|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kandida
18.9.2015 15:58:48   
Rosita
Bila kod gastro i cula i trece misljenje o uzroku mojih tegoba, naravno razlicito od prethodna dva. Elem, dr kaze da je to postoperacioni sindrom koji pogadja malo ljudi, da je vezan za metabolizam zucnih soli i nadrazaj creva jer nemam zucnu kesu. Lekovi- probiotik, najbolje prolife suspenzija- jako skupa a nema je, creon- enzimi i riopan- za kiselinu valjda. Takodje, kod nas nema ali ima napolju lek holestamin- ne znam jos da li i kako ga naci. Nistatin po njoj nije dobar jer kad ubijamo kandidu buja neka druga posast u crevima. Kandidi se nije mnogo posvetila. I tako...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 826
   RE: Kandida
19.9.2015 10:08:23   
choopa choops
Najgore kad svi kažu tako različito user posted image

Što se tiče Prolife s. ako mislimo na isto, mojima je to dr preporučivala kad bi imali stomačni virus, ali ništa im nije pomagala. Naravno uvijek je imam u frižideru, ali i nije nešto. Bočica je oko 1e, a dođe 7 u pakovanju. Probaj sa nekim drugimo probiotikom, šta ima veze...

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 827
   RE: Kandida
19.9.2015 11:36:04   
Rosita
Ja sam uzel pastile prolife, to sam nasla, mada je multilac skroz ok. Ma da, nema to veze.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 828
   RE: Kandida
5.1.2016 9:03:32   
ivannna
radila sam transfer pre 9 dana i juce mi se pojavila kandida,zna li neko da li smem nesto da koristim i da li moze da prestavlja problem za embrione tj bebicu

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 829
   RE: Kandida
5.1.2016 11:53:28   
Rosita
Vaginalna? Najbolje da pitas doktora ipak, posto hoces bebicu, da bude sve sigurno.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 830
   RE: Kandida
5.1.2016 13:07:49   
branki*
Kako znas da imas kandidu?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 831
   RE: Kandida
5.1.2016 14:05:41   
ivannna
da,vaginalnu
imala sam je ranije tako da znam kako izgleda
nasla sam na netu da ne prestavlja problem za slucaj da sam trudna i da se ne daju nikakve vaginalete do neke nedelje trudnoce,ja cu ih ipak nazvati za svaki slucaj jer mi je to sigurica!

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 832
   RE: Kandida
8.1.2016 8:33:47   
ivannna
zvala sam kliniku u kojoj sam radila transfer i opisala detaljno simptome,proverili su sa dr i rekla je da koristim kanesten3 vaginalete i evo mene proslo! odlicne su!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 833
   RE: Kandida
1.6.2016 18:27:46   
emicaa
Pomagajte,prije nekih dva mjeseca možda i malo manje sam imala gljivicu,dobila tri vaginolete i prošlo je.U zadnjih dva dana oet se pojavila,pojačan mi sekret i svrbi kao ludo.Doktorici idem tek u ponedeljak a do rad ću poludit,smije li se kanesten koristiti u trudnoći,njega imam kući?!

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 834
   RE: Kandida
1.6.2016 19:19:31   
eca89
Emice, ja mislim da smije, ali javiće se već neko ko je bolje upućen!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 835
   RE: Kandida
2.6.2016 0:30:20   
17 joka
Emice mozes da ih koristis bez problema

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 836
   RE: Kandida
2.6.2016 8:19:02   
vocicana
Smes duso, ti ponovi terappiju koju ti je dr prethodno dala. Ja sam imala taj problem negde u 4-tom mesecu, uzimala sam Ginofort krem za jednokratnu aplikaciju, oslobadja se postepeno 7 dana. Odvratna kvasna gljivica, dosadna i neprijatna.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 837
   RE: Kandida
2.6.2016 8:33:53   
emicaa
Ma ja bih radije da mi dr dadne tablete ako imaju neke jer ako mi opet da vaginolete nema posjećivanja wc-a dva tri puta u toku noću a to je sad nemoguća misija.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 838
   RE: Kandida
2.6.2016 8:36:43   
vocicana
Ovo kada bi nasla, bilo bi ti savrseno. Verovatno, ma sigurno postoji takav neki krem koji se moze staviti da se ne cimas sa tim. Nikakve tablete na zalost ne dolaze u obzir, to i sama znas. Znam da je sve sada nezgodno. Ginofort, klotrimazol u jacoj dozi koji sepostepeno oslobadja, pitaj je obavezno za to, zna ona sta moze da ti da.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 839
   RE: Kandida
2.6.2016 8:44:08   
emicaa
Ma samo da idržim do ponedeljka,od jutros ne svrbucka uopšte.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 840
   RE: Kandida
2.6.2016 13:50:39   
Rosita
Meni se to nedavno desilo, imala sam kod kuce jod povidon vaginalete i njih sam koristila 7 dana. Al za trudnicu ako zene kazu vec da sme kansen, onda to.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 841
   RE: Kandida
2.6.2016 20:01:13   
17 joka
Emice, canesten ti nece skoditi da uzmes i kad nestanu simptomi

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 842
   RE: Kandida
3.6.2016 8:16:00   
emicaa
Jel se i krema koristi jednom dnevno?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 843
   RE: Kandida
3.6.2016 10:59:40   
vocicana
Ide samo jedna aplikacija i to bi trebalo da bude to.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 844
   RE: Kandida
29.6.2016 10:25:14   
ivannna
ja sam primetila da veoma cesto pred ciklus par dana mam ili problema sa grlom ili me pecka dole,nekad je kandida nekad nemam nista,ali ispada kao da mi tada opadne oimunitet ,ne znam zasto...


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 845
   RE: Kandida
29.6.2016 11:23:07   
mama krava
Drage moje,

Nešto najprirodnije i najbolje protiv kandide je kokosovo ulje.. ...da se jede, da ga mažete, i dole i gde god!

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 846
   RE: Kandida
29.6.2016 11:44:49   
Khaleesi
Ja sam cula beli luk da se jede i jogurt... kokosovo ulje, super nisam znala user posted image i smanji se hleb u jelu i secer...

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 847
   RE: Kandida
29.6.2016 21:33:51   
17 joka
ja sam prosli put to resila tako sto sam potopila tampon u prirodan kefir koji pravim kuci i to stavljala nedelju dana i proslo

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 848
   RE: Kandida
29.6.2016 22:29:48   
Khaleesi
To sam citala, tampon u probiotik jogurt, ali meni nije uspelo, jer se rasiri onako natopljenuser posted image pa obloge od vate mogu da pomognu isto...user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 849
   RE: Kandida
29.10.2016 11:42:53   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Lola44

Drage dame,
Da li imate iskustva sa ovom dosadnom boljkom u trudnoci? Ja se od pocetka patim sa ovom dosadom, prvo mi nisu davali nikakvu terapiju, a onda sam pocela da koristim Canesten 3 dana i to su jedina 3 dana koja nemam problem. Odmah se vrati. Srecom nemam svrab i peckanje, ali i dalje je neprijatno i nista mi ne pomaze.



_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 850
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 [34] 35 36   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here