|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 17:17:00   
emicaa
Von kako je baka?



_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 17:32:58   
mati
Sanjiće, i od moje prijateljici ćerke, ima ih tri, je tako zovu "majka"... Ja moju nekad mamita, nekad majko... I mene stariji M kada ne može da me dozove kaže "majko"...
Noćas sam lošije spavala, bebice begunci ispadaju iz korpe, a ova mlada majka ne ume da ih vrati nego pridje pored mene, cvili i gura mi ruku... Dušica.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 17:52:41   
vonavoj
Emice,dobro je,hvala Bogu...juce sam je set_ala malo,oprala je..kaze kao medicinska sestra si,sve znas..tata vice na mene...a sta ce,musko je,nema osecaj,a dobro i brine o njoj..i tamo je 24h..i ja bi skrenula..


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 18:20:07   
flamingos
Milena,javi kad završiš,mislim na tebe.❤

Joko,kako si ti?Ostale mame,šta radite?Sedoh da pročitam šta ste pisale.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 21:09:43   
mama Jo
O, Von... Svaka ti cast! Verovatno da nije lako fizicki sve to tebi, ali ni znamo verovatno koliko njoj to znaci. Veliko srce imas ❤️

Milena, kako je biko na uz?

Mene sad bas nervira ova moja dr... Taki kao usput krvari grlic i to je to. Sve mislim da pograzim jos neko misljenje mozda.

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 22:15:36   
Milena18
Mama Jo, potraži još neko mišljenje, biće ti lakše nego da razmišljaš šta bi moglo da bude uzrok. Kako ti je mama?
Von, vravo za tebe, a i za baku što u tim godinama ima volje. Oporaviće se ona fino, videćeš. 
Hvala što pitate, uz je prošao dobro, sve je ok za sada. 


(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 22:19:07   
flamingos
Divno Milena.Odmaraj.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 22:29:42   
vonavoj
Mama jo,i mojoj kumi je krvario pri uzimanju brisa..oset_ljiv je prosto.

Milena,super za uz,skolsku trudnocu da imas. Jeste rekli malenoj da ce biti seka😁Babi bas puno znaci,dajem sve od sebe,ona nas je odhranila...ima volje i te kako..borac..ja sam na nju skroz.svemu me je ona naucila..

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 23:12:06   
Tiziana

Ja se oko ovih stvari ne bih zezala.Malo ti je dr opustena.. Sjajno je ako je toliko dobar klinicar da je tako dobra u proceni. Ali neka ti jos neko potvrdi to sto je ona rekla pa da budes mirna.. 

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mene sad bas nervira ova moja dr... Taki kao usput krvari grlic i to je to. Sve mislim da pograzim jos neko misljenje mozda.



(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 4:31:27   
Duškić
Von, samo napred.
Milena, user posted image superiska.
Pozdrav i dobro jutro!

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 6:43:42   
flamingos
Dobro jutro.Von,pozdrav,drago mi je da je baka borac i da će da pregura to što pre.Da je živa i zdrava još dugo,dugo,dugo...Mati,Mama Jo,ostale mame,jeste li dobro?Kod nas klasika.Pijem kafu,pa spremanje za školu.Pozrav svima.❤


(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 7:17:09   
jess021
Jutro mame!


Milena, mnogo mi je drago da je sve u redu, kad je termin? 
Von, super za baku, oporavice se ona. 
Mama jo, nemoj da se plasis, sve je to resivo, ali potrazi jos neko misljenje. Kod koga ides? Pretpostavljam da ti je papa bio uredan. 
Moje spavaju, mm ode za Bg. I juce smo preskocili bazen, L je jos prehladjena. Bile smo napolju pre i poslepodne, a tim da sam se uvece smrzla, vetar je duvao uzas

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 7:45:54   
Milena18
Jutro! 
Jess, jesi li ti bolje sada? 
Maraj, Mati, Mama Jo, kako ste vi ? 
Emice, ima li nekih novosti što se tvog brata tiče? 
Jess, termin mi je 11. oktobra. M smo rekli juče, ipak nismo izdržali do prenatalnog. Ona mi je pre spavanje ljubila stomak, kaže "ne brini bebo, spavaj sad na maminim kostima" 😂 Jutros me je čim je otvorila oči pitala da li se i beba probudila. 
Kod nas neko sivilo, hladnoća, nadam se da će posle biti lepše. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 7:49:14   
jess021
Milena, pa ona je dusica prava, mogu zamisliti te srece kad stigne beba, predivno. Od mm brata zena isto trudna, sa trećim, imaju dvoje dece, D ima 9, a V 7. Nisu planirali, ali eto imacemo bebu u porodici🙂


Dobro sam, bas me ona prehlada iscimala, a ja nikad ne znam da odlezim vec stalno nesto mandrljam i onda treba 100 god da prodje

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 8:31:21   
Maraj
Jutro mame. Ja pijem kafu...
Von na bolovanju sam zbog korone, tako da mi je 100%,al me svakako "nervira" sto moram da radim online a na bolovanju sam.
Zene ja nisam bila kod gin posle porodjaja sa S. user posted image oko 2 i po god... uhhhh...
Milena bas lepo sto tako reaguje na bebu. I
Neces imati "problema" sa njom oko prihvatanja prinove. Devojcice drugacije reaguju na bebu od decaka, a i verovatno je "lepa" razlika, ds ona sad vec razume

Meni je L pre 2 dana rekao, "Mama zasto si rodila drugu bebu(misleci na S), zasto nisi rodila samo jednu ( naravno,misli na njega)

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 8:37:34   
jess021
Maraj, kako si? Mogla bi ptici kod ginekologa, vreme ti je🙂Ja sam redovna po tom pitanju, sistematski jednom godišnje.

Za moj rodjendan tetka mi je pozelela da rodim jos jednu devojcicu, kaze M kakva grozna ideja 😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 10:19:04   
mati
Hej majke...
Dobro sam, bolje, ne znam ni ja.
Ni ja nisam bila kod ginekologa dve god, mozda i vise, sve se vade na koronu, samo hitni slučajevi... Čoveče, pa ne dišem u tebe dok me gledaš. Za sve druge preglede i ajde, ali ginekolog, sve sami neradnici.
Milena, pobeđuju sa svojim izjavama, spavaj na kostima. user posted image
Kod nas je razlika 3,5 god. Stariji M je bio prava maza, mazio stomak, pričao bebi, bacao mu "kosku" kad ovaj pocne jako da mrda. Sve dok nije izašao iz stomaka i kada je u bolnici video bebu u korpi a meni splasnut stomak samo rekao " neka se beba bata vrati u stomak"... Tako da, ja mislim da njih ništa ne može da pripremi na taj susret, na to šta će da osećaju kad zaista vide bebu... I mi smo puno pričali, sve je bilo savršeno, eto do tog momenta. Naravno, posle sve dodje na svoje.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 10:51:14   
emicaa
Milena koliko je ona divna 🥰 Ja sam Dori rekla vim sam saznala da je djecak da je to bato David,jedva je cekala da ga rodim.Ali ga je zvala majmunce dok je bio u stomaku jer me mnogo sutao.Maraj sto prije ginekologu,ne cekaj toliko.Jednom godisnje obavezno,znas kakvo je ludo vrijeme doslo.
Ja sam vadila krv,sutra ce mi javiti kakvo je stanje i trebaju li infuzije.Milena,sad se sjetih da si pitala za brata,magnetna glave je uredna.Za mjesec dana ide sa nalazima u BL,nemaju prije termina.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 11:30:07   
mama Jo
Slazem se, bas cu potraziti jos neko misljenje. Svakako sam ptosli mesec htela da odem na kompletan sistematski, firma od mm svojim radnicima placa svake godine, a clanovi porodice imaju popust. Prosli mesec taman dobila, pa se onda sve ono sa mamom desilo i nisam ni otisla. Sad samo da mi se zavrsi ciklus i idem.. Komplet sistematski koji ulkljucije, izmedju ostalog, i komplet ginekoloski pregled. Inace jess, idem kod dr AleksandreSavin Kostic.

Maraj, zakazuj i idi. Ja, isto, jednom godisnje, idem.
Von, kako je baka?

Podsetili ste me kad je moja mladja jednom rekla da bi mogli i mi da imamo bebu (bili nam prijatelji sa bebom pa joj je bilo zanimljivo)... A starija je pitala,,p Ko ce tu svu silnu decu cuvati? '' user posted image
Milena, ona je bas divna, uzivacete kad stigne beba ❤️

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 11:47:52   
smeško
Добар дан, маме! Баш сте свашта написале, не могу да запамтим.

Милена, имаћеш помоћ, дивна је! Супер за уз!

Ја сам прошле недеље ишла на систематски код гинеколога. Све ок, чекам налаз папа. Данас се шеткам по граду, не знам ни сама како сам успела овако безвезе да организујем дан. user posted image А све је почело од заборављених кључева од канцеларије, остало је историја.user posted image Јуче сам водила децу на пицу, схватила сам да смо то избацили већ неко време. Избацила сам им и млеко и не траже га.
Успела сам и неке књиге које више не читамо да однесем у школску библиотеку. Навалио мм јуче да ме води на ручак, што је мени глупост. И договоримо се да купимо неку енциклопедију.user posted image Једва чекам да стигне. Треба да купујемо и већу полицу, али никако да то дође на ред. Мрзи ме да на то губим време, а ни финансије нам тренутно нису толико стабилне.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:05:19   
Ivanka 75
Mame, saljete li decu na rodjendane u igraonice sada? 


(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:08:57   
pari
Milena, baš mi je drago da je sve dobro! A M je mnogo slatka :)
Mi smo juče dva puta bili napolju, danas ćemo videti kako ćemo se organizovati pošto imamo 5 časova... Ali ćemo sigurno ići napolje jer najavljuju 15 stepeni, a za vikend bilo 0. Ovde najavljuju parcijalno otvaranje školi od 20.4. što znači trećina škole ide dva dana u školu pa 4 dana online i tako do kraja. Možeš i da ostaviš dete online skroz. Kraj škole je kraj juna. Još ne znam šta ćemo.
Kako ste mame?Ja imam neki nemir u stomaku danima...



_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:14:34   
mati
Maraj, zaboravih da napišem... Valjda koronu ne vode kao bolovanje. Već rad od kuce. Piše ti se kao da si na poslu, plusic... user posted image Zato je i plaćeno. Mislim da su svi dobili smernice za to, e sad, pitanje je ko poštuje.
Ivanka, mi odavno nismo imali rođendane, stariji M je išao, ali su deca pravila kući, par dobrih drugara i toliko. Iskreno, ne znam ni da li bi ih sada slala, osim tako kući, drugarica mi javila da je u DZ katastrofa na dečjem. Prepuno dece za testiranje.
Pari, uživajte. Bilo bi lepo da krene u školu i upozna drugare...

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:19:31   
pari
Od septembra skoro sigurno neće ići u tu školu...zato sam i u dilemu, da li da ide da upoznaje učiteljicu i decu, a od septembra će ići negde drugde...a opet, dobro je da vidi kako je u školi, kako to izgleda...čisto da se malo pripremi na to...


Ivanka, ni mi nismo išli u igraonice od prošlog marta...

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 03/21
9.3.2021 13:22:28   
smeško
Иванка, ја не шаљем, јер нико и не зове у играонице. Када би их звали, пустила бих. Ја, лично, не видим разлику између Ј у вртићу и играонице. Немам појма, не могу више да изолујем децу.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here