|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 7:43:55   
dddaca
Dobro jutro! Juce sam skuvala dzem od jagoda, mislim da sam uhvatila poslednji voz za to. Jedva nadjoh jagode na pijaci. Bas sam zadovoljna kako je ispao.
Juce je padala bas jaka kisa i tepih mi se iskvasio. Susi se, ali mislim da ce morati na pranje.
Ana super da mu je noga bolje.
Ivana, sta oblacite za matursko?

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 8:59:00   
Sanjica26 RR
Добро јутро. Ја сам у бусу за БГ. Идем да слушам испит. А лепо се поклопило што су деца на екскурзији, па немам часове. Надам се да неће бити много вруће.Дацо, супер за џем.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 9:55:44   
IvanaSK RR
Sanjice, lepo se provedi.Daco, neke crne patikice, crne pantalone i bela majica sa kragnicom. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 10:27:14   
Sanjica26 RR
Ма шта има лепо да се проведем на слушању испита 🤣 мислим лакше се дише кад не полажеш.И сад баш у бусу размишљам, да си могла да сиђеш да се видимо на неком пићенцу. 💗

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 12:30:58   
Bambino1
Jao dzem od jagoda mmmm. 🙂Sanjice uzivaj. 🙂 Taman da lepo iskoristis dan. 🙂

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Razgovori mama 06/21
7.6.2022 22:47:27   
vonavoj
Mamike,bacila sam malko pogled unazad..ne stizem.Sanjice,bravo za ispit.Ja sam na testu izdrzljivosti..M imao temp,sad ga uvo boli,moj tata se kombinuje da ga cuva,pa i on dobio temperaturu..Mm otisao na put,4 dana...J boleo stomak,isla po nju u skolu..Na poslu novi zadaci,novi izazovi...Ne znam kako cu sve postici,rucam u 17h..dok se okrenem 22h..

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 6:22:16   
flamingos
Dobro jutro.Von,hajd da svi budete dobro.Ivana,super je odevna kombinacija.Pijem kafu,pa dete ds se sprema za śkolu,a ja ostajem sa svojim obavezama.Juče smo iśle do Lidla,pazarile smo i kupilo dete sebi trofrtaljce(crne,uske,kao helanke).Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 9:35:48   
dddaca
Dobro jutro! Mislila sam da ce kisa, tako su najavili, ali ipak je sunce. Moracu danas da peglam. nakupilo se bas dosta stvari.
Ivana, lepa kombinacija, sportska.
Sanjece, kako je bilo na ispitu juce?
Von, izdrzi, naidje takav period kad ne znas gde ces pre.
Flam, sad cu da pogledam na sajtu. I nama trebaju neke takve.
Ostale mame, kako ste?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 9:49:00   
flamingos
Sinsay-tamo smo kupili Daco.Pogledaj,pristupačna je i cena.Trebala je i sive da kupi.Prošetaćemo opet.Zapala joj za oko i neka bluzica,lagana,pa može i nju da kupi ili pogleda još,pa se predomisli i kupi nešto drugo.Ali,tamo u petak.Da završi sa svim obavezama oko škole.Završih sa peglanjem.Dete ima 4 časa,pa dolazi da jede i vraća se u školu.U 13:20 ide na hor.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 10:17:13   
dddaca
A ja sam razumela u Lidlu i bas se cudim sto ga nema u katalogu. Sinsay bas ima povoljne cene

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 10:32:09   
Ana RR
Dobro jutro! Kod nas opet bila dojava o bombi, nema škole.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 10:32:44   
flamingos
U Lidlu smo pazarile,a pošto su tu i ostale radnje,prođosmo da vidimo šta ima.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 12:27:18   
dddaca
E bas preteruju vise sa tim dojavama

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Razgovori mama 06/21
8.6.2022 12:36:45   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ja sam od jutros radila neke casove duplo, jer sledece nedelje moram na faks na ispit. Malo pre sam stigla kuci i stavila da se krcka rucak. Kasnije imam trening. Sad sredjujem neke teme za ispit sto moram da spremim i tako.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 6:18:06   
flamingos
Dobro jutro.Pijem kafu,pa dete da se sprema za školu.Ja ostajem sa svojim obavezama.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 8:35:26   
dddaca
Dobro jutro! Stalno kazem sebi da cu morati da pocnem da pravim nedeljni plan za rucak jer vise ne znam sta da kuvam.
Za danas nemam nikakav plan. Ne bih da ukljucujem masinu, pljusnuce neka kisa, pa onda nisam nista uradila. Prozori mole da ih operem, ali opet pljusnuce kisa... Bar imam izgovor user posted image
Kako ste vi mame?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 9:02:45   
flamingos
Daco,večita dilema šta za ručak.Razvukoh usisivač da usisavam,obrišem prašinu i oribam kupatilo.Pečem banine da ponesemo sutra u selo.Za ručak mi je rano.Sprrmiću pre nego dete da stigne iz škole da joj bude vruće.Meni danas dve mašine da operu.Pakujem se za selo.Trojica je u nedju i neću da perem tri dana.U subotu zadušnice,pa da idemo na groblje.Danas da odemo do biblioteke i da odemo  po onu bluzicu koju je videla Anđela da kupi.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 9:35:03   
Sanjica26 RR
Dobro jutro devojke. Ja poranila na trening. Doruckovala sam, malo cu neke beleške da izvlacim, pa na posao.Nadam se da ste vi dobro. 🙂

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 10:03:07   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: dddaca

Dobro jutro! Stalno kazem sebi da cu morati da pocnem da pravim nedeljni plan za rucak jer vise ne znam sta da kuvam.



Daco, meni ni plan ne pomaže, uvek se nešto poremeti (kao npr haos na poslu). Juče sam Marku pekla filete ribe uz pirinač i kukuruz, a nama rižoto sa morskim plodovima. To mi je brzo, a volimo. Danas nemam pojma, izvadila sam belo meso pa ću možda ražnjiće sa povrćem. I krem čorbicu. Videćemo.

Jao ja mislim da je to crkvena slava kod nas, biće šator i muzika, ždranje i opijanje, ono da te bude sramota da prođeš pored crkve.

Kod nas je radno za vikend, mm priprema kupatila i garažu za betoniranje, biće haos user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 11:25:04   
Ivanka 75
Uhhh da nema plana mi nikad nista ne bi rucali user posted image

Vikendom obavezno pohovano meso, dinstano sa krompiricima ili pireom,, kukuruzom i graskom. I obavezno neka corbica. Pohovane tikvice iz rerne nam dodju kao slatkis user posted image
Nedeljom spremim pasulj za ponedeljak, urorkom ujutru djuvec ili musaka, sredom pribiramo od pon i uto, cetvrtkom uglavnom spagtei ili neka pasta, i petkom ako ima nesto da je ostalo od prethodnih dana onda to jedemo a ako ne onda kupim gotovu ribu ovde blizu posla. Nekako se navikosmo na tu ribu i mojima se bas svidja. samo isprzim pomfrit kad dodjem kuci. Cesto preko nedelje napravim i corbicu od spanaca, brzo se pravi.

A i uvek ima nesto iz zamrzivaca da se izvadi, cufte, punjene paprike, sarme....

I salate, salate, salate user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 9.6.2022 11:33:25 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 11:38:50   
IvanaSK RR
Dobar dan. Mi jos u skolu sutra i završiliiii osnovnu 😁. Sad malo mozak da odmorimo svi. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 11:42:05   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Mi jos u skolu sutra i završiliiii osnovnu 😁. Sad malo mozak da odmorimo svi. 


Srecan kraj Ivana!

Kad je prijemni?

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 11:46:17   
flamingos
Divno Ivana.Srećan kraj Osnovne škole i srećno u daljem školovanju.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 11:48:45   
Ivanka 75
Flamm pripreme za selo dobri=o napreduju?

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Razgovori mama 06/21
9.6.2022 12:06:42   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flamm pripreme za selo dobri=o napreduju?
Napreduju.❤


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here