|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 17:28:44   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Јупи. Коначно петак. user posted image


Jupiiiiii

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 02/22
11.2.2022 17:43:58   
flamingos
Neće Ivanka.Odloženo.Zvala sam bolnicu.Dobro je.Ostaje nam da čekamo i da se nadamo se da se sve završi kako treba.


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 7:25:53   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Ima li vas. Nas tri smo trebale kod mame, ali jos se razmisljamo da li danas ili sutra.Sinoc smo mm i ja zaspali u 9. Bas smo oboje bili umorni. Devojcice su se igrale u svom krevetu. U poslednje vreme žele zajedno da spavaju.  Ne znam kad su zaspale. Konacno sam naspavana. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 8:54:19   
flamingos
Dobro jutro.Da popijem kafu,pa odoh da kuvam juneću čorbu i da napravim snikers bajaderu,pa ćemo nas dve do Stop šopa i do Lidla da pazarimo.Mm ide u selo Lep je dan.Nadam se da ste dobro.Želim vam prijatan vikend.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 9:14:36   
dddaca
Dobro jutro. Danima se budim sa bolom u preponi koji se javlja i tokom hoda. Rekla bih da je kuk poceo da me muci.
Sanjice, pa to je super, uvek imaju drustvo za igru, kad su dve. Eto, vi ste zaspali, one su ostale da se igraju. Ne pamtim kad sam zaspala pre nje. Mozda jednom ili dva puta kad sam bila bas bolesna.
Von, nadam se da cete lako da prebolite i boginje i covid. Moja je nedavno bila drugi put pozitivna, i brzo je proslo. Sad boginje dodatno zafrkavaju, ali proci ce i one.
Flam, bas mi je zao za baku, nadam se da ce naci nacin da je operisu i da ce sve proteci dobro

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 9:16:44   
Ivanka 75
Uuu Sanjice super, taman su porasle toliko da ne morate da dezurate 😊


Pozurite na mekike, friške su 😊

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 9:19:34   
Ivanka 75
Daco, takav bol je mozda i od kicme.


Meni sinoc tnela desna noga, znaci trnci, mravinjanje uh sto nervira. Znam da ce dr da kaze neuropatija... Istezanje pocinje.. 👍

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 9:22:20   
Sanjica26 RR
Daco, ja nikad. Ovo je prvi put. Zaista mi je prijalo. U poslednje vreme jako lose spavam.


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 9:23:09   
Sanjica26 RR
E da daco bol uvek ide iz kicme. Ako možes na neku masažu da ides bilo bi super. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 10:05:45   
Tiziana
Cao devojke.Konacno vikend. Meni je takav neki uzasan period na poslu da sam preumorna i psihicki i fizicki. Uzela sam u ponedeljak slobodan dan, da spojim dane i odmorim se, ali cu morati ipak tokom dana da zavrsim jos nesto za posao 😒Posle odosmo sa kumovima na rucak, popodne nam dolaze prijatelji. Sin na francuskom pa posle na trening, cerka celi dan kod drugarice. Kud koji mili moji.. 🙂
Divan je dan, uzivajte.. 



(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 11:47:56   
flamingos
Tizi,želim vam lep provod.Ivanka,nadam se da je noga danas dobro.❤


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 02/22
12.2.2022 14:08:32   
Bambino1
Zdravo mame. Sanjice drago mi je da si odmorila. Ja vec 3 dana lezem u 2 ustajem u 6, veceras imamo goste, a ja vec premorena. Dan je prelep. Lepo provedite vikend i odmorite. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 8:15:57   
dddaca
Gde ste mame? Mislila sam da cu u tisini da popijem kafu, ali vec cujem lupkanje iz sobe. Verovatno se moja mlada dama probudila. Juce smo bile bas dugo napolju, bilo je suncano, ali neko zubato sunce. Sve jedno, prijalo je.
Sanjice, Ivanka, ne znam da li je od kicme. Ledja me ne bole. Ali pri hodu, sedenju, u polozaju kad hocu da sednem ili da legnem bas boli u preponi. Ako potraje moracu da odem kod lekara.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 9:00:15   
Ivanka 75
Dobar jutar. Sacco, i pesak u bubregu boli u preponi. Ima vise uzroka, najbolje bi bilo da proveris.


Duva vetar, oduva sve. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 10:19:02   
vonavoj
Jutro!

Daco,ja mislim da je to od kicme,mene je tako bolelo i posle korone,i posle porodjaja..kao da se neki nerv upali,pa kad stanem sve zvezde vidim..ali je proslo samo od sebe..treba vreme.Mene drma pms..M izbile boginje..poludeli svi u kuci..Isla sam prosle subote na razgovor za posao,ozbiljna ponuda,sad mi se i to poremetilo..trebala sam da uzmem par dana godisnjeg da odem taml i vidim...ali sad i to pada u vodu..ne mogu da uzimam dane,kad 2 nedelje ne radim..sta reci..

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 10:19:23   
flamingos
Dobar dan.Daco,ako potraje odi kod lekara.Ivanka,i ovde duva vetar i greje sunce.Nadam se da ste dobro i da ste uspele da se odmorite.Lepo provedite nedelju.Mi danas nećemo nigde.Ručak imam od juče,samo ću da dodam šta moji žele.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 12:17:06   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Mi smo juce krenuli kod mojih, kad stiže poruka mm od njegovog oca, vodi me kod dr. Ajde nazad mi, a on sa njim u bolnicu. Jedva ih primise. Pet sati su bili u bolnici. Sad treba da idemo kod mojih, a mm ne zna gde mu je glava. Ima puno obaveza. 
Daco, kicma može da bude. Mene ume noga da boli od kicme. Von, nemoj to da propustas. Dogovori za taj razgovor u neko vreme kad ti odgovara, ako hoce da ti izađu u susret. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 12:48:37   
dddaca
Ne znam, mozda je i kicma. To mi dodje kao bolja varijanta od kuka 🙄

Mi izasle napolje. Opet neko zubato sunce. Uz to i duva, ali igraliste je puno

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 13:14:08   
vonavoj
Sanjice,ja sam bila na razgovoru,ostalo je na meni da odlucim kad cu ponovo doci da vidim kako funkcionisu,ali morala bi vise dana..javila sam se,kaze direktor,ok kad svi ozdravite,polako,sticices,javi se. Bez zurbe..dobro je..


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 13:17:08   
vonavoj
Sta je bilo sa svekrom?


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 02/22
13.2.2022 15:52:24   
dddaca
Von pa super, izgleda da si ostavila ok utisak.
Smrzla sam se napolju

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 7:15:19   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Ovaj vetar ubi. Nisam ponela kapu pa me sad bole i usi i glava. 🙄

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 7:39:07   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,ovde ne duva vetar,greje sunce.Da popijem kafu,pa da doručkujem i odoh da dam krv.Nisam navikla rano da jedem,ali sad moram.Von,kako ste?Ostale mame?Želim vam uspešnu radnu nedelju.Pozdrav svima.❤


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 8:03:49   
dddaca
Dobro jutro! I kod nas je suncano, bez vetra, ali sam se juce smrzla. Izasla u nekoj tankoj jakni, bez kape, sto kaze ivana i usi i glava su me boleli.
Flam, to ides za baku da dajes krv? Kako je ona?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 02/22
14.2.2022 8:24:27   
Sanjica26 RR
Dobro jutro.  I ovde duva. Nas tri smo kod mame. Da iskoristimo ove neradne dane.Provedite lepo dan. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here