|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 10:13:10   
Milena18
Dobar dan!


Jess, nadam se da si bolje danas, u svakom smislu. 
Mama Jo, kako si ti? 
Pari, da li se ranije plašio da ide kod zubara? Možda to prođe i mnogo lakše nego što misliš, mada razumem da brineš. 


(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 11:47:32   
mati
Zdravo majke! Dosadise sa nekim sistemskim porukama od jutros, kao neka nagradna.
Flam, za koga je tortica?
MJ kako si danas?
Za razliku od juče, danas će možda biti toplo... Pozdravljam vas sve.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 12:00:50   
Sanjica26 RR
mati, znas da mene moja S zove majka😊

Ne znam gde je to cula. Ja sela da ucim. Mm igra neku igru😁Deca isto. 
Jako lose spavam. Ovih dana moram privatno kod ginekologa da vidim sta sa hormonima da radim. ☹️ Bas me zezaju. A ne pijem vise virak. Moram da mu se vratim. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 13:36:44   
pari
Milena, do sad nije imao strah, nema ga ni sad, jer ne zna šta ga čeka... Svakako moramo ići pa ćemo videti... Kako si ti?


Ja loše spavala, probudila sam se oko pola 4 pa nisam mogla da spavam...
Ovde hladno baš...zima zima...ovih dana će biti toplije, jedva čekam da možemo malo duže napolje.
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 15:18:42   
flamingos
Mati,za nas je tortica,valja da se počastimo povodom 8.marta.❤


(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 17:46:34   
Milena18
Pari, onda se možda ni sada neće plašiti. M je pre mesec dana dobila prvu plombu i baš je super prošlo. Ona i inače nema strah od zubara, kao ni tvoj M. Ne brini, biće to sve super. A ja sam ok, hvala na pitanju.
Sanjice, obavezno odi kod ginekologa, baš te muče ti hormoni. 
Mi sad stigli kući, bili smo 4 sata napolju. 



(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 21:40:11   
mama Jo
Posla sam nekoliko puta danas da pisem i svaki put me izbaci...
Ja sam danas dobro, hvala vam drage zene sgo pitate. Danas sam super u odnosu na juce... Izgleda da je samo prehlada u kombinaciji sa hronicnim umorom...
Juce sam se nakljukala vitaminima raznim i upalilo je.

Pari, kad idete kod zubara?

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 21:47:09   
pari
Dobro je da si bolje mama jo!

Flamingos, super za torticu!Milena, meni je više zbog toga što ipak treba da mu daju anesteziju i poprave 3-4 zuba odjednom. U subotu idemo.Danas smo imali baš lepo prepodne, šetali smo u jednom baš lepom delu... Još uvek nisam svesna da živim ovde...
Kako ste mame?

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Razgovori mama 03/21
7.3.2021 22:05:02   
Milena18
Pari, a zar ne može jedan po jedan da se popravlja? Mislim, ne znam koji je razlog, možda zbog nečega i mora 3-4 odjednom, ali deluje mi da bi ovako bilo mnogo bolje za njega. Video bi da to nije ništa strašno, pa bi mu sledeći put verovatno bilo lakše, a i tebi. 
Mama Jo, super da si bolje! 
Ja se istuširala, sad ću malo da čitam knjigu, pa da probam ranije da zaspim. 
Laku noć, mame! 

< Poruku je uredio Milena18 -- 7.3.2021 22:08:47 >

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 6:36:17   
flamingos
Dobro jutro.Pari,hvala,polako,srediće se i zubići.Evo pijem kafu,pa spremanje za školu.Danas nema kuvanja,mm poručio roštilj.Mame,srećan vam 8.mart.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 7:56:56   
Milena18
Jutro!


Srećan praznik i tebi, Flam, i svima nama ovde 🙂
Kako ste danas, mame ? 
Ja se naspavala, tako da se zasad dobro osećam. Popodne idem kod ginekologa na uz, malo me hvata frka. 

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:25:28   
flamingos
Hvala Milena.Opušteno,nemoj da brineš,biće sve ok.Ljubim te puno.Lepo provedite današnji dan svi.Ovde greje sunce,jutro je,hladnjikavo,ali prijatno je napolju.Mama Jo,Mati,jeste li dobro?Ivanka i ostale mame?6 sati sam spavala-ali sam se naspavala.❤


(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:28:40   
Maraj
Jutro mame.
Ja popila kafu.
Radim online, a na bolovanju sam. Sto me to nervira...
Odoh da izvadim ves iz masine...
Ljiso, kako je P? Jel se javljala ljisa? Kako su zubiciuser posted image

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:29:34   
Sanjica26 RR
Καλιμερα😊
Ispratila S u školu i sad sam se bacila na ucenje. T jos spava. Mm na poslu. Danas mi mama stiže. 🙂
Milena, ja sam svaki put uplasena kad idem kod ginekologa. Tako da te razumem.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:34:14   
Maraj
Kalimera Sanjice!!! user posted image
Joj sto bi sad otisla u Grcku na dorucak i blagi povetarac pored mora, ispod neke palmice user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:37:11   
Sanjica26 RR
Maraj isto. Ali mislim da ni ove godine nema nista od toga. 😠




_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 8:56:17   
mama Jo
Jaoj Maraj, tacno sam se zamislila isto. Nadam se, nadamo.

Milena, javi kako je prosao uz. Taman da vas pitam, kad idete na redovan, oreventivni ginekoloski pregled... Ono jednom godisnje, je l' vam radi uz ili samo papa i ovako pregled?

Uzivajte danas mame, i ne zaboravite ono cuveno #samoneznoprema sebi. Ne samo danas, od danas!!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:03:31   
Milena18
Mama Jo, moj ginekolog radi papu i kolposkopiju. Ultrazvuk ne radi uvek, kaže da nema potrebe ako nema nekih bolova, poremećaja ciklusa itd. Ja ga jednom zamolila kad me nešto boluckao jajnik i tad mi je uradio i uz.


Sanjice, sve si nas sad podset_ila na Grčku 🙂

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:09:34   
Sanjica26 RR
mama jo, idem na sest meseci na sistematski pregled zbog mojih ranijih problema. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:13:12   
Tiziana
Dobro jutro.

Mi smo more rezervisali, dogovorili se sa gazdaricom kod koje idemo godinama. Stvarno ne zelim da verujem da ga nece biti. 
Meni ginekolog svaki put radi sve komplet, prvo gin pregled, kolposkopiju, briseve, pa uz. Imala sam nekih promena pa od tad idem na 9m na kontrolu..kod njega idem vec skoro 15god,vodio mi obe trudnoce, poradjao me, radio mi tri intervencije.. Vise nemam tremu kad treba da idem.. 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:18:55   
mama Jo
Ja jednom godisnje idem i samo me ovako pregleda, i uradi papu. I prosle godine i sad mi je rekla da vidi da grlic krvari. Nije predlozila uz, ja nisam ni pitala (zaboravih iskreno)... I juce mi drugarica kaze da, ako krvari grlic moguce da ima ranica neka... I sad me naravno uplasila. Kontam, da bi mi moja dr radila da treba. A opet, kako ne treba ako grlic krvari? Dala mi samo canesten vaginalete da stavim.

Joj i mi se nadamo moru. Nismo jos ni trazili nista, ali najiskrenije se nadam da cemo uspeti da odemo...

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:23:19   
Milena18
Mama Jo, ja sam imala neko kontaktno krvarenje posle prvog porođaja, od tada sam naredne dve godine išla na kolposkopiju na svakih 6 meseci, iako ga već na sledećem pregledu nije bilo.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 9:54:57   
Ana RR
Mama Jo, moja dr radi pregled, briseve (cervikalni i vaginalni), kolposkopiju. To spada u sistematski. Ultrazvuk radimo po potrebi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 10:03:21   
emicaa


IZVORNA PORUKA: Maraj

Kalimera Sanjice!!! user posted image
Joj sto bi sad otisla u Grcku na dorucak i blagi povetarac pored mora, ispod neke palmice user posted image


Sto bih otisla u Grcku i ostala tamo 😊Dobro jutro drage dame,srećan vam praznik.Nije me bilo oreko vikenda,prosao je dok sam trepnula.Posle idemo logopedici,ujutru idem da vidim jel mi se popravilo gvozdje.Nadam se da jest,nemam zelju da se kljukam tabletama.
Pari bice to u redu,i ovde uvjek popravljaju vise odjednom,Kao bolje da se odmah rijese.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Razgovori mama 03/21
8.3.2021 14:48:42   
vonavoj
Dan mamike.i ja bi trebalo kod ginekologa,bila sam pre godinu dana...

Maraj,racunaju ti 65%,a radis online? Meni danas za 8.mart dosla trzisna inspekcija..tj.dosla na pumpu,a sef pumpe ima koronu,nema zamenu,nego aj ti idi....haos..

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here