|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.12.2022 11:05:02   
flamingos
Poručili smo roštilj.Tortu sam juče napravila i to je to.Nikad tužniji doček Nove godine...

(odgovor članu Dragica Draga)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.12.2022 14:04:02   
Ana RR
Kod nas opušteno danas, niko nam ne dolazi, posle puno godina ovu dočekujemo sami nas troje user posted image kuva se supica, pileje još u marinadi, kasnije da stavim da se peče, krompirići, salata. Zapečene palačinke sa orasima i mlekom, sladoled, prosecco... Rundek mi svira celo jutro, napolju proleće... milina.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.12.2022 21:02:02   
Duškić
Svasta..Od mesa do cizaa..Vince se ohladilo i polako nazdravljamo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
6.1.2023 16:06:12   
Ana RR
Planirala sam lososa za Marka a za nas škampe u sosu i špagete, ali losos je veeeliki pa ima za sve (i preko).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
25.1.2023 16:14:14   
Ana RR
Ja imam tuna salatu, juče smo jeli mm i ja pa je ostalo taman za još jednu porciju. Za muške supa sa knedlama (isto od juče), grilovani pileći file, paprike sa kajmakom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
25.1.2023 21:12:24   
Sanjica26 RR
Овде само Ана кува 😄
Јуче свашта, фета крофнице, лења пита са јабукама и за ручак паприкаш са месом. За данас димљена риба и кромпир салата. 
За сутра планирам проју за доручак. За ручак видећу још

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.1.2023 7:43:34   
dddaca
Evo i ja da se upisem. Juce mesila hleb. Ok ne ja, pekarica. Za rucak bila cureca supe, pecena curetina i krompir. Za danas opet bez ideje

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.1.2023 8:35:08   
Kata90
Juce nista  😁😁😁  Danas cu da pecem deo praset_a obozavam....Salata iz zimnice ,krompir pire pored.Supa ko oce,i caooo

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.1.2023 11:41:50   
Peace*
Šnicle na luku i pire krompir

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
26.1.2023 12:17:22   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Овде само Ана кува 😄



Haha desi se user posted image ali danas i sutra nema kuvanja, kraj je meseca i imam posla preko glave. Muški će nešto poručiti a ja za sebe uvek imam spremne kombinacije za obrok salatu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.1.2023 14:12:57   
nata11
Danas przenija od kiselih paprika i sprze za rucak a popodne ako budem raspolozna slatke fritele.

_____________________________





(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.1.2023 16:12:44   
Ana RR
Ipak sam danas uspela da nam spremim podvarak, mm kupio kupus sebi za salatu ali ga ima mnogo i morala sam da ga iskoristim. Jutros sam pekla granolu, napunila dve tegle.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.1.2023 16:21:03   
Sanjica26 RR
Ja sam mojima svasta ostavila. Za dorucak sam im spremila domacu posnu pastetu. Za užinu sam im spremila ovsene keksice i za rucak pasulj. Spremila sam ovsenu kašu za sebe, ali to cu sutra da jedem. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 788
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
27.1.2023 16:23:26   
dddaca
Ana, kako peces granolu? I jel je jedes posle sa jogurtom? Nisam je pravila nikad, kupovala gotovu, ali to svakako ne moze da se poredi sa domacom. Ni nutritivno, ni po ukusu

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 789
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.1.2023 14:30:32   
Ana RR
Daco, ja je volim sa grčkim jogurtom i nekim voćem (obično stavim borovnice). Ovo mi je neki osnovni recept

300 g ovsenih pahuljica (sitnije, krupnije, svejedno je)
100 g orašastih plodova (lešnici, bademi...)
prstohvat soli
100 ml ulja (kokosovo, maslinovo, ja sam juče stavila ulje od koštica grožđa)
100 g meda (može i maple sirup ali meni žao da ga trošim tu, više volim da ga dodam kada jedem)

To je osnova pa sad dodaš ukus koji voliš - ja sam juče dodala kašičicu cimeta, a možeš dodati kašiku kokosovog brašna ili dve kašike kokosa rendanog, npr. Suvo voće po želji, može i seckana čokolada (ali nju najbolje dodati kada je pakuješ u teglu).

Pomešaš sve sastojke, dobro sjediniš sa medom i uljem, istreseš u pleh u koji si stavila pek papir, raširiš granolu ravnomerno i pečeš je oko 20 min na 180 stepeni (paziš da lepo porumeni ali da ti ne izgori). Kada izvadiš pleh iz rerne, ostaviš granolu da se potpuno ohladi i onda je izlomiš na komade i spakuješ u staklene posude/tegle. Od ove količine dobije dve pune tegle, manja i veća (veću smo načeli)

user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 28.1.2023 14:32:15 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 790
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
28.1.2023 16:29:34   
dddaca
Super izgleda Ana, bas cu probati da napravim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 791
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.1.2023 15:00:41   
Kata90
Sočivo sa pušenim mesom...

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 792
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
29.1.2023 16:00:56   
Sanjica26 RR
Za dorucak je bila proja sa sirom. Rucak: supa sa knedlama, pire krompir i pljeskavice od tikvice. Uz to kupus i krastavac salata. Ako budem imala vremena pre koncerta Sofijinog smuticu palacinke. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 793
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.1.2023 8:01:51   
Kata90
Danas pečeni šaran i krompir pire  🐟 

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 794
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
30.1.2023 10:51:18   
Didy
Sinoć za večeru proje, s namerom da ostanu i danas za doručak i čorbu od bundeve juče, pa je ostala i danas. Od juče ostalo mesa, planiram krompir-pločice još da ispečem i hleb iz pekarice treba da stavim da bude za večeru...

Malo sam juče bila praktična jer sam znala da danas neću baš mnogo vremena imati...

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 795
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.1.2023 9:38:57   
nata11
Za rucak ce biti brzinska piletina sa prelivom 4 vrste sira- naravno sos iz kesice. A za veceru mozda stavim proju pa da imam i za dorucak na poslu.


_____________________________





(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 796
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.1.2023 10:42:05   
flamingos
Za doručak kiflice sa sirom da ima i dete da ponese za užinu.Za ručak domaća supa,podvarak i piletina.Detetu ću večeras,pored supe da spremim šta želi pošto ne jede podvarak,a mm i ja volimo.Ni piletinu neće sa podvarka,tako da spremam šta ko želi.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 797
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.1.2023 12:49:13   
Didy
Ništa. 😞 Bolesna sam i još sam u krevetu. 

Mm pekao omlet za doručak (sreća pa radi od kuće), a za ručak imamo potaž od bundeve (sreća pa sam skuvala za 3 dana) i poručila sam roštilj (sa dostavom).

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 798
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.1.2023 20:39:49   
Ana RR
Goveđa supa, pečeni bataci i karabataci i zapečeno povrće sa peršunom, belim lukom i pavlakom.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 799
   RE: Šta smo danas pravile - 11. deo
31.1.2023 21:51:35   
Sanjica26 RR
Za dorucak su deci bile slane palacinke. Ja sam ponela za dorucak kupus salatu, pljeskavice od tikvica i jedno jaje.
Za rucak sam spremala piletinu sa brokolijem i pavlakom uz to rižoto. I naravno salata. 
Sutra ce za užinu da bude keksici od jabuke i čokolade. Rucak sam sebi spremila pastu sa morskim plodovima i pilecu supicu za decu. Jesce sa mnom. Za dorucak meni i mm ovsenu kašu. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 800
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  30 31 [32] 33 34   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Faširane snicle
Ringerajin kuvar: Maraj
Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here