|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nameštaj za dečije sobice
21.12.2011 19:41:34   
smeskicTB
maslacckic predivnooo! bas za slatku devojcicu!user posted image

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 14:33:43   
Sesilija 83
Jao zenice na sajtu encimenci sam nasla prelepe krevetce i komode ali nema ceneuser posted image
Da li je neko mozda svracao do njih pa se seca otprilike jel je povoljno ilideru kozu??

(odgovor članu smeskicTB)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 15:18:52   
Anoniman
Deru, ni posteljinu  bar komplet nemaš ispod 18-20 000

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 203
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 15:37:05   
mama kukunka
Maslackic, super vam je posteljinica i krevetac..
Svidja mi se onaj transformers krevetac bas..
Gae, da  ti se nije omakla jedna nulica? Pa jel to posteljina sa Svarovski kristalima? Neko je o njoj pisao



< Poruku je uredio mama kukunka -- 22.12.2011 15:38:16 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 15:41:54   
Sesilija 83
ja cu za 20,000 da kupim ikrevetac i komodu, pa jel im je zlatna
user posted image e svasta bas su me razocarali

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 16:13:20   
Anoniman
Ništa i se nije omaklo, na žalost. Mal se nisam porodila kad sam ušla da gledam nameštaj i posteljine i videla cene... Evo primera:

KLIK
Ova košta 18002 dinara. Volela bih da znam gde nađoše ova 2 na ovu cifru. A ima i skupljih, dosta skupljih...

Evo i ormarić za 85490

KLIK

i pripadajuća komoda za 54502

KLIK

Pa ko ima nek izvoli...

< Poruku je uredio gae_gr -- 22.12.2011 16:17:40 >

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 20:39:49   
AndreaK
jeste strasno.... sreca u moj namestaj iz devojackih dana, odlicno se uklopio u deciju sobu...ps. ne mislim na krevetac. Skrpili smo se nekako user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 20:59:00   
maslackic

IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Maslackic, super vam je posteljinica i krevetac..
Svidja mi se onaj transformers krevetac bas..
Gae, da  ti se nije omakla jedna nulica? Pa jel to posteljina sa Svarovski kristalima? Neko je o njoj pisao




hihi, ja sam pisala o swarovski kristalima na posteljini ali takva posteljinica kosta od 250 do 400e user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Nameštaj za dečije sobice
22.12.2011 21:21:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maslackic


IZVORNA PORUKA: mama kukunka

Maslackic, super vam je posteljinica i krevetac..
Svidja mi se onaj transformers krevetac bas..
Gae, da  ti se nije omakla jedna nulica? Pa jel to posteljina sa Svarovski kristalima? Neko je o njoj pisao




hihi, ja sam pisala o swarovski kristalima na posteljini ali takva posteljinica kosta od 250 do 400e user posted image


Imaš u Encimenciju za 250-400 eura i bez kristala... user posted image

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.12.2011 10:39:36   
Sesilija 83
bas me interesuje ko ce da im kupi onu komodu od 80,000??
mada ima naroda koji neznaju sta ce sa parama pa eto ...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.12.2011 10:45:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Sesilija 83

bas me interesuje ko ce da im kupi onu komodu od 80,000??
mada ima naroda koji neznaju sta ce sa parama pa eto ...user posted image


Imaš u Ušću i krevetac za 120 000, bar je bio kad sam ja gledala nameštaj... Ma kolika kriza bila, izađi na ulicu i vidi kakva se kolica voze, Stoke na svakom ćošku, i ovaj nameštaj ne drži radnja zato što se ne prodaje, očigledno imaju dovoljno klijentele...

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.12.2011 10:56:08   
Sesilija 83
Upravu si gaer,ali mene to nervira mislim sta taj krevetac ima u sebi kad toliko vredi.... no dobro cutimo i trpimo....

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.12.2011 11:06:43   
maslackic
ma samo da smo imali posebnu sobu ca kozicu, dobila bi ona komplet Xylon namestaj, krevetac 30 000 , komoda 25 000...a napravis kakav god hoces...imaju divne patelne boje...user posted image

_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Nameštaj za dečije sobice
23.12.2011 11:16:13   
Anoniman
Gledali i mi xylon, al nije kvalitetan koliko je lep. Iverica na nekim delovima neobrađena i kruni se user posted image tako da bez obzira na divan dizajn ne vredi tih para...

(odgovor članu maslackic)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Nameštaj za dečije sobice
14.1.2012 10:35:57   
Mama 78
Evo ja sam pobedila,uzeli smo krevetac od starije cerkice prefarbali ga jer je bio beo i kupili novu posteljinicu.Bez suvisnih izdataka,jer pitanje je da li ce da spava u njemu.user posted image I to izgleda ovakouser posted image

< Poruku je uredio Mama 78 -- 14.1.2012 10:37:55 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 17:47:50   
Anoniman
Mi smo dodali stikere:

user posted image

user posted image

user posted image

A okačili smo i čiviluk i napravili našu prvu policu za knjige:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Mama 78)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 19:20:23   
Ana RR
Jao Gae, gde ste kupili stikere? Videla sam ih u jednom časopisu i mnogo su mi se dopali user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 19:45:51   
Anoniman
Kod Kineza za 150 dinara. A identični su u mr Bricolage po 1500.

Ovo drvo smo stavili u dnevnu:

user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 19:46:57   
Anoniman
Sve mi se dopada gg user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 219
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 21:26:01   
Ana RR
I mi smo naše kupili kod kineza, iste takve sam našla na nekom sajtu za 10 puta više para. Nego, ovakve kao tvoje nisam videla.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 21:31:08   
New Mom

IZVORNA PORUKA: gae_gr

Gledali i mi xylon, al nije kvalitetan koliko je lep. Iverica na nekim delovima neobrađena i kruni se user posted image tako da bez obzira na divan dizajn ne vredi tih para...

Ne znam, KL ima njihovu sobu (krevetić, ormar, komoda) i za sada se pokazao sjajan! Uopšte ne žalim pare. Rastavljali smo ga do sada 3 puta zarad selidbi, sve šljaka bez greške.
Čak smo danas išli da poručimo novu sobu za nju kod njih isto - veliki krevet sada za veliku devojku (a staru sobu nasleđuje bata kad dođe).

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 21:49:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: gae_gr

Gledali i mi xylon, al nije kvalitetan koliko je lep. Iverica na nekim delovima neobrađena i kruni se user posted image tako da bez obzira na divan dizajn ne vredi tih para...

Ne znam, KL ima njihovu sobu (krevetić, ormar, komoda) i za sada se pokazao sjajan! Uopšte ne žalim pare. Rastavljali smo ga do sada 3 puta zarad selidbi, sve šljaka bez greške.
Čak smo danas išli da poručimo novu sobu za nju kod njih isto - veliki krevet sada za veliku devojku (a staru sobu nasleđuje bata kad dođe).


Drago mi je da je tako. Ja kad sam bila kod njih da gledam nameštaj za bebu, krevetac koji je bio izložen, kad je prodavačica spuštala i podizala stranicu okrunilo se pola. Možda je samo taj bio takav...

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Nameštaj za dečije sobice
16.1.2012 21:52:37   
New Mom
Mi smo bili valjda prvi koji su poručili u njihovom salonu ovde u NS, tada su još nameštali lokal, i sve je blistalo od toga koliko je bilo novo i sveže.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Nameštaj za dečije sobice
17.1.2012 0:23:04   
marijana22
Kod Kineza za 150 dinara. A identični su u mr Bricolage po 1500.


A gde  kod  kineza,  ja  sam  gledala  al nisam  nasla  ovako  lepe.

Pozzz

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Nameštaj za dečije sobice
17.1.2012 0:25:56   
Anoniman
 U nekoj kineskoj radnji na Karaburmi. Bili kod prijatelja u poseti, svidele nam se njihove ptičice, i kad smo krenuli kući svratim i kupim... Moja mama je viđala ove i u bliku 70.

(odgovor članu marijana22)
  Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Uobičajeni pregledi i analize u trudnoći
Pred vama je spisak svih uobičajenih pregleda i analiza koje se rade u trudnoći i približni period kada se oni rade.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here