|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:23:49   
Ivanka 75
Mati, zato i pitam, ako je i isla na rodj to je bilo u kucnoj varijanti, samo oni po njih nekoliko i niko vise.


A ovo je rodj drugaricinoj sestri iz komsiluka. Odmah sam javila da nece doci, malo mi ladno zena odgovori sa Ok. Ne zelim da izlazem ni sebe ni druge, a ponajmanje svoje dete bilo cemu sto moze da nam skodi.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:36:32   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam vec mrtva. A dan se nije zavrsio. Sinoc dok sam zavrsila sve po kuci, bila je ponoc. Jutros ustala u 6 posto sam morala u selo. Posle u drugu skolu. Trci po decu. Spremila rucak i sad sedoh kobajagi da ucim. Spava mi se. Mama je dosla, ali nisam je dala da sprema rucak. Naravno, dok sam bila odsutna ona je vec dohvatila nesto da radi 😄 Kaže ne može da sedi skrstenih ruku.


Sto se tice rođendana, jednom smo pustili S kod drugarice. Slavila je kod kuce. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:41:39   
emicaa
Pari ja bih ga slala,bice pripremljen za septembar i bice mu lakse.

Ivanka mi ne idemo u igraonice,ja i inace nemam neko lijepo misljenje o igraonicama.Posebno sada
Milena smijem li te staviti na spisak?
Kod Dore u skoli danas pocelo testiranje veceras rezultati valjda,ili sutra ujutru.Pojma nemam

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 15:20:10   
Ivanka 75
Emi, zato vas i pitam kakvo je vase misljenje. Meni su igraonice brrrrr kad pomislim na njih, nuzni zlo. Ali ako mogu da izbegnem, i hocu.


Samo mi krivo sto je dete dobilo pozivnicu pa se malo ljutnu sto sam rekla da nece moci da ide, nije joj bilo pravo. A juce sam videla tu mamu i nista mi ne rece. Da mi je rekla pa da joj kazem da ne urucuje pozivnicu i to u skoli. 
Komplikovano 😅😅😅 Tj ja komplikujem pricu kao i uvek. 😊 

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 15:28:15   
mati
Ivanka, nemoj da te to dotiče uopšte. Prvo, nije mi jasno kako neko sada, zakazuje igraonicu. Pozovi par dece kući i toliko, niko se zbog toga neće ljutiti...
I ja sam isla u kafanu, ali opet ja to koliko toliko mogu da kontrolišem. Prskala sam se non stop, i pribor prebrisala i rub čaše (da, luda sam), ali deca nemaju tu svest gde moze biti virusa... Mozda sam se i ja svesno izložila, ali bilo je kafane i pre toga. A sada nas tri samo smo bile, to što su oni pustili duplo više ljudi da stoje posle, na to nisam mogla da utičem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 15:41:21   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Emi, zato vas i pitam kakvo je vase misljenje. Meni su igraonice brrrrr kad pomislim na njih, nuzni zlo. Ali ako mogu da izbegnem, i hocu.


Samo mi krivo sto je dete dobilo pozivnicu pa se malo ljutnu sto sam rekla da nece moci da ide, nije joj bilo pravo. A juce sam videla tu mamu i nista mi ne rece. Da mi je rekla pa da joj kazem da ne urucuje pozivnicu i to u skoli. 
Komplikovano 😅😅😅 Tj ja komplikujem pricu kao i uvek. 😊 



Ja isto ne volim igraonice. Po meni leglo prasine. Komplikujes kao sta ja komplikujem😄


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 15:49:36   
Ivanka 75
Da zakomplikujemo zajedno 😊❤️


Nidam pametna sto se toga tice. Pogotovu sto smo svi sveze vakcinisani, jos mi samo fali da dete, koje em nije bilo bolesno godinu dana, em isto kao i mi nigde ne ide, cuvamo se, i ocigledno nam to funkcionise, jos mi fali da se dete razboli, pa samo da kukam posle. 
Bice dana i za druzenja i za proslave. Niko nije umro bez njih. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:06:41   
vonavoj
Moji su odrasli po igraonicama,to kazem,jer su i kao bebe isli,pogotovo M....nisam htela da zbog njega njih dve ne idu....i nikad posle rodjendana nisu bile bolesne..ali to su moja deca..i mi smo slavili...

Moji idu u vrtic,to je isto puno dece na jednom mestu,bez maski... specificno je sada vreme..Ja sam za negativu..pisacu kasnije..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:26:15   
Ivanka 75
Von, ono sto se meni ne dopada je moj problem.
Cak sam je slala i u ovu sugavu igraonicu u komsiluku koju nisu ocistili otkako je ona medju prvima kad su otvorili slavila 3. rodjendan. user posted image user posted image user posted image Toliko je strokavo, ne mozete zamisliti koliko.

Vrtic je drugo, ista deca su tu svaki dan pa se i naviknu jedno na drugo, razmenjuju sve.
A ovo ce biti i deca iz vrtica te malecke, i deca iz skole i komsiluka plus njihova radbina. ma ima guzva da bude. Prosle nedelje sestra te mame testirala stariju cerku na koronu, mislim da kriju, ali sve se sazna.

Da nismo vakcnisani pa djene djene, da i ide. Ovako, nema sanse.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:28:43   
vonavoj
Ivanka,slazem se..sad ne treba da ide..


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:33:44   
mati
Von, i moji su odrasli u igraonicama. Imamo dobre drugare još od starijeg M iz vrtića, a oni su prvi rođendan počeli već sa dve god počeli da slave po igraonicama. I posle vrtića, tad smo uglavnom sve bile na trudnickom ili porodiljskom sa drugim, trećim detetom, išle smo do parka, pa u kafanicu preko puta, imali svašta nešto za decu, mi na kafu a deca na igranje... Stariji M je stalno pričao kako posle vrtića ide sa mamama i drugarima u kafanu, pa objasni se ti posle... user posted image Ali sada trenutno nisam za igraonicu...
Ivanka, tačno znam o kojoj igraonici pričaš. Strokica...

< Poruku je uredio mati -- 9.3.2021 16:34:56 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:41:14   
Ivanka 75
Mati, jel znas???? user posted image

A delovala je obecavajuce na pocetku.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:44:18   
vonavoj
Bas tako mati,isto smo i mi isli...nase su ok igraonice..jedna je prljava bas ,bas.Koliko sam umorna...a imam posla..ves,sudovi..veceras moram i babu da kupam...a legnemo tek u 23h..opet imam problem sa M...nece covek da spava..iako ustaje rano za vrtic.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 16:46:08   
mati
Pa naravno da znam. Zaista je žalosno što su to dopustili, najperspektivnija igraonica, najveća, lep prostor... Ali... Tamo smo i krenuli sa rodjwndanima pre devet godina, iako je nama na drugom kraju grada...
Naše su ok isto, sem ove jedne. Izgleda da je svuda na glasu. Nama je i spomen park blizu, pa se često okupljamo tamo, veliki prostor, letnjikovci... Roštiljamo, nosimo sendviče. Tamo sam i starijem M slavila rodjendan. A preko puta, kafani a u šumi. Za sve ponešto..

< Poruku je uredio mati -- 9.3.2021 16:49:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 6:30:30   
flamingos
Dobro jutro.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Padala je kiš.I sad jectmurno.Jeste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 7:45:57   
Milena18
Dobro jutro!


Kod nas napadao sneg i to poprilično. M nisam odvela u vrtić jutros, pola noći je kašljala. 
Emice, ne znam da li ti odgovorih juče, možeš me dodati na spisak 😊 Drago mi je da su rezultati tvog brata dobri. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 7:51:46   
jess021
Dobro jutro!


Milena, svi nesto kaslju, sline... 
Pari, verovatno sam propustila, hocete li menjati mesto stanovanja kad kazes da od septembra M nece ici u tu skolu? Kakav te nemir obuzeo? Imas li razlog ili onako? 

Sanjice, odmori malo dok ti je mama tu
Ja evo ustala, mm je danas od kuce. 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 8:09:48   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Mm je odveo decu u skolu. Bas je grozno vreme. Sad cu uskoro u skolu. Imam jedan cas.

Posle cu da iskoristim ucenje, jer je mama tu. Inace, izgubila sam naocare ☹️ Ne mogu da vozim bez nkih. Bas sam besna. Trazili smo svi u kucu i nema ih. Tacno znam da sam sa koleg.sedela u sk. dvoristu. Ali ne stavljam ja njih bilo gde. Stavila sam u torbu. Eto ga trosak. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 8:10:18   
emicaa
Milena magnetna je dobta,ali ct ne bas.Zato cekam april da vidimo jel ima razloga za brigu.

Pari grlim te,aamo jos daj sebi vremena da se naviknes sve to.
David i ja doruckujemo,Dora je u skoli.Cijela skola je bila negativna na testu juce,samo u predakolskom ima u jednom razredu

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 8:11:25   
Sanjica26 RR
Sofi je isto proslinavila.

Jess, probacu da odmorim. Ona hoce da sprema ruckove. Sinoc je pravila neku pogacu. Žena nece da sedne. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 8:28:48   
jess021
Sanjice, pa pusti je da sprema rucak, ne umori se tu puno, ona voli a tebi mnogo lakse.

Evo nakanjujem se da se pokrenem. Moram rucak da pristavim, ranije rucamo kad idemo na bazen 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 8:37:39   
Sanjica26 RR
Ja sam spremila rucak za juce. Ona je ipak nasla nesto da sređuje. Usla u deciju sobu, pa sredila sobu. Pobacala im papirice😁 Dok nisam bila tu. Kaže, da bi dosta toga pobacala. Ja nisam detaljno sredila njihovu sobu, jer nemam kad. One sređuju sobu na svoj nacin. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 9:39:54   
mama Jo
Dobro jutro.
Bas je hladno ovih dana, juce posebno, i mirisalo je na sneg 😊
Jess, kako napreduje plivanje?
Kako ste ostale mame?
Von, je l' baka ok?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 9:43:45   
jess021
Mama jo, danas nije tako hladno, ne duva vetar.


Super im ide plivanje, sad smo propustili dva casa zbog te prehlade ali nadam se da cemo nadoknaditi za vikend. 
Sta bi sa vasom atletikom? 

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 03/21
10.3.2021 10:45:40   
Ana RR
Kod nas je ledeno i pada sneg user posted image sitan i topi se odmah ali ipak je sneg. Užas!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here