|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.1.2021 7:55:59   
Misha i Ljisha
A na moje pitanje niko nema.odg 😂 stigao fajzer u Bg juce. Mozda nam se posreci


(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.1.2021 8:24:41   
Milena18
Ljišo, ja prvi put čujem da može da se ima alergijska reakcija na virus. A jesu li ti eozinofili i ranije nekad bili povišeni?
Ni ja još uvek ne znam treba li da se vakcinišem i kad, s obzirom na to da sam skoro preležala. Moram da se konsultujem sa nekim lekarom.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.1.2021 15:10:32   
Misha i Ljisha
Ne ja nemam uopste alergije. Imam taktilnu alergiji na neku travu u prolece i to ako radim u basti pa je pipnem. Inace nikakve apsolutno alergije nemam.


Pametna nisam. Svejedno nisu me zvali

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.1.2021 15:32:47   
Misha i Ljisha
Evo gledam sad neka istrazivanja vezano za eozinofile i covid. Pise da se najcesce javlja eozinopenija odnosno smanjenje eozinofila kod kovida. A opet da je normalno za respiratorne infekcije da se poveca broj eozinofila. Ma ovde lud zbunjenog


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vakcinacija Covid -19
26.1.2021 15:42:09   
dunja RR
Moja knjigovođa je radila pre mesec dana antitela, da proveri da li ih ima, 5 meseci nakon preležane korone. Sećam se da mi je rekla da joj je krvna slika katastrofa, da joj je hemoglobin jako nizak i da su eozinofili užas, i da je to karakteristična posledica korone kod obolelih, ali se ne sećam koliki su joj bili. Imala je tada antitela još uvek.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vakcinacija Covid -19
27.1.2021 16:44:44   
Sanjica26 RR
Sad sam slusala u 150 minuta, ko ne sme da primi kinesku i rusku vakcinu. Za kinesku vakcinu je dr rekla da ne smeju da prime osobe koje imaju epilepsiju i multiple sklerozu. A rusku ne sme da prime osobe starije od 60 godina. Alergija na penicilin, polen..nije prepreka za primanje vakcine



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vakcinacija Covid -19
27.1.2021 18:04:48   
bubulence
Znaci osobe alergicne na penicilin smeju da se vakcinisu? Milicica,maslacak?

Tata je tezak dijabetičar,imao mozdani pre par god. Isao bi da se vakcinise ali ne zna da li moze zbog alergije na penicilin

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vakcinacija Covid -19
27.1.2021 20:15:15   
Sanjica26 RR
Bubi, tako sam cula dr koja je pričala da mogu osobe koje su alergicne na penicilin. Bitno je da nisu alergicni na neki od sastojaka koje sadrži vakcina. Mogu i dijabeticari. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vakcinacija Covid -19
28.1.2021 9:39:38   
bubulence
Jeste,u pravu si. Sinoc sam pričala sa dr koja radi u nasoj covid ambulanti i potvrdila mi je da mogu osobe sa alergijom na penicilin. Njena mama je bas alergicna i primila je vakcinu u subotu. Nije bilo reakcije.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vakcinacija Covid -19
28.1.2021 9:56:46   
nata11
IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Sad sam slusala u 150 minuta, ko ne sme da primi kinesku i rusku vakcinu. Za kinesku vakcinu je dr rekla da ne smeju da prime osobe koje imaju epilepsiju i multiple sklerozu. A rusku ne sme da prime osobe starije od 60 godina. Alergija na penicilin, polen..nije prepreka za primanje vakcine




E tu emisiju moram pronaci i pogledati. Ko je ta dr?

Gomila ljudi sa MS-om je primila kinesku. Ja licno poznajem njih najmanje 5.
Sve vakcine su bezbedne za ljude sa MS-om sem ukoliko nisu u fazi pogorsanja i na Ocrevisu ( jak leku koji se prima kao infuzija).


Nedavno je Becki medicinski fakultet odrzao online predavanje za ljude sa Ms-om i jasno predstavio sve vakcine i bezbdnosti istih.

< Poruku je uredio nata11 -- 28.1.2021 9:59:09 >


_____________________________





(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vakcinacija Covid -19
4.2.2021 16:16:48   
bubulence


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bubi, tako sam cula dr koja je pričala da mogu osobe koje su alergicne na penicilin. Bitno je da nisu alergicni na neki od sastojaka koje sadrži vakcina. Mogu i dijabeticari. 




Tata zakazao i otisao da se vakcinise ali nisu hteli zbog alergije na penicilin. Mama je uredno dobila vakcinu i nije imala nikakve reakcije

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vakcinacija Covid -19
4.2.2021 16:45:07   
dunja RR
Meni tetka juče reče da joj je njena dr rekla da se nikako ne prijavljuje jer je alergična na penicilin, tako je tetka odustala od vakcinacije.

< Poruku je uredio dunja RR -- 4.2.2021 19:33:03 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vakcinacija Covid -19
4.2.2021 19:47:04   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: bubulence



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Bubi, tako sam cula dr koja je pričala da mogu osobe koje su alergicne na penicilin. Bitno je da nisu alergicni na neki od sastojaka koje sadrži vakcina. Mogu i dijabeticari. 




Tata zakazao i otisao da se vakcinise ali nisu hteli zbog alergije na penicilin. Mama je uredno dobila vakcinu i nije imala nikakve reakcije


Значи, свако прича различиту причу.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vakcinacija Covid -19
4.2.2021 23:21:31   
bubulence
Pa sada tacno ne znam sta da mislim. Ovde kod nas vakcinisu ljude koji su alergicni na penicilin, a eto u SM nece... Na tv kazu da alergija nije prepreka, ali valjda zavidi od doktora


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vakcinacija Covid -19
5.2.2021 20:45:05   
Tiziana
Mi smo se prijavili. Videcemo kad cemo stici na red. 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vakcinacija Covid -19
6.2.2021 22:01:13   
vocicana

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha



IZVORNA PORUKA: jess021

Kakvu si imala reakciju? 





Poviseni eozinofili kijanje i slinavljenje. Dr je rekla da imam "alergiju na virus". Moji simptomi nisu bili klasicni. 

Ljiso, kako neko moze da kaze da si alergicna na virus??? Ne razumem sta to znaci. Ako si bila slinava, nisi imala kovid infekciju, nos bude zacepljen ali slina nema, uopste! Alergicna si na nesto drugo, ne na virus.
Ja cekam proveru antitela, pa primam cega bude bilo. Mi imamo gomilu pacijenata sa strasnim reakcijama od vakcina, grupa hronicara koji su primili.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vakcinacija Covid -19
6.2.2021 22:08:25   
Ivanka 75
Voci, kakve reakcije na vakciju imaju? 


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vakcinacija Covid -19
6.2.2021 22:16:28   
Duškić
Kakve reakcije?

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vakcinacija Covid -19
6.2.2021 22:47:00   
flamingos
Ne znam ni ja o reakcijama na vakcinu.Mi se još nismo prijavili.


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.2.2021 13:40:31   
Ivanka 75
Voci, na koju vakcinu najvise reaguju? 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vakcinacija Covid -19
7.2.2021 19:23:18   
nata11
Jesu nekog od prijavljenih uopšte zvali?


Nacekacemo se mi.

_____________________________





(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.2.2021 20:19:04   
Ivanka 75
Stiglo mi obavestenje za vakcinaciju, sutra uvece u 19:55 😁

Ako cujete dranje i kukanje from down under to cu biti ja 😂😂😂

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.2.2021 20:59:08   
dunja RR
Ivanka, koje si vakcine obeležila?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.2.2021 21:08:37   
Ivanka 75
Fajzer i modernu. Pre 3 nedelje smo se prijavile i moja mama vec izgubila nadu da ce je pozvati i vec pocela da kuka 😊


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vakcinacija Covid -19
11.2.2021 21:19:00   
flamingos
Srećno Ivanka.Javi kako je prošlo.Mi se još nismo prijavili.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here