|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
1.6.2010 0:18:44   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: voljena

jel ti nije tesko da mi napises kako se koristi svinjska mast... PLEASE...
a jos ti je jednostavnije da umocis tampon u acetofilni yogurt i to isto tako nosis tokom spavanja..(u vagini,naravnouser posted image )

(odgovor članu voljena)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kandida
1.6.2010 0:20:14   
cipiripi
farmaceuti nisu za dzabe izmislili lekove...
svinjska mast i ostale budalastine...no comment...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kandida
1.6.2010 0:25:42   
lothroniell
UUU kandida- FUJ!!! Imala sam prvo crevno, pa vaginalno nikad je se otarasiti ali najvise su mi poogle vaginalete Canesten... Mada najbolje je kada vec dodje do kandidijaze smanjiti slatkise, jer su slatkisi i antibiotici jedna od najboljih podloga za razvoj kandide, i naravno posavetovati se sa ginekologom. user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kandida
1.6.2010 0:26:21   
anuksunamun
voljena imas sada tu dve premise pa proturi neku konkluziju,jal ces canestene i nistatine...jal prirodni lek...meni ni jedno ni drugo nije pomoglouser posted image user posted image user posted image pomaze samo izuzetno stroga dijeta

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kandida
1.6.2010 0:27:43   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: lothroniell

UUU kandida- FUJ!!! Imala sam prvo crevno, pa vaginalno nikad je se otarasiti ali najvise su mi poogle vaginalete Canesten... Mada najbolje je kada vec dodje do kandidijaze smanjiti slatkise, jer su slatkisi i antibiotici jedna od najboljih podloga za razvoj kandide, i naravno posavetovati se sa ginekologom. user posted image
meni kanesten nije pomogao...ali jeste detoksikacija...indijska na bazi maple sirupa

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kandida
1.6.2010 0:33:49   
Pipi duga carapa
kandida upste nije bezazlena i ne trba je olako prihvatiti,ja srecom nisam imala nekih velikih problema ,ali poznavala zenu koja na .zalos danas nije medju nama zahvaljujuci tom zlu.zato zene ne igrajte se doktora nego to zlo lecite jer me nervira zato sto ni doktori pa cak ni u trudnoci ne vode toliko racuna o ovoj gljivetiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kandida
1.6.2010 0:36:19   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

kandida upste nije bezazlena i ne trba je olako prihvatiti,ja srecom nisam imala nekih velikih problema ,ali poznavala zenu koja na .zalos danas nije medju nama zahvaljujuci tom zlu.zato zene ne igrajte se doktora nego to zlo lecite jer me nervira zato sto ni doktori pa cak ni u trudnoci ne vode toliko racuna o ovoj gljivetiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
daj nemoj zezati ?!sta je pazarila sistemsku kandidu....ja inace kada sam radila test na istu bila sam negativna...nego ja sad nesto sama od sebe tripujem da je to to

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kandida
1.6.2010 0:39:42   
cipiripi
Kandida je prvi pokazatelj hlamidije mikro i ureoplazme..onaj podmukli prikriveni pokazatelj..
A i vrapci na grani znaju sta ove tri stvari izazivaju...
Gljiva kao gljiva nije strasna..bitno je sta je u pozadini svega toga.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kandida
1.6.2010 0:40:25   
cipiripi
.. ne racunam kandidu koja se javi pri upotrebi antibiotika pa kad se narusi ph vagine..vec o kandidi koja je stalno tu, koju ne mozes da smaknes sa sebe..

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kandida
1.6.2010 0:41:24   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

kandida upste nije bezazlena i ne trba je olako prihvatiti,ja srecom nisam imala nekih velikih problema ,ali poznavala zenu koja na .zalos danas nije medju nama zahvaljujuci tom zlu.zato zene ne igrajte se doktora nego to zlo lecite jer me nervira zato sto ni doktori pa cak ni u trudnoci ne vode toliko racuna o ovoj gljivetiniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
daj nemoj zezati ?!sta je pazarila sistemsku kandidu....ja inace kada sam radila test na istu bila sam negativna...nego ja sad nesto sama od sebe tripujem da je to to
da na zalost ,zato zajebuser posted image masti i ostala suser posted image nago kod doktora.I Anuk ne budali ti si hvala Bogu jedna zdrava zena koja ce nas ubrzo da obradujeuser posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kandida
1.6.2010 0:44:59   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: cipiripi

.. ne racunam kandidu koja se javi pri upotrebi antibiotika pa kad se narusi ph vagine..vec o kandidi koja je stalno tu, koju ne mozes da smaknes sa sebe..
cipi od antibiotika i bebice dobiju u grlu,ali sa nistatinom sirupom to nestane,ali sistematska kandida je zlo jer je onda imas u celom organizmu,pu pu

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kandida
1.6.2010 0:48:32   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: cipiripi

.. ne racunam kandidu koja se javi pri upotrebi antibiotika pa kad se narusi ph vagine..vec o kandidi koja je stalno tu, koju ne mozes da smaknes sa sebe..
to je sistemska ...koja se uvukla u ceo organizam....znam da je to zesca napastuser posted image ja kada sam mislila da imam kandidu -imala sam vaginozu...ali kada sam dosla u kanadu-imala sam svrab dole jedno vreme..pa je vremenom prestalo...idem u julu kod dr ...pa cemo videti

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kandida
1.6.2010 0:50:55   
cipiripi
ovaj primer koji sam ja navela za vaginalnu kandidu...zna se sta moze da donese ako se ne leci...
a Anck..daleko je jul...
svaka tebi cast na opustenosti..
ali kad god imas nesto dole..ph se menja..spermici se ubijaju od te poremecene flore...pa ti vidi...


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kandida
1.6.2010 0:52:59   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: cipiripi

.. ne racunam kandidu koja se javi pri upotrebi antibiotika pa kad se narusi ph vagine..vec o kandidi koja je stalno tu, koju ne mozes da smaknes sa sebe..
to je sistemska ...koja se uvukla u ceo organizam....znam da je to zesca napastuser posted image ja kada sam mislila da imam kandidu -imala sam vaginozu...ali kada sam dosla u kanadu-imala sam svrab dole jedno vreme..pa je vremenom prestalo...idem u julu kod dr ...pa cemo videti
Ne tripuj nego muti i da vise odes iz crtica,mozes da svratis povremeno da das neki savet,a do tad da slusas zene trudnjace i da te ne boli glava ako su one prosle kroz to onda barem ne moramo miuser posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kandida
1.6.2010 0:53:10   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: cipiripi

ovaj primer koji sam ja navela za vaginalnu kandidu...zna se sta moze da donese ako se ne leci...
a Anck..daleko je jul...
svaka tebi cast na opustenosti..
ali kad god imas nesto dole..ph se menja..spermici se ubijaju od te poremecene flore...pa ti vidi...

to nije opustenost,nego ovde tako f-onise zakazivanje...ja sam bila po uput pre mesec dana...ovde je tako..a nisam trudna i nemam nikakve tegobe...tako da dva i po meseca je normalno da sacekas bilo kog dr specijalistu...

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kandida
1.6.2010 0:54:12   
cipiripi
zivela Srbija!

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kandida
1.6.2010 0:55:38   
anuksunamun
jbg ja imam pojacan sekret -prirodno...tako je kod mene...ja sam odmah nakon laparoskopije radila sve moguce testove ...i ispade "samo "pocetak vaginoze...uzela macmiror..i posle toga sam doselila u ca....

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kandida
1.6.2010 0:56:48   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: cipiripi

zivela Srbija!
iz tog ugla da zivela srbija ,a ovde dr specijalista ima 150 000 - 200 000 $godisnju platu....ima uglova raznih user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kandida
1.6.2010 0:58:49   
cipiripi
pa nek ima..ali da li bi te neki privatnik primio kao mene u 23h i operisao u 03.. ne bi.. user posted image
nebitno..odosmo u off...

user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kandida
1.6.2010 1:00:01   
anuksunamun
srbija do tokija user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kandida
1.6.2010 1:12:51   
anuksunamun

IZVORNA PORUKA: cipiripi

pa nek ima..ali da li bi te neki privatnik primio kao mene u 23h i operisao u 03.. ne bi.. user posted image
nebitno..odosmo u off...

user posted image

ne,ovde ljudi umiru ako su bolesni nocuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kandida
1.6.2010 1:37:07   
Pipi duga carapa
IZVORNA PORUKA: anuksunamun


IZVORNA PORUKA: cipiripi

pa nek ima..ali da li bi te neki privatnik primio kao mene u 23h i operisao u 03.. ne bi.. user posted image
nebitno..odosmo u off...

user posted image

ne,ovde ljudi umiru ako su bolesni nocuuser posted image user posted image user posted image user posted image
ne znam u ca ali u usa je katastrofa,sad jedan nas prijatelj mora da dodje,jer se usinuo tj ukljestio mu se nerv,napravili mu sto i jedan snimak pluca,kicme...mi mu poslali neke injekcije jer covek ima bolove,ali sta ne moze da nadje nigde spric i iglu,a ni jedan privatnik nece da da jer sta ako mu pozli pa ga on tuzi.....na kraju pronadju jednu nasu niksicanku,koja je ukrala spric iz bolnice radi kao medicinska sestra da mu da injekciju.Covek ne zali para da mu bude bolje,ali sistem je takav da ce kod fizijatra doci na red oko nove godine.SAD NIJE KANDIDA ZNAM DA JE OFF ALI JE ZDRAVSTVO.zato dzaba im njihovi aparati i ostala pomagala kad ipak su nasi ljudi nesto drugo,ma koliko bili naopaki u nekim stvarima oni imaju dusu

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kandida
1.6.2010 3:57:35   
anuksunamun
ne znam...Usa je skroz drugi sistem zdravstva-tacnije oni ga nemaju...ali ovde ako je hitan slucaj akosi daleko od grada po pacijenta idu helikopterom-i to spada u osnovno zdrav,osiguranje ...Kanada ima zdr,sistem kao i mi -to se zove sistem solidarnosti tj svako ima pravo na zdr zastitu,,,,btw ja sam radila u RZZOu N Sadu pa znam ponesto iz tog domena...U Usa moras debelo da platis zdrav.zastitu..ako nemas love-nemas ni sanse da se lecis....ovde ne POSTOJE privatne klinike sve je ravnopravno kao na Cubiuser posted image

(odgovor članu Pipi duga carapa)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kandida
2.6.2010 15:25:52   
voljena
ginekolog mi je na moru, moracu da koristim ovo sto si mi ti rekla...
a za dijetu-imam 55 kg, ako drzim dijetu jos vise cu smrsati, a ionako ne jedem puno...

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kandida
28.7.2010 15:31:50   
Anoniman
Jel imao neko iskustva sa kandidim ali u grlu? user posted image

(odgovor članu voljena)
  Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here