|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:42:03   
Mala Elena
Jao Sanchy , konacno da jos neko ima taj problem. Jel si iz Beograda? Voda jeste tvrda ali ima i puno smoga u vazduhu, izduvni gasovi i to. ..mogu tek da zamislim kolika je koncentracija u Pancevu user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Veš mašina
5.9.2014 17:49:52   
Mala Elena
Rosita , ne znam da li sam dobro razumela ali meni se ovo desavalo : recimo dva , tri puta operem sareni ves, sledeci put bacim beli na kuvanje, stavim normalno prasak i omeksivac , i tada mi se desi da na stvarima imam sve nesto sitno crno kao gromuljice . Posebno tu skuplajaju trik majice mm. Ne znam sta je. ...moram da vratim opet na pranjeuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Veš mašina
5.9.2014 18:37:18   
Sanchy
Jesam,Novi Bgd..,ne znam kako da resim problem user posted image

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Veš mašina
5.9.2014 19:07:44   
Mala Elena
Ne moze da se resi ja mislim, tj moja zaova iz Priboja me je u to ubedilauser posted image . Ne mogu da opisem koliko su bebece stvari mirisale kada mi ih je poslala od svoje cerkice , neizmerno puno! Kaze moj kum( po kome je poslala) : " Sta je ovo, ceo auto mi mirise na bebu?". Prosto je i on bio zacudjen. Beograd je ovo.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Veš mašina
5.9.2014 22:25:27   
dijana1*
Sanchy ja sam jednom kupila samsung masinu i ves mi se uvek osecao na neku budj. Probala sam i ariel, persil, faks, duel sve omeksivace ali ves je smrduckao. Na kraju sam ga morala baciti koliko je uvukao u sebe smrada jer sam ja pocela da smrdim od njega. Istusiram se, obucem cistu majicu i u roku od 10 min smrdimuser posted image
Sada u stanu imamo neku gorenje (placamo kiriju) ali ima 500 obrtaja, ves se po ovom vremenu ne moze osusiti. Sutra kupujemo novu masinu sa 1400 obrtaja ali koji proizvodjac nemam pojma. Dajte mi savet molim vas.
Znam samo da masine koje se proizvode u poslednjih par godina nista nevaljaju. Ako ti pere 3-4 godine dobro treba da budes srecan. U poslednjih 5 godina sam kupila 3 masine. U pocetku super a posle borba koliko lose peruuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Veš mašina
5.9.2014 22:48:02   
Rosita
Kseno, ocistili smo filter, sipacu i sirce u jednu praznu pa cemo videti. Elena, nisu bas grumuljice nego kao da se bubanj preslikao, kao da je prljav, a nije user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:39:59   
Mala Elena
Pa onda ne znam sta je. Ovo su tacno neke naslage , tamne, zalepe se i djavo ih ne bi odlepio ! To se ne desava redovno ali nekada kao da se masina procisti i izbaci nesto iz sebe. ..user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:42:45   
Mala Elena
Jedino i ja da probam to sa filterom . Ove su mrljice nekako lepljive i gmecave , mozda i masina dobro ne ispira ko zna. user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:45:30   
Mala Elena
Dijana mi koristimo Beko ali ne znam da li da je preporucim, osim ovog problema sve je ok .user posted image Imamo je 3 god, radila je kao zmaj.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:48:48   
bubulence
i ja imam Beko i prilicno sam zadovoljna...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:52:35   
Rosita

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Pa onda ne znam sta je. Ovo su tacno neke naslage , tamne, zalepe se i djavo ih ne bi odlepio ! To se ne desava redovno ali nekada kao da se masina procisti i izbaci nesto iz sebe. ..user posted image



vrlo moguce, to mi se desava na 95 stepeni.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Veš mašina
5.9.2014 23:54:25   
Didy
I mi imamo Beko, evo već osmu godinu. Bilo je sitnih kvarova, ali radi i dalje.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Veš mašina
6.9.2014 0:00:40   
Mala Elena
Tri puta ura za beko !user posted image

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Veš mašina
6.9.2014 7:37:33   
mali_mis
Mi imamo neku matoru boga pitaj koja je marka user posted image Uglavnom masina je starija od mene, i dugo vremena je bila na zatvorenoj terasi, sluzila meni za igranje kad sam bila mala. Prosle godine je crkla masina koju smo imali, i mama uzme ovu da proba. Uf, radi ko zmaj, al sto centrifugira ko zmaj, vijamo je po kupatilu user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Veš mašina
6.9.2014 23:04:16   
dijana1*
Konacno kupiliuser posted image
Kupila sam Bosch ves masinu od 1400 obrtaja ali moze da se podesava 1400,1200,100,800,600,400. I uzeli smo Beko masinu za susenje vesa. Prvo sam oprala peskire i osusila u masini. Odusevljena samuser posted image
Sve je mekano, samo sam slozila, nema peglanjauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:10:55   
Rosita
http://www.dm.de/de_homepage/denkmit_home/produkte/produkte_waeschezusatz/produkte_waeschezusatz_spezialprodukte/133848/denkmit-waschmaschinenpfleger.html

Samo da javim da je ovo dosta dobro sredilo stvar sa crnim tackicama nakon pranja na 95.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:24:25   
Anoniman
Ljudi meni masina kada pere na 40, i na vunu kao da uopste ne opere stvari, smrdi, a stavim 2 zatvarac omeksivaca, a beli i na 60 i na 90 super opere. Trazili smo joj filter ali ne mozem da ga nadjemo...

(odgovor članu Rosita)
  Direktna veza do poruke: 342
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:27:23   
Klarita
Ma, kako ne mozete da nadjete filteruser posted image Koja ti je masina, covece?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:29:22   
Anoniman
Evo je,

ne znam , mm trazio i nema nigde otvora za user posted image njega

(odgovor članu Klarita)
  Direktna veza do poruke: 344
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:32:35   
Klarita
Ma, mora da ima. Eno sema neka tamo na onim slikama. Prostudiraj je. A, je l' cuvas uputstva ona iz kutije? Ja sto sam imala neke (mm pametni ih bacio) ima objasnjenja za svaku sitnicu, a i moja je gorenje i vecina uredjaja mi je gorenje, pa kontam da daju za sve proizvode ta uputstva.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:32:57   
mama krava
Draga da ti dam savet, a to je najbolje da se bar jednom u 2-3 meseca uradi radi dezinfekcije bilo koje ves masine. Ukljucis praznu masinu na 60C i stavis u dozer za prasak varikinu.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:44:46   
Klarita
Pa, ne znam bas za varikinu, ja nisam probavala. Ali ima tema "Saveti za domacice" tako nesto bese, pa vidi tamo da postujes. Otuda sam ja koristila nesto za ciscenje sa soda bikarbonom i sircem ako se ne varam i pustim praznu na 95user posted image

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Veš mašina
8.10.2014 14:49:25   
Sanchy
Ja za dezinfekciju koristim sirce i sodu bikarbonu,jednu kesicu tamo gde ide prasak i recimo soljicu sirceta tamo gde ide omeksivac pa na 60 stepeni ,nekad i na 90 ..dezinfikujem uvek pre pranja decijeg vesa sto ce reci x puta mesecno i jako slabo mi ves mirise,zapravo kada se osusi vise se prasak i omeksivac ni ne osecaju..Tako da to nema veze sa dezinfekcijom nego predpostavljam se tvrdocom vode..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Veš mašina
8.10.2014 15:23:58   
Anoniman
sad sam stavila sodu i sirce i ukljucila na 90 videcemo sta ce bitiuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
  Direktna veza do poruke: 349
   RE: Veš mašina
8.10.2014 15:38:51   
cockic
i ja je stalno palim praznu sa sircetom i sodom.sad u zadnje vreme sirce.i imam neke dm tablete za masinu.pa to stavljam sa vesom.ali i moja pored silnog stavljanja sirceta hoce da smrdi,ako se zatvore vrata posle pranja.meni je nezgodno jer su klasicna pa ih udare deca kad ulaze u wc.one odozgo su zato prakticne stalno mogu da budu otvorena.


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

?
Milkaa!

Koje ime za devojcicu??

Elena (31%)

Mia (10%)

Daria (8%)

Iva (21%)

Lana (13%)

Miona (18%)


Ukupan broj glasova: 271

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here