|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ekspertni UZ
9.3.2012 23:32:08   
Valerie
ja cu biti dan pred pocetak 22.ned. rekli su mi u genetskom savetovalistu da odmah zakazem, ocigledno je guzva user posted image . znaci ako bude Zaric da pitam na vreme dok jos moze da rotira ekran user posted image

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Ekspertni UZ
10.3.2012 1:06:27   
Bebilina
Moj prvi ekspertski je bio sa 12ned, a sledeci je sa 20+6. Oba su od po 45min i sonografer sve sto je dostupno na oba proverava- organe, kosti, duzine, velicine... Jedva cekam sledeci! user posted image

_____________________________

You give them life, they give you more to live for...

(odgovor članu pandina)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Ekspertni UZ
5.7.2012 18:54:12   
Anoniman
Molba novosađankama:

U KOJIM PRIVATNIM KLINIKAMA RADI dr. BELOPAVLOVIĆ???

U Suboticu neće dolaziti ceo avgust, a to mi je tačno period za obavljanje ekspertnog...

(odgovor članu Bebilina)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Ekspertni UZ
5.7.2012 19:13:03   
isidora88
visnjevac,todorovic i gog,za tu znam da je radio kad sam bila trudna pa pozovi njihuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Ekspertni UZ
5.7.2012 19:16:18   
Anoniman
Hvala!!! Proveriću ih user posted image

(odgovor članu isidora88)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: Ekspertni UZ
5.7.2012 19:23:25   
Maya21
Meni je radio u FEMINI pre vise od 3god

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Ekspertni UZ
18.7.2012 17:02:44   
adulence
zenskice do kada najkasnije treba da se uradi drugi ekspertni uz,do koje nedelje...

(odgovor članu Maya21)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Ekspertni UZ
18.7.2012 17:28:37   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: adulence

zenskice do kada najkasnije treba da se uradi drugi ekspertni uz,do koje nedelje...


Meni je za npr. dr. Belopavlovića savetovano da se javim između 23-26 nedelje i bolje kasnije bliže 26-toj jer su organi i žlezde bolje formirani i samim tim uočljiviji i lakši za merenje...tako doktor voleuser posted image
Za drugog lekara su mi rekli da prima i od 22 nedelje, a npr. moja sestra je išla u NS privatno, tamo su je primili u 20 nedelja + koji dan...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Ekspertni UZ
19.7.2012 8:54:08   
Zemunka85
Ja sam radila u 21. nedelji. Tamo gde sam ja radila, drugi se radi od 20-24. Koliko vidim po izvestaju, samo za nesto pise "nije jos uvek moguce sagledati", ostalo je lepo objasnjeno. Nista ne kapiram, ali sve je OK :D

(odgovor članu red3lilu)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Ekspertni UZ
19.7.2012 9:11:13   
Anoniman
red i ja sam zakazala za 22+6 kod Belopavlovića (ako ne ode na godišnji). Iskreno, sad već sa nestrpljenjem čekam user posted image

(odgovor članu Zemunka85)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 13:09:20   
mufika
Isla sam i ja kod dr. Stojica u 21. nedelji jer su mi njega preporucili, ali sam bila razocarana posle pregleda. Jedva je trajao 10tak minuta, sve je bilo na brzinu, ja sam ocekivala bar pola sata natanane za te pare. Kakva su vasa iskustva?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 13:51:20   
2002m
u cetvrtak sam imala ekspertni kod prof.Stojica 21 nedelja i u 14 sam isto isla kod njega
ja sam prezadovoljna,detaljan je sto se tice svih organa i najstrucniji sto se tice anomalija.....imam poverenja u njega i imacu jos jedan ekspertni kod njega.
On svake 2 nedelje dolazi kod mog ginek. u Zrenjaninu i radi samo ekspertne uz.

(odgovor članu mufika)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 17:10:27   
dAKi89
Mufika, izgleda da Stojic ne voli suboticanke hehe.
Ja sam se jaaako razocarala posle njegovog pregleda. Trajao je 5 min, on je sve toliko zbrzao da nisam znala gde se nalazim, jer boze moj, bila sam zadnji pacijent za taj dan, pa je sigurno zurio kuci... Platili smo dobre pare za taj UZ, koji je trebao biti 4d, i trebali smo da dobijemo slike i snimak, ali on je odradio 2d, bez snimka a sliku sam takvu dobila da sam se uplasila sopstvene bebe!
Ne zelim ni da se secam koliko sam bila besna posle tog pregleda... Jedino sto me sprecilo da trazim pare nazad je to sto je sa bebicom bilo sve u redu, a to je na kraju najbitnije.
I poucena iskustvom, vise nisam isla kod njega :)

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 17:44:10   
Anoniman
daki sve potpisujem za Stojića...

Sve navrat-nanos, slike gore od bilo koje sličice koju dobijem na običnom uz, snimak naravno nemam, ja uopšte nisam imala mogućnost da pratim pregled, jer mi je glava bila iza monitora, a mm je maltene ležao preko mene da bi kao video šta on pokazuje... Kaže on meni: ja tamo nisam ništa razaznao... user posted image Hvala Bogu, rezultati su bili uredni, ali po meni to što Stojić radi je obična krađa para!!! Za 6000 dobiješ jednu A4 stranu nekih rezultata koje on nema vremena da ti objasni, par katastrofalnih muljavih slika, bez snimka i skoro smaknutih gaća i zadignute majce napuštaš ordinaciju, jer si ušla u narednih pet minuta zakazanog termina user posted image user posted image
U ovoj trudnoći sam zakazala kod Belopavlovića, pa ću da podelim iskustvo nakon pregleda user posted image

(odgovor članu dAKi89)
  Direktna veza do poruke: 139
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 18:00:51   
New Mom

IZVORNA PORUKA: n i n a

U ovoj trudnoći sam zakazala kod Belopavlovića, pa ću da podelim iskustvo nakon pregleda user posted image

Dosta je ćutljiv (da to te ne obeshrabri) i nikako (ni pod razno!) nemoj da pitaš za pol!

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 18:01:58   
New Mom

IZVORNA PORUKA: n i n a

Molba novosađankama:

U KOJIM PRIVATNIM KLINIKAMA RADI dr. BELOPAVLOVIĆ???

U Suboticu neće dolaziti ceo avgust, a to mi je tačno period za obavljanje ekspertnog...

On ima sada svoju kod ZOV.


_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 19:11:59   
Anoniman
Hvala NM user posted image Ipak dolazi za SU 17.08. pa sam zakazala...

A reci mi je l' bar piše pol na papiru? Mislim, glupo mi... To je valjda moje pravo da želim ili ne želim da znam, i ponovo naglašavam-sve plaćamo!!!

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 19:21:37   
2002m
Nas je Stojic lepo docekao,pruzio nam ruku,popricao sa nama i obavio detaljan uz.Pitao nas dal zelimo cd i slike ali je rekao da bas i nisu lepe posto je gledao bebine organe.
Nama je bilo vazno samo da je bebica ok a slike i cd nisu,to smo mu i rekliuser posted image i nije nam stampao slike.
Zato za svu medalju kod svog redovnog ginekologa biram slike i pozeuser posted image i gledam svoju bebicu.

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 19:25:02   
Anoniman
Nama nisu štampali fotografije (nisu nas ni pitali želimo li), a za CD sam morala JA lično da pitam da li ga dobijam, jer niko ništa nije pominjao... I na tom CD sve snimljene slike su obične brlje! Od snimka ni "s" user posted image

(odgovor članu 2002m)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Ekspertni UZ
4.8.2012 21:44:57   
New Mom

IZVORNA PORUKA: n i n a
A reci mi je l' bar piše pol na papiru? Mislim, glupo mi... To je valjda moje pravo da želim ili ne želim da znam, i ponovo naglašavam-sve plaćamo!!!

Ne! Meni nije sa KL u 39. nedelji sa Kaćom napisao šta je (a rađena bila AC i to je on radio).

Dok mi držao vežbe na jednu se izvikao (inače ne radi to, bar nisam čula i videla) da je bitno da je dete zdravo, a ne kog je pola.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Ekspertni UZ
5.8.2012 8:32:34   
Anoniman
E baš da ga vidim da se izdere na mene pred mm!!! Naravno da mi je bitno da beba bude zdrava, da mi je sa posteljicom sve ok, i da se cista povukla, ali smatram da u pregled unutrašnjih organa spada i pregled polnih organa i da to isto treba navesti na nalazu... I još moj dr sarađuje sa njim i stalno pominje kako će mi on potvrditi pol user posted image
Hvala na savetima, ja ću na kraju pregleda ipak da probam, a ako drekne, majku mu, pa ni meni mačka nije pojela jezik, dreknuću nazad! user posted image

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Ekspertni UZ
5.8.2012 9:01:20   
dAKi89

IZVORNA PORUKA: n i n a
, ja ću na kraju pregleda ipak da probam, a ako drekne, majku mu, pa ni meni mačka nije pojela jezik, dreknuću nazad! user posted image

Naravno nina, samo napred! Ih da vidim kako bi meni dreknuo!! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Ekspertni UZ
5.8.2012 13:13:06   
red3lilu
U prvoj trudnoći me je genetičarka uputila usmeno i na nekom papirićuuser posted image da idem kod dr. Stojića na ekspertski u MegaLab...Pošto nisam imala nameru pre 4 godine da dajem 6000,00 za tako nešto i još uslovljena kod koga i gde...lepo sam rekla mojoj tadašnjoj gin. da nemam para i ona me je na osnovu moje "problematike" uputila da to uradim o trošku države u Novom Sadu gde sam se po prvi put srela sa dr. Belopavlovićem... Pregled Uz je trajao satićak vremena, sve je lepo pogledao... pitala sam ga tada za pol i dobila sam odgovor: nemoj da te to previše opterećuje, samo nek je ON živ i zdravuser posted image

U ovoj trudnoći moja dijagnoza više nije na spisku koji pokriva osiguranje, a hvala Bogu i mi smo uznapredovali pa sam mogla da priuštim ekspertski... lepo je čovek 45 min pregledavao sve do tančina... obrtao, prevrtao, 10 puta pregledao jedno te isto (sestrica se već bila smorila user posted image )... pošto sam ga zamolila da izmeri i grlić, uradio je i to,.. na kraju sam ga pitala i za pol bebe, već je bio ugasio aparat (pošto sam bila poslednji pacijent)... Doktor je bez problema upalio aparat i pregledao ponovo i ustanovio user posted image ... to je prvi i jedini put da je naglas izgovoreno od strane lekara u ovoj trudnoći, jer se ova mala skriva ko špijun, i iskreno se nadam da nije pogrešio, jer ako jeste n i n a ićićeš na mesec na pregleduser posted image

(odgovor članu dAKi89)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Ekspertni UZ
5.8.2012 13:27:03   
Anoniman
Planiraš da ga lansiraš??? user posted image

Uf bre, ja nisam sigurna da mogu na leđima ležati 45-60minuta! user posted image Posle kratkog vremena ostanem bez daha i moram ležati na boku, no videćemo...

I reci mi molim te, uz ti je merio grlić? I ja bih ga zamolila isto, kao i da mi pogleda desni jajnik i da li se cista skroz povukla.

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Ekspertni UZ
5.8.2012 14:48:29   
red3lilu

IZVORNA PORUKA: n i n a

Planiraš da ga lansiraš??? user posted image

Uf bre, ja nisam sigurna da mogu na leđima ležati 45-60minuta! user posted image Posle kratkog vremena ostanem bez daha i moram ležati na boku, no videćemo...

I reci mi molim te, uz ti je merio grlić? I ja bih ga zamolila isto, kao i da mi pogleda desni jajnik i da li se cista skroz povukla.


Ma zamisli posle sveg onog što se prođe u toku porođaja, da mi pokažu bebu i kažu vaša Sara ima šurkauser posted image ... Lansiranje bi bila blaga rečuser posted image

Ja sam, iskreno, smutila da je "Zorica" (pošto je on imenom nazvao moju dr) zamolila da mi pogleda stanje grlića i da ga izmeri, ali za tu uslugu sam morala da skidam gaćke jer ga je merio vaginalno... Verovatno će ti izaći u susret ukoliko mu objasniš i zamoliš ga da ti i to učini... OK je doktor..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Dobijanje na težini po nedeljama trudnoće
Koliko je preporučljivo ugojiti se u trudnoći i zbog čega kilogrami tako naglo rastu?
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here