|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2021 17:59:15   
smeško
Сањице, одмах? 😁❤

Ја радим и викендом до 14h. Никако да се ушемим, кад дођем кући само подигнем ногице на пола сата и тако до вечери.😂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2021 18:06:23   
mati
E smeško... Hvala. Da bila je. Sa puno ljubavi je pričala o deci, koji su u stvari godište moje majke...
Moja nana je bila jako dobra, i mnogo mi nedostaje.
Kada sam bila na OP, bila je jedna baka stara nepokretna. A oči, kao moja Mekica. I sestre su bile jako bezobrazne. Dodju njeni, ona im se žali, ali ništa ne mogu. Ma nisu hteli ni da je preavuku, a ja operisana, konci... Još kad je vidim set_im se moje nane i počnem da plačem, a ne smem konci po sred stomaka.
I tako dodju njeni, ja šetam hodnikom a ona prstom u mene "eto, ona, samo ona plače kad me vidi". I ne mogu, hoćeš da pomogneš, a ne možeš. To je nemoć koja boli.
Izvinite, takav mi je dan danas.

< Poruku je uredio mati -- 4.4.2021 18:07:11 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Razgovori mama 04/20
4.4.2021 18:10:11   
smeško
Не извињавај се. Камо среће да има више емпатије међу нама. Сви смо почели као преко нишана да се гледамо.


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 6:58:33   
jess021
Ne moze covek nikako da nadje temu🙃


Dobro jutro, mm ode za Bg a i ja budna od 6h. Sad da se iskijam, pa sam posle mirna. 
Mati, zao mi je zbog bake. Stvarno su divna. Izvadila sam sinoc meso za sarmu, ali izgleda da se nije odmrzlo, pa cu veceras da je napravim

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:28:14   
Sanjica26 RR
Dobro si jess nasla temu. I ja sam se probudila. Bas me nervira kad ustajem bez preke potrebe ranije.Dobro jutro svima. 
Moje spavaju. Ali imam utisak da ce S da se probudi. 😄

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:30:31   
mati
Jutro majke!!!
Tmuran dan nešto.
Kad reče kijanje, evo ne staje, ne zNam šta mi je. Samo me pogledjuju u kancelariji, kao da ne znaju da sam skoro prelezala.


< Poruku je uredio mati -- 5.4.2021 7:33:10 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:32:20   
Ivanka 75
Mati, drzace se na odstojanju ako nista drugo 😊


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:34:09   
mati
Naravno da nece. Upravo vode polemiku kako nije sve korona i njihove neke teorije. Isključila sam se. Uživam u čaju... Iako ga ne volim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:37:04   
Duškić
Mati, zarazna si...Sad bre ne smes ni da kijas , svi odmah u tebe zsbulje
..ccc
Dobro jutro.

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:57:20   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Naravno da nece. Upravo vode polemiku kako nije sve korona i njihove neke teorije. Isključila sam se. Uživam u čaju... Iako ga ne volim.



E zaista nas narod je zaista smesan. Sve neke teorije, samo neka osuda.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 7:59:12   
Maraj
Jutro mame.
Ja sam opet lose spavala. Sada zbog sebe. Nesto mi muka bila. Ili sam se istripovala jer su i S i L ranije povrcali. Popih klometol kada sam ustala... nisam jos ni krevete zategla

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:00:25   
jess021
Maraj, moguće da si i ti nesto pokupila. Kako su deca? L se probudila, ja evo pijem drugu kafu, pa da pristavim neki rucak. Danas idemo na bazen, pa treba ranije da rucamo. Mama otisla u Pazovu, koliko mi znaci kad je tu 



_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:02:49   
Ivanka 75
Maraj, nadam se, da ce ti uskoro biti bolje. A mozda, su i lepe vesti 😊


Jess, i moja mama odlazi za koji dan. Mnigo mi je znacilo sto je bila tu proteklih meseci. 

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:02:57   
flamingos
Dobro jutro.Maraj,loša noć i kod mene.Loše sam spavala,ali mi se ne spava.Evo me u kuhinji,uz kaficu.Zamesila za picu,da napravim da dete jede,pa u školu.Dalje oko ručka itd.Srećan poćetak radne nedelje.Mame,kako ste?Fil,heste li dobro?Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:05:11   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: jess021

Maraj, moguće da si i ti nesto pokupila. Kako su deca? L se probudila, ja evo pijem drugu kafu, pa da pristavim neki rucak. Danas idemo na bazen, pa treba ranije da rucamo. Mama otisla u Pazovu, koliko mi znaci kad je tu 





Maraj, možda si pokupila od decice. Jel radis od kuce? Ja sam T prebacila sa S u smenu. Zamolila san uciteljicu. Vise nam odgovara da je pokupi. A mala se buni. 🤣 Može ona sama. Velika je. Ma, sou sa njom. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:08:06   
mati
Maraj meni je pre gva dana bilo muka. I pre toga isto, tako samo mučnina ali bez nagona za povraćanjm.
Sanjice, ja sam jos u septembru čim nam je učiteljica od jednog poslala grupe, zvala drugu da ih uklopi. Mada oni su na sredini tako da je bilo lako.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:08:32   
Maraj
Pa da.... vrlo verovatno da sam pokupila od njih...
Nisu lepe vesti user posted image
Dobro su i S i L. Krecu od sutra u vrtic. Mada slabije jedu. Juce L jedva da je jeo

Zaboravih Sanjici da odgovorim
Da, ove nedelje radim od kuce. Prosle nedelje sam isla u skolu zbog ocenjivanja i tromesecja...

< Poruku je uredio Maraj -- 5.4.2021 8:09:52 >

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:11:50   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: mati

Maraj meni je pre gva dana bilo muka. I pre toga isto, tako samo mučnina ali bez nagona za povraćanjm.
Sanjice, ja sam jos u septembru čim nam je učiteljica od jednog poslala grupe, zvala drugu da ih uklopi. Mada oni su na sredini tako da je bilo lako.


mati, pisala sam vec. Bile su ludacke smene dok nisu stariji presli online. T je imala u 16 casova, nastavu. Ili od 13 casova. Sofi je bila pre podne. Retko kad su se uklopale. Nisam mogla da joj promenim smenu. Jednom u sto godina, bude njen razred pre podne. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:12:38   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa da.... vrlo verovatno da sam pokupila od njih...
Nisu lepe vesti user posted image
Dobro su i S i L. Krecu od sutra u vrtic. Mada slabije jedu. Juce L jedva da je jeo

Zaboravih Sanjici da odgovorim
Da, ove nedelje radim od kuce. Prosle nedelje sam isla u skolu zbog ocenjivanja i tromesecja...



Maraj, ni ocenjivanje ne obavljamo u skoli. Evo vec moram da pisem za tromesecje. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:24:35   
mati
Joj, sećam se da si pisala, pa smo komentarisale što ako kasno idu. Nama i gruga smena završi 12:35h
I od prvog do četvrtog svi isto idu.

< Poruku je uredio mati -- 5.4.2021 8:27:50 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:34:05   
Ivanka 75
Sanjice, bas su kasno. Kod nas vidim deca do 4. zavrsavaju do 13h u svim skolama. Koriste sve moguce ucionice koje imaju. Moje dete u najgoroj, za tehnicko. 


(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:36:49   
mati
Naši u svojim učionicama. Svi. Prva drupa, pa druga grupa. Nema potrebe za menjanjem.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:36:52   
Sanjica26 RR
Ma da uzas. Onda menjas raspored instrumenta i solfeđa. Sad sam morala da zamolim, jer i zbog svojih obaveza mi odgovara.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 8:53:43   
Tiziana
Dobro jutro zene. Da mahnem pre nego sto udjem u masinu. Ne volim ponedeljak.


Jedno dete u skoli, drugo za kompom na meetu. Sutra ide u skolu da radi kontrolni iz francuskog. 
Ja ove nedelje gomilu posla, ali u petak sam zavrsila sa finansijama za mart, sad se malo lakse dise.. 
Kod nas za sad nema prehladjenih, ali se od jutros kija sve u 16. Priroda se budi, ulica je svako jutro sve zelenija, a sin i ja izgibosmo od kijanja.. 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Razgovori mama 04/20
5.4.2021 9:00:29   
mati
Nikako ne volim ponedeljak. Ali tako često razmišljam, pa ni nedelja nije bolja. I da ideš negde moraš da raspremas kad se vratiš, da misliš o ponedeljku i pripremama za posao. Ko radi naravno.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here