|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 13:49:01   
eugenija
Evo link gde možete uporediti veličinu svog stomaka sa veličinom stomaka drugih trudnica.. Po nedeljama...
OVDE


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 13:59:26   
Anoniman
Evo Eugenija malo da te utešim. U jednom obližnjem selu živi jedna devojka koja ide u treći ili četvrti razreed srednje škole. Prilično je sitna i mršava. Jednog dana joj je pozlilo pa su  je odveli u bolnicu na ispitivanje. I par sati kasnije se porodila! Svi su bili zabezeknuti: šta, ona je trudna? Devojka je redovno išla u školu a niko od učenika ni nastavnika nije primetio da je ona trudna. Niko od ukućana nije primetio da je ona trudna, nigde stomaka a nije debela da joj se to zbog debljine ne vidi, već naprotiv baš mršava. Nisam baš upoznata sa tim da li je ona sama znala da je trudna. Čak su se i lekari iznenadili: gde ti je stalo dete?
Inače je dete rođeno na vreme i zdravo je, lepo napreduje. To se desilo pre mesec-dva i tu priču je ispričala njena baba mojoj mami!

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 14:37:12   
eugenija
Koja priča Zille!!! WoW! Ma trba je čudo... Kad u nju stane 4 litre piva, eeeeuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 14:40:08   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 14:52:10   
eugenija
Zille, može jedno tehničko pitanje..  Pisala si da je baš veliki sad u drugoj trudnoći... Pa... Kako se briješ dole od stomaka?

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 14:56:28   
Anoniman
Sto se tice nogu i prepona idem na depilaciju, a iskreno u trudnoci mi dlake rastu mnogo sporije. A sto se tice izmadju nogu to stedjujem elektricnom masinicom, dok jos mogu, a posle ce dragi mi muz da prione na taj delikatan zadatak.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.2.2009 15:03:14   
eugenija
Pa jeste, treba neka pomoć... Veliki stomak baš može malo da ograniči.. to sa saginjanjem je baš nezgodno... Dobro da muž može da pomogne...
Uhhh...


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Veliki stomak, mali stomak
23.2.2009 17:12:02   
eugenija
Uh uh, počeo je, počeo je.. Ima ga, ima, samo da javim, raste laganiniuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 14:13:08   
eugenija
A sad sam već ogromno ogromna i uopšte ne znam šta da obučem...




< Poruku je uredio eugenija -- 13.4.2009 14:19:50 >


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 14:14:21   
Ana RR
Jao Eugi što ti lepo stoji taj "stomačić" user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 14:15:51   
Anoniman
Hej bas si slatka, a velika ti je trba!!!
Ja nosim majice na V izrez, secene ispod grudi. Dekolte mi je bas impozantan pa svi muski blenuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 14:16:02   
eugenija
Joj hvala Anauser posted image user posted image

Ne znam da li se gaće proizvode više u ovoj veličini, idem da virnem malo u Modu za trudniceuser posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 14:16:38   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Zille

Dekolte mi je bas impozantan pa svi muski blenuuser posted image user posted image user posted image



A joooooooooj, hahahahhahaauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Veliki stomak, mali stomak
13.4.2009 20:39:44   
Anoniman
jao bas su mi se svidio onaj link sto si stavila drugih trudnica koliki je njihov stomak... njihov iz 24. nedelje je kao moj sada. bas sam pokusala da udjem u tvoj albbum da vidim tvog tibicu, ali sam ja kokoska zaboravila svoju sifru user posted image user posted image user posted image user posted image
jer kada sam se upisala na rr, komp mi je automatski zapamtio sifru i sad klinac user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Veliki stomak, mali stomak
14.4.2009 12:16:11   
vrabac
ja sam u 5. mesecu trudnoće trba mi izgleda kao da sam progutala omanju loptu, jako smešno. Bila sam izuzetno mršava stomak zalepljen za kičmu pa mi sad deluje ogroman, mada ga drugi još ne primećuju user posted image , jedva čekam da ga svi primete tako su mi lepe trudnice koje ponosno šetaju svoje trbe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Veliki stomak, mali stomak
14.4.2009 12:43:51   
Anoniman
Probala da ubacim sliku. Nije uspelo.


< Poruku je uredio lelaNS -- 14.4.2009 12:45:06 >

(odgovor članu vrabac)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.4.2009 12:50:43   
sneza24
Ja imam jedne farmerice koje jos uvek mogu da nosim.Trudna sam 19 nedelja i nemam bas nesto velik stomak.Pre neki dan sam bila na pregled i bila moja strina koja je trudna isto ko i ja i ona ima dosta veci stomak od mene.Cak me i zeza pa gde je tebi stomak.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Veliki stomak, mali stomak
19.4.2009 12:53:52   
Anoniman
Ja jedva chekam da pochne da mi raste stomak user posted image

(odgovor članu sneza24)
  Direktna veza do poruke: 43
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 9:33:48   
Rina
Moj stomacic je prava loptica,sada sam u 5. mesecu..mnogo ranije se oblikuje sada u drugoj trudnoci mada mi jos uvek ne smeta prilikom raznih aktivnosti user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 12:00:17   
tomic
U kom mesecu intenzivno i jako pocinje da raste stomak... da se vidi? I moj skoro pa nista.

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 12:01:22   
eugenija
IZVORNA PORUKA: tomic

U kom mesecu intenzivno i jako pocinje da raste stomak... da se vidi? I moj skoro pa nista.


Meni je počeo početkom osmog, ali i dalje je dosta manji od većine mojih drugarica u osmom


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 12:35:51   
tomic
koju lozinku treba da unesem da bih videla tvoj album Eugenija?

_____________________________

nadja, mamina lepotica!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 12:50:40   
Sneža
Eugi,hoću i ja da vidimuser posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu tomic)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Veliki stomak, mali stomak
21.4.2009 12:52:22   
eugenija
Ubacila sam sliku u album, ali nešto me zeza.. Umesto slike piše: NAPAKA!, pa kad se klikne na to napaka, opet treba kliknuti na NAPAKA!, pa se tek onda otvori u novom prozoruuser posted image Šifra je "trinidad"

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Veliki stomak, mali stomak
22.4.2009 23:35:55   
Didy
Evo jedne bivše trudnice sa bivšim ogrooomnim stomakom. user posted image  Čisto da razbijem tu vašu monotoniju malenih stomaka. user posted image  
Meni se stomak počeo nazirati već u 4. mesecu, u 7. sam izgledala kao da ću se svakog trena poroditi, a u 9.... Hm... Ne smem ni da se setim. Samo kad pogledam slike...
Moja drugarica je jedva imala stomak do 7. Isti ginekolog nam je vodio trudnoću. Njoj je rekao da je beba "nazad", a meni "napred" smeštena.
Ipak sam bila vrlo aktivna do poslednjeg dana (u 6. autom u Grčku, u 8. do Vrnjačke Banje...). Ne mogu reći da mi nije smetao tako ogroman, ali nekako smo se borili nas dvoje i obično bih pobedila.user posted image
Ne znam da li ima veze, ali rodila sam prilično krupnu bebu, koja je danas jedan vrlo napredan dečak. Ko god ga vidi, misli da ima godinu dana, a ne 5 meseci.

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here