|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
20.4.2016 15:43:58   
choopa choops
MM nosi 44/45, ja 39/40 tšo baš i nije malo, možda prosječno, ako ne i iznad prosjeka. A djeca su nam malonožići user posted image na babu jer jedina ona ima tako male nogice. Samo se nadam da im neće naglo počet rast odjednom. Jer, recimo svi koje znam da su bili "nogati" kao djeca, sad im je stao takav brz rast nogice, i nastavlja se normalno, pa se bojim da kod nas ne bude obrnuto. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2226
   RE: Dečija obuća
21.4.2016 20:30:03   
NadaR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ana, koliko tvoj sin ima godina? Moj ima osam ipo i nosi 32,33. :)


Moj je godinu mladji i nosi 36 . user posted image

Ja nosim 40 , mm 44 a moj brat 46 user posted image Uzasno nogati. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2227
   RE: Dečija obuća
21.4.2016 21:22:46   
IvanaSK RR
Dosta sinovljevih drugara i onih godinu mladjih nosi 35, 36. Tako da je to ok, naročito što ima na koga :)

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 2228
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 16:00:38   
branki*
user posted image
Bokine nove,eco,isto je broj 23!
A,ovo su i bozine ...user posted image


< Poruku je uredio branki RR -- 13.5.2016 16:02:15 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 2229
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 16:19:12   
eca89
Divne su, Branki draga znači nije samo moja nogatauser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2230
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 16:29:23   
emicaa
Jao Branki i ova moja nosi 23 ali su joj povelike,još može i 22 user posted image patikice su vam divne

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2231
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 17:03:06   
branki*
Realno,emice,mogla bi i ova moja 22,ali ne uspevam da joj uguram nogu,jer ima mesnata i pufnasta stopala.a,ja bas imam malu nogu,a vidi nje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2232
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 17:18:32   
choopa choops
Ček branki hoćeš da kažeš da oni nose isti broj? user posted image user posted image
Mi i dalje možemo 18-19. Ja joj ostavila neke sandale 22br, nisam ih stavila u prodaju, računam da njoj ostavim za ljeto, ali kako je krenula 22 će da nosi iduće ljeto user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2233
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 17:23:22   
emicaa
Dora još može sandale od prošlog ljeta a 21 su,imaće izgleda mini stopalo.Bar ću imati kome sačuvati štikle user posted image


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2234
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 17:49:55   
branki*
Chupka,darling,neeee,zna se ko je muskouser posted image bozine su 27.
A,tvoja I bas ima malu nogu,ja se cudim ovoj mojoj za 23,stvarnouser posted image ali,sta cu joj.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2235
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 23:00:01   
choopa choops
A aha ja se cimnula rekoh otkud nose isti broj user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2236
   RE: Dečija obuća
13.5.2016 23:58:17   
bubulence
branki bas su lepe!
mi jos uvek nosimo br 18user posted image . a Ema 28...
nego, nama je fizijatar rekao da patike ni slucajno ne obuvamo do pune dve godine, bez obzira da jli je dete izuzetno stabilno, jako, sigurno...ustvari kaze da patike nisu nikako za decu ali ne moze im se zabraniti zauvek, zato moze bar do dve godine jer zglobovi nisu dovoljno cvrsti i mogu da se krive. zato im je potrebna cvrsta obuca.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 2237
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 13:13:43   
emicaa
Ja nisam mogla odolit i kupim Dori ove,kad smo došli kući i probali malo su joj velike a 22 broj.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2238
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 13:35:08   
mila83
Evo citam o brojevima ,nogatima i nenogatima i obuci user posted image

Ja nosim 40,mm 44, Mima je 34\35,zavisi od kalupa(uskoro puni 8 god) D nosi 32,(sad ce 6 god) a T je oko 22,zavisi od kalupa.Jos joj nisam kupila nikakve patike,samo malo dublje sandale,da ipak drze zglob.
Ne secam se kada sam starijim klincima kupila patike,mislim da i nisam pre 2.rodjendana.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 2239
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 18:07:15   
emicaa
user posted image
bilder hochladen kostenlos
Sad vidjeh da sam samo napisala tekst a nisam postavila i sliku,ooo pameti nisi skupa user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2240
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 18:59:35   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: bubulence

branki bas su lepe!
mi jos uvek nosimo br 18user posted image . a Ema 28...
nego, nama je fizijatar rekao da patike ni slucajno ne obuvamo do pune dve godine, bez obzira da jli je dete izuzetno stabilno, jako, sigurno...ustvari kaze da patike nisu nikako za decu ali ne moze im se zabraniti zauvek, zato moze bar do dve godine jer zglobovi nisu dovoljno cvrsti i mogu da se krive. zato im je potrebna cvrsta obuca.


Nama je rečeno ne pre četvrte godine minimum. Sportska obuća se pravi po kalupima za odrasle tako da nije pogodna za dečje stopalo.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 2241
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 19:14:35   
mila83
To sam i ja cula za patike Ana..citala sam negde i tekst o tome,ako nadjem,stavicu link..

Emice,sandalice su preslatke !!!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2242
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 19:35:58   
eca89
I ja to negdje u glavi imam, da joj kupujem sami Ciciban i ovde slovensku marku djecije obuce Pami, isto imaju uloske i super su. Moram joj kupiti i sandalice neke za ljeto sad.

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 2243
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 20:55:48   
branki*
Bas su slatke,emice!
I ja sam cula to negde za patike..no,ne marim puno.do druge godine mi je i u redu da se ne nose,ali posle ,ja bih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 2244
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 21:37:29   
suzi kju
Mame kad se kupuju prve cipelice?
Ja čitala, ne dok dete ne prohoda. Dok uči da hoda samo one čarapice sa gumom na stopalu.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 2245
   RE: Dečija obuća
14.5.2016 21:48:01   
Sanjalicaaa
Suzi, mi smo prve cipelice kupili kada je imao 12m, tada je poceo da se trudi da hoda, prohodao sa 14m. U kuci je uvek bio bos u tim carapicama, samo smo napolje nosili cipelice.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2246
   RE: Dečija obuća
15.5.2016 10:42:03   
suzi kju
Tako sam i mislila, i pročitala. Hvalaaa user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 2247
   RE: Dečija obuća
15.5.2016 16:17:40   
Mariya
Ja sam isto prve cipelice kupila kada su počele da hodaju. Do tad smo koristili nehodajuće cipelice, čisto da imaju nešto na nogicama ako smo ih spuštale da stoje.
A za patike se slažem,i L je prve dobila posle 2.rođendana,a i H će isto.

(odgovor članu suzi kju)
Direktna veza do poruke: 2248
   RE: Dečija obuća
26.6.2016 17:23:14   
Ana RR
Kupili grubinke

user posted image

Ne želi da ih izuje, sav je važan user posted image blesavo dete!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 2249
   RE: Dečija obuća
26.6.2016 18:17:51   
Valerie
mi smo danas kupili pediped originals KLIK :))) to je navodno skoro kao da su bosi, po toj "skoli" se preporucuje da se u takvim prohodava a ne u cvrstim. videcemo, genetika nam ne ide na ruku :)
inace smo daleko od hodanja, stoji par sekundi uz drzanje, ali sam morala da kupim user posted image

ana super su!!! moja dobila polovne slicne, samo sa dva prednja kaisa, ali ih je skidala i oblacila po 100 puta, pa smo joj odsekli ono pozadi, sad ima papuce hahaha

< Poruku je uredio Valerie -- 26.6.2016 18:20:33 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 2250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  88 89 [90] 91 92   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
OŠ "Dr Dragan Hercog": Škola u koj...
Ne, ovde nema učionica i đačkih klupa. I to sa valjanim razlogom.



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here