|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštaj za dečije sobice
20.11.2011 22:48:23   
madre
hvala, anauser posted image
znam da si ti gledala bambino sobe, pa me zanima da li si slucajno videla ovu HELLA sobu uzivo? stavila sam gore link, na prvoj je straniuser posted image


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Nameštaj za dečije sobice
20.11.2011 22:54:15   
Ana RR
Mislim da sam komodu videla u Aksi, krevetac nisam. Ja nisam baš oduševljena Bambinom, nekoliko puta smo menjali komodu (jer su nam dostavili bez aplikacije) i na kraju odustali, svaki put su nam dostavili oštećenu. Ostala nam je ta prva bez aplikacije ali barem nema vidljivih oštećenja. 

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Nameštaj za dečije sobice
21.11.2011 4:56:39   
Anoniman
Ja sam gledala Bambino ali nisam bila zadovoljna kvalitetom i posle mnogo cunjanja u Piramidi sam kupila kreverac, komodu i orman. Proizvođač je firma Bucko iz Požarevca, naš model je Lara. Prezadovoljni smo kvalitetom, jedina mana im je što u natur boji nije ista nijansa kreveta i komode jer se kreveti rade od punog drveta a komode i ormani od pločastih materijala, tako da smo uzeli beli i rešili i taj problem.

Evo i slika naše sobice koje sam već postavljala u temi o uređenju stana:

user posted image

user posted image

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Nameštaj za dečije sobice
21.11.2011 5:00:00   
Anoniman
Na slikama se ne vidi da na ormanu ima urezana aplikacija mede, ove šarene smo dobili od moje mame ali u toj radnji ima divnih drvenih samolepljivih, samo ja nikako da odem da odaberem neke i da zamenim ove kartonske koje sad imamo. Mi smo inače kod njih uzeli i kolica a sutra nam od njih stiže i ogradica, jako su korektni.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 7:14:02   
serendipity
Gae, skoro sam primetila da pored Bambino ima i Bucko krevetica, pravo da ti kazem, drago mi je da postoji konkurencija.
Utrapili su mi njihov prospekt i deluju bas lepo, samo nisam pitala kakvi su po ceni?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 7:51:26   
Anoniman
Cene su u istoj kategoriji gao i Bambino. Krevetac smo platili 13900, komodu 12900 a orman 17000 i prezadovoljni smo svime.

(odgovor članu serendipity)
  Direktna veza do poruke: 156
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 9:37:35   
serendipity
Dobro je, vec sam mislila da su malo skuplji... user posted image


< Poruku je uredio serendipity -- 23.11.2011 9:39:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 9:38:15   
serendipity
I ovde, hvala Gea na brzom odgovoru!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 22:15:51   
bulka
gae_gr lepa je sobica puno!
I mi smo izabrali bucko krevetice :)

(odgovor članu serendipity)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.11.2011 22:29:14   
Anoniman
Hvala, bulka, mala je pa ne ogu lepo da je slikam. Našla sam štampariju u Beogradu koja radi stikere za zidove pa ću čim se malo finansijski oporavim i prodišem da uselim žirafu, lava, slona i majmunau ćerin sobičak... Kako ste vi zadovoljni Buckom? Rekla bih da su kud i kamo kvalitetniji od Bambina...

(odgovor članu bulka)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Nameštaj za dečije sobice
1.12.2011 19:02:26   
smeskicTB
gae, gde si navbavila divnoog klovna sa torbuljcima? trazim i one torbice za krevetac..

koju podlogu za komodu uzeti-cvrst ili meku? da li nekog posebnog proizvodjaca?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Nameštaj za dečije sobice
1.12.2011 19:07:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: smeskicTB

gae, gde si navbavila divnoog klovna sa torbuljcima? trazim i one torbice za krevetac..

koju podlogu za komodu uzeti-cvrst ili meku? da li nekog posebnog proizvodjaca?



To je patka iz ikee.

Meka podloga je za komodu a čvrsta za krevetac.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Nameštaj za dečije sobice
1.12.2011 19:55:42   
smeskicTB
prediiivnaaa je! pogledacu na buvljaku ili bulevaru u lokalima gde imaju ikein program;)

***
znaci mekana za komodu..;)
ucinile su mi se mekaanoo, pa sam posumnjala..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Nameštaj za dečije sobice
2.12.2011 9:03:52   
Makica99
E smeskic, a gde to na bulevaru imaju ikein program? Posalji mi na pp, ako ne moze ovde. Hvala user posted image

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Nameštaj za dečije sobice
2.12.2011 14:57:46   
smeskicTB
Makice, ne znam tacno adresu..ali kada sam setala, videla sam..negde iznad orla..i sa te strane ulice..zao mi je sto ne mogu biti preciznija.

(odgovor članu Makica99)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Nameštaj za dečije sobice
2.12.2011 15:29:42   
Anoniman
Jeste, tu ima neka radnjica pa moze i da se naruci iz kataloga, samo sto ni ja tacno ne znam gde je, ali krenes od Orla prema Cvetku pa ces je naci. A Ikea inace ima i u onoj IDEI na Bulevaru, iznad Liona a pre Cvetka. Na spratu ima radnja pa tamo mozes da izaberes sta ila ili da porucis iz kataloga.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Nameštaj za dečije sobice
2.12.2011 15:37:41   
Ana RR
Imate i u Idei kod Airport city-a.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Nameštaj za dečije sobice
3.12.2011 11:15:28   
veronica franco
IZVORNA PORUKA: Verus RR

user posted image

user posted image

user posted image


Evo i nase sobice.  Prvih nekoliko meseci ce biti sa nama u sobi, tako da cemo krevetac staviti uz nas krevet, a i stocic za menjanje pelena....Nisam nista crtala po zidu kao sto sam htela...kupili smo gomilu malih zivotinja od tankog drveta, i polepili po zidovima....







A gde ste pronasli ove male zivotinjice od tankog drveta? Prekrasne su. Hvala

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 18:00:33   
smeskicTB
gae, danas sam gledala komodicu bucko. svidja mi se jako u natur boji..cak vise oblikom nego bambino. uzela bih bez kadice. da li se secas da li ide uz kodmocu meka podloga, kao i kod bambino komoda?

(odgovor članu veronica franco)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 18:08:23   
Anoniman
Podloga se kupuje odvojeno. Ono što moram da te upozorim da u natur boji postoji mala razlika u nijansi između krevetića i komode jer je jedno od punog drveta a drugo od pločastih materijala. Zato smo mi uzeli u beloj boji da sve bude identično, jer nam je dečija sobica minijaturna pa sve tako načičkano bi mnoooogooo odskakalo...

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 18:13:54   
smeskicTB
da li bas odskace? zapravo mi cemo dobiti dva kreveca. jedan cemo za pocetak koristiti, pa cemo kasnije odvojiti bebice..
i taj koji cemo odmah koristiti je natur bambino..pa bih trebala uporediti te dve natur nijanse, hm..user posted image

jeste li vi sa kadicom ili bez uzeli?

i da li je velicina standardna, kao i bambino i da li podlogica koja se svuda prodaje normalno stane na komodu?


< Poruku je uredio smeskicTB -- 8.12.2011 18:15:06 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 19:13:44   
Anoniman
Standardna je veličina, pa možeš da biraš podlogicu. Mislim da ne odudara mnogo, ali najbolje je videti uživo.

Mi smo uzeli sa kadicom jer je razlika bila beznačajna (500 dinara) pa uvek mogu sama da je izvadim. Posebno što kad kupuješ bez kadice taj prostor za kadicu nije adaptiran pa ga ne možeš adekvatno ni iskoristiti (posebno ako, kao ja, uzmeš komodu sa fijokama). Tako da smo mi brzo penzionisali kadicu i sad mi u njoj stoje neke stvari koje ne vadim svaki čas i to mi mnogo znači u ovako skučenom prostoru.

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 172
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 19:35:49   
smeskicTB
jaoc, gea a ja bas mislila da je taj prostor adaptiran..i zato nisam htela kadicu..

mislila sam da uzmem model koji gore ima vratanca, pa dole fioke..

hvalalaa ti punoooo!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 19:59:49   
Anoniman
Ne, i kod Bucka i kod Bambina samo izvade kadicu i to je to, a to možeš i sama, ili možeš da je ne vadiš i da u njoj držiš stvari...I sa vratancima je bolje da imaš kadicu, jer kad naređaš u nedogled da popuniš taj prostor ono dole postane nepristupačno...

(odgovor članu smeskicTB)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Nameštaj za dečije sobice
8.12.2011 21:50:02   
smeskicTB
gea, bas cu zagledati  kod snaje i brata, da steknem bolju predstavu;)
hvala ti punoo! i mi imamo manjak prostora..sigurno jos godinu dana!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.
Regenerativna medicina i matične ćelije
Matične ćelije su osnovne ćelije ljudskog organizma, od kojih tokom razvoja nastaju sva tkiva i organi (neuroni, kosti, ...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here