|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: UGG cizme
18.2.2012 13:15:09   
Sanchy
Moja snaja ih je platila 250 e preko nekog sajta cini mi se australijskog su narucili ...po Bgd kopija ima svuda i za mnogo manje para ,licno mi se uopste ne svidjaju,a tek sto ih ceo grad nosi bzv....

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: UGG cizme
18.2.2012 15:25:01   
mama kukunka
ok, sorry..nisam to tako dozivela :)..tj nije mi bila namera da ih reklamiram

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 102
   [Obrisana poruka]
22.2.2012 9:56:04   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu mama kukunka)
  Direktna veza do poruke: 103
   RE: UGG cizme
22.2.2012 10:38:31   
branki*
meni isto malo bzv sto ih svi imaju,ali stvarno mi deluju udobno i prakticno,idu uz skoro svaku dnevnu kombinaciju,pogotovu kad si sa detetom napolju.razmisljam se.u svakom slucaju,ne bih davala nesto puno para za njih,uzela bih neke obicne.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: UGG cizme
22.2.2012 10:45:13   
nink
I ja imam i crne i sive..I prezadovoljna sam ,obozavam da ih nosim..Jedino morate da vodite racuna kada je kisa,mokro i sl..I da mogu uz dosta kombinacija da se noseuser posted image user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: UGG cizme
22.2.2012 10:47:20   
daca77
Joj...ja ne volim ove cizme...cinjenica je da zbog prirode posla provodim veci deo dana u stiklama i elegantnijoj obuci, ali one su nesto ...user posted image

(odgovor članu nink)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: UGG cizme
25.2.2012 11:15:16   
Jole84
Ja ih obožavam,slatko sam ih iznosila user posted image user posted image
Sad planiram da kupim druge,naravno nikako po vlažnom vremenu user posted image

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: UGG cizme
1.3.2012 17:35:49   
Victoria
Ja ih obozavaaaaam ,imala sam ih jos kada ih u Srbiji skoro niko nije nosio i znam da su me na fax-u svi gledali cudno haha tada sam ih kupila u Skecersu kamel boje...Do dana danasnjeg imam ih setoro i kao svugde idem kolima ni jedne nisu ofucane,jedne sam zapravo bacila -tigraste jer su bile stare i izgledale su iznoseno ...Neki dan sam bas narucila kopiju UGG kog nekog show rooma i mogu vam reci da su super za cenu koju sam ih platila na snizenju ,tvrd djon dobri savovi nisu lepljeni...a i tople su ,tako da sad sa njima imam 6 pari i naprsto ih obozavam <3

_____________________________

Nema na svetu ružnih žena. Postoje samo žene koje ne znaju da bi sa malo truda mogle da budu lepe...
Dior

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: UGG cizme
21.7.2012 19:39:37   
mlada_mama
kod nas u BL kod kineza 17KM, ili ti 8E user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Victoria)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: UGG cizme
21.7.2012 19:45:12   
marince1

IZVORNA PORUKA: mlada_mama

kod nas u BL kod kineza 17KM, ili ti 8E user posted image user posted image user posted image



To je sigurno letnja cena user posted image user posted image

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: UGG cizme
21.7.2012 19:46:49   
mlada_mama
ma kakav, ja ih kupila pred novu godinu user posted image i to gumeni dzon, ma kinezi su zakon user posted image

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: UGG cizme
14.3.2013 1:30:14   
Figaro88
Ja sam ove zime kupila kozne,super su,ne propustaju,tople su bas...Imacu ih i za sledecu zimu,nadam se da ce i tad biti inuser posted image

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu mlada_mama)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: UGG cizme
14.3.2013 12:42:11   
nata11
Ja sam imala crne od kineza koje su naravno od kartona i propustaju, platila sam ih 3 Evra. A imam i kopiju neku koju sam nasla za 45 Eura nisu lose, gumen djon ali mi je nekako zadnji deo oko djona na peti propao kao da se od ciscenja vodom skupio i zguzvao. Sve u svemu preudobne i pretople.

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: UGG cizme
14.3.2013 14:30:10   
viking
Toliko su postale popularne da su prosto odbojne. Mada su dobre, lepe i kvalitetne, ali samo što ih na glavu ne stave.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: UGG cizme
14.3.2013 15:50:42   
Lu
E ja sam kupila originalne ali polovne (7 eura) u baš dobrom stanju, iako na izgled nisu nešto bar meni ali eto griju dobro skroz su postavljene vunom iznutra i imaju gumeni đon.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: UGG cizme
10.6.2013 22:32:23   
Maraj
meni samo nisu jasne devojcice koje kodaju rahiticno po gradu u kopijama ovih cizmi, da l je moguce da ne vide kako im stoje

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:18:57   
Anck Su Nmaun
Ove Ugg cisme me ni malo nisu privlacime, cak su mi bile bzvz, ali sam onda videla ove i zaljubila sam se... nalsa sam ih za od 3300 do 15000...user posted image

Krzno me uvek privuce user posted image
user posted image

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 22.12.2013 19:19:30 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:24:06   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
nalsa sam ih za od 3300 do 15000...user posted image

Samo? Gde?
Ja sam pre par godina kupila jedne u Londonu i bile su oko 120 funti, a prošle godine mi doneli iz Beča, mislim oko 160evra da sam platila.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:33:42   
Ivanka 75
Jaooo ja nikako da nadjem neke kije mi odgovaraju, imam nezgodno stopalo a one nemaju bas neku jaku potporu za stopalo, probala sam i original, bas se resila da dam 150€, a one mi na peti beze, tj peta mi se podize iz cizme pri hodanju, mnogo mi je tesko bilo kakvu obucu da nadjem.
A tako ih zelim godinamaaa, ali ih mija stopala ne zele user posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:35:12   
New Mom
Ivanka, moje su broj manje od svih drugih čizmi. Možda je u tome štos sa kalupom.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:38:34   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: New Mom


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun
nalsa sam ih za od 3300 do 15000...user posted image

Samo? Gde?
.

Ijaooo kakav post gore napisah... slova mi se posvadjala user posted image

NM, Na netu,kupindo- kupoholicarke, nisam imlala vremena da trazim po gradu. Ali kontam da su ove od 3 000 neka kopija, jer vidim da su paprene originali , a ove od 15 000 mooozda originaluser posted image

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:43:01   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: New Mom

Ivanka, moje su broj manje od svih drugih čizmi. Možda je u tome štos sa kalupom.

Ma moje stopalo ne podnosi skroz ravnu obucu, u tome je stos, mnogo mi podignut unutrasnji deo.
Drugarica kupila original u Portugaliji prosle godine ja reko ajd da probam, mozda je kvalitet problem, jok, i one idu zamnom kao klompe user posted image
Sta da vam kazem, ja ako hocu dobru obucu mora da bude italijanski model (min 10000) ili mi noge otpadnu od umora, sve drugo mi neudobno i siroko.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:51:00   
tijatija
Ja ove cizme nemam niti su me ikad privlacile pogotovo sad kad vidim da ih nose od 0-100 godina ( retko ko ih nema, a ta retka sam ja user posted image Pogotovo one sa puno krzna izgledaju mi kao da ih je neka zivotinja napala user posted image Naj starija cerka je imala , dobila na poklon kopiju, dva puta u dva meseca su bile na lepljenje i pravac smece

(odgovor članu mama kukunka)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: UGG cizme
22.12.2013 19:56:49   
isidora88
koliko ja znam kod nas ispod 20.000 nema da se kupe te cizme, jedne sam videla, sa nekom masnicom ali su 33000. ja te pare ne bih dala ni u ludilu za cizme, pogotovo sto je razlika izmedju kopije i originala jedva primetna.
ja sam vise za varijantu nike, puma, adidas,ugg cizme nikad necu kupiti, izgledala bih kao jetiuser posted image

< Poruku je uredio isidora88 -- 22.12.2013 20:00:01 >


_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: UGG cizme
22.12.2013 20:00:13   
doktorkakristal
Ja svake godine kupim po jedne ,kopiju naravno,prezadovoljna sam meni su one spas ,lako se uklapaju ,tople su sto je meni najbitnije,e sad ja kao i ASN obozavam krzno pa imam i te koje su kao jeti user posted image

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...
Kupaći kostimi za trudnice
photo
Dugo toplo leto je pred nama, i eto vam razloga da idete na plažu i pokažete vaš stomak u jednom od ovih prelepih modela...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here