|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 04/24
23.4.2024 10:39:30   
IvanaSK RR
Dobar dan. Kako ste? Ja opet mucim muku sa glavoboljom. Bas me ubija vise ovo. Jedva funkcionisem. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 04/24
23.4.2024 11:10:02   
Sanjica26 RR
Dobar dan. I ja sam se jutros probudila sa glavoboljom. Bice bolje.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 04/24
23.4.2024 11:13:41   
flamingos
Dobar dan.Ivana,baš imaš problema sa glavoboljom.Jesi li išla kod doktora?Hajd da budeš dobro.Mene kičma ubija,ne mogu položaj da nađem i ništa ne spavam,a čeka me generalno sređivanje stana.Bliži se Uskrs,slava,ali to ću od ponedeljka da krenem.Evo me u kuhinji.Išla sam do pijace,Maxija.Čuvam za pričešće,pa mi treba voće,povrće,a kupih i kukuruz šećerac da kuvam.Voli i moje dete da jede.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 04/24
23.4.2024 12:31:01   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Kako ste? Ja opet mucim muku sa glavoboljom. Bas me ubija vise ovo. Jedva funkcionisem. 


Joj Iv, skroz te razumem user posted image mene je bolela cele prošle sedmice, od petka veče do sledeće subote ujutru. Odlepila sam. Popila sam gomilu lekova. Juče baš gledam masaže kod nekog dečka, otišla bih ali malo mi je scarry haha

Iv, ne znam da li si čula za pirsing za glavobolje, u poslednje vreme baš dosta njih govori o tome. Moja drugarica planira da uradi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 04/24
24.4.2024 9:29:29   
Srecko47E
Dobar dan od mene.

Cula sam i ja za taj pirsing.Ne znam sta da mislim...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 04/24
24.4.2024 11:21:56   
flamingos


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Dobar dan od mene.

Cula sam i ja za taj pirsing.Ne znam sta da mislim...
Dobar dan i od mene.Nisam čula za taj pirsing(ja sam za drugu alt_ernativu,ali,svakako podržavam ko god da se odluči za to).Stigoh iz grada.Uplatila sam detetu knjige za 8.razred.Pazarila u Maxiju(svašta nešto je na sniženju),Sad spremam mm hranu koju će da ponese u selo i pijem kafu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️


(odgovor članu Srecko47E)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 04/24
24.4.2024 14:28:07   
Ivanka 75


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Kako ste? Ja opet mucim muku sa glavoboljom. Bas me ubija vise ovo. Jedva funkcionisem. 



Ivana, moja sestra zaglavi na infuziji 3 dana zbog glavobolje, mucnine i povracanja. Dijagnoza, iscrpljenost. Čuvaj se i jedi lepo. Ako treba i kod lekara. 

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 04/24
24.4.2024 14:43:06   
Ivanka 75
A ima i smanjen nivo natrijuma u krvi, kod nje sve neki minerali i elektroliti u manjku vecito. Mnogo povracala, prekomerno znojenje i ode so iz tela. A sve ostalo ok. 
Sklopile se kockice stresa poslednjih nedelja i doslo na naplatu. 
Mene mrzi da se spremam za posao. A treba dp knjizare da svratim po neke kartone.... Mrzi me... 


(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 04/24
24.4.2024 15:23:25   
Sanjica26 RR
Dobar dan. Meni su poslednje dve nedelje rolekoster. Jedva cekam malo predaha.
Sad cu da izadjem do biblioteke. Da se obezbedim, jer posle nece da radi kad budu praznici. Ne znam da li cu stici drugi dan.

< Poruku je uredio Sanjica26 RR -- 24.4.2024 15:52:57 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 04/24
25.4.2024 6:33:56   
Sanjica26 RR
Dobro jutro. Kako ste?
Ivana, kako glava?
Ja da pripremim dorucak. Dosao mi je i dever u gositma.
Cim sve pripremim odoh u selo na časove.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 04/24
25.4.2024 17:56:13   
flamingos
Dobar dan.Konačno sedoh da popijem kafu.Ugodilo se vreme i do sad sam brisala prozore,prala mi mašina zavese,kačila sam ih i da ne nabrajam šta sam sve do sad uradila.Kad krenem ne umem da stanem.Za danas je dosta,nastavljam sutra.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 04/24
28.4.2024 7:17:54   
flamingos
Dobro jutro.Dan započinjem bez kafe,pošto idem da se pričestim.Od 9 h počinje služba.Popodne idemo u selo na slavu kod devera i jetrve i da odemo do naše kuće.Lepo je vreme.Želim vam prijatan dan,a dečica neka uživaju u raspustu.Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 10:40:31   
IvanaSK RR
Dobar dan. Sve ste se razbezale, nigde nikoga 😁. Sin je otisao u subotu na ekskurziju pa je bilo uzbudjenja i haosa oko odlaska. Jedva je cekao da krenu. Sad mi salje slike cim ugrabi net. Odusevio se Koloseumom u Veroni. Ja nisam radila ni juce ni danas, ali maca ide u boravak. Juce su isli brzim vozom za, Novi Sad, danas farbaju jaja pa nije htela sve to da propusti. Ja, naravno, sredjujem kucu 😂

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 11:26:22   
Ana RR
Jao Iv, mogu da zamislim koliko mu je lepo user posted image

Mi nismo bolesni, da kucnem, ali nešto u gužvi. Em posao em nešto privatno, kratak mi je dan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 13:15:18   
Ivanka 75
Dobar dan, ppzdrav sa suncanog Zlatibora. Kosimo, pravimo klupe... Sve po malo 😊
Dok ne krene zima 😁

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 13:29:33   
Sanjica26 RR
Vidim ja da nikog nema, pa i ne pisem. user posted image
Mi smo kod kuce. Imamo dosta toga da zavrsimo, a i ne mozemo da mrdnemo jer se sad 1.maj spojio sa Vaskrsom, pa mm ima dosta obaveza.
Iv, Verona je lepa. Blago njemu.user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 17:40:59   
IvanaSK RR
Sanjice, ekskurzija im je vrh, posecuju dosta gradova na Azurnoj obali. I Monako, Kan, Nica, Milano.... Dosta vremena su u putovanju, ali ce i dosta stvari poset_iti. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 17:43:57   
flamingos
Dobar dan.Evo i mene.U gužvi sam.Samo da vam se javim.Ivana,super,neka uživa dete.Moje dete išlo na čas gitare,pa smo išle u šoping.Sedoh malo da vidim šta ste pisale,pa odoh još koje šta da završavam.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 20:28:04   
dunja RR
Mi smo odmah pobegli iz Bg, naravski user posted image Kad se vrnemo, spremanje za Vaskrs i za slavu.

Iv, uživancija! Meni je to jedna od omiljenih tura, mi smo išli ovako: Venecija (tu smo spavali), Verona (meni se dopala više od Venecije), pa Španija 10 dana na moru (Calella, i obilazili Barselonu, brzim vozom od Calelle za pola sata), pa u povratku Kan (tu smo spavali), Nica, Provansa, Monte Karlo/Monako, 15-ak dana na putu user posted image



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobar dan. Sve ste se razbezale, nigde nikoga 😁. Sin je otisao u subotu na ekskurziju pa je bilo uzbudjenja i haosa oko odlaska. Jedva je cekao da krenu. Sad mi salje slike cim ugrabi net. Odusevio se Koloseumom u Veroni.



< Poruku je uredio dunja RR -- 30.4.2024 20:34:48 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 04/24
30.4.2024 21:37:00   
Sanjica26 RR

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Sanjice, ekskurzija im je vrh, posecuju dosta gradova na Azurnoj obali. I Monako, Kan, Nica, Milano.... Dosta vremena su u putovanju, ali ce i dosta stvari poset_iti. 


Odlicno. Prelepe su destinacije. Bas nam pisi kako mu se svideo Monako. Odmah sam se setila Stefana, jer kod kazina ima nesto vezano za fudbalere. Druge fudbalere ne znam osim Stefana.user posted image Uzivace u svakom gradu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 04/24
2.5.2024 11:16:28   
flamingos
Dobar dan.Samo da vam mahnem i odoh.Ovih dana sam turbo.U ponedeljak nam je slava,tako da teku pripreme i za Uskrs,a i slavu.Stigli su mi sestra i zet.Jedva čekam da ih vidim.Joko,kako ste?Ljubi bebice.Mislim na vas.Ostale mame?Nadam se da ste dobro.Pozdrav svima.❤️

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 04/24
2.5.2024 20:15:29   
IvanaSK RR
Dobro vece. Sta radite? Mi smo danas malo lencarili. Netflix i kuliranje 😁

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu flamingos)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 04/24
2.5.2024 22:24:53   
Ivanka 75
Mi gledamo Survivor. Red kise, red sunca, red magle 😂 Planinski 🤣


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 04/24
2.5.2024 22:42:33   
Sanjica26 RR
Prelazimo u maj mesec. Klik

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 99
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here