnice i mogu joj 22, nisu joj taman!
Sva je na svog taju, pa će na njega i broj nositi 43,44user posted image , ja nisam niska žena, a nosim br.37, a imam rodicu koja nosi 42, ali visoka je 1,88m, a njima je to zanimljivo, kaže imaće ona naslednicu. Strina kaže da je i ta rodica uvijek nosila veliki broj, kao malo dijete, šta ću!
Mama me tješi da ne mora značiti, da će joj stalno tako nogica rasti, ali neka mi je samo zdrava, iako ja baš ne volim kad vidim na ženi ogromnu štiklu, ali i sad je mlo viša u odnosu na svoj uzrast tako mi je dr rekla!

< Poruku je uredio eca89 -- 20.4.2016 6:55:40 >

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2215
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 9:22:47   
branki*
Mojoj one cipele 21.kad joj budem uzimala za leto patikice,uzecu 22.cini mi se da je boza imao manju nogu u tom periodu.
Eco,bas su slatkeuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2216
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 10:27:11   
eca89
Branki, lakše mi je sad, uhuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2217
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 10:34:59   
Ana RR
Eco, ako će ti biti lakše Markove prve sandalice sa 10 meseci, kada je prohodao, su bile broj 21 user posted image

Choopo, nisam bila. Pregledala sam ih ponovo, isprobavala mu i skontali smo da ga žuljaju samo kada nosi neke stare čarapice čiji šav mu prelazi tačno tu gde mu se napravio žulj tj gde se ogulila koža. Danas ih je obuo pa ću videti kada dođe iz vrtića kakvo je stanje.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2218
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 10:35:06   
nikiteki
Branki, eca89 prelepe su vam cipelice i patike

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2219
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 14:38:16   
choopa choops
Ana nadam se da je do toga, tj da su mu dobre.

Eco user posted image ma nema ni veze, bitno da su patikice super, a i njoj sigurno super stoje user posted image Mada, oko nas vršnjaci svi nose 22, doduše jesu dječaci, pa sam mislila da je zbog toga. Moji svi imaju sitnu nogicu (na svekrvu, ne na mene, ja sam nogata, nosim 39/40). I može još uvijek 18 (od Bambi-ja, malo su im veći kalupi). user posted image L će uskoro 8 godina, jedva je do 31 dobacila. Znam djecu koja su puno manja a nose taj broj. A M sa 5 i po nosi br,30.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 2220
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:05:49   
Ana RR
Moj Marko nosi 31 user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2221
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:22:23   
IvanaSK RR
Ana, koliko tvoj sin ima godina? Moj ima osam ipo i nosi 32,33. :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2222
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:24:49   
Ana RR
Ima 4 godine i 9 meseci user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2223
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:29:53   
IvanaSK RR
Stao ti ticker pre devet meseci :)
Ja nosim 36-37, muz 40, tako da nema na koga da bude nogat, izgleda.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2224
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:31:12   
Ana RR
Evo sredila sam ga, nisam ni primetila da ne broji više user posted image

Ja nosim 39, muž 43. Mi smo neki prosek, valjda user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 20.4.2016 15:33:52 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  87 88 [89] 90 91   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Vaške i svrab, kako ih prepoznati i kako i...
Ako se otkriju vaške, ne treba zaboraviti da i drugi ukućani mogu imati parazite i zaraziti druge, a pranje kose šampono...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here