|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
11.2.2014 12:20:16   
Misha i Ljisha
a mene zanima kakvo je iskustvo mama sa ves masinama koje su ujedno i susilice. Sad imam vec staru ves masinu i kupila bih novu ali tu dva u 1. Da li se kvare brzo da li dobro peru? itd. Ako neka mama ima takvu neka podeli svoje iskustvo sa nama da li su zadovoljne ili ne i sta im fali ako nisu zadovoljne.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Veš mašina
11.2.2014 12:50:17   
Anck Su Nmaun
Ovde se bas vidi da je iz te fioke. I to je pocelo uglavnom malo posto se slomio tak zubac.
Zvala sam majstora ( ne servis) i rece bez racuna ne moze , a nije nam i garantni list overen gde pise kad je kupljena user posted image
Ali kaze ili je ta cevcica koja usisava puna kamenca pa se zapusilo , al u vecini slucajeva se menja cela fioka. E sad garancija nam ne vredi pa cemo moarti sami da kupimo tu fioku ...ebga user posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Veš mašina
11.2.2014 16:50:56   
Sanchy
Moja masina je Indesit i sve u svemu sam zadovoljna,osim taj put kad je ves bio vreo,znaci nije zavrsila program do kraja,e sad meni se u onoj fioci za prasak pojavila budj,ne u samoj fioci nego ispod kada se izvuce i u onoj rupi gde stoji ta fioka,,mozda sam i sama kriva jer dugo nisam znala da ta fioka moze da se izvuce i opere,nisam neka domacica jel user posted image ,a na maminoj se uopste ne izvlaci pa tako nije mogla ni da me ona uputi,,probala sam domestosom to da skinem ali nece,i ne znam sta da radimuser posted image ..mozda mogu da zamenim fioku ali sta mi vredi kada je budj i u onoj rupi,bas se zbog toga nerviram

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Veš mašina
20.2.2014 17:01:22   
*Sashka*
U poslednje vreme imam isti problem. Veš mi je nakon kuvanja uvek hladan (iako sam sigurna da je bio mlak kada sam ranije kuvala pelene npr.) pa me strašno interesuje epilog tvoje priče. Da li ste zvali majstora i šta je bilo u pitanju?

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Veš mašina
20.2.2014 19:22:17   
Sanchy
Nisam zvala majstora jer su mi clanice foruma rekle da ispiranje i ide hladnom vodom,ona pere vrucom ali ispira hladnom,,jednom mi se desilo da je ves bio vreo bukvalno ali je to izgleda masina zavrsila ranije program nego sto je trebalo.Posto se to desilo samo jednom nisam reagovala,videcemo ako se ponovi jos koji put zvacu majstora,,Inace ja bas dosta perem jer odvajam deciji ves,beli i sareni,nas ves posebno,carape posebno,krpe kuhinjske posebno,peskiri posebno,posteljina posebno,pri tom izmedju masina pustam prazne da se masina ispere sto ce reci da mi masina svaki dan radi...dobro je i zivauser posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu *Sashka*)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Veš mašina
20.2.2014 19:52:19   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Sanchy

meni se u onoj fioci za prasak pojavila budj,ne u samoj fioci nego ispod kada se izvuce i u onoj rupi gde stoji ta fioka,,mozda sam i sama kriva jer dugo nisam znala da ta fioka moze da se izvuce i opere,nisam neka domacica jel user posted image ,a na maminoj se uopste ne izvlaci pa tako nije mogla ni da me ona uputi,,probala sam domestosom to da skinem ali nece,i ne znam sta da radimuser posted image ..mozda mogu da zamenim fioku ali sta mi vredi kada je budj i u onoj rupi,bas se zbog toga nerviram

probaj da izribas sa sodabikarbonom i isperes sircetom

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Veš mašina
20.2.2014 21:43:38   
branki*
misa i ljisa,ako ikako imas mogucnosti,kupi odvojene masine,jednu za pranje vesa i drugu za susenje.mnogo je bolje tako.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Veš mašina
20.2.2014 21:46:55   
Misha i Ljisha
kupila sam za sad samo ves masinu a susilica ce ipak morati da saceka

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Veš mašina
21.2.2014 10:47:55   
Anoniman
sanchy, bilo koji preparat na bazi hlora ce ti to srediti, samo namazi ili potopi u vodu u koju si usula i hlor i ostavi. a za unutra mozes da iskoristis one praskove sto su za ciscenje ves masine (ubace se direktno u bubanj i ukljucis na pranje na najmanje 60 stepeni).

(odgovor članu Misha i Ljisha)
  Direktna veza do poruke: 284
   RE: Veš mašina
25.4.2014 17:29:08   
di bg
Nadam se da je nova ves masina dobrauser posted image inace, nisam spomenula da je moja masila slim varijanta i odlicno se uklapa u prostor! Cak i ako budem nekad imala veliko kupatilo kupovacu slim masine jer su i estetski lepse a da ne govorim o tome kako su laganeuser posted image !!! Pri tome, ne skacu po kupatilu kad radi centrifuga a nemaju onaj protiv teg od betona (kao moja prethodna masina) pa je troje ljudi iznosilo iz stana. Sad ako mi nesto zapadne ispod sama mogu da je pomerim i vratim na mesto. I to je prednost!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Veš mašina
21.5.2014 12:00:53   
cockic
von sto neprobas i alkoholno sirce.ja sa njom dezinfikujem.a prvi put sam onom tecnoscu za dezinfekciju dr.beckmann.i ta tecnost je super,ali je malo skupa preko 400din.za jedno pranje masine.dm proizvide nisam probala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Veš mašina
21.5.2014 12:13:18   
anci kv
ako njenoj mašini i dugmići brljave to je u pitanju kvalitet. A tek posle zamena delova, drži vodu dok majstori oduuser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Veš mašina
21.5.2014 12:14:59   
vonavoj
Ne brljave mojoj dugmici..nije digitalna..obicna je..
a DM ima odlicne proizvode,sestra u HR odavno koristi..ja po nesto..

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Veš mašina
21.5.2014 14:21:28   
cockic
ova grenje ima 5 godina garancije,ali stvarno je radila kao da je stara 6 godina,a ne 3.samo je ukljucena.nadam se da ce sve da se promeni na njoj do isteka garancije.samo nemoj posle.jer bi se vise isplatilo kupiti novu.mojoj mami indesid je riknula cela ona tabla gde se pali.na njoj se ves ubacuje odozgo.i to je platila 12.000din ako ne i vise.ali u tom trenutku nije imala jos 12.000 za neku novu masinu.

a sto se tice dm prozivoda uzimala sam ponesto,ali to za dezinfekciju masine ne.mama uzela omeksivac,kaze nije nesto.ja ga nisam probala.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Veš mašina
21.5.2014 18:46:56   
vonavoj
Ipak je bio grejac...paf 2800! Pun kamenca..majstor kaze da moze svasta da se stavlja ali dzaba..jer masina uzima vodu 3 puta..a sodu ili neko sredstvo samo jednom..

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Veš mašina
21.5.2014 21:15:21   
Misha i Ljisha
i meni crkla danas. Sutra zovem servis a od kojih para cu da platim popravku tri cuke nemamuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Veš mašina
21.5.2014 21:39:44   
isidora88
milj zar niste nedavno kupili masinu, kako nema garancija?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Veš mašina
21.5.2014 22:30:00   
vonavoj

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

i meni crkla danas. Sutra zovem servis a od kojih para cu da platim popravku tri cuke nemamuser posted image

user posted image user posted image user posted image nista mi ne pricaj..a grejac je najmanji i najjeftiniji problem..a 2800user posted image
a taman sam planirala detetu da kupim sorceve i haljine,majice..nema za letouser posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Veš mašina
21.5.2014 22:52:22   
Misha i Ljisha
Isidora kupili smo susilicu eto mi bolje da sam kupila ves masinu a imala sam osecaj da ce ova da rikne. user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Veš mašina
21.5.2014 23:02:54   
anci kv
nema više ništa dug vek trajanja..a moja keva kuka pre neki dan,mora da menja nekakvu gumu valjda na bubnju i kaže "šta li joj je sad pa ne radi kako treba a 30 godina bije ko švajcarac"user posted image
e to je bio kvalitet i vek koji mojih 5 mašina kad se skupe neće sastaviti

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Veš mašina
22.5.2014 3:19:28   
dijana1*
IZVORNA PORUKA: anci kv

nema više ništa dug vek trajanja..


Koliko ti daju garanciju toliko ce ti i trajati. Bukvalno te teraju da menjas masinu svakih 5 godina. Treba da kupim masinu ali nemam pojma koju da uzmem. Znam sigurno da necu samsung.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 22.5.2014 3:20:29 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Veš mašina
22.5.2014 8:36:36   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: vonavoj



user posted image user posted image user posted image nista mi ne pricaj..a grejac je najmanji i najjeftiniji problem..a 2800user posted image
a taman sam planirala detetu da kupim sorceve i haljine,majice..nema za letouser posted image


i ja mislila da ponovim Dunju. MA svakog meseca neki vandredni izdatak nas ubije

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Veš mašina
23.5.2014 11:49:03   
cockic
sad sam bila do dm imaju te tablete o kojima je pisala von.51tableta je ja mislim oko 600 din.sto nije puno nestavlja se to u svako pranje nego povremeno se masina opere sa tim tabletama.planiram i ja da kupim da probam.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Veš mašina
23.5.2014 12:54:28   
Misha i Ljisha
Popravljena ves masina za ravno 3000 jupiiiiiiii ja ocekivala bar duplo veci trosak iskreno da vam kazem. evo vec sam oprala Dunjicin ves. Necu da izlazim iz kuce dok spava da ga sirim to nas dve zajedno radimouser posted image

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Veš mašina
19.6.2014 11:13:11   
dijana1*
Odlucila sam da kupim ves masinu, sta mi mislite koja je bolja Bosch ili LG?

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here