|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 14:38:30   
flamingos
Kato,kod nas pada kiša i zahladnelo.Išla sam detetu po rezultate brisa grla i nosa.Nije mi daleko od stana.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 15:18:36   
Ivanka 75
Ana, ja cu palacinke za veceru. I to one tvoje americke palacinke, ima 10god kako si nam dala recept 😁

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 16:04:56   
Kata90


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Kato, gdesi ti to pa pada sneg?
Ovde sunce samo tako, 13 stepeni. 
Idosmo po balone, skuvasmo se. Da popijem kaficu pa da navalim na sudove. 😂





Subotica,i dalje pada ali sitnije mislim topi se....trenutno je O ''c  i ovde je bilo toplo pre koji dan,znaci ludo vreme totalno jos i vetar duva🙄

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 16:32:49   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, ja cu palacinke za veceru. I to one tvoje americke palacinke, ima 10god kako si nam dala recept 😁



Eee ne pamtim kada sam ih pravila! Nekada je Mare samo njih jeo.

Mmmm ja bih sa maple sirupom i lešnicima i sladoledom od vanile... Njam njam!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 21:27:06   
IvanaSK RR
Ovde napadao sneg, celo popodne pada. Moji sutra slave pa sam nesto spremala danas. Juce sam isla na fizioterapeutsku masazu i atlas. Rece covek da sam u uzasnom stanju I da ne zna kako funkcionisem. Moram da uradim magnetnu zbog ove lumboisialgije da vidimo kakvo je stanje. I tako, bas neki smor u poslednje vreme 🙄. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 21:31:15   
Ivanka 75
Sa dzemom od kajsija 😊
Ovde je ledena kisa. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Razgovori mama 01/24
19.1.2024 22:07:29   
Tiziana
Cao devojke drage. Sta radite?Petak, a ja nesto nemam osecaj da je petak. Ne znam zasto. Mozda jer se u ponefeljak vracaju deca u skoli i vracamo se u onu jurnjavu.. Ne znam. Ivana, ja od drugog porodjaja patim od isijasa. Obicno me udari samo sa jedne strane i obicno ne ide dalje od pokolenice, ali sad za praznike me udarilo sa obe i u oba gluteusa i oba kuka, niz butine i listove. Bas je bilo neprijatno. Ni da sedim, ni da lezim, najbolje mi bilo da stojim. Ja znam da mi je to od sedenja i znam da moram da vezbam, ali nikako da se nateram... Vačjda dok mi oci ne ispadnu necu sa opametiti. Vidim pricate o americkim palacinkama. Ja imam neki bezveze recept pa onda stalno pravim klasicne palacinke. Dajte postavite opet taj Anin da ne moram da iscitavam unazad. 🙃Sta kazete na ovo vreme? Juce prolece, danas mraz? Sledila sam se kad sam se vracala sa posla. Moram da nadjem neku seriju da se sutra malo opustim. U nedelju se jedno dete vraca sa planine, drugo ima neki rodj na drugom kraju grada, pa kuvanje, pa peglanje pa pripreme za skolu, necu imati vremena ni tenis da pogledam.. 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Razgovori mama 01/24
20.1.2024 19:23:51   
Milena18
Ćao mame! Kako ste? 
Ja se vraćam sa sastanka edukativne grupe u Beogradu. Smrzla sam se danas, a pritom sam morala da ustanem u 4 jutros da bih stigla na vreme. Jedva čekam da stignem kući, istuširam se vrelom vodom i popijem kafu... 
Uh, ko će se vratiti u rutinu u ponedeljak. Kad samo pomislim na buđenje u 6. Dok su njih troje bili na raspustu, ustajala sam u 7:30, muž spremao skoro svakog dana ručak, uživala sam. 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Razgovori mama 01/24
20.1.2024 19:33:38   
Ivanka 75


Americke palacinke
Tizi, na ovoj stani je link do Aninog recepta. 
Ja mozgam sta bi za veceru. Ja bi kiflice a oni nece 😂 Mada malo mi kasno za kiflice... 

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Razgovori mama 01/24
20.1.2024 22:46:39   
Sanjica26 RR
Dobro vece. Kako ste? Mi smo se vratili od mojih sa slave. Bas je ledeno.
Tizi, ne pominji ponedeljak. Vec mi se dize kosa na glavi.
Obavezno devojke ubacite vezbe. Ja vec duze vreme treniram. Prvo sam isla u teretanu, a sada idem na pilates vec dve godine. Bas mi prija
Tih sat vremena je nista. Puno obaveza imam, ali morala sam da nadjem vreme. Korigovala ishranu i ako lepo izgledam. Hormoni su mi se poremetili. I tako .


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 9:35:16   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Sanjice, slazem se za vezbe, ali dok mi maca jos malo ne poraste, nista od toga. Muz cesto nije kuci, sin skola, treninzi I onda ja preskacem. Nista mi ne znaci da idem dve nedelje pa onda neko vreme ne idem. Jos u ovoj blizoj teretani nema grupnih treninga, za ovu salju mi treba vremena I da odem I da se vratim.Mada, sad prvo na magnetnu da vidimo koliko je ostecenje I sta dalje 🙄. Mi cemo I danas do mojih pa posle spremanje za skolu. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 10:22:16   
Ivanka 75
Dpbro jutro. Ivana, kakvo ostecenje? Sta se desava?
Gledam reprizu Djokovica i uzivam bez nervoze 😂

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 11:35:36   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Ivana, jeste dok su deca mala nista bas ne mozes ako nemas neciju pomoc. Ja sam tek sad mogla da se posvetim sebi. Grlim te. Bice sve ok na magnetnoj.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 11:39:09   
flamingos
Dobro jutro.Ivana,biće sve dobro.Evo ja oko ručka,pa da peglam.Dete otišlo na čas gitare.Prođe raspust.Želim vam prijatan dan.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 17:49:24   
IvanaSK RR
Ivanka, kicma. Moram na magnetnu da se vidi da li i koliko su mi diskusi osteceni. Mislim, nije to strasno, ali bolovi budu strasni 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 18:05:31   
Ivanka 75
Kako si se povredila? 
Nadam se da ce biti bolje kad utvrde kakvo je stanje i lazu ti sta da radis da bolovi splasnu. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 18:49:56   
IvanaSK RR
Nisam se povredila, jednostavno mi je kicma izgleda losa generalno. Izmedju ostalog, lumboisialgija. Sad sam bolje, skoro dve nedelje sam jedva prezivljavala. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 18:57:07   
flamingos
Ivana,mnogo je nezgodno to,znam.Znaš da i ja imam problema sa kičmom.Bogu hvala,pa nekako funkcionišem.A kad uklješti...Hajd da se rešiš tih muka.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Razgovori mama 01/24
21.1.2024 19:11:51   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nisam se povredila, jednostavno mi je kicma izgleda losa generalno. Izmedju ostalog, lumboisialgija. Sad sam bolje, skoro dve nedelje sam jedva prezivljavala. 



Znam sta je to, videla sam. Moras da ojacas taj deo ledja, i cela ledja. Ali vezbe tek kad prodju bolovi i odobri lekar. 
A kako te noge drze? 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 8:11:59   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Samo da mahnem. Od sedam smo svi na radnim zadacima. Budite i vi vredne.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 8:13:55   
flamingos
Dobro jutro.Želim vam uspešnu radnu nedelju,a dečici srećan povratak u školske klupe.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 9:11:55   
IvanaSK RR
Dobro jutro. Nek nam je sa srecom drugo polugodiste 😁.Ivanka, kad dobijem napad bolova spusta mi se skroz niz nogu. Jeziv je osecaj. I to traje. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 9:12:27   
Srecko47E
Dobro jutro .
Svima zelim lep pocetak nedelje!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 9:17:40   
Ivanka 75
Dobro jutro! Će bude Srecko, će bude 😊
Vratismo se sa, sistematskog, primila vakcinu protiv difterije i tetanusa. Kaze sestra, "to te majka častila za polazak u školu" 😂

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Razgovori mama 01/24
22.1.2024 9:21:57   
Srecko47E
Valjda ce da bude...
Vec sam pri kraju sa zivcima ,a nedelja je tek krenula. :)


To je nesto obavezno ili?
Ja vise ne mogu da pohvatam sa vakcinama i oko vakcina,sta ,kad,zasto i ostalo.

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here