|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:35:05   
Lu
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ne kritikuj. Ne opterećuj. Ne zamaraj. Hvali....   između taktiziraj.
( i naravno važna je ljubav! ali od nje se ne živi pa čak ni od one smrtno iskrene i srceparajuće...)




Slažem se Kaliopi,ali u onome tekstu je bilo upućeno ženama da se tako ponašaju prema mškarcu a ne da to bude obostrano ponašanje,u tome ja vidim razlikuuser posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:40:32   
Anoniman
user posted image Odjavio me je sa RR i ne pada mi na pamet da kuckam sve ponovo.

Pa evo samo ovoliko:

IZVORNA PORUKA: Lu RR


A što se tiče ovoga mislila sam na ljenčuge recimo ako žena ne može dovoljno da zaradi a muž sjedi kod kuće,jel to OK



Naravno da to nije ok. Ali se sada opet vraćam na ono što sam napisala u svom prvom postu na ovu temu: o tome se razmišlja pre braka!


IZVORNA PORUKA: Dora

Radiš, zaradiš, ostaneš trudna i i dalje radiš dok ne krene porođaj, rodiš, dođeš iz porodilišta, radiš, radiš, radiš... i to na više polja. Onda kad ti dete napuni godinu ili još pre (a još uvek je zavisno od tebe) odeš opet da radiš i zaradiš.

A muškarac: radi, zaradi, dođe kući i sedne za sto, ruča, odmori, gleda tv...

Jesam za ravnopravnost, ali svi dobro znamo da nikad nećemo biti ravnopravni. Žena će uvek više raditi. I da mu se ne obratim za pare? To je najmanje što može da uradi...




A ovo sve stoji. Zato je meni bilo super što sam ja još bila na poslu kada on "ruča, odmori", pa to nikako ne uradi, već tada čuva dete. user posted image

(odgovor članu Dora)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:40:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Ne kritikuj. Ne opterećuj. Ne zamaraj. Hvali....   između taktiziraj.
( i naravno važna je ljubav! ali od nje se ne živi pa čak ni od one smrtno iskrene i srceparajuće...)




Slažem se Kaliopi,ali u onome tekstu je bilo upućeno ženama da se tako ponašaju prema mškarcu a ne da to bude obostrano ponašanje,u tome ja vidim razlikuuser posted image  


svaku tu stavku začini sa malo truda, balansiranja i mudrosti... ne dajem nikakve recepte, ma ne znam šta mene sutra čeka ali znnnnnam da su neke žene mnogo bolje prolazile. ponavljam : SVE ZAVISI OD TOGA ŠTA ZA VAS ZNAČI DOBAR BRAK...?
... Draga ja ni u jednom momentu nisam aludirala na nekoga ...  user posted image
svaka ima svoje mišljenje a možda baš ova naša debata ovde nekome pomogne i otvori oči.user posted image

user posted image


(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:46:59   
Lu
Kad bismo svi prije braka znali šta nas čeka u braku,onda nas pola ne bi bilo u braku a pola bi imalo svaršen brak i niko ne bi imao problema u braku!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:50:34   
Anoniman
A čuj, sve nas čeka i ovo i ono, ali ako znamo šta nikako ne možemo da tolerišemo, možda velike probleme možemo da izbegnemo i ne udamo se za muškarce koji poseduju baš to što ne možemo da tolerišemo!

Šta se ljutiš?

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:56:26   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

A čuj, sve nas čeka i ovo i ono, ali ako znamo šta nikako ne možemo da tolerišemo, možda velike probleme možemo da izbegnemo i ne udamo se za muškarce koji poseduju baš to što ne možemo da tolerišemo!

Šta se ljutiš?



Slazem se sa Lu da pola brakova ne bi postojalo da je zena (muskarac) znala (znao) sta je (ga) ceka.
A sta, ako je devojka bila suvise mlada i u svojoj mladosti-ludosti nije razmisljala o toleranciji kad se udavala, ili sta ako se muskarac vesto pretvarao da jeste ono sto u stvari nije? Sta biva sa takvim zenama???

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 13:57:36   
Lu
Ne ljutim se ja na tebe, nego mi je malo zasmetala tvoja predpostavka da ja smatram da žena treba da "leži" a muškarac da donosi novac a da ga ona optužuje ako joj nešto fali,to si mislila kada si spomenula ravnopravnost!
Ja sam samo rekla da ne treba šutjeti na ljenost partnera(muža ili žene) ako od toga ovisi njihova budućnost i pretvarati se da je sve ok,isto tako sam mogla navesti primjer da ga nikada neću pohvaliti da je nešto super napravio ako nije,neću ga ni kuditi ali mogu šutjeti i ne lagati jer se to kosi sa mojim životnim načelima.
Rekla sam sve jednom rječju ISKRENOST!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:00:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp



Slazem se sa Lu da pola brakova ne bi postojalo da je zena (muskarac) znala (znao) sta je (ga) ceka.
A sta, ako je devojka bila suvise mlada i u svojoj mladosti-ludosti nije razmisljala o toleranciji kad se udavala, ili sta ako se muskarac vesto pretvarao da jeste ono sto u stvari nije? Sta biva sa takvim zenama???


Jao bre žene, nemojte da se ljutite. Ja da mislim da ste lude, i da nemate pojma o životu, ne bi se sa vama nakuckavala svaki dan, zar ne?

Mislim da muškarac ne može baš toliko vešto prikrivati, a za mladu ženu, to sve zavisi od odgoja i niza drugih okolnosti koje su se mladoj ženi, devojci dešavale.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:01:33   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mamanp



Slazem se sa Lu da pola brakova ne bi postojalo da je zena (muskarac) znala (znao) sta je (ga) ceka.
A sta, ako je devojka bila suvise mlada i u svojoj mladosti-ludosti nije razmisljala o toleranciji kad se udavala, ili sta ako se muskarac vesto pretvarao da jeste ono sto u stvari nije? Sta biva sa takvim zenama???


Jao bre žene, nemojte da se ljutite. Ja da mislim da ste lude, i da nemate pojma o životu, ne bi se sa vama nakuckavala svaki dan, zar ne?

Mislim da muškarac ne može baš toliko vešto prikrivati, a za mladu ženu, to sve zavisi od odgoja i niza drugih okolnosti koje su se mladoj ženi, devojci dešavale.



Ako mislis na mene - ma ja se ne ljutim. Ja sam samo lepo pitala onako generalno misleci na sve zene, jer zaista smatram da niko nije savrsen i bez mana, ali takodje i znam da niko ne zna sta ga ceka u buducnosti i da ni jedna zena ne moze znati kakav ce taj momak za kog se udaje biti u braku.

< Poruku je uredio mamanp -- 29.12.2009 14:02:47 >


_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:03:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ne ljutim se ja na tebe, nego mi je malo zasmetala tvoja predpostavka da ja smatram da žena treba da "leži" a muškarac da donosi novac a da ga ona optužuje ako joj nešto fali,to si mislila kada si spomenula ravnopravnost!
Ja sam samo rekla da ne treba šutjeti na ljenost partnera(muža ili žene) ako od toga ovisi njihova budućnost i pretvarati se da je sve ok,isto tako sam mogla navesti primjer da ga nikada neću pohvaliti da je nešto super napravio ako nije,neću ga ni kuditi ali mogu šutjeti i ne lagati jer se to kosi sa mojim životnim načelima.
Rekla sam sve jednom rječju ISKRENOST!



Oooooooooooo pa ŽENA NIKADA NE LEŽI! Nisam to mislila. Ebiga, slabo sam u kontaktu sa lenjim ljudima, pa mi mozak ne radi na toj frkvenciji, i ja sam odmah pomislila kako žena muškarca kritikuje što ne zarađuje dovoljno, a ne da ne zarađuje uopšte.

Sa boldovanim se slažem!

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:04:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp



Ako mislis na mene - ma ja se ne ljutim. Ja sam samo lepo pitala onako generalno misleci na sve zene, jer zaista smatram da niko nije savrsen i bez mana, ali takodje i znam da niko ne zna sta ga ceka u buducnosti i da ni jedna zena ne moze znati kakav ce taj momak za kog se udaje biti u braku.


Vidiš, ja mislim da može.

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:04:46   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ne ljutim se ja na tebe, nego mi je malo zasmetala tvoja predpostavka da ja smatram da žena treba da "leži" a muškarac da donosi novac a da ga ona optužuje ako joj nešto fali,to si mislila kada si spomenula ravnopravnost!
Ja sam samo rekla da ne treba šutjeti na ljenost partnera(muža ili žene) ako od toga ovisi njihova budućnost i pretvarati se da je sve ok,isto tako sam mogla navesti primjer da ga nikada neću pohvaliti da je nešto super napravio ako nije,neću ga ni kuditi ali mogu šutjeti i ne lagati jer se to kosi sa mojim životnim načelima.
Rekla sam sve jednom rječju ISKRENOST!



Oooooooooooo pa ŽENA NIKADA NE LEŽI! Nisam to mislila. Ebiga, slabo sam u kontaktu sa lenjim ljudima, pa mi mozak ne radi na toj frkvenciji, i ja sam odmah pomislila kako žena muškarca kritikuje što ne zarađuje dovoljno, a ne da ne zarađuje uopšte.

Sa boldovanim se slažem!



Aman, Taso, kako ne lezi!!!???user posted image user posted image user posted image

Ups...Gupi je rekla da je ovo ozbiljna tema.user posted image user posted image

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:06:28   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: mamanp

IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ne ljutim se ja na tebe, nego mi je malo zasmetala tvoja predpostavka da ja smatram da žena treba da "leži" a muškarac da donosi novac a da ga ona optužuje ako joj nešto fali,to si mislila kada si spomenula ravnopravnost!
Ja sam samo rekla da ne treba šutjeti na ljenost partnera(muža ili žene) ako od toga ovisi njihova budućnost i pretvarati se da je sve ok,isto tako sam mogla navesti primjer da ga nikada neću pohvaliti da je nešto super napravio ako nije,neću ga ni kuditi ali mogu šutjeti i ne lagati jer se to kosi sa mojim životnim načelima.
Rekla sam sve jednom rječju ISKRENOST!



Oooooooooooo pa ŽENA NIKADA NE LEŽI! Nisam to mislila. Ebiga, slabo sam u kontaktu sa lenjim ljudima, pa mi mozak ne radi na toj frkvenciji, i ja sam odmah pomislila kako žena muškarca kritikuje što ne zarađuje dovoljno, a ne da ne zarađuje uopšte.

Sa boldovanim se slažem!



Aman, Taso, kako ne lezi!!!???user posted image user posted image user posted image

Ups...Gupi je rekla da je ovo ozbiljna tema.user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:07:12   
Dora
Tašo, ja nisam imala pojma šta me čeka u braku. Udala sam se i počela da se menjam, da sazrevam... I on isto. Život se promeni, sve, pa se i čovek promeni. Nisam ja njega terala da se menja, ni on mene, ali to je neminovno... Tražili smo najbezbolniji put za to, i našli: On je znao da je meni najbitniji osećaj slobode ( mišljenja, odluke i sve ostale slobode) i trudio se da mi to ne dira, ja sam opet našla šta je njemu bitno i držim se toga... I svima dobro. 

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:07:29   
*Alexx*
Zato sam ja uvek prvo za zajednički život. I tu se sve lepo vidi. Zeznuto je ako se za to nema mogućnosti, što zbog finansija, što zbog nekih običaja... Ja ne vidim razliku između zajedničkog života i braka. Bar je kod mene tako. Stvari koje su mi smetale ranije, smetaju mi i sada. Ali to su za mene sitnice.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad bismo svi prije braka znali šta nas čeka u braku,onda nas pola ne bi bilo u braku a pola bi imalo svaršen brak i niko ne bi imao problema u braku!


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:07:38   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: mamanp



Ako mislis na mene - ma ja se ne ljutim. Ja sam samo lepo pitala onako generalno misleci na sve zene, jer zaista smatram da niko nije savrsen i bez mana, ali takodje i znam da niko ne zna sta ga ceka u buducnosti i da ni jedna zena ne moze znati kakav ce taj momak za kog se udaje biti u braku.


Vidiš, ja mislim da može.




Cak i ako je kratka veza, cak i kad je taj momak bio potpuno drugaciji pre braka??? Kako to znati? Drugarica a ujedno i komsinica se tri meseca zabavljala sa deckom. Ekstra momak, ekstra porodica, sve naj, naj (pisala sam o njoj cini mi se u Bolje razvod nego los brak ili tako nesto), da bi u braku bio skroz drugaciji od onog coveka kojeg je ona znala.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:10:14   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Zato sam ja uvek prvo za zajednički život. I tu se sve lepo vidi. Zeznuto je ako se za to nema mogućnosti, što zbog finansija, što zbog nekih običaja... Ja ne vidim razliku između zajedničkog života i braka. Bar je kod mene tako. Stvari koje su mi smetale ranije, smetaju mi i sada. Ali to su za mene sitnice.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad bismo svi prije braka znali šta nas čeka u braku,onda nas pola ne bi bilo u braku a pola bi imalo svaršen brak i niko ne bi imao problema u braku!



Da, i mi smo počeli da živimo zajedno pre braka. Tada se sve videlo, i ništa se nije promenilo.

mamanp, ja verujem u narodnu "Gledaj majku, biraj ćerku!", samo kada biraš muškarca, gledaš i mamu i tatu i njihovu zajednicu uopšte...

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:13:09   
Lu
Ima draga žena koje LEŽE,doslovno gledaju serije,dindile i ispijaju kavice dok im djeca gladna i prljava prave haos u kući,a muž kad dođe uvale mu dijete s obrazloženjem da im je dosta bilo cijeli dan!
Zašto se ti čudiš tome,pa ako to nije kod tebe ili kod mene slučaj ne znači da ne postoji i ne dolaze takve u brak nego takve postanu svojom nezainteresiranošću za isti jer su mislile da je brak savršenstvo.
Opet dolazimo do razgovora, iskrenog razgovora sa partnerom o osjećajima!

Morala sam ovo ponoviti da ne bismo skroz pokvarle temu svojim off...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:14:04   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Zato sam ja uvek prvo za zajednički život. I tu se sve lepo vidi. Zeznuto je ako se za to nema mogućnosti, što zbog finansija, što zbog nekih običaja... Ja ne vidim razliku između zajedničkog života i braka. Bar je kod mene tako. Stvari koje su mi smetale ranije, smetaju mi i sada. Ali to su za mene sitnice.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad bismo svi prije braka znali šta nas čeka u braku,onda nas pola ne bi bilo u braku a pola bi imalo svaršen brak i niko ne bi imao problema u braku!



Da, i mi smo počeli da živimo zajedno pre braka. Tada se sve videlo, i ništa se nije promenilo.

mamanp, ja verujem u narodnu "Gledaj majku, biraj ćerku!", samo kada biraš muškarca, gledaš i mamu i tatu i njihovu zajednicu uopšte...




Da nije zalosno bilo bi smesno (mislim na ovo sto cu sad reci) ...meni je svekrva jedne prilike rekla da ne licim na moje roditelje i da ne zna na koga licim???user posted image user posted image  (u smislu da su moji roditelji dobri, a ja im dodjem kao izrod).
Tako da i ta narodna bas ne mora da bude tacna.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:15:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ima draga žena koje LEŽE,doslovno gledaju serije,dindile i ispijaju kavice dok im djeca gladna i prljava prave haos u kući,a muž kad dođe uvale mu dijete s obrazloženjem da im je dosta bilo cijeli dan!
Zašto se ti čudiš tome,pa ako to nije kod tebe ili kod mene slučaj ne znači da ne postoji i ne dolaze takve u brak nego takve postanu svojom nezainteresiranošću za isti jer su mislile da je brak savršenstvo.




Ja to ne mogu da razumem. Zaista. user posted image

A to da ne dolaze takve u brak nego postanu... ufffffff opet se ne slažem. Neke da, neke ne.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 70
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:15:48   
Mari86
Ali u vecini slucajeve su te zene one koje su samozive..i cesto su bile takve i pre braka...user posted image

i ima slucajeva ja se uverila da ih muzevi obozavaju..da li je to prividno ili ne..ja ne znam..
ali tako se cini user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 29.12.2009 14:17:24 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:16:02   
Lu
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Zato sam ja uvek prvo za zajednički život. I tu se sve lepo vidi. Zeznuto je ako se za to nema mogućnosti, što zbog finansija, što zbog nekih običaja... Ja ne vidim razliku između zajedničkog života i braka. Bar je kod mene tako. Stvari koje su mi smetale ranije, smetaju mi i sada. Ali to su za mene sitnice.

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Kad bismo svi prije braka znali šta nas čeka u braku,onda nas pola ne bi bilo u braku a pola bi imalo svaršen brak i niko ne bi imao problema u braku!


Alexx potpuno je ista situacija i kod mene!

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:17:15   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: Lu RR

Opet dolazimo do razgovora, iskrenog razgovora sa partnerom o osjećajima!


Ma ne samo o osećanjima, o svemu. I o tome ko će da poslaže sudove u mašinu. user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:18:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Alexx RR


IZVORNA PORUKA: Lu RR

Opet dolazimo do razgovora, iskrenog razgovora sa partnerom o osjećajima!


Ma ne samo o osećanjima, o svemu. I o tome ko će da poslaže sudove u mašinu. user posted image


user posted image Mora da se sagne onda. user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Saveti za bolji brak
29.12.2009 14:18:09   
Mari86
Zivot pre braka ..potpuno se slazem..
Tako je bilo i kod nas!!user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here