|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
8.5.2010 21:37:38   
Anoniman
Pozdravi mi gauser posted image user posted image user posted image
I javi mi šta ti je rekao, nadam se da će sve biti okuser posted image

< Poruku je uredio Nedja -- 8.5.2010 21:38:02 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
7.6.2010 16:10:32   
buhla
ja ssam pre trudnoce imala vanmen.krvarenja, radila hormone, prolaktin mi je bio uvecan ali mi dr nije davala terapiju a ja sam ta krvarenja povezala sa ovulacijom. dok sam imala lohije kad sam se cimalasa necim teskim, jace mi je curela i to sveza krv. lohije su mi prestale sredinom maja i 20og sam dobila menstruaciju. danas sam nosila Pavla u kolicima niz i uz stepenice i pocela da krvarim, sveza krv. dal mi je sad to opet to vanmenst.krvarenje kao do sad ili sam mozda zeznula nesto posto cr ne bi smela teglim user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
7.6.2010 22:12:04   
Anoniman
Draga kojeg 20. si dobila user posted image ?
20. maja je bila šoslednja?
Jesam dobro razumela?

Idi vidi šta je, opet je to rana u pitanju kojoj treba vremena da zaraste.

Nemoj ništa da vucaraš ..
znam da je lako reći ali...



(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
7.6.2010 22:27:42   
buhla
da, 20.maja (pre 20 dana) joj kako mi je frka da idem kod dr, a moram znam. sacekacu jos sutra da vidim kako ce i dal ce ici... a mozda sam dobila ranije! za razliku od nekih kojima ovaj mesec kasni! user posted image

_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
7.6.2010 22:33:55   
Anoniman
Pazi, možda i jesi dobila ranije ...user posted image
Još ako si ranije imala muku sa hormonim, moguće da te je sačekalo...
Sve s eto da srediti samo pazi na ranu ...user posted image user posted image

(odgovor članu buhla)
  Direktna veza do poruke: 30
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
7.6.2010 22:36:58   
buhla
hmm, razmisljam se da odem privatno kod dr na uz... tako moze da se vidi u kakvom je stanju rana? u dom zdravlja ne bi isla... moja dr je user posted image a ne mogu jos da je menjam!
zezam se jamlogo, em teglim, em dosta dugo sedim! pocela sam da se traumirma crnim mislima sta sve moze da mi se desi!


_____________________________

Proverite da li ste zaista dobar čovek. Pomozite onima koji vam ne mogu uzvratiti.
Dušan Radović

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
26.2.2012 15:14:09   
isidora88
prethodnih meseci sam dobijala na 35 dana,pa 2 puta na 40 dana,pa na 30 i sad mi je pre 2 dana krenulo kao stara krv,jako malo,ponekad samo na papiru ima kad se obrisem.danas mi je 21 dc,ne znam vise koji mi je,jedan mesec tu negde oko 25 dana ciklusa sam imala i sto 3,4 dana kao neko krvarenje i dobila sam posle 15 dana,tada mislim da je bila ovulacija.
na sredini ciklusa kad imam to krvarenje me stomak bolucka kao da treba da dobijem.
sad ne znam sta da radim,da lik da idem kod dr ili ne,bila sam pre neka 3,4 meseca i odradila sve preglede,sve je bilo super.


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu buhla)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
26.2.2012 15:21:39   
Olga75
mozda je ovulacijsko krvarenje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
26.2.2012 15:37:06   
Anoniman
Isidora, meni je svako krvarenje za odlazak kod dr, ali ako ti znači nešto, ja to krvarenje imam svaki mesec u toku ovulacije, i već godinu dana nisam otišla kod dr na kontrolu. Sramota, znam, ali uvek imam nešto preče od togauser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
26.2.2012 23:04:59   
isidora88
i meni uvek nesto prece od odlaska kod dr, a i uvek imam pare na nesto drugo da potrosimuser posted image ,kod drzavnog dok dodjem na red bice letouser posted image
ja se bojim da mi nisu hormoni ako mi je stitna opet proradila,dok nisam otkrila hipotireozu pre 3,5 godine imala sam neredovne menstruacije.
mada i hormoni su mi bili ok pre 2 meseca na kontroli.
nemam pojma sta da radim,sad mi je jos frka sto mi je mm na terenu pa ne mogu kod dr svakako pre nego sto on dodje.
inace me nekad za vreme sexa u nekoj pozi zabole jajnici ili tako nesto pri dubljoj penetraciji mada to sam i dr rekla pa je rekla da je dole sve ok.
i sad me je sramota sta sve pisem ovdeuser posted image user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
26.2.2012 23:06:17   
Anoniman
Ja pijem antibebi pilule od negde mmmmmmm mislim marta / aprila, tada sam otprilike bila i na poslednjoj kontroli, Imam još 5 antibebi pilula (do petka), i onda u ponedeljak (nakon tog petka user posted image ) treba da dobijem, no juče sam u sekretu imala malo tamne krvi. Tek toliko da mi uprlja gaćice, i jednom kada se obrišem nakon piškenja. Mislim da je vreme za kontrolu, ne znam odakle sad to, šta je to.

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
19.4.2012 19:11:56   
mimi91
Nadam se da neko moze da mi pomogne, pocinjem da panicim....imam 20 godina i 2010. sam imala prekid trudnoce. kada sam ostala u drugom stanju curila mi je braonkasta tecnost, par dana samo. Posle abortusa sam krvarila malo vise od 7 dana bila sam na kontroli i sve je bilo u redu. Medjutim od tada mi se ponekad desava da krvarim izmedju menstruacija, otprilike oko 7 dana po zavrsetku menstruacije, ali ne posle svake i traje samo par dana. To je neka tecnost, tamno braon boje, i pojavi se po neki veoma mali ugrusak. Nemam nikakve bolove niti bilo kakve simptome sem krvarenja. Medjutim posle poslednje menstruacije krvarim vec skoro dve nedelje... citala sam po raznim forumima da to mozde da bude znak neplodnosti, raznih cicta pa i malignih tumora posle prekida trudnoce...a lekar ne moze da me primi pre 24. ne verujem da cu oka sklopiti do tad, jel imao mozda neko takav problem i zna li mozda sta to moze da bude? Molim vas pomagajte user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:40:02   
Anck Su Nmaun
Trebala sam imati operaciju Konoskopiju, ali nije radjena jer sam pocela da krvarim.
Dr me pregledao i nije ustanovio od cega je to krvarenje. kaze mozda je od ovulacije , il na nervnoj bazi nista drugo se ne vidi user posted image
Nije to jako, nosim samo dnevni ulozak ali traje vec par dana user posted image user posted image Nista ne znam sta da radim user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 3.7.2012 12:42:14 >

(odgovor članu mimi91)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:43:52   
minavb
Jesi li razmišljala da odeš kod još nekog ginekologa?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:46:41   
Anck Su Nmaun
Pa jesam, al neznam... radio je UZ , pregled, zbog operacije su mi radjeni svi brisevi i kolposkopija... tako da neznam sta bi drugo mogao jos da predlozi drugi DR?

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:49:39   
minavb
Ne znam ali mi je čudno to objašnjejne da si možda prokrvarila na nervnoj bazi.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:52:13   
Anck Su Nmaun
Pa zato sto ceakam na tu operaciju i vec su mi je odlagali nedelju dana, pa mozda zato... al zato i ne znam sta da mislim niti radim. Sve analize su odradjene, ali sad za ovo krvarenje mi nije bilo dovoljno zamo objasnjenje mozda je ovo il ono ....user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:54:42   
minavb
Baš ti se to zakomplikovalo. user posted image Sačekaj još koji dan, pa ako ne prestane, idi ponovo na pregled.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 12:57:53   
Snelle
Anck, da nije neki hormonski poremećaj user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Vanmenstrualno krvarenje
3.7.2012 14:55:34   
Anck Su Nmaun
Pa nista ne znam user posted image to je jako maalao krvarenje, evo danas je vec samo toliko da zamrlja dnevni ulozak

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
31.10.2012 19:58:44   
lesica
IZVORNA PORUKA: aero5

Moja devojka i ja imamo odnose vec malo vise od 3 meseca. Njoj je to bio prvi put, (pomijnem jer mozda ima nekakve veze), dakle krajem jula.
Zastitu smo koristili, osim par puta i nikada se nije, da kazem, omaklo. I sve je pocelo od njene proslomesecne menstruacije. Dobila je ali kaze da je malo krvarila i osecala se cudno, malo joj je bilo muka i imala je sve simptome jedne menstruacije. Zabrinula se i htela da uradi test, ali proslo je i sve je bilo okej. Prosle nedelje je dobila normalno i kaze da cudno krvari, malo redje nego inace i osecala je mucninu dan-dva. I to je sada proslo i ona je zabrinuta i zeli da testira to. Pa me zanima sta vi iskusniji mislite o ovome. Da li moze da bude trudna iako je dobila 2 puta? Ako imate dodatna pitanja, tu sam da odgovorim. Hvala vam unapred na pomoci.

P.S ima 18 godina, mozda je sve to jer je jos mlada i da ti cesci odnosi uticu na menstruciju?

Izvinjavam se ako sam promasio temu. Hvala



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
31.10.2012 20:06:37   
lesica
Aero5,pogledaj i ovde KLIK
I opet se vraćam na to,neka ti devojka ode kod ginekologa!

< Poruku je uredio lesica RR -- 31.10.2012 20:07:16 >


_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
31.10.2012 20:19:48   
Olga75
dragi Aero5 , neka ona uradi test za trudnocu i obavezno koristite kontracepciju
nije to samo nezeljena trudnoca , postujem ja prvi put , ljubav , poverenje i sve to ali ima kojekakvih bolestina koje se prenose polnim putem , nije se time igrati

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
31.10.2012 20:24:43   
aero5

IZVORNA PORUKA: Olga RR

dragi Aero5 , neka ona uradi test za trudnocu i obavezno koristite kontracepciju
nije to samo nezeljena trudnoca , postujem ja prvi put , ljubav , poverenje i sve to ali ima kojekakvih bolestina koje se prenose polnim putem , nije se time igrati


sutra ce otici na beta HCG. Ne znam da li nervoza moze da utice. Ipak ona je jos mlada i mozda ta zabrinutost utice na sve to.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Vanmenstrualno krvarenje izazvano hormonima
31.10.2012 20:27:26   
lesica
Ma kakva zabrinutost,ili trudnoća ili neki hormonski problem su po sredi. Vodite računa ubuduće! I bez obzira na dalju situaciju,neka ode kod lekara.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu aero5)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here