|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:28:16   
jovicaa
ako imas taj stav bebilina, zasto onda ti ne zivis u srbiji i ne menjas stvari?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:29:44   
isidora88
ne zivi u srbiji ali vidim na temi da ide kod dr u nisuuser posted image
ko tu koga laze

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:32:14   
Bebilina

IZVORNA PORUKA: isidora88

mani me tvog pametovanja i sta je tragicnouser posted image
neko bi te odmah provalio ko si ako kazes gde je ta tvoja savrsena drzava gde je sve super,ma daj molim te.
cinjenica je da je ovde previse razmazenih,onaj ko misli da je porodjaj lepsi kad se po.eres po detetu i da dole ima sumu umesto uredno obrijanih genitalija ni ne treba da ima dete nego psa i macku pa onda necete prolaziti horor kao sto je klistir i brijanje,aj u zdravlje sad,nemam zivaca vise da citam ove vase gluposti,cast izuzecima

Razmazene (ali po cijim kriterijumima?) mozda i jesmo, ali pa sta? user posted image Jel to zaista razlog da ti sebi dizes pritisak i prosipas nervozu po temi? Zaista ne vidim da je iko ovakvo tvoje ponasanje isprovocirao i nije mu mesto ovde. Ima mislim tema za istresanje negativne energije...

P.S. Jel imamo moderatore koji reaguju u ovakvim situacijama? Ana RR? user posted image


_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:34:29   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: isidora88

mani me tvog pametovanja i sta je tragicnouser posted image
neko bi te odmah provalio ko si ako kazes gde je ta tvoja savrsena drzava gde je sve super,ma daj molim te.
cinjenica je da je ovde previse razmazenih,onaj ko misli da je porodjaj lepsi kad se po.eres po detetu i da dole ima sumu umesto uredno obrijanih genitalija ni ne treba da ima dete nego psa i macku pa onda necete prolaziti horor kao sto je klistir i brijanje,aj u zdravlje sad,nemam zivaca vise da citam ove vase gluposti,cast izuzecima


Isidora, stvar obrijanih genitalija treba da bude stvar izbora. Imaš zemlje u svetu gde se neguje prirodan izgled, pa se žene ni ne briju ispod pazuha. E, sad, to što je to tebi gadno, je upravo - stvar izbora.
A tvoj komentar o tome ko treba da ima decu, a ko ne, i da to zavisi od toga da li ima obrijane genitalije je stvarno... blago nenormalno.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:49:36   
vukosava

IZVORNA PORUKA: ana77

Jeste, mi smo skloni da pljujemo po nasem zdravstvu ali ipak ima u njemu puno pozitivnih i pored svih negativnih procedura kojima smo razocarani na svakom koraku!!!



Jeste. Meni su zivot spasli a da knjizicu overenu nisam imala. Mama dosla ujutru donela a mene operisali u 21h (slepo crevo).

Najveca prednost - drzavno - rade samo sto mora i sto je neophodno. Ne gledaju da zarade na tebi.

Da prevedem - ja kad sam bila na porodjaju radili su SVE STO BI MOGLI DA MI NAPLATE. Imala sam utisak da me ne salju na CR odmah (nisu ni merili bebu pored ociglednom muza pored mene od 194 cm) da bi se sve iskomplikovalo i da bi obe zavrsile na opreaciji i na intenzivnoj. Porodjaj mi je bio isti kao u dokumentarnom kritickom filmu "Pregnant in America" gde su pricali o industriji porodjaja koja samo zna za indukciju, epidural i velike procente CR a da idu sto dalje od prirode jer je skuplje, tj. njima veca zarada sto naprave od toga sto vecu situaciju koja se posmatra kao nesto za bolnicu a ne prirodna stvar. Nema ovde babica. Sve oblecu oko tebe medicinske sestre koje imaju fakultete, nema ovde nikog sa srednjoskolskim obrazovanjem u bolnici. Koristi se nabudzena oprema, smestaj je kao u hotelskoj sobi (najnabudzenijoj) ali sustina je da si ti tu da ti uzmu pare (ok i da ti pomognu naravno ali usput da te to sto vise kosta). A cene rastegljive zavisi ko si...

(odgovor članu ana77)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:56:47   
NadaR
Zenee , sta vam je ??
Iskulirajte malo . Nemojte da zakljucavamo i ovu temu , pliz . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 13:57:01   
vukosava

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Isidora, stvar obrijanih genitalija treba da bude stvar izbora. Imaš zemlje u svetu gde se neguje prirodan izgled, pa se žene ni ne briju ispod pazuha. E, sad, to što je to tebi gadno, je upravo - stvar izbora.
A tvoj komentar o tome ko treba da ima decu, a ko ne, i da to zavisi od toga da li ima obrijane genitalije je stvarno... blago nenormalno.



Ma ja mislim da nije to bas do toga nego do higijene. Imas svoj privatni WC pa mozes da se tusiras i pre porodjaja i odmah posle. A rasiri se ta mindza dovoljno da ne idu te dlake preko bebe a ni beba nije bas da nije dlakava. A posto ima klima, ne znoji se toliko. I sjati ti se njih vise oko tebe i same te brisu i menjaju ti uloske. Mene bilo blam svaki put ali sestre dodju dole nesto zavise pod casrsav, obrisu, stave ti novi ulozak nakon porodjaja... Naravno i carsafi se menjaju non stop. Porodis se na jednom mestu, prebace te posle na krevet porketni i odvezu u drugu sobu... Spavacice ti isto non stop menjaju cim se jedna pokvasi.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 14:29:20   
Snelle
Ja sam na porodjaj otišla skoro potpuno izdepilirana (moja kozmetičarka nije htela potpuno da me izdepilira, neki njen lični stav), ono što je ostalo je sredio mm, ali očigledno nije sve dobro odradio pošto su i u porodilištu odradili dva-tri poteza. I brijač nije bio tup, ali tamo gde sam se ja porodila je mnogo toga bilo na zavidnom nivou, tako da se ja klistira praktično ni ne sećam, tj ne sećam se da mi je bilo neprijatno ili bilo šta slično. Sve u svemu, nije to ništa strašno, pa ni sam porođaj, ako su sestre i doktori ljubazni, i ako imaju razumevanja za trudnicu. 

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 14:57:27   
jovicaa
najbitnije je da je osoblje pristojno i ljubazno, onda sve ide lakse.... kao sto kaze snelle

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 19:11:04   
minavb
I, jel se brijate ili depilirate u trudnoci?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 19:46:46   
Lu
Ja sam obojeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:14:07   
minavb
Sta ti je vise odgovaralo, mislim, kako si se prijatnije osecala? user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:17:51   
Lu
Pa inače tako sam radila prije, za vrijeme trudnoće i poslije.
Znači, intimne dijelove depiliram kremom jer mi poslije brijača rastu oštre dlakice i izazivaju crvene bubuljice, poslije kreme koža mi je glatka a dlačice neprimjetno izrastuuser posted image
Noge brijem jer mi je brže i na njima nemam ovaj problem, kao i pod pazuhom.
Epilator ne koristim zbog boli.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:24:26   
Anoniman
Ja sve brijem jer mi koža jako loše reaguje na depilaciju, pojave mi se gnojne rane user posted image . Zavidim ženama koje se depiliraju...

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 314
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:27:45   
Lu
E pa Gae ja zavidim tebiuser posted image
Mislim, ako ti brijač ne izaziva iritaciju to je mnogo brže i jednostavnije.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:35:24   
minavb
Ja nikad depil kremu nisam koristila. Iskreno, plasim se te hemije po kozi. Epilator mi je suuuper, a u trudnoci me nekako i manje bolelo, skoro uopste i nije.
Brijanje inace mrzim. Danas se obrijas a sutra vec bockas i sve te svrbi. Joj!

< Poruku je uredio minavb -- 24.5.2012 20:36:23 >


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:38:02   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Lu RR

E pa Gae ja zavidim tebiuser posted image
Mislim, ako ti brijač ne izaziva iritaciju to je mnogo brže i jednostavnije.


Iskreno, meni je depilacija mnogo jednostavnija. Idem jednom u mesec i po dana, izdepiliram (noge) i mirna sam. Smorilo bi me da brijem noge na par dana, ali eto, to je moje mišljenje. A intimne delove i pazuh brijem, jer me tu strah od depilacije, ništa drugo, samo strah od bola iako me depilacija nogu nikada nije bolela i oduvek se depiliramuser posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:39:40   
Anoniman
Brijanje je smor jer moraš svaki čas. Depil kremu sam jednom proba,a i čim je krenulo da smrdi i peče isprala više joj ne prilazim. Volela bih da mogu da se depiliram da ne moram svaki čas da se brijem, al kad ne može ne može... Šta da se radi...

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 318
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:42:11   
Lu
Sto žena - sto načina uređivanja gospođeuser posted image
U svakom slučaju, u trudnoći sam vodila računa o njoj isto kao i prije i poslije, znači ništa nisam mjenjalauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:45:49   
minavb
Amin!user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 20:47:35   
Anoniman
O ja jesam - posle. Trebalo mi je 2 i po meseca možda i malo više da se usudim da joj priđem brijačem. user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 321
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 22:28:03   
pandina

IZVORNA PORUKA: minavb
u trudnoci me nekako i manje bolelo, skoro uopste i nije.
Brijanje inace mrzim.


Isti slucaj. samo nisam imala hrabrosti da user posted image depiliram u trudnoci. Sad vise nemam user posted image nego kaktus.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 23:05:39   
isidora88
oduvek brijanje,depilaciju jednom probala i bolelo je jako tako da sam batalilauser posted image
epilator sam uzela jednom od sestre i nisam smela,nije to za meneuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
24.5.2012 23:44:46   
jovicaa
ja se brijem, posto se i inace kad sam netrudnauser posted image brijem.. ranije sam se depilirala, a poslednjih par godina mi raste svaka treca dlaka na nogama, tako da mi nije problem da se brijem. a kraj inkubatora isto brijem, ne urastaju mi dlake, mozda jedna, dve ukupno, tako da mi to ne predstavlja problem.. mislim da ako bih krenula sa depilatorom na medjunozje, ne bi ni morali da mi rade klistrir, zato sto bih sama to odradila od strahauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 24.5.2012 23:45:32 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Brijanje/depilacija u trudnoći
25.5.2012 0:06:14   
madre
od kada sam probala toplu depilaciju samo nju upraznjavamuser posted image


< Poruku je uredio madre -- 25.5.2012 0:07:50 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here