|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dečija obuća
22.7.2010 11:25:17   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: choopa choops Meni se mnogo dopadaju Bambi, ali kod nas ih bas i nema za kupit, a voljela bi joj probat.


Pre neki dan šetam centrom i vidim prodavnicu Bambi i pitam se "koji su sad pa ti"? user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Dečija obuća
20.8.2010 11:45:27   
Jele
Priznajem, nisam iščitala celu temu, sram me bilo, ali me malo mrzi i boli glava. Dakle, čula sam da se u Rumi proizvode dečije cipelice za italijansko ili uopšte strano tržište (nisam baš sigurna) i da u okviru fabrike postoji radnja sa fabričkim cenama istih, ono do 2000 dinara maksimalno. E sad negde su naklapanja da su marke Naturino, da su super, ali nigde da čujem konkretnu informaciju... Jel' neka od vas iz Rume ili je možda kupovala te famozne cipele u Rumi, ili je to samo priča?
Mislim Ciciban su 5-6000, a ako mogu da kupim Naturino za 2000 rado ću to učiniti.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Dečija obuća
9.9.2010 22:23:25   
gagana83
Danas sam u gradu naletela na deciju obucu marke Froddo i odusevljena sam.

Modeli su im prelepi.Svidja mi se sto su bas mekane i fleksibilne a opet ojacane na peti.
Po meni puno bolje od marke Pollino i Pavle ali su i skuplje.
Mi smo kupili ovakve

KLIK

Broj 20 user posted image



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Dečija obuća
9.9.2010 22:50:45   
Lu
Gagana baš su medeneuser posted image
Da froddo su skoro kao ciciban po cijeni i imaju predivnih modela, valjda je to pravilo kod obuće, kol'ko para-tol'ko muzike.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:09:36   
Snelle
Gagana, u pravu si, stvarno ima prelepih modela, ja sam se odusevila!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:10:22   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Snelle

Gagana, u pravu si, stvarno ima prelepih modela, ja sam se odusevila!

Kazem ja user posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:16:11   
*Alexx*
A ko ih "valja"u Srbiji? Mislim, ima li neka radnja u kojoj mogu da ih nađem, ili je po principu "gde naletim"?


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:17:49   
upgrade011
A kad deca pocinju da nose cipelice? Pretpostavlljam kad pocnu da hodaju ali sta im se oblaci na noge pre toga. Samo carapice?

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:19:21   
*Alexx*
Idealno je da što duže budu bosa. Ali - napolju je hladno, moraš im staviti nešto na noge... Ima da se kupe nehodajuće cipelice, i to je sasvim OK.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:25:37   
upgrade011
E to nisam znala. Nesto kao patofnice? Bas cu da pogledam. Jos je rano ali ide hladnije vreme pa sam vec razmisljala sta da mu obujem po kuci i kad idemo u setnju.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:26:51   
*Alexx*
Po kući mu ne treba ništa (moje mišljenje) user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu upgrade011)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:28:58   
liliana
E, sad, meni trebaju iskustva mama čija deca več hodaju ili stoje.
Moja beba još uvek ne hoda i ne stoji. Nosimo nehodajuče patikice i patofnice. Kada ste počele deci da obuvate patikice? Kada su več prohodala ili...? Ovo pitam zato što je meni pedijatar rekao da joj ne obuvam obuću neko vreme ni kada bude počela da hoda, jer , navodno, pravilnije deca hodaju bez obuče... Zbinjena sam vrlo što se tiče ove teme...


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:31:53   
*Alexx*
Andrej je po kući do skoro hodao (prohodavao) bos, tek od skoro mu obuvam patofne jer je hladnije, a u čarapama se kliza po parketu. A pošto je odmah hteo da stoji i hoda i napolju - kupili smo mu i klasične cipele za napolje. Naravno da je bolje da što duže idu bosa, ali bosi ne mogu napolju, ni kada je hladno user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:34:36   
liliana
Ne mogu ni kada je toplo!user posted image
Tako nešto sam i ja pretpostavljala.
Thanks, Alex!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:47:55   
Anoniman
Ne bih ja bila ja da ne moram da se oglasim, a niko me ne pitauser posted image
Alexx, ne zameri, ovo je samo moje misljenje - po meni dete cim prvi put stane na noge treba da nosi cipelice za prohodavanje. Smatram da su tako sigurniji od izvrtanja nogice, te cipelice drze zglob  kako treba, i ja sam ih Nesi obuvala i po kuci i napolju, dok nije naucio stabilno da hoda, a onda patofne unutra, a cipele, i od proletos patike, napolju. Bos je hodao tek ovog leta, zbog vrucina, i ponekad, ali retko pre toga.

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:51:55   
*Alexx*
Nedjo, što bih ti zamerila, ooo svašta user posted image Kao da smo od juče.
Nego... liliani tek sad ništa nije jasno user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:53:18   
Anoniman
Hihi, a uvek to napravimo, taman dve-tri zene lepo daju savet, sloze se, onda uleti neki namcor, partibrejkeruser posted image i sve zakukulja i zamumuljauser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:54:13   
liliana
Alex! Nedjo! user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:56:38   
Anoniman
Sorry, lilliana, znam da je zbunjujuce, al tako makar vidis da ne mozes pogresiti. Sva su na deca, hvala bogu, ziva, zdrava i prava, a pola je obuvalo, pola nije. Na kraju krajeva, uradis kako ti je lakse, i kako ti se cini ispravnouser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 16:58:16   
Trcosava
Liliana, meni u DZ ništa nisu rekli za hodanje i ne hodanje. Dosta mama mi je reklo da dok ne prohodaju idu bosi. Ana i stoji i švrćka se u dupku. Kupila sam joj one termo čarape sa onim gumenim ispod, da se ne kliza. A skoro sam joj kupila i nešto kao patofna/čarapa u Baby centru. Odozdo ima one tačkice - tako da ne kliza, a ispod toga je termo čarapa. Planiram i ja da joj dajem da bude ''''''''bosa'''''''' dokle god može. Imamo neke patike, ali su one isto ja mislim nehodajuće, tako da u njima eventualno stane i to samo ako je neko drži (sama još ne stoji)

< Poruku je uredio Trcosava -- 10.9.2010 16:59:54 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:01:59   
gagana83
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

A ko ih "valja"u Srbiji? Mislim, ima li neka radnja u kojoj mogu da ih nađem, ili je po principu "gde naletim"?


Ako ih ima u Krusevcu,sigurno ih ima i u Bg-uuser posted image
Uvoznik je neka firma Panda iz Cacka.

Alexx,je l prohodao Andrej?

Ja se ne slazem da dete i u kuci treba biti u cipelicama.To znaci da bi dete trebalo biti po ceo dan u cipelama! Zamislite da su vama noge po ceo dan u cipelama!
A mislim i da nema potrebe za cipelicama cim stanu na noge.
Ja sam onda Uni trebala da kupim cipelice sa 6.5 meseci.Sve i da sam htela tada,verovatno ne bi  imao tako mali brojuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:03:17   
gagana83
5 puta sam spomenula rec cipele u jednom postuuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:04:20   
liliana
Nedjo, mislim da si apsolutno u pravu!

Trco, Tako nešto sam i ja mislila... I Tina ima te nehodajuče patikice (patofnice). Vidiš, mogla bih da joj nabavim i te sa gumom i bobicama...
Hvala vam!


_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:06:07   
Anoniman
Gagana, nisam mislila na period kad dete ustane, sedne, ustane, sedne, nego kad dete pocinje da pravi korake. Naravno da ne treba po ceo dan da bude u cipelama, ali dete u    toku dana i sedi, i lezi, i spava...sve u  svemu, htela sam da kazem da dete po meni treba da uci da hoda obuveno, a ne boso, zbog boljeg formiranja stopala i stabilnijeg koraka. Necem vise da se ubacujemuser posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Dečija obuća
10.9.2010 17:07:36   
gagana83
Ma ok je Nedjo,oko ovoga se ni pedijatr,ni ortopedii ne slazu,pa kako bismo mi.



_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ko su deca koja nemaju alergije i nisu bol...
Većina nas se sa radošću seća odrastanja, u kojem je igra u blatu i pesku bila svakodenvna aktivnost, a često i vrhunac ...
MAJKE i SINOVI - to je jedna nežna i neras...
Ali postoji ta mekoća i nekomplikovana nežnost u odnosu majka-sin, nešto što postaje sve snažnije kako moji sinovi rastu...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here